Jump to content

Sony Xperia Z Ultra


vezyro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α ρε βαγγελαρα πραγματικος αρχοντας εισαι!!!! :) επρεπε να το φερεις σε μενα το tempered glass να στο περασω δεν ειναι τπτ!

 

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ φίλε μου Γιάννη :) δεν πειράζει, το επόμενο απλά δεν το ακουμπαω :rolleyes: θα το αφήσω σε εσένα, πολύ καλή η επιλογή που έκανες και σίγουρα στα χέρια σου θα απογειωθει η συσκευή :) καλομιλητο και καλοδουλευτο το xiaomi και ας ελπίσουμε η επόμενη συσκευή μας να είναι το νέο θηρίο :D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά, καλό σας βρήκα ( και από κοντά αν σας βολεύει μέσα στην εβδομάδα ).

Γιαννάρα είσαι πρώτος, ευχαριστώ .

Βαγγέλη τώρα είσαι στο άνθος πλάκα μας κάνεις, πόσο είπαμε; 34:p ....;

Να περνάτε όμορφα και μέσα στην εβδομάδα θα σας πάρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ φίλε μου Γιάννη :) δεν πειράζει, το επόμενο απλά δεν το ακουμπαω :rolleyes: θα το αφήσω σε εσένα, πολύ καλή η επιλογή που έκανες και σίγουρα στα χέρια σου θα απογειωθει η συσκευή :) καλομιλητο και καλοδουλευτο το xiaomi και ας ελπίσουμε η επόμενη συσκευή μας να είναι το νέο θηρίο :D

 

Μεχρι στιγμης ειμαι υπερευχαριστημενος με το xiaomi ειδικα στην μπαταρια.Σπερνει πραγματικα!Δεν με βλεπω να αλλαζω για καιρο συσκευη!!!!:D

 

Σας ευχαριστώ παιδιά, καλό σας βρήκα ( και από κοντά αν σας βολεύει μέσα στην εβδομάδα ).

Γιαννάρα είσαι πρώτος, ευχαριστώ .

Βαγγέλη τώρα είσαι στο άνθος πλάκα μας κάνεις, πόσο είπαμε; 34:p ....;

Να περνάτε όμορφα και μέσα στην εβδομάδα θα σας πάρω τηλ.

 

Πιστευω ειναι καλη τιμη για μπρος πισω tempered!!Για μεσα στην εβδομαδα λιγο δυσκολο αλλα θα δειξει!!!Υγεια πανω απο ολα!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης ειμαι υπερευχαριστημενος με το xiaomi ειδικα στην μπαταρια.Σπερνει πραγματικα!Δεν με βλεπω να αλλαζω για καιρο συσκευη!!!!:D

 

 

 

Πιστευω ειναι καλη τιμη για μπρος πισω tempered!!Για μεσα στην εβδομαδα λιγο δυσκολο αλλα θα δειξει!!!Υγεια πανω απο ολα!!!

 

Καλομιλήτο φίλε, ευκαιρία να το δούμε και από κοντά. Μιλάμε και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε εννοείται φίλε μου :) η παρέα μετράει με ή χωρίς θηρία, και φυσικά όποιος θέλει από Θεσσαλονίκη και μπορεί να ακολουθήσει ευπρόσδεκτος:) πήρα πρόσφατα και το crhomecast και το θηρίο έχει λιώσει, ταινίες κτλπ και δεν καταλαβαίνει τίποτα, πραγματικά όπως έγραψε και ο φίλος παραπάνω ο snapdragon δαγκώνει :D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε εννοείται φίλε μου :) η παρέα μετράει με ή χωρίς θηρία, και φυσικά όποιος θέλει από Θεσσαλονίκη και μπορεί να ακολουθήσει ευπρόσδεκτος:) πήρα πρόσφατα και το crhomecast και το θηρίο έχει λιώσει, ταινίες κτλπ και δεν καταλαβαίνει τίποτα, πραγματικά όπως έγραψε και ο φίλος παραπάνω ο snapdragon δαγκώνει :D

 

Έτσι ακριβώς Βαγγέλη. Καιρό έχουμε να τα πούμε από κοντά, απλά και 'γω έτρεχα με την δουλειά και δεν έβρισκα χρόνο.

Μιλάμε από δευτέρα και βλέπουμε, καλορίζικο και το chromecast. Όσο για τον 800άρι το ξέρω φίλε μου αφού το θηρίο είναι η προέκταση του χεριού μου αλλά και του monitor μου.

Όσο ήμουν έξω με τον αντάπτορα της Sony τον Mhl με έσωσε. Να δω πότε θα βρω χρόνο να γράψω εκείνο το << άρθρο >> γιατί το θηρίο έχει πολλές δυνατότητες αν το συνδέσεις με monitor-tv.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά :) αύριο έχουμε κανονίσει μια συνάντηση η γνωστή παρέα των ultra fun :D εκ Θεσσαλονίκης, τέσσερις φίλοι που γνωριστηκαμε μέσα από αυτό το νήμα και την φιλοξενία του myfhone :) όποιος επιθυμεί και έχει την δυνατότητα ευχαρίστως να προστεθεί στην παρέα μας :) περισσότερα με pm :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Παιδιά κανονίσαμε την Πέμπτη στην πυλαία συνάντηση 7:00 το απόγευμα με τα θηρία μας για ρετσινούλα και μπόλικο καλαμπούρι:D . Όποιος θέλει και είναι από Θεσσαλονίκη ας μου στείλει πμ ή στον Arxontas71 για να συννενοηθούμε.

