Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά και εγώ το πήρα πριν 2 μέρες και δεν έχω κανένα πρόβλημα πιστεύω θα φτιαχτούν όλα και αυτά που έχουν κάποιο πρόβλημα και εννοώ με κάποια αναβάθμιση την lg.πάντως το κινητό είναι απίστευτο μου αρέσει πάρα πολύ αν και ήμουν φαν της samsung και μάλιστα είχα για 2 μήνες το s4 και πιστεύω είναι και τα δυο κινητά πολύ καλά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σαν πρωην κατοχος του g2 αυτο που θα μπορουσα να προτεινω σε αυτους που σκεφτονται να το παρουν αλλα τους φρεναρουν τα προβληματα ειναι να κανουν λιγο υπομονη (δεν μπορω να ξερω ποσο αυτο μονο η lg το γνωριζει) μεχρι να βγει επισημο update που ισως να διορθωνει τα προβληματα.

απο κει και περα τα προβληματα εχουν χιλιοσυζητηθει (τα εχω αναλυσει οσο μπορουσα πιστευω και στο νημα διαξιφισμων g2 vs s4) και αλλα τοσα μελη στο νημα του g2 και το να τα λεμε συνεχεια ισως και να χαλαει την ψυχολογια αυτων που το εχουν ηδη.

η το παιρνεις εν γνωση σου η περιμενεις να φτιαχτουν μεσω update η παιρνεις αλλη συσκευη.

φιλικα

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

σαν πρωην κατοχος του g2 αυτο που θα μπορουσα να προτεινω σε αυτους που σκεφτονται να το παρουν αλλα τους φρεναρουν τα προβληματα ειναι να κανουν λιγο υπομονη (δεν μπορω να ξερω ποσο αυτο μονο η lg το γνωριζει) μεχρι να βγει επισημο update που ισως να διορθωνει τα προβληματα.

απο κει και περα τα προβληματα εχουν χιλιοσυζητηθει (τα εχω αναλυσει οσο μπορουσα πιστευω και στο νημα διαξιφισμων g2 vs s4) και αλλα τοσα μελη στο νημα του g2 και το να τα λεμε συνεχεια ισως και να χαλαει την ψυχολογια αυτων που το εχουν ηδη.

η το παιρνεις εν γνωση σου η περιμενεις να φτιαχτουν μεσω update η παιρνεις αλλη συσκευη.

φιλικα

Γιωργος

 

Φιλε μου συγνωμη κιολας αλλα τι λες;Ειστε 5 ατομα ολα κι ολα που αναφερεται προβλημα στο gps και αλλοι τοσοι που τραβατε πιο εξειδικευμενες φωτογραφιες.Το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην αγορα σε smartphone.

Το οτι η δικη σου συσκευη ειχε καποιο θεμα ή το οτι εκει που εστιαζεις πιο πολυ σε ενα κινητο δεν σε ικανοποιησε δεν ειναι λογος να γραφεις ανακριβειες.

Κατεληξες στο S4 για δικους σου λογους και καλα εκανες αλλα αυτο σημαιανει οτι πηρες την σωστη αποφαση για σενα,γιατι δεν καλυπτε τις δικες σου αναγκες.Και το note 3 ειναι ενα φανταστικο τηλεφωνο(οκ phablet) αλλα εμενα δεν με καλυπτει.Να παω να γραφω οτι ειναι παντοφλα στο νημα του ή να γραφω οτι εχει knox και θα χασετε εγγυηση αν κανετε root;

Ξερω πως οτι γραφεις το γραφεις καλοπροαιρετα,δεν σου επιτιθεμαι αλλα οκ μην το παρακανεις δεν υπαρχει λογος...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος το εχω απο τελος του χρονου ελληνικό απο πλαισιο.κανενα απολύτως προβλημα .το κινητο ειναι απιστευτο και οτι καλητερο εχει περαση απο τα χερια μου κατα την γνωμη μου.φετος μονο ειχα s3-s4-s4 octa-iphone5 -htc one- 1020 και για τις δικες μου αναγκες ειναι οτι καλύτερο.πολυ καλη καμερα ,φανταστικη οθονη ,πολυ smooth ,ομορφο ,γρηγορο και με την καλητερη αυτονομια απο ολα τα smartphone που περασαν απο τα χερια μου.μπραβο στην lg που αν και δεν την παω και πολυ σαν εταιρια εβγαλε τέτοιο ολοκληρωμένο τηλεφωνο.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά και το note 3 ειναι το ιδιο καλο απλα στις διαστάσεις του g2 δεν υπάρχει αλλο. Αλλα μη λετε οτι ειναι το καλυτερο smartphone ειναι υποκειμενικό.

 

Παράδειγμα Στα δικα μου ματια η αναπαραγωγή βιντεο στην οθόνη πχ του s4 μου φαίνεται καλυτερη από του g2 που διπλα διπλα φαίνεται σαν να εχει ενα ειδος tint αλλα μεχρι εκει.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου συγνωμη κιολας αλλα τι λες;Ειστε 5 ατομα ολα κι ολα που αναφερεται προβλημα στο gps και αλλοι τοσοι που τραβατε πιο εξειδικευμενες φωτογραφιες.Το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην αγορα σε smartphone.

Το οτι η δικη σου συσκευη ειχε καποιο θεμα ή το οτι εκει που εστιαζεις πιο πολυ σε ενα κινητο δεν σε ικανοποιησε δεν ειναι λογος να γραφεις ανακριβειες.

Κατεληξες στο S4 για δικους σου λογους και καλα εκανες αλλα αυτο σημαιανει οτι πηρες την σωστη αποφαση για σενα,γιατι δεν καλυπτε τις δικες σου αναγκες.Και το note 3 ειναι ενα φανταστικο τηλεφωνο(οκ phablet) αλλα εμενα δεν με καλυπτει.Να παω να γραφω οτι ειναι παντοφλα στο νημα του ή να γραφω οτι εχει knox και θα χασετε εγγυηση αν κανετε root;

Ξερω πως οτι γραφεις το γραφεις καλοπροαιρετα,δεν σου επιτιθεμαι αλλα οκ μην το παρακανεις δεν υπαρχει λογος...

 

Βασικα εχω την εντυπωση οτι μου επιτιθεσαι αλλα δεν θα το παρω στραβα.

Θα ελεγα οτι ειμαστε πολλα παραπανω απο 5 ατομα που ειχαν θεμα με το gps αλλα θα ηθελα να μου πεις τις ανακριβειες που τις βλεπεις; ειπα κατι κακο; ειπα οτι το g2 ειναι κακο τηλεφωνο; προτεινα σε κανεναν να παρει το s4 και το καθε s4 αντι για το g2; θα σε παρακαλεσω να μην βαζεις λογια στο στομα μου και αν πραγματικα πιστευες οτι τα γραφω καλοπροαιρετα δεν θα ελεγες ολα αυτα. Ισα ισα που ενω εχω ηδη το s4 οπου μπορω βοηθαω και αυτους που εχουν ηδη το g2 για να βελτιωσουν την εμπειρια τους.

Οσο για το αν ειναι το καλυτερο smartphone αυτη την στιγμη αυτο ειναι δικη σου αποψη και δεν μπορεις να την επιβαλλεις. Για μενα δεν υπαρχει το καλυτερο smartphone αυτη την στιγμη και ο καθενας μπορει να το κρινει αναλογα με τις αναγκες του.

εχω κατσει και γραψει με τις ωρες τοσα πραγματα και εχω αφιερωσει αρκετο προσωπικο χρονο για αυτα μονο και μονο για να βοηθησω τιποτα αλλο. και πιστευω οτι εχω αποδειξει οτι σεβομαι την επιλογη του καθενος σε οτι και αν επιλεξει.

Λυπαμαι πολυ που τα βλεπεις ετσι και αν υπαρχουν και αλλα ατομα μεσα στο νημα του g2 με αυτο το σκεπτικο καλυτερα να μην ξαναποσταρω εδω.

Να κατσω να παρεξηγηθω με οποιονδηποτε για ενα κινητο......απλα δεν προκειται.

