Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι ολα δουλευουν ενταξει απλα στην κεντρικη οθονη,αλλα και στο scroll απ την 1 στην αλλη εχω (5), εχει το + που οταν το παταω με βαζει στην επεξεργασια αυτων για να προσθεσω η αφαιρεσω μια εφαρμογη πανω στην οθονη, το θεμα ειναι οτι το κανω και πατωντας παρατεταμενα την οθονη, οπως κανονικα γινεται και σε σενα,απο που ξεφιτρωσε αυτο το + δεν ξερω,σε ευχαριστω και παλι

βάλε αν θες ένα screen να το δούμε :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρίξε μια ματιά στο manual μήπως λέει κάτι εκεί που εξηγεί τα εικονίδια

 

Τιποτα παιδια εχω χασει την μπαλα δεν ξερω απο που ηρθε και μαλλον κανεις αλλος δεν το εχει,Α η πλακ ειναι οτι μαζι με το + που βγηκε και ειδατε, οταν παταω το μενου μου βγαζει λιγοτερες επιλογες(νομιζω):lol: απο χτες που το ανοιξα πρωτη φορα:ninja:χαχαχα τα χει παιξει,παμε για επαναφορα μαλλον δεν τη γλυτωνω.Σας ευχαριστω ολους για το χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα παιδια εχω χασει την μπαλα δεν ξερω απο που ηρθε και μαλλον κανεις αλλος δεν το εχει,Α η πλακ ειναι οτι μαζι με το + που βγηκε και ειδατε, οταν παταω το μενου μου βγαζει λιγοτερες επιλογες(νομιζω):lol: απο χτες που το ανοιξα πρωτη φορα:ninja:χαχαχα τα χει παιξει,παμε για επαναφορα μαλλον δεν τη γλυτωνω.Σας ευχαριστω ολους για το χρονο σας

 

Έχεις Νόβα launcher?

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Έχεις Νόβα launcher?

 

οχι φιλε μου μαμα ειναι ακομα χτες το πηρα δεν εχω βαλει κανενα launcher ακομα, ασε γιατι με τρωει να το ρουταρω αλλα δεν εχω εμπειρια με lg στα samsung ηταν πιο ευκολα νομιζω, και φοβαμαι μην κανω καμια πατατα.

Edited by hittman
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου μαμα ειναι ακομα χτες το πηρα δεν εχω βαλει κανενα launcher ακομα, ασε γιατι με τρωει να το ρουταρω αλλα δεν εχω εμπειρια με lg στα samsung ηταν πιο ευκολα νομιζω, και φοβαμαι μην κανω καμια πατατα.

 

Απο που το πηρες?

Μηπως ειναι branded συσκευη?

Λογικα με μια επαναφορα θα επανελθει στα ισια του.

Οντως πρωτη φορα το βλεπω και εγω σε μπολικες android συσκευες που εχω αλλαξει τα τελευταια χρονια.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

απο kaizershop και την πατησα κιολας γιατι ειναι vodafone γερμανικο δεν το εγραφε πουθενα:mad: και χει μεσα ενα καρο μ******ς που της εκλεισα βεβαια,θα την βρω την ακρη εστω και foul wipe να κανω,τιποτα χειροτερο να μην ειναι και τραβαω τισ κοτσιδες μου χαχαχαχα εχω κιολας
Link to comment
Share on other sites

δεξια πανω ειναι

 

Μήπως πέρασες τίποτα περίεργο; μου θυμίζει το + που εβγαζαν οι διαφημίσεις στη στάτους μπαρ

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πέρασες τίποτα περίεργο; μου θυμίζει το + που εβγαζαν οι διαφημίσεις στη στάτους μπαρ

 

το μονο που περναγα και εσβηνα χτες, καποια θεματα που εχει βαλει ο elthis στης τροποποιησεις μπορει να εσβησα κατι που δεν επρεπε γιατι πλεον οπως θα ειδεσ στη φωτο μενου που εχω ποιο πανω, δεν μου βγαζει να διαλεξω θεμα οπως χτες που το ειδα.