Την καλημέρα μου στην παρέα.

Edited by Ellhn_1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες :)

 

βρε αλάνια καλά να περάσετε :) πιείτε και στην υγειά μας ένα ποτήρι ;)

 

Εν τω μεταξύ διαβάστε και ένα ευχάριστο νέο. Θα παρουσιαστεί και άλλη αναβάθμιση στο θηρίο και τα ξαδέλφια του ;)

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Παιδιά κανονίσαμε την Πέμπτη στην πυλαία συνάντηση 7:00 το απόγευμα με τα θηρία μας για ρετσινούλα και μπόλικο καλαμπούρι:D . Όποιος θέλει και είναι από Θεσσαλονίκη ας μου στείλει πμ ή στον Arxontas71 για να συννενοηθούμε.

Την καλημέρα μου στην παρέα.

 

Τέτοιες συναντήσεις παιδιά, καλύτερα να οργανώνονται το Σαββατοκύριακο...

Είμαι και λίγο μακριά σας, βέβαια.

Καλά να περάσετε παρέα με τα θηρία σας.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες συναντήσεις παιδιά, καλύτερα να οργανώνονται το Σαββατοκύριακο...

Είμαι και λίγο μακριά σας, βέβαια.

Καλά να περάσετε παρέα με τα θηρία σας.

 

Φίλε μου το κανονίσαμε κατόπιν συνεννόησης με τα άλλα παιδιά και είπαμε για αύριο γιατί βολεύει και τους υπόλοιπους. Δεν αντιλέγω για Σαββατοκύριακο άλλα αυτές οι μέρες είναι περίεργες και άλλος λείπει όλη την εβδομάδα. Αν είναι μια άλλη φορά θα συνεννοηθούμε απο το νήμα για Σαββατοκύριακο, αν πάλι μπορείς να έρθεις θα είναι καλή φάση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες :)

 

βρε αλάνια καλά να περάσετε :) πιείτε και στην υγειά μας ένα ποτήρι ;)

 

Εν τω μεταξύ διαβάστε και ένα ευχάριστο νέο. Θα παρουσιαστεί και άλλη αναβάθμιση στο θηρίο και τα ξαδέλφια του ;)

 

Καλησπέρα φίλε Νικήτα και σε ευχαριστώ, κρίμα που η απόσταση είναι μεγάλη και δεν θα έχουμε την ευκαιρία να είσαι στην παρέα μας :) καλοδεχουμενη και η αναβάθμιση στο θηρίο :)

Φίλε deadp:) σίγουρα την επόμενη φορά θα γίνει συνάντηση και Σ/Κ ώστε όποιος έχει την δυνατότητα και μπορεί να παραβρεθει κοντά μας :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά της εφαρμογές να της περάσω όλες στην sdcard η δεν παίζει ρόλο; Και αν ναι ποια η διαφορά;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά της εφαρμογές να της περάσω όλες στην sdcard η δεν παίζει ρόλο; Και αν ναι ποια η διαφορά;

Θα γλιτώσεις εσωτερικό χώρο αλλά πιθανόν να γίνει πιο αργή η συσκευή σου αφού όσο γρήγορη sd και αν έχεις σίγουρα είναι πιο αργή από την εσωτερική μνήμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) περάσαμε καταπληκτικά χθες στην συνάντηση :) ευελπιστώ σε μελλοντική να έρθουν και άλλα παιδιά ώστε να μεγαλώσει η παρέα και να τα πούμε από κοντά :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω με το Gosms για να στέλνω με ελληνικούς χαρακτήρες. Αλλά πάλι δεν με λέει πότε τελειώνει το 1 μήνυμα και πάει στο δεύτερο. Έχετε να με προτηνετε μια εφαρμογή;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω με το Gosms για να στέλνω με ελληνικούς χαρακτήρες. Αλλά πάλι δεν με λέει πότε τελειώνει το 1 μήνυμα και πάει στο δεύτερο. Έχετε να με προτηνετε μια εφαρμογή;

 

Καλησπέρα φίλε μου, έχω την ίδια εφαρμογή στα μηνύματα, στην οποία στις ρυθμίσεις έχω τικαρει τα συμπαγή μηνύματα, βγάζει ένδειξη επάνω δεξιά με αριθμούς και το 1/2 μηνύματα μέχρι 160 χαρακτήρες. Δες λίγο εάν έχεις τικαρει αυτό που γράφω παραπάνω.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου, έχω την ίδια εφαρμογή στα μηνύματα, στην οποία στις ρυθμίσεις έχω τικαρει τα συμπαγή μηνύματα, βγάζει ένδειξη επάνω δεξιά με αριθμούς και το 1/2 μηνύματα μέχρι 160 χαρακτήρες. Δες λίγο εάν έχεις τικαρει αυτό που γράφω παραπάνω.

 

Τα έχει όλα στα αγγλικά.

Στης ρυθμίσεις πως είναι στα αγγλικά;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες,

 

η έκδοση 14.6.A.1.216 κυκλοφορεί. Οπότε στις επόμενες ημέρες θα σας έρθει ειδοποίηση ;)

 

Η Sony γράφει πως περιλαμβάνονται "όλες οι τελευταίες επιδιορθώσεις σφαλμάτων και βελτιώσεις".

 

 

Απο τις απαντήσεις στο xperiablog βρήκα τα παρακάτω.

 

- Φαίνεται πως η επιδόσεις της μπαταρίας θα είναι καