Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα έχει πρόβλημα το κινητό με το GPS θα μας το αλλάξει με καινούριο η LG? Αγορασμένο από bird phone, T-Mobile κατασκευή 27-10-13

Πείτε ότι μου το αλλάξουν πόσο καιρό θα κάνει?

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αμα έχει πρόβλημα το κινητό με το GPS θα μας το αλλάξει με καινούριο η LG? Αγορασμένο από bird phone, T-Mobile κατασκευή 27-10-13

Πείτε ότι μου το αλλάξουν πόσο καιρό θα κάνει?

 

Πάρε τηλέφωνο στην Lg έχε πρόχειρη απόδειξη και το imei και θα σου πουν εκείνοι τι ακριβώς θα κάνεις...

16άρι ή 32αρι?και ευρωπαικό σωστά?

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Ναι 16 αρι είναι . Ευρωπαϊκό

 

Μίλησε με την Lg και ας είναι ευρωπαικό...επειδή είναι 16αρι δεν θα έχεις θέμα πιστεύω!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Το τηλέφωνο μου έχει rom hk . Απλά αναρωτιέμαι όταν με το καλό κυκλοφορήσει η 4.4.2 θα μου έρθει ota η θα πρέπει να την περάσω manual??? Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Το τηλέφωνο μου έχει rom hk . Απλά αναρωτιέμαι όταν με το καλό κυκλοφορήσει η 4.4.2 θα μου έρθει ota η θα πρέπει να την περάσω manual??? Ευχαριστώ πολύ.

 

ΟΤΑ θα μας έρθει :)

My smartphone history:

Nokia E60 -> Nokia E51 -> Apple Iphone 4 32GB Black -> LG G2 32GB Black -> HomTom HT17 Pro -> Xiaomi Mi Max Prime

Link to comment
Share on other sites

οι καινούργιες παρτίδες δεν έχουν πρόβλημα...και σε διαδρομές που έκανα και με προγράμματα...υπάρχει άμεσο λοκάρισμα και χωρίς καμία αποσύνδεση!

επειδή μιλάνε πολλοί για αδύναμο σήμα,προσωπικά είναι κάτι που έχω συναντήσει και σε άλλα κινητά (πχ S4)...παράπονο από τη νέα μου συσκευή δεν έχω κανένα (πάντα μιλώντας προσωπικά) :)

 

απο την ωρα που σου αλλαξαν την συσκευη δεν είχες καμια αποσύνδεση την ωρα πλοήγησης??

 

άσχετο αλλα τι πατατα μας εδειξε η samsung :lol::lol: (και ημουν και πρώην κατοχος s2 kai s3!!!) το s5 δεν θα το τιμήσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

απο την ωρα που σου αλλαξαν την συσκευη δεν είχες καμια αποσύνδεση την ωρα πλοήγησης??

 

άσχετο αλλα τι πατατα μας εδειξε η samsung :lol::lol: (και ημουν και πρώην κατοχος s2 kai s3!!!) το s5 δεν θα το τιμήσω!!!!

 

none...nada...zip...καμία :lol:

ναι άσε...το χάλι το μαύρο...αλλά στην γωνία θα περιμένει,κάτσε να δεις και καμιά άλλη έκδοση :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή ώστε να μην ενεργοποιείται η οθόνη με το πάτημα του πίσω κεντρικού πλήκτρου;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή ώστε να μην ενεργοποιείται η οθόνη με το πάτημα του πίσω κεντρικού πλήκτρου;

Βρες το xposed additions.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω τσεχικο G2, έχω εγγύηση Ελλάδα;

 

D802, 16GB, ναι.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,μονο εγω εχω το θεμα με το σημα που ειναι κολλημενο στης 3 μπαρες η ειναι γενικο το θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Βρες το xposed additions.

 

Ευχαριστώ πολύ αλλά δεν δείχνει να δουλεύει αφού όταν πάω στο Re-map Settings και πατάω add button, μου λέει να πιέσω το πλήκτρο που θέλω. Πατάω το φυσικό home button και κλείνει η οθόνη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το πειράξω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους του τηλ .αν η ποιοτητα και η ενταση του ακουστικου του ειναι ποιοτικη &δυνατη .ειναι κατι που με ενδιαφερει πολυ μια και λεω να το παρω.(εχω iphone 5s &galaxy 4)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,μονο εγω εχω το θεμα με το σημα που ειναι κολλημενο στης 3 μπαρες η ειναι γενικο το θεμα?

 

Εγώ έχω φουλ σε όλα στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση μιας και σκεφτομαι να παρω το g2,εχω διαβασει πως το 32αρι δεν καλυπτεται Ελλαδα!το 16αρι ποση μνηνη εχει?δηλ.απο τα 16gb ποση μνηνη τρωει το android?
Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση μιας και σκεφτομαι να παρω το g2,εχω διαβασει πως το 32αρι δεν καλυπτεται Ελλαδα!το 16αρι ποση μνηνη εχει?δηλ.απο τα 16gb ποση μνηνη τρωει το android?

 

Σχεδόν 6gb

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους του τηλ .αν η ποιοτητα και η ενταση του ακουστικου του ειναι ποιοτικη &δυνατη .ειναι κατι που με ενδιαφερει πολυ μια και λεω να το παρω.(εχω iphone 5s &galaxy 4)

 

Δεν είναι τόσο καλή όσο του s4.Σε σχέση με το iphone δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ αλλά δεν δείχνει να δουλεύει αφού όταν πάω στο Re-map Settings και πατάω add button, μου λέει να πιέσω το πλήκτρο που θέλω. Πατάω το φυσικό home button και κλείνει η οθόνη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το πειράξω.

Παραξενο. Δεν το εχω πειραξει ποτε και με αφηνει να κανω το re-map. Οταν το παταω το καταλαβαινει.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κάνω μια ερώτηση επειδη ενδιαφέρομαι για το lg2.. Θα υπάρξει διάδοχος του μοντέλου σύντομα; Να περιμένω η να προχωρήσω σε αγορά;
Link to comment
Share on other sites

Μαιο ιουνιο το περιμενουμε το 3

 

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση πως θα πάει Σεπτέμβρη όπως το 2;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κάνω μια ερώτηση επειδη ενδιαφέρομαι για το lg2.. Θα υπάρξει διάδοχος του μοντέλου σύντομα; Να περιμένω η να προχωρήσω σε αγορά;

 

Αν εμφανιστεί το Μάϊο, στην Ελλάδα θα έρθει μετά τον Αυγουστο και σε τιμή τρέχα γύρευε ενώ το G2 μπορείς να το βρεις από 370 ευρώ.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...