Καλο σου βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά και το note 3 ειναι το ιδιο καλο απλα στις διαστάσεις του g2 δεν υπάρχει αλλο. Αλλα μη λετε οτι ειναι το καλυτερο smartphone ειναι υποκειμενικό.

 

Μα δεν μιλαμε για μενα και για 2-3 ατομα ακομα.Βγηκε καλυτερο smartphone απο τα μελη του myphone.

Εμενα δεν μ'αρεσει το iphone 5s αλλα βγηκε 3ο.Επειδη δεν αρεσει σε μενα ομως δεν σημαινει οτι δεν αξιζει αυτη τη θεση.

Ελπιζω να καταλαβαιανεις...

 

Παράδειγμα Στα δικα μου ματια η αναπαραγωγή βιντεο στην οθόνη πχ του s4 μου φαίνεται καλυτερη από του g2 που διπλα διπλα φαίνεται σαν να εχει ενα ειδος tint αλλα μεχρι εκει.

 

Στην αναπαραγωγη βιντεο ναι λογω amoled.Το βρισκω φυσικο.

 

 

Βασικα εχω την εντυπωση οτι μου επιτιθεσαι αλλα δεν θα το παρω στραβα.

Θα ελεγα οτι ειμαστε πολλα παραπανω απο 5 ατομα που ειχαν θεμα με το gps αλλα θα ηθελα να μου πεις τις ανακριβειες που τις βλεπεις; ειπα κατι κακο; ειπα οτι το g2 ειναι κακο τηλεφωνο; προτεινα σε κανεναν να παρει το s4 και το καθε s4 αντι για το g2; θα σε παρακαλεσω να μην βαζεις λογια στο στομα μου και αν πραγματικα πιστευες οτι τα γραφω καλοπροαιρετα δεν θα ελεγες ολα αυτα. Ισα ισα που ενω εχω ηδη το s4 οπου μπορω βοηθαω και αυτους που εχουν ηδη το g2 για να βελτιωσουν την εμπειρια τους.

Οσο για το αν ειναι το καλυτερο smartphone αυτη την στιγμη αυτο ειναι δικη σου αποψη και δεν μπορεις να την επιβαλλεις. Για μενα δεν υπαρχει το καλυτερο smartphone αυτη την στιγμη και ο καθενας μπορει να το κρινει αναλογα με τις αναγκες του.

εχω κατσει και γραψει με τις ωρες τοσα πραγματα και εχω αφιερωσει αρκετο προσωπικο χρονο για αυτα μονο και μονο για να βοηθησω τιποτα αλλο. και πιστευω οτι εχω αποδειξει οτι σεβομαι την επιλογη του καθενος σε οτι και αν επιλεξει.

Λυπαμαι πολυ που τα βλεπεις ετσι και αν υπαρχουν και αλλα ατομα μεσα στο νημα του g2 με αυτο το σκεπτικο καλυτερα να μην ξαναποσταρω εδω.

Να κατσω να παρεξηγηθω με οποιονδηποτε για ενα κινητο......απλα δεν προκειται.

Καλο σου βραδυ.

 

Φιλε μου ισως δεν ειμαι πολυ καλος στο να εκφρασω αυτο που θελω στον γραπτο λογο και παρεξηγουμαι.

Για κανενα λογο δεν προσπαθω να σου επιτεθω,αλλωστε δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο,εχω δει τα ποστς σου κι εισαι ιδιαιτερα συμπαθης.

Για τις ανακριβιες που ειπα εννοουσα για τα ψυχολογικα που εγραψες στους κατοχους του G2 επειδη ειχες θεμα με το gps.Εγω ας πουμε δεν εχω οπως και πολλα αλλα παιδια.Με την φωτογραφια παλι οπως θα ειδες δεν ψαχνουν κατι τοσο εξειδικευμενο οπως εσυ,χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εκανες καλα που ποσταρες γι'αυτα.

Επισης δεν εγραψα πουθενα οτι προετρεψες καποιον να προτιμησει το S4,κι αν με γνωριζες θα καταλαβαινες πως ουτε που με νοιαζει κιολας τι κινητο επιλεγει ο καθενας.

Και κατι τελευταιο για να με καταλαβεις.Και για μενα δεν υπαρχει καλυτερο smartphone κι ουτε θα υπαρξει.Ομως επιλεγω αυτο που καλυπτει περισσοτερο αυτα που χρειαζομαι εγω.

Επειδη δεν γουσταρω τις μανουρες,ειδικα για κινητα συγνωμη αν σου φανηκα επιθετικος,δεν το εννοουσα αλλα μου χτυπησε καπως αυτο με τα ψυχολογικα...

Edited by panosfx

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να χαλαρωσουμε λιγο ολα αυτα ειναι σιδερα και δεν παθαινουν τιποτα εμεις παθαινουμε και εμεις πρεπει να ειμαστε καλα οποτε ολα θα φτιαξουν ετσι ειναι η ζωη αλλα πραγματα ειναι καλα αλλα οχι. Ηρεμιστε χαλαρωστε ηπια πραγματα ολα θα φτιαξουν και ολα θα παρουν τον δρομο τους:)
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαστε για να λέμε την γνωμη μας ελεύθερα κ κανένας δεν έχει συμφέρον από τίς εταιρείες....οπότε χαλαρώστε λίγο....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Πάνο καλύτερο τηλεφωνο δεν υπάρχει. Όλες οι ναυαρχίδες εχουν συν και πλην.

Σημασία έχει πόσα απο τα πλην ειναι για σένα καθοριστικά και πόσα απο τα συν, απαραίτητα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσο έχω χρησιμοποιήσει το gps δεν έχω διαπιστώσει πρόβλημα. Αυτό που έχω διαπιστώσει (όπως και άλλοι) είναι ένα πρόβλημα με το σήμα (μάλλον στην αλλαγή από 3g σε 2g).
Link to comment
Share on other sites

Πανο επειδη καταλαβα οτι σε ενοχλησε συγκεκριμενα αυτο με την ψυχολογια, εννοουσα οτι καποιος που εχει το g2 και το καθε g2 και του αρεσει και νιωθει καλα για την επιλογη του, δεν του ειναι ευχαριστο να αναλυεται συνεχεια το ιδιο προβλημα. ποσο μαλλον καποιος που δεν το εχει το προβλημα το κινητο του οπως εσυ. οπως και να χει δεν ειναι ωραιο ειδικα οταν εχει συζητηθει τοσες φορες και δεν αλλαζει κατι με το να το αναλυουμε συνεχεια. καποιοι το εχουν το θεμα καποιοι οχι.

Αυτο εννοουσα τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο. απο οτι καταλαβα το παρανοησες ελπιζω τωρα να καταλαβες τι ηθελα να πω πισω απο αυτο.

και εσυ μου εισαι συμπαθης Δεκτη η συγγνωμη σου δεν παρεξηγουμαι για τετοια πραγματα στο ειπα και πριν εδω ειμαστε μια παρεα για να βοηθαει ο ενας τον αλλο. Εννοειται απο μεριας μου οτι εχει ληξει το θεμα.

@corolla καλα θα ηταν να ηταν σιδερα φιλε μου αλλα ολα πλαστικουρες ειναι.... :)

Edited by demon2411
Link to comment
Share on other sites

επειδη καταλαβα οτι σε ενοχλησε συγκεκριμενα αυτο με την ψυχολογια, εννοουσα οτι καποιος που εχει το g2 και το καθε g2 και του αρεσει και νιωθει καλα για την επιλογη του, δεν του ειναι ευχαριστο να αναλυεται συνεχεια το ιδιο προβλημα. ποσο μαλλον καποιος που δεν το εχει το προβλημα το κινητο του οπως εσυ. οπως και να χει δεν ειναι ωραιο ειδικα οταν εχει συζητηθει τοσες φορες και δεν αλλαζει κατι με το να το αναλυουμε συνεχεια. καποιοι το εχουν το θεμα καποιοι οχι.

Αυτο εννοουσα τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο. απο οτι καταλαβα το παρανοησες ελπιζω τωρα να καταλαβες τι ηθελα να πω πισω απο αυτο.

και εσυ μου εισαι συμπαθης Δεκτη η συγγνωμη σου δεν παρεξηγουμαι για τετοια πραγματα στο ειπα και πριν εδω ειμαστε μια παρεα για να βοηθαει ο ενας τον αλλο. Εννοειται απο μεριας μου οτι εχει ληξει το θεμα.

@corolla καλα θα ηταν να ηταν σιδερα φιλε μου αλλα ολα πλαστικουρες ειναι.... :)

 

Χαχαχαχα. Καλο ετσι το ειπα να χαλαροσουμε και να ριξουμε ετσι λιγο τους τονους φιλε μου. Καλα κανουμε και λεμε τις αποψεις μας και βοηθαει ο ενας τον αλλο και εγω καποιες φορες τρελενομαι και μου ανεβαινει η πιεσει με τοσα που γινονται βλεπω και ακουω αλλα οταν χαλαροσω τα βλεπω τα πραγματα ετσι που λεω γιατι χαλαω την ζαχαρενια μου και σρεναχωριεμαι και νευριαζω. Οσο μπορουμε καλο ειναι να βοηθαει ο ενας τον αλλο σε αυτην την ζωη που ζουμε και εγω εχω πολλες καλες θετικες κριτικες για το galaxy(δεν ριχνω λαδι στην φωτια τωρα ετσι? απλα ριτορευω χαχαχαχαχαχ). Αλλα ειπα να παρω το g2 και ομολογω ειναι πολυ καλο και με τα θετικα του και τα αρνητικα του οπως και το προηγουμενο s4 ειχε. Ολοι μας ειμαστε εδω να μιλαμε να λεμε τα θεματακια μας και να βοηθιομαστε. ;):confused:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα. Καλο ετσι το ειπα να χαλαροσουμε και να ριξουμε ετσι λιγο τους τονους φιλε μου. Καλα κανουμε και λεμε τις αποψεις μας και βοηθαει ο ενας τον αλλο και εγω καποιες φορες τρελενομαι και μου ανεβαινει η πιεσει με τοσα που γινονται βλεπω και ακουω αλλα οταν χαλαροσω τα βλεπω τα πραγματα ετσι που λεω γιατι χαλαω την ζαχαρενια μου και σρεναχωριεμαι και νευριαζω. Οσο μπορουμε καλο ειναι να βοηθαει ο ενας τον αλλο σε αυτην την ζωη που ζουμε και εγω εχω πολλες καλες θετικες κριτικες για το galaxy(δεν ριχνω λαδι στην φωτια τωρα ετσι? απλα ριτορευω χαχαχαχαχαχ). Αλλα ειπα να παρω το g2 και ομολογω ειναι πολυ καλο και με τα θετικα του και τα αρνητικα του οπως και το προηγουμενο s4 ειχε. Ολοι μας ειμαστε εδω να μιλαμε να λεμε τα θεματακια μας και να βοηθιομαστε. ;):confused:

μα εχουμε τοσα προβληματα σαφως δεν θα σκαμε για τα κινητα φιλε μου...

οπως ειπες κανενα δεν ειναι τελειο. το καθενα εχει τα + και τα - του.

ολα τα συζηταμε αυτος ειναι και ο σκοπος του φορουμ στην τελικη.

οπως και να χει εννοειται πως ευχομαι να το λιωσεις και να το χαρεις, γιατι ειναι ενα πολυ καλο κινητο ειδικα στα χρηματα του. καλη συνεχεια!!