Link to comment
Share on other sites

απο kaizershop και την πατησα κιολας γιατι ειναι vodafone γερμανικο δεν το εγραφε πουθενα:mad: και χει μεσα ενα καρο μ******ς που της εκλεισα βεβαια,θα την βρω την ακρη εστω και foul wipe να κανω,τιποτα χειροτερο να μην ειναι και τραβαω τισ κοτσιδες μου χαχαχαχα εχω κιολας

 

Μα καλα πουλανε αυτοι branded συσκευες.

Τι στο καλο δηλαδη.

Αν δεν εγραφε κατι στο κουτι πχ το σημα της vodafone(που συνηθως γραφουν)η' δεν στο ειπε το καταστημα, εγω στη θεση σου θα το επεστρεφα πισω και θα απαιτουσα unbranded συσκευη,εκτος αν δεν σε ενοχλει και με μια επαναφορα στρωσει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θα προτιμουσα unbranded συσκευή...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το μονο που περναγα και εσβηνα χτες, καποια θεματα που εχει βαλει ο elthis στης τροποποιησεις μπορει να εσβησα κατι που δεν επρεπε γιατι πλεον οπως θα ειδεσ στη φωτο μενου που εχω ποιο πανω, δεν μου βγαζει να διαλεξω θεμα οπως χτες που το ειδα.

Αυτο που σου ειπα δεν το εκανες ομως.. Αν δε διεγραψες καποιο αρχειο, μπορει να φτιαξει.

Link to comment
Share on other sites

Το κορεάτικο έχω εγω,ναι την βγάζει από μαμα.Το έχω δοκιμάσει.Εκτος απο αυτο έχω και βίντεο κλήση,άλλα δεν με αφήνει,και βγάζει μήνυμα οτι δεν γίνετε όταν κάνεις roaming.Αραγε θα μπορέσει κάποιος να το κάνει bypass και να λειτουργεί κανονικά.

 

είναι αυτό με την αποσπώμενη μικρότερη μπαταρία και την sdcard?

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια έρωτηση έχω να κάνω η οθόνη είναι Corning Gorilla Glass 3 ή 2 και κάτι άλλο που έχει ενδιαφέρον για εμένα τουλάχιστον, έχει δοκιμάσει κανείς τη λειτουργία USB On The Go για να δούμε εάν διαβάζει USB Sticks και τι μέγεθος?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια έρωτηση έχω να κάνω η οθόνη είναι Corning Gorilla Glass 3 ή 2 και κάτι άλλο που έχει ενδιαφέρον για εμένα τουλάχιστον, έχει δοκιμάσει κανείς τη λειτουργία USB On The Go για να δούμε εάν διαβάζει USB Sticks και τι μέγεθος?

Ευχαριστώ

Εχω διαβάσει οτι ειναι gorilla 2.Το otg δουλεύει μια χαρα. Μεχρι 64αρι εχω δοκιμασει. Επισης δουκευει ακομα και για backup με cwm. Ολα μια χαρα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ άρα δεν υπάρχει άγχος να πάρω το 32. Πάντως ρε παιδία ευτυχώς που η LG έβαλε ραδιόφωνο τι έχουν πάθει και το σνομπάρου έτσι λες και θα τους κόστιζε τίποτε να το βάλουν. Και κάτι σχετικό, είναι πολύ σπαστικό που έχει τα ακουστίκα από κάτω και όχι από πάνω?. Για το USB OTG πήρες ειδικό καλώδιο από Ελλάδα?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου ειπα δεν το εκανες ομως.. Αν δε διεγραψες καποιο αρχειο, μπορει να φτιαξει.

 

το εκανα και δεν εγινε κατι εκειιιι επειμενει το + οσο για το branded ημουν ετοιμος το πρωι να το παω πισω αλλα απο οτι ειδα σκρουτζ παιζουν πολλα και δεν το ξερουν ουτε αυτοι που τα πουλανε,ηταν σφραγισμενο αλλαααααα τεσπα θα κανω reset καποια στιγμοι και βαριεμαιαιαια κοντευω να αρωστησω χαχαχαχα :sick:σας ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια έρωτηση έχω να κάνω η οθόνη είναι Corning Gorilla Glass 3 ή 2 και κάτι άλλο που έχει ενδιαφέρον για εμένα τουλάχιστον, έχει δοκιμάσει κανείς τη λειτουργία USB On The Go για να δούμε εάν διαβάζει USB Sticks και τι μέγεθος?

