Jump to content

ZTE Nubia Z5 Mini


captnemo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εχει 32αρα ROM, μαλλον η δυνατοτητα καρτας μνημης δεν θα πρεπει να μας ενδιαφερει.

Ομως δε λεω, καλοι οι 8 πυρηνες, αλλα εσυ τωρα συγκρινεις ΜΤΚ με Snapdragon? Ελεος..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ψάχνω πολύ αυτές τις μέρες για νέο τηλέφωνο και δεν μπορώ να διαλέξω ανάμεσα σε Xiaomi Mi3, Mi2s, Zopo ZP998, ZTE Nubia Z5S, Z5S mini

 

Για να μη βγούμε off topic εδώ, μπορείς να απευθυνθείς εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει 32αρα ROM, μαλλον η δυνατοτητα καρτας μνημης δεν θα πρεπει να μας ενδιαφερει.

Ομως δε λεω, καλοι οι 8 πυρηνες, αλλα εσυ τωρα συγκρινεις ΜΤΚ με Snapdragon? Ελεος..

 

Για να μη βγούμε off topic εδώ, μπορείς να απευθυνθείς εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

 

Καλά δε θέλω να βγω off topic, η καρδιά μου έχει αποφασίσει Mi3 αλλά με δελεάζουν οι τιμές. Το ΖΤΕ είναι πολύ καλή επιλογή κατα τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Οι προπαραγγελιες των δυο S μοντελων ξεπερασαν κι αυτες της xiaomi..

http://www.gsmarena.com/zte_records_25_million_preorders_for_nubia_z5s_and_z5s_mini_-news-7335.php

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω ειναι το review του απλου Ζ5,δεν ξερω αν το εχετε δει ισως να βοηθησει.

 

Καλη η σειρα nubia,εμενα δεν με πειραζουν οι χωρητικοτητες και οι καρτες sd αλλα το γεγονος οτι δεν κυκλοφορησαν αρκετα ωστε να εχουν υποστηριξη.

Ελπιζω αυτο να αλλαξει με τη σειρα S γιατι φαινονται πολυ καλα και ομορφα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω ειναι το review του απλου Ζ5,δεν ξερω αν το εχετε δει ισως να βοηθησει.

 

Καλη η σειρα nubia,εμενα δεν με πειραζουν οι χωρητικοτητες και οι καρτες sd αλλα το γεγονος οτι δεν κυκλοφορησαν αρκετα ωστε να εχουν υποστηριξη.

Ελπιζω αυτο να αλλαξει με τη σειρα S γιατι φαινονται πολυ καλα και ομορφα.

Το τελευταιο που ειπες ηταν και ο λογος για να μην παρω το Ζ5s mini.Παντως τα θεωρω κινηταρες και σε πολυ καλες τιμες!!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να δωσεις 250+ για Zopo(μια χαρα εταρια ειναι δεν λεω) αντι με κατι παραπανω να παρεις αυτο το τουμπανο :P Μαλλον πρεπει να κανει ενας την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν περπατησαν. Μονο το οτι ειναι μονοκαρτα και εχουν μη αποσπωμενη μπαταρια μπορω να βαλω στο μυαλο μου σαν αιτιες. Τιποτε αλλο.

Υπαρχουν και αλλα ομως μονοκαρτα που πουλησαν τρελλα, πχ mi2, με αποσπωμενη μπαταρια βεβαια.

Το καινουριο ομως μοντελο που μολις τωρα κυκλοφορησε, το S, απ οτι διαβασα εκανε 2,5 εκατομμυρια προπαραγγελιες, οποτε δεν θα υπαρχει θεμα με υποστηριξη.

Καπου στο βαθος ομως προβληματιζομαι για το παλιο η το καινουργιο mini, μια που το παλιο εχει μεγαλυτερη μπαταρια (και φυσικα ειναι χοντροτερο)..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εχω την εντυπωση οτι ειναι τιμη χωρις μεταφορικα.Στον αληπασα παντως η τιμη ειναι καλυτερη.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...