Link to comment
Share on other sites

τσαμπα αναλωνομαστε..ο γιωργος ειναι αντικειμενικο παιδι και ο γραπτος λογος παρεξηγειται καμια φορα..καθε κινητο εχει τα συν και τα πλην. ο καθενας ζυγιζει τις αναγκες του και παιρνει. απαραδεκτο να εχει παρει εκταση το θεμα του gps και του βιντεο και να μην εχει δωθει ακομα διορθωτικο update(αν ειναι sw) απαραδεκτα και τοτε που κυκλοφορησε το σ4 τα τοσα προβληματα που ειχε. κανενα απο τα δυο παντως δεν βγηκε αψογο, οπως σχεδον κανενα τηλεφωνο...το lg σαν εξι μηνες νεωτερο δεν παυει να υπερεχει, στα σημεια ομως...φαινεται πως πλεον η εξελιξη δεν μπορει να ειναι τοσο ραγδαια μεσα σε ενα εξαμηνο γι αυτο και αρκετοι στρεφονται στο sw και εκει και τα δυο τηλεφωνα εχουν δρομο ακομα.. κακως χαλιομαστε λοιπον και ψυριζουμε τη μαιμου και δημιουργουμε κομπλεξ σε απλους χρηστες και ψαχνονται χωρις λογο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα Σαββάτο μεσημέρι και σήμερα έβαλα μέσα την σιμ.

Δεν ασχολήθηκα και πολύ με το κινητό λόγω έλλειψης χρόνου, και δεν έχω σχηματίσει εικόνα ακόμη.

Έχει όμως διαφορές στην υλοποίηση σε σχέση με ένα samsung (Note η Galaxy) όπως το πληκτρολόγιο που στην πρώτη μου μέρα μου ξίνισε, το quiet mode υστερεί σε δυνατότητες ρυθμίσεων σε σχέση με το Blocking mode, και στις επαφές που στο samsung με slide καλείς ή αρχίζεις μήνυμα.

Ίσως υστερεί λίγο σε ένταση του ηχείου επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Τη γρατζουνια φιλε μου? τωρα το πηρες? οχι δεν θα επρεπε

 

Το έχω λιγότερο από δύο εβδομάδες. Από wind. Εχθές ενώ το δούλευα κάτω από τον ήλιο είδα μια (χαρακια ή γραντζουνια ή κάτι άλλο) να ξεκινάει από το κάτω μέρος περίπου στη μέση και να πηγαίνει προς τα πάνω. Είναι πολύ ψιλή αλλά φαίνεται κάτω από κάποιες συνθήκες.

Gorilla glass 3 δεν έχουμε ή κάνω λάθος ;

Να το πάω πίσω ή θα αρχίσουν τα παρατράγουδα ;

Link to comment
Share on other sites

Το έχω λιγότερο από δύο εβδομάδες. Από wind. Εχθές ενώ το δούλευα κάτω από τον ήλιο είδα μια (χαρακια ή γραντζουνια ή κάτι άλλο) να ξεκινάει από το κάτω μέρος περίπου στη μέση και να πηγαίνει προς τα πάνω. Είναι πολύ ψιλή αλλά φαίνεται κάτω από κάποιες συνθήκες.

Gorilla glass 3 δεν έχουμε ή κάνω λάθος ;

Να το πάω πίσω ή θα αρχίσουν τα παρατράγουδα ;

 

gorilla glass 2 εχουμε αλλα δεν λεει κατι αυτο.και gorilla 3 να ειχαμε ολα γρατζουνιουντε .επειδη δεν τις αντεχω καθολου τις γρατζουνιες στην οθονη παντα βαζω ζελατινα προστασιας.εχω δει και s4 και htc one και iphone με σημάδια σε οθονη και ας λενε οτι δεν εχουν αναγκη οι οθονες.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

gorilla glass 2 εχουμε αλλα δεν λεει κατι αυτο.και gorilla 3 να ειχαμε ολα γρατζουνιουντε .επειδη δεν τις αντεχω καθολου τις γρατζουνιες στην οθονη παντα βαζω ζελατινα προστασιας.εχω δει και s4 και htc one και iphone με σημάδια σε οθονη και ας λενε οτι δεν εχουν αναγκη οι οθονες.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Κάπου την έκανα τη μαμακια. Απλά με το που το πήρα έφυγα για Ισραήλ και ακόμα δεν αγόρασα ζελατίνα. Θα ψάξω σήμερα. Ότι έγινε έγινε τώρα. ...δεν βλέπω να το διορθώνουν σε εγγύηση.

That's life. ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πάντα ζελατίνα σχεδόν από τη πρώτη μέρα!! Είναι νόμος ότι κάποια στιγμή θα φάει γρατζουνιά!!! :-)

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...