Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα εισαι κομπλε.

Γενικα μην ακους τις ******** δικαιολογιες που σου λενε, πιεζε τις καταστασεις

και να ζητας το δικιο σου.

Απο χθες που το πηρα ως τωρα μου το εχει κανει το ιδιο προβλημα 6 φορες...πως αυτοι δε βρισκουν τιποτα δε μπορω να το καταλαβω.τωρα μιλησα με τα κεντρικα και μου ειπαν να το ξαναπαω στη Smartec και να ζητησω αντικατασταση...το θεμα ειναι οτι ποσο καιρο θα χρειαστει γι αυτο το θεμα ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο χθες που το πηρα ως τωρα μου το εχει κανει το ιδιο προβλημα 6 φορες...πως αυτοι δε βρισκουν τιποτα δε μπορω να το καταλαβω.τωρα μιλησα με τα κεντρικα και μου ειπαν να το ξαναπαω στη Smartec και να ζητησω αντικατασταση...το θεμα ειναι οτι ποσο καιρο θα χρειαστει γι αυτο το θεμα ?

σου δίνουν ένα κουπόνι και με αυτό πας στο κατάστημα που αγόρασες το*core*και σου δίνουν ένα άλλο! Στο λέω από προσκοπική εμπειρία good luck

Link to comment
Share on other sites

σου δίνουν ένα κουπόνι και με αυτό πας στο κατάστημα που αγόρασες το*core*και σου δίνουν ένα άλλο! Στο λέω από προσκοπική εμπειρία good luck
το θεμα ειναι οτι μου ειπαν να το παω παλι στη smartec να το ξαναδουν και να κανω αιτημα αντικαταστασης και θα το κανονισουν....ελα ομως που παλι μου απαντησαν οτι δεν εχει προβλημα το κιν....πηρα τη samsung τα ακουσε μια εκει και μου λεει θα κανονισουμε αλλα θα φαει μια βδομαδα....πρεπει να παω παλι το core η μπορω να παρω αλλο ?
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι μου ειπαν να το παω παλι στη smartec να το ξαναδουν και να κανω αιτημα αντικαταστασης και θα το κανονισουν....ελα ομως που παλι μου απαντησαν οτι δεν εχει προβλημα το κιν....πηρα τη samsung τα ακουσε μια εκει και μου λεει θα κανονισουμε αλλα θα φαει μια βδομαδα....πρεπει να παω παλι το core η μπορω να παρω αλλο ?

 

Από την smartec θα πάρεις το χαρτάκι της αντικατάστασης!!! Και ναι, μια βδομάδα κάνει συνήθως για να βγει το πιστωτικό να πάρεις άλλο κινητό!!!

Εννοείται ότι θα το αφήσεις πάντως...αλλά δεν ξέρω τώρα αν στην περιπτωση σου σου δώσουν αυτοί άλλο κινητό και δεν σου δώσουν καθόλου κουπονάκι για άλλο κινητό(αυτήν την λεπτομέρεια δεν την κατέχω)!!

Πήγαινε το και πες τους ότι έχεις συνεννοηθεί με τα κεντρικά της samsung όσο πιο γρήγορα μπορεις για πάρεις το καινούργιο το γρηγορότερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Από την smartec θα πάρεις το χαρτάκι της αντικατάστασης!!! Και ναι, μια βδομάδα κάνει συνήθως για να βγει το πιστωτικό να πάρεις άλλο κινητό!!!

Εννοείται ότι θα το αφήσεις πάντως...αλλά δεν ξέρω τώρα αν στην περιπτωση σου σου δώσουν αυτοί άλλο κινητό και δεν σου δώσουν καθόλου κουπονάκι για άλλο κινητό(αυτήν την λεπτομέρεια δεν την κατέχω)!!

Πήγαινε το και πες τους ότι έχεις συνεννοηθεί με τα κεντρικά της samsung όσο πιο γρήγορα μπορεις για πάρεις το καινούργιο το γρηγορότερο!!!

Μου ειπαν να περιμενω να με παρει ο υπευθυνος της Samsung που κανονιζει τις αλλαγες αλλα και παλι δε βρισκουν βλαβη αλλα απο κει και περα ειναι θεμα του υπευθυνου και ειναι τοσο ρεμαλια που χθες που το πηγα τους ειπα 3 φορες οτι παει για αλλαγη και σημερα που τους πηρα δεν το ειχαν γραψει καν και το ειχαν βγαλει για να το παρω...καποιος θα φαει φαπες μου φαινετε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Samsung Galaxy Core και έχω το ίδιο πρόβλημα με το WIFI.

Έχω την έκδοση 4.1.2 με update τελικά λύνεται το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Samsung Galaxy Core και έχω το ίδιο πρόβλημα με το WIFI.

Έχω την έκδοση 4.1.2 με update τελικά λύνεται το πρόβλημα?

αν κανεις το update λυνετε ναι
Link to comment
Share on other sites

Ακομα να με παρουν απο τη Samsung και εχω αρχιζει και περνω αναποδες
Link to comment
Share on other sites

σ/κ λιγο δυσκολο να σε παρουν.
πηρα στη smartec και οπως παντα δε βρισκουν λεει προβλημα στο κιν και σημερα θα κανανε την αιτηση αντικαταστασης αλλα δε ξερουν αν θα γινει δεκτη οποτε πηρα και στη samsung και τους ειπα οτι αν δε μου κανουν αντικατασταση δε παραλαμβανω πισω το κιν μου και προχοραω σε καταγγελια μπας και βγαλω ακρη

αν γινει αντικατασταση συσκευη απο που περνω ?

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα αρνητικη απαντηση για αντικατασταση του κινητου

τι αλλο μπορω να κανω με τους μακακες ?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση το κινητο μας να παρει αναβαθμιση 4.4 kitkat

http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2013/12/4.4-mid-range-devices1.jpg

http://www.sammobile.com/2013/12/06/samsung-considering-android-4-4-kitkat-for-galaxy-s3-mini-ace-3-galaxy-core-and-other-low-cost-devices/

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση το κινητο μας να παρει αναβαθμιση 4.4 kitkat

http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2013/12/4.4-mid-range-devices1.jpg

http://www.sammobile.com/2013/12/06/samsung-considering-android-4-4-kitkat-for-galaxy-s3-mini-ace-3-galaxy-core-and-other-low-cost-devices/

 

Εδώ λέει για το δίκαρτο(i8262)αλλά ας το πάρει έστω εκείνο κ μετά βλέπουμε κ γι αυτό. ..:D

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να κανουν στο δικαρτο τοτε θα κανουν και στο μονοκαρτο,

δεν παιζει να επιλεξουν ενα απο τα 2 ΙΔΙΑ μοντελα.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να κανουν στο δικαρτο τοτε θα κανουν και στο μονοκαρτο,

δεν παιζει να επιλεξουν ενα απο τα 2 ΙΔΙΑ μοντελα.

 

Ειδωμεν λοιπόν. ..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα το κινητο αλλαχτηκε απο τη Samsung και ειμαστε στις δοκιμες
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωσε μας πως σου φαινεται.
μεχρι τωρα δειχνει να δουλευει καλα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

καποιον φορτιστη αυτοκινητου εχετε να μου προτεινετε ;;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωσε μας πως σου φαινεται.
τελικα μετα και την αλλαγη του κινητου κανει παλι τα ιδια οποτε φταιει η cosmote και το 3g της και απο αυριο θα τα ακουσουν αυτοι γιατι συνεχιζουν να μου λενε οτι το 3g τους στη καλλιθεα ειναι πληρης κτλ
Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες οταν μπαινω στο μαρκετ γινονται αναβαθμισεις σε εφαρμογες αχρηστες,αυτο καταλαμβανει χωρο στη ραμ ετσι δεν ειναι?Πως μπορουμε να το αποφυγουμε?
Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες οταν μπαινω στο μαρκετ γινονται αναβαθμισεις σε εφαρμογες αχρηστες,αυτο καταλαμβανει χωρο στη ραμ ετσι δεν ειναι?Πως μπορουμε να το αποφυγουμε?

 

πρωτα απ ολα αναβαθμισεις γινονται μονο αν θελουμε εμεις ;) (θα πρεπει να ξετικαρεις την επιλογη αυτοματης αναβαθμισης εφαρμογων)δευτερων εφ οσον εχουμε ηδη εγκατεστημενες τις εφαρμογες...τα updates αυτων πιανουν τον ιδιο χωρο:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Εχω το galaxy core και θα ηθελα να εχω σε αυτο το κλασσικο widget, που λεγεται "ειδησεις και καιρος" που αναφερει τον καιρο και την προγνωση για αυτον για την περιοχη που εχεις επιλεξει αλλα και τις σημαντικοτερες ειδησεις απο Ελλαδα(στα ελληνικα),ετσι οπως ειχα στο προηγουμενο galaxy ace που ειχα.

Εχω ψαξει στο google play αλλα δεν βρηκα κατι.

 

 

 

*Sorry,αν παραθετω την απορια μου σε λαθος νημα.

Αν θελετε πειτε που θα επρεπε να γραψω την ερωτηση μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...