Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, διαπίστωσα πρόσφατα το εξής : στην εφαρμογή του youtube Δεν υπάρχει η επιλογή για Την ανάλυση 1080, ενώ μέχρι πριν από 3-4 μέρες υπήρχε... τι μπορεί να έγινε; το κιν είναι στοκ.. εχει κανείς καμία ιδέα για τι μπορεί να φταίει ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσο αναφορά τις οθόνες πάντως γιατί πιστεύω αυτό είναι το πιο σοβαρό θέμα εσάς που σας το παρουσίασε φοράτε κάτι στην οθόνη?? Απλή ζελατίνα? Tempered glass?? Γιατί ρε παίδες μήπως άμα έχεις tempered glass όταν ζεσταίνετε η οθόνη το tempered το εμποδίζει ας πούμε για να αναπνεύσει?? Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά, διαπίστωσα πρόσφατα το εξής : στην εφαρμογή του youtube Δεν υπάρχει η επιλογή για Την ανάλυση 1080, ενώ μέχρι πριν από 3-4 μέρες υπήρχε... τι μπορεί να έγινε; το κιν είναι στοκ.. εχει κανείς καμία ιδέα για τι μπορεί να φταίει ;

 

Δεν το παρατήρησα αλλά είναι σίγουρα θέμα της εφαρμογής οπότε μην σε απασχολεί.. Θα βγάλουν κανένα update και θα το βάλουν..

Link to comment
Share on other sites

για Θεσσαλονίκη το παίζει κανα τοπικό service ή το στέλνω Αθήνα;

 

Aν το στείλεις με acs στην procordia είναι δωρεάν τα έξοδα μεταφοράς.

 

Φυσικά πρέπει πρώτα να επικοινωνησεις μαζί τους και αφού δώσεις τα στοιχεία τα δικά σου και το IME της συσκευής, αυτοι την επόμενη μέρα στέλνουν την curier στην διεύθυνση που έχεις δώσει, το επισκευάζουν και πάλη σου έρχεται σπίτι ΔΩΡΕΑΝ ...!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τις οθόνες πάντως γιατί πιστεύω αυτό είναι το πιο σοβαρό θέμα εσάς που σας το παρουσίασε φοράτε κάτι στην οθόνη?? Απλή ζελατίνα? Tempered glass?? Γιατί ρε παίδες μήπως άμα έχεις tempered glass όταν ζεσταίνετε η οθόνη το tempered το εμποδίζει ας πούμε για να αναπνεύσει?? Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω..

Δεν εχω φορεσει ποτε screen protector.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τις οθόνες πάντως γιατί πιστεύω αυτό είναι το πιο σοβαρό θέμα εσάς που σας το παρουσίασε φοράτε κάτι στην οθόνη?? Απλή ζελατίνα? Tempered glass?? Γιατί ρε παίδες μήπως άμα έχεις tempered glass όταν ζεσταίνετε η οθόνη το tempered το εμποδίζει ας πούμε για να αναπνεύσει?? Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω..

 

Σωστή η παρατήρηση σου ...αλλά πιστεύω πως μεγαλύτερη ζημιά κάνει στην υπερθέρμανση του τηλ. τα προστατευτικα πίσω καλύμματα, κύριος όταν στην συσκευή παίζεις κάποιο παιχνίδι, με αποτέλεσμα τα pixels να υπερθερμενονται ....!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η παρατήρηση σου ...αλλά πιστεύω πως μεγαλύτερη ζημιά κάνει στην υπερθέρμανση του τηλ. τα προστατευτικα πίσω καλύμματα, κύριος όταν στην συσκευή παίζεις κάποιο παιχνίδι, με αποτέλεσμα τα pixels να υπερθερμενονται ....!!!!

Δεν εχω ουτε θηκη.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ έχω θήκη ούτε κάποιο προστατευτικό. μια θηκη τύπου "πουγκί" μόνο.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

το 6ΕS που γραφει στο κουτι ποιας χωρας προελευσης ειναι?

edit μαλλον Ισπανιας

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να βάλω κάπως τη θερμοκρασία στο πάνω μέρος του κινητού; δίπλα στην ώρα, το WiFi και την ένδειξη του ποσοστού μπαταρίας;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα τη γνώμη σας σε ένα σίγουρα χιλιοσυζητημένο θέμα, πλην όμως έχει τη σημασία του σε ό,τι αφορά το χρονικό σημείο.

 

Δεν αλλάζω κινητό συχνά, κάθε 2 χρόνια συνήθως. Για τα 2 και κάτι χρόνια την έβγαλα με ένα Windows Phone και γενικά, δεν με κέρδισε (καθόλου). Γενικά μέχρι τώρα απέφευγα να ξοδέψω χρήματα για κινητό, στρεφόμενος σε εντελώς mid-range λύσεις.

Επειδή όμως τον δεύτερο χρόνο κτήσης πάντα υποφέρω (το κινητό είτε σέρνεται, είτε δεν παίρνει updates κτλ), είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που σκέφτομαι να δαπανήσω ένα σεβαστό ποσό (max 400 ευρώ), ώστε στο τέλος της διετίας το κινητό να "στέκεται", αξιοπρεπώς έστω.

 

Το G2 32 GB (το έχω βρει εντός budget) με έχει ψήσει πολύ. Κέρδισε τη μάχη με το Nexus 5 και το μόνο που με κρατάει ακόμα είναι το ερώτημα: Θα βγάλει 2 "καλά" χρόνια, δεδομένου ότι είναι ήδη 1+ χρόνο στην αγορά;

Λογικά, θα πάρει άλλο ένα update τουλάχιστον, αν και με την LG ποτέ δεν ξέρεις (από ό,τι διαβάζω εδώ μέσα δηλαδή).

Απέχω πάνω από 2 χρόνια από το συγκεκριμένο OS, από το οποίο καθόλου δεν ήμουν ευχαριστημένος το 2012, όταν και πήγα σε WP και έχω χάσει επεισόδια. Βλέπω όμως ότι έχει βελτιωθεί πολύ η κατάσταση.

 

Tο ερώτημά μου απευθύνεται κυρίως στους ήδη κατόχους και ταυτόχρονα "έμπειρους" στο θέμα του Android. Σε σχέση με την επιβάρυνση (ή και ελάφρυνση) που φέρνει κάθε νέο update στην Android 4 εποχή, η εμπειρία χρήσης που έχετε ως τώρα από το G2 σας "βγάζει" ότι θα μπορεί να είναι ένα καλό κινητό για τα επόμενα 2 (άντε, 1,5) χρόνια; Είμαι αρκετά "techie" στην φύση μου, κυρίως όμως με υπολογιστές κτλ ως τώρα, οπότε θα εκτιμούσα αν το κινητό μπορεί να ανταποκριθεί σε μελλοντικές δυνατότητες, σχετικά απαιτητικά παιχνίδια κτλ.

 

Προφανώς δεν ζητάω εγγυήσεις, απλά μια πρόβλεψη. Είναι ιδιαίτερα σημαντική η γνώμη του forum στην επιλογή μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by tolman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα τη γνώμη σας σε ένα σίγουρα χιλιοσυζητημένο θέμα, πλην όμως έχει τη σημασία του σε ό,τι αφορά το χρονικό σημείο.

 

Δεν αλλάζω κινητό συχνά, κάθε 2 χρόνια συνήθως. Για τα 2 και κάτι χρόνια την έβγαλα με ένα Windows Phone και γενικά, δεν με κέρδισε (καθόλου). Γενικά μέχρι τώρα απέφευγα να ξοδέψω χρήματα για κινητό, στρεφόμενος σε εντελώς mid-range λύσεις.

Επειδή όμως τον δεύτερο χρόνο κτήσης πάντα υποφέρω (το κινητό είτε σέρνεται, είτε δεν παίρνει updates κτλ), είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που σκέφτομαι να δαπανήσω ένα σεβαστό ποσό (max 400 ευρώ), ώστε στο τέλος της διετίας το κινητό να "στέκεται", αξιοπρεπώς έστω.

 

Το G2 32 GB (το έχω βρει εντός budget) με έχει ψήσει πολύ. Κέρδισε τη μάχη με το Nexus 5 και το μόνο που με κρατάει ακόμα είναι το ερώτημα: Θα βγάλει 2 "καλά" χρόνια, δεδομένου ότι είναι ήδη 1+ χρόνο στην αγορά;

Λογικά, θα πάρει άλλο ένα update τουλάχιστον, αν και με την LG ποτέ δεν ξέρεις (από ό,τι διαβάζω εδώ μέσα δηλαδή).

Απέχω πάνω από 2 χρόνια από το συγκεκριμένο OS, από το οποίο καθόλου δεν ήμουν ευχαριστημένος το 2012, όταν και πήγα σε WP και έχω χάσει επεισόδια. Βλέπω όμως ότι έχει βελτιωθεί πολύ η κατάσταση.

 

Tο ερώτημά μου απευθύνεται κυρίως στους ήδη κατόχους και ταυτόχρονα "έμπειρους" στο θέμα του Android. Σε σχέση με την επιβάρυνση (ή και ελάφρυνση) που φέρνει κάθε νέο update στην Android 4 εποχή, η εμπειρία χρήσης που έχετε ως τώρα από το G2 σας "βγάζει" ότι θα μπορεί να είναι ένα καλό κινητό για τα επόμενα 2 (άντε, 1,5) χρόνια; Είμαι αρκετά "techie" στην φύση μου, κυρίως όμως με υπολογιστές κτλ ως τώρα, οπότε θα εκτιμούσα αν το κινητό μπορεί να ανταποκριθεί σε μελλοντικές δυνατότητες, σχετικά απαιτητικά παιχνίδια κτλ.

 

Προφανώς δεν ζητάω εγγυήσεις, απλά μια πρόβλεψη. Είναι ιδιαίτερα σημαντική η γνώμη του forum στην επιλογή μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Φιλε πιστευω οτι το κινητο θα σε καλυψει πληρως.

Για την τιμη του και τα χαρακτηριστικα του ειναι πολυ αερατο και αξιοπιστο.

Κι εγω σκεφτομαι οπως εσυ και ο σκοπος μου ειναι να κρατησω το κινητο μεχρι το 2016-2017. Πιστευω θα μας βγαλει ασπροπροσωπους χωρις να δυσανασχετησουμε εκτος κι αν σε δυο χρονια οι εφαρμογες επιταχυνουν αποτομα και παραγινουν βαριες ή ερθει καμια επανασταση στον προγραμματισμο.

Ενα αλλο υπερ του G2 μεσα στο χρονο ειναι οτι η μπαταρια του ειναι καταπληκτικη τωρα οπότε και σε δυο χρονια θα την παλευει.

Εχει και μικρα bezels που σε 2 χρονια πιστευω θα εχουν τα πιο πολλα κινητα οπότε δε θα φαινεται ασχημο και παντοφλα.

Γενικα πιστευω οτι αυτη η συσκευη θα εχει αντοχη στο χρονο.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να βάλω κάπως τη θερμοκρασία στο πάνω μέρος του κινητού; δίπλα στην ώρα, το WiFi και την ένδειξη του ποσοστού μπαταρίας;

 

Cpu Temperature και με το δαχτυλάκι σου την πας όπου θες...! στης ρυθμίσεις έχει και Alarm το βάζεις σε τι θερμοκρασία θες να σε ειδοποιεί ...!

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα τη γνώμη σας σε ένα σίγουρα χιλιοσυζητημένο θέμα, πλην όμως έχει τη σημασία του σε ό,τι αφορά το χρονικό σημείο.

 

Δεν αλλάζω κινητό συχνά, κάθε 2 χρόνια συνήθως. Για τα 2 και κάτι χρόνια την έβγαλα με ένα Windows Phone και γενικά, δεν με κέρδισε (καθόλου). Γενικά μέχρι τώρα απέφευγα να ξοδέψω χρήματα για κινητό, στρεφόμενος σε εντελώς mid-range λύσεις.

Επειδή όμως τον δεύτερο χρόνο κτήσης πάντα υποφέρω (το κινητό είτε σέρνεται, είτε δεν παίρνει updates κτλ), είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που σκέφτομαι να δαπανήσω ένα σεβαστό ποσό (max 400 ευρώ), ώστε στο τέλος της διετίας το κινητό να "στέκεται", αξιοπρεπώς έστω.

 

Το G2 32 GB (το έχω βρει εντός budget) με έχει ψήσει πολύ. Κέρδισε τη μάχη με το Nexus 5 και το μόνο που με κρατάει ακόμα είναι το ερώτημα: Θα βγάλει 2 "καλά" χρόνια, δεδομένου ότι είναι ήδη 1+ χρόνο στην αγορά;

Λογικά, θα πάρει άλλο ένα update τουλάχιστον, αν και με την LG ποτέ δεν ξέρεις (από ό,τι διαβάζω εδώ μέσα δηλαδή).

Απέχω πάνω από 2 χρόνια από το συγκεκριμένο OS, από το οποίο καθόλου δεν ήμουν ευχαριστημένος το 2012, όταν και πήγα σε WP και έχω χάσει επεισόδια. Βλέπω όμως ότι έχει βελτιωθεί πολύ η κατάσταση.

 

Tο ερώτημά μου απευθύνεται κυρίως στους ήδη κατόχους και ταυτόχρονα "έμπειρους" στο θέμα του Android. Σε σχέση με την επιβάρυνση (ή και ελάφρυνση) που φέρνει κάθε νέο update στην Android 4 εποχή, η εμπειρία χρήσης που έχετε ως τώρα από το G2 σας "βγάζει" ότι θα μπορεί να είναι ένα καλό κινητό για τα επόμενα 2 (άντε, 1,5) χρόνια; Είμαι αρκετά "techie" στην φύση μου, κυρίως όμως με υπολογιστές κτλ ως τώρα, οπότε θα εκτιμούσα αν το κινητό μπορεί να ανταποκριθεί σε μελλοντικές δυνατότητες, σχετικά απαιτητικά παιχνίδια κτλ.

 

Προφανώς δεν ζητάω εγγυήσεις, απλά μια πρόβλεψη. Είναι ιδιαίτερα σημαντική η γνώμη του forum στην επιλογή μου.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Το ξέρω ότι θα το πάρεις γιατί με 300€ με τέτοιες δυνατότητες τηλ. δεν θα βρεις...!!!;) Όταν το πάρεις στα χέρια σου εδώ είμαστε όλοι για να σε βοηθήσουμε με απλά βάμματα να έχεις το G2 με ui G3 ;) οπότε μόνο παλιό τηλ. δεν θα έχεις..!!!! με εξαιρετική Photo & video - μπαταρία, και Smooth...!!!!!

 

Κοίτα στο

το G2 με ui G3 - ROM CloudyG3 Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Με ψήσατε! Δεν ήθελα και πολύ βέβαια! :)

 

Το ξέρω ότι θα το πάρεις γιατί με 300€ με τέτοιες δυνατότητες τηλ. δεν θα βρεις...!!!;) Όταν το πάρεις στα χέρια σου εδώ είμαστε όλοι για να σε βοηθήσουμε με απλά βάμματα να έχεις το G2 με ui G3 ;) οπότε μόνο παλιό τηλ. δεν θα έχεις..!!!! με εξαιρετική Photo & video - μπαταρία, και Smooth...!!!!!

 

Επειδή θα το πάρω με δόσεις (δεν θέλω να τα "σκάσω" όλα μαζί), θα το πάρω 390 από Ελλάδα (το 32άρι), όχι 300. Επίσης το GUI (αν και όχι αμελητέο) είναι το λιγότερο που με νοιάζει. Περισσότερο με ενδιαφέρουν τα updates, το smoothness και να τρέχει κάποιες σοβαρές εφαρμογές. Όπως και να έχει όμως, ευχαριστώ πολύ για την προσφορά της βοήθειας, όταν με το καλό το πάρω, θα σας χρειαστώ! :)

Edited by tolman
Link to comment
Share on other sites

Με ψήσατε! Δεν ήθελα και πολύ βέβαια! :)

 

 

 

Επειδή θα το πάρω με δόσεις (δεν θέλω να τα "σκάσω" όλα μαζί), θα το πάρω 390 από Ελλάδα (το 32άρι), όχι 300. Επίσης το GUI (αν και όχι αμελητέο) είναι το λιγότερο που με νοιάζει. Περισσότερο με ενδιαφέρουν τα updates, το smoothness και να τρέχει κάποιες σοβαρές εφαρμογές. Όπως και να έχει όμως, ευχαριστώ πολύ για την προσφορά της βοήθειας, όταν με το καλό το πάρω, θα σας χρειαστώ! :)

Με το καλο φιλε μου να το παρεις!

Τα ιδια με τα παιδια θα σου ελεγα και 'γω :)

Και 'γω περιπου ανα 2 χρονια αλλαζω τηλεφωνο, εχω στα χερια μου ενα G2 32gb που σε μερικες μερες κλεινει 1 χρονο, εχω αυτη τη στιγμη περασμενη και 'γω rom του G3 και το κινητο πραγματικα πεταει.

Με ΥΠΕΡ καλυπτει ακομη απολυτα!! Μηδενικο lag, αρκετα smootness, ικανοποιητικοτατη καμερα, πολυ καλη μπαταρια, και πολυ καλη αναλογια οθονης- μεγεθους ;)

Link to comment
Share on other sites

Με ψήσατε! Δεν ήθελα και πολύ βέβαια! :)

 

 

 

Επειδή θα το πάρω με δόσεις (δεν θέλω να τα "σκάσω" όλα μαζί), θα το πάρω 390 από Ελλάδα (το 32άρι), όχι 300. Επίσης το GUI (αν και όχι αμελητέο) είναι το λιγότερο που με νοιάζει. Περισσότερο με ενδιαφέρουν τα updates, το smoothness και να τρέχει κάποιες σοβαρές εφαρμογές. Όπως και να έχει όμως, ευχαριστώ πολύ για την προσφορά της βοήθειας, όταν με το καλό το πάρω, θα σας χρειαστώ! :)

Υπαρχει ελληνικο 32αρι;

Ειναι smooth και αξιοπρεπεστατο. Για τα updates τωρα τελευταια η LG δειχνει οτι ενδιαφερεται.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με ψήσατε! Δεν ήθελα και πολύ βέβαια! :)

 

 

 

Επειδή θα το πάρω με δόσεις (δεν θέλω να τα "σκάσω" όλα μαζί), θα το πάρω 390 από Ελλάδα (το 32άρι), όχι 300. Επίσης το GUI (αν και όχι αμελητέο) είναι το λιγότερο που με νοιάζει. Περισσότερο με ενδιαφέρουν τα updates, το smoothness και να τρέχει κάποιες σοβαρές εφαρμογές. Όπως και να έχει όμως, ευχαριστώ πολύ για την προσφορά της βοήθειας, όταν με το καλό το πάρω, θα σας χρειαστώ! :)

Τα update να μην σε νοιάζουν και πολύ φουλ για ρουτ και custom rom είναι το πιο εύκολο κινητό για ρουταρισμα ούτε pc δεν χρειάζεται.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μόλις πήρα μεταχειρισμένο LG G2! Έχει την 4.2.2 αλλά εγώ θέλω την 4.4.2, πήγα λοιπόν στις ρυθμίσεις και πάτησα έλεγχο για νεες ενημερώσεις!

Έμεινα μ@λ2κ@ς δεν υπάρχει λέει διαθέσιμη ενημέρωση! Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μόλις πήρα μεταχειρισμένο LG G2! Έχει την 4.2.2 αλλά εγώ θέλω την 4.4.2, πήγα λοιπόν στις ρυθμίσεις και πάτησα έλεγχο για νεες ενημερώσεις!

Έμεινα μ@λ2κ@ς δεν υπάρχει λέει διαθέσιμη ενημέρωση! Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση ?

Παει! Την πατησες! Τζαμπα λεφτα...

 

Πλακα σου κανω φιλε μου. Διαβασε αυτον τον οδηγο και θα μπορεσεις να κανεις την αναβαθμιση σου χειροκινητα.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2432476

Πρεπει να μαθεις απο ποια χωρα ειναι το κινητο για να κατεβασεις τη σωστη ROM.

Ό,τι απορια εχεις, εδω ειμαστε.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παει! Την πατησες! Τζαμπα λεφτα...

 

Πλακα σου κανω φιλε μου. Διαβασε αυτον τον οδηγο και θα μπορεσεις να κανεις την αναβαθμιση σου χειροκινητα.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2432476

Πρεπει να μαθεις απο ποια χωρα ειναι το κινητο για να κατεβασεις τη σωστη ROM.

Ό,τι απορια εχεις, εδω ειμαστε.

 

Και πως μπορώ να το μάθω αυτό ? (Ποιά χώρα!)

Edited by manos20082
1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μόλις πήρα μεταχειρισμένο LG G2! Έχει την 4.2.2 αλλά εγώ θέλω την 4.4.2, πήγα λοιπόν στις ρυθμίσεις και πάτησα έλεγχο για νεες ενημερώσεις!

Έμεινα μ@λ2κ@ς δεν υπάρχει λέει διαθέσιμη ενημέρωση! Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση ?

 

Αν επιτρέπετε...πόσο το πήρες..??? την χωρα θα την δεις στο κουτί.....ενα κόκκινο σηματάκι πρέπει να είναι που γραφή (SFR) λέει το δικό μου ας πούμε, και είναι Γαλλικό.

 

Κοίτα να δεις.........αργά η γρήγορα στο CloudyG3_2.0 θα έρθεις, οπότε κοίτα απο τώρα την CloudyG3_2.0.....;)

 

Αν αποφασίσεις πες μας για να σου πούμε τα βήματα.....εύκολο είναι..!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπετε...πόσο το πήρες..???

 

Κοίτα να δεις.........αργά η γρήγορα στο CloudyG3_2.0 θα έρθεις, οπότε κοίτα απο τώρα την CloudyG3_2.0.....;)

 

Αν αποφασίσεις πες μας για να σου πούμε τα βήματα.....εύκολο είναι..!

 

Το πήρα 220€. Λες ? Σαν να άρχισα να την γλυκοκοιτάω την δουλειά :lol:

Άσε όμως πρώτα να δοκιμάσω την stock και μετά έρχομαι και εγώ στην CloudyG3!

Knock Code έχει αυτή η ROM ?

Link to comment
Share on other sites

Cpu Temperature και με το δαχτυλάκι σου την πας όπου θες...! στης ρυθμίσεις έχει και Alarm το βάζεις σε τι θερμοκρασία θες να σε ειδοποιεί ...!

 

Εγώ δεν το έθεσα σωστά φίλε μου. Εννοώ τη θερμοκρασία στην περιοχή που είμαι, όχι του κινητού :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα 220€. Λες ? Σαν να άρχισα να την γλυκοκοιτάω την δουλειά :lol:

Άσε όμως πρώτα να δοκιμάσω την stock και μετά έρχομαι και εγώ στην CloudyG3!

Knock Code έχει αυτή η ROM ?

Και knock code εχει, και πληρως G3 UI, και 4Κ βιντεο εγγραφη και πολυ γρηγορη ειναι........... αυτα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα 220€. Λες ? Σαν να άρχισα να την γλυκοκοιτάω την δουλειά :lol:

Άσε όμως πρώτα να δοκιμάσω την stock και μετά έρχομαι και εγώ στην CloudyG3!

Knock Code έχει αυτή η ROM ?

 

Τα πάντα όλα. Θα έχεις G2 με τα καλούδια και το ui του G3....;) Και πολύ καλύτερη camera & video.

 

Στο μπλε κύκλο είναι η παρτίδα...και στο κόκκινο για που κατασκευαστηκε...!

 

http://s6.postimg.org/658kruppt/Picture0001.png

upload photo

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα όλα. Θα έχεις G2 με τα καλούδια και το ui του G3....;) Και πολύ καλύτερη camera & video.

 

Στο μπλε κύκλο είναι η παρτίδα...και στο κόκκινο για που κατασκευαστηκε...!

 

http://s6.postimg.org/658kruppt/Picture0001.png

upload photo

 

Την παρτίδα την βρήκα! 309 αλλά την χώρα εξακολουθω να μην την βρήσκω! Δεν έχει όπως το δικό σου κόκκινο αυτοκολλητάκι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...