Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τί να πω, άλλα δύο που έχω δει με κανονική οθόνη είναι στην ομάδα με τα "καλά" s/n. Το σύγκρινες με κάποιο άλλο Ζ1 που θεωρείται καλό ή απλά σου φαίνεται έτσι η οθόνη?

 

 

 

Εγώ πήρα της Nillin και είναι κορυφαίο

 

Με το Ζ που έχω. Εκτός αν βάλανε στο Ζ τόσο καλή οθόνη. Δεν τη βλέπω τόσο κίτρινη όσο πιο γκρι αντί λευκό. Κατά τα άλλα είναι Οκ η οθόνη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μερικές πρόχειρες φωτο με την glass-M και την krussel.

Επίσης να αναφέρω ότι το πρωί δοκίμασα ένα στικακι Kingston datatraveler ultimate usb 3 των 32 gb γεμάτο full hd κλιπακια με otg και έπαιξε απροβληματιστα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα Serial Number που εχουν το θέμα με την οθόνη ανήκουν στις παλιότερες παρτίδες?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου serial ειναι BH90J***** σε ποια απο τα s/n που εχεις βαλει ανηκει?

Παντως κιτρινιλα δεν βλεπω

Xiaomi redmi note 8 pro 128gb perl white:D
Link to comment
Share on other sites

Δν φαίνετα να είναι καν στη λίστα ο δικός σου..Το πήρα από το σκρουτζομαγαζο "tokinito".. Το έχει πάρει κανείς από εκει? Έχω αγχος μεχρι να έρθει..Δεν είναι και λίγα χρήματα..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μερικές πρόχειρες φωτο με την glass-M και την krussel.

Επίσης να αναφέρω ότι το πρωί δοκίμασα ένα στικακι Kingston datatraveler ultimate usb 3 των 32 gb γεμάτο full hd κλιπακια με otg και έπαιξε απροβληματιστα.

 

Καλησπερα.Την ιδια θηκη Krusell εχει ενας φιλος εδω και ενα μηνα και δυστηχως εχει αρχησει να ξεβαφει στις γωνιες με αποτελεσμα απο μεσα να φαινεται το χρωμα μαυρο.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να με βοηθήσει σχετικά με το θέμα root στην συσκευή;

Αγόρασε το Z1 ο αδερφός μου και τώρα που πέρασε το DOA σκέφτομαι να το κάνω root έτσι ώστε να του περάσω κυρίως το Adaway.

Ο τρόπος για να το κάνω είναι να ακολουθήσω αυτόν τον οδηγό, υπάρχει κάποιος άλλος, ή δεν γίνεται;

 

Ευχαριστώ.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για οποιον γνωριζει!!!βρηκα μια ακρη απο dubai για το Ζ1 και μπορω να το παρω φθηνα!!θα μπορεσει να λειτουργειση ελλαδα η θα ειναι κλειδωμενο σε καποιο παροχο?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για οποιον γνωριζει!!!βρηκα μια ακρη απο dubai για το Ζ1 και μπορω να το παρω φθηνα!!θα μπορεσει να λειτουργειση ελλαδα η θα ειναι κλειδωμενο σε καποιο παροχο?

 

αν γραφει unlocked φυσικα! αρκει δηλαδη να μην το δινει καποιος παροχος και ειναι κλειδωμενο στο δικτυο του! πχ η αδερφη μου που πηρε unlocked iphone 5s και ipad 4G μια χαρα επαιξαν ελλαδα!

ομοιως εγω απο taiwan το asus padfone infinity 2 Που πηρα, μπορει ναχε κατι κινεζικες εφαρμογες προεγκατεστημενες που τις σουταρα, αλλα παιζει αψογα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα η 4.3 διαθέσιμη από σήμερα.

 

η ερωτηση της μερας απο τον ασχετο της εκατονταετιας,εμενα!!!η εκδοση 4.3 θα βελτιωση κ την καμερα ή πρεπει να περιμενουμε καποια καινουργια αναβαθμηση???σε 4.4 κιτκατ ποτε θα αναβαθμιστει το z1???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολο το φορουμ.Η αναζητηση αξεσουάρ συνεχιζεται και σημερα παρελαβα το παρακατω http://www.ebay.com/itm/261295912444?var=560229358327&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Είναι ακριβως ιδιο με το καλωδιο που εχει το dock της sony μεσα με ένα μεγαλο συν : ο μαγνήτης του είναι ακομα πιο ισχυρος !!! Κανει ακριβως το ιδιο χρονο να φορτισει με το original .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Ο κωδικός Sony Xperia Z1 C6903 δείχνει ότι το κινητό προορίζεται για την αγορά της Ελλάδας ή της Ευρώπης?Ξέρει κανείς ποιός είναι ο κωδικός της Ελλάδας?
Be the change you want to see in the world!!!
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα κ εγώ σήμερα!Είμαι κατευχαριστημένος!Δεν το περίμενα τόσο καλό!Δεν μ έβγαλε πάντως την 4,3 στο update..Το κινητό είναι αγγλικό,οπότε μπορεί να αργήσει σε σχέση με τα γερμανικά πχ..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα κ εγώ σήμερα!Είμαι κατευχαριστημένος!Δεν το περίμενα τόσο καλό!Δεν μ έβγαλε πάντως την 4,3 στο update..Το κινητό είναι αγγλικό,οπότε μπορεί να αργήσει σε σχέση με τα γερμανικά πχ..

 

πως σου φάνηκε η κάμερα και η οθόνη ? είναι τόσο καλή όπως λένε ?

Link to comment
Share on other sites

Με την οθόνη κανένα πρόβλημα.Στα βίντεο και στις φωτο είναι φανταστική.Στα υπόλοιπα είναι καλή,αλλα σίγουρα έχει περιθώρια βελτίωσης.Όσο για την κάμερα,δν μπορω να πω πολλά ακόμη,σίγουρα αποδίδει καλύτερα απ ότι περίμενα στο σκοτάδι..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα την αναμένω..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια ανοητη ερωτηση?? Αν κανω το update θα διαγραφουν ολεσ οι εφαρμογεσ μου??Ειμαι καινουριος στο android
Link to comment
Share on other sites

Όχι,μόνο αν το επιλέξεις εσυ!

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα μου δωσει επιλογη καθως αρχιζει τι διαδικασια???να τιν κανω απο pc η over the air

και μια ακομα ερωτηση εχω το κινητο και μετα απο μερικεσ ωρεσ γεμιζει η ram 85% εχοντασ μονο ενα παιχνιδι ανοιχτο, ή ακομα και χωρις αυτο τι φταιει??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...