 

Ευχαριστώ

 

Είναι Gorilla2 http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

Το OTG δουλεύει κανονικά, όχι όμως με όλα τα στικάκια, δες μερικά post πιο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και δεν εγινε κατι εκειιιι επειμενει το + οσο για το branded ημουν ετοιμος το πρωι να το παω πισω αλλα απο οτι ειδα σκρουτζ παιζουν πολλα και δεν το ξερουν ουτε αυτοι που τα πουλανε,ηταν σφραγισμενο αλλαααααα τεσπα θα κανω reset καποια στιγμοι και βαριεμαιαιαια κοντευω να αρωστησω χαχαχαχα :sick:σας ευχαριστω και παλι

Κατι εσβησες απο το λειτουργικο τοτε.. Δε μομιζω να γλυτωσεις το factory reset..

Link to comment
Share on other sites

http://img27.imageshack.us/img27/2120/ww3z.png

Quiz: Ποιος launcher ειναι αυτος:

Για να μη παιδευεστε,nova... :lol: Transparent πανω και κατω. Και με ολα τα πλεονεκτήματα του nova..

Link to comment
Share on other sites

πηρα backup lg titanium δεν ειναι αλλα μπας και γλυτωσω τα πολλα,το εβαλα στο p/c θα κανω τιποτα με αυτο στην επαναφορα ηηηηηηη :knife:
Link to comment
Share on other sites

είναι αυτό με την αποσπώμενη μικρότερη μπαταρία και την sdcard?

 

Ναι ειναι η νο "μάπα" έκδοση :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, μου ήρθε και μένα χθες αλλά δυστυχώς ταξίδευα όλη μέρα εκτός χώρας και το είδα αργά το βράδυ. Η συσκευή είναι από το ebay

http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=321233980154

και πίσω γράφει ότι προορίζεται για κυκλοφορία σε όλες τις ευρωπαϊκές χώρες (το γράφει μάλιστα και στα Ελληνικά μεταξύ άλλων 4 γλωσσών.

https://db.tt/95qAjfUs

Η συσκευή είναι πολύ καλή με όλα τα γνωρίσματα όπως προαναφερθηκαν, με οθόνη όνειρο, μπαταρία πραγματικά εκπληκτική και απόδοση εξαιρετικά snappy. Το άνοιξα με 80% και τώρα μετά από πέρασμα εφαρμογών, συγχρονισμό κτλ κτλ κτλ είναι ακόμα στο 50% και είναι πρωί της επόμενης (και με οθόνη λίγο πάνω από 2 ώρες με φωτεινότητα στο 60% για να χαίρομαι την οθόνη). Για εκτελωνισμο πλήρωσα λιγότερο από 10ευρω αλλά είχε δηλώσει μικρότερη αξία (μένω σε χώρα της Αραβικής και ήξερα ότι στην χειρότερη θα πλήρωνα 5% της αξίας)..

 

Καλορίζικο Ευθύμη. Να σκεφτείς πως το δικό μου δεν έχει φτάσει ακόμα, οπότε πηγαίνουμε πλέον από Δευτέρα. Μια λεπτομέρεια: Ήρθε σφραγισμένο ή μήπως είχε κομμένη την ταινία ασφαλείας;

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Ευθύμη. Να σκεφτείς πως το δικό μου δεν έχει φτάσει ακόμα, οπότε πηγαίνουμε πλέον από Δευτέρα. Μια λεπτομέρεια: Ήρθε σφραγισμένο ή μήπως είχε κομμένη την ταινία ασφαλείας;

Ευχαριστώ πολύ, με το καλό να σου έρθει και σένα!! Όχι ήταν σφραγισμένο κανονικά, με την ταινία ασφαλείας in place :)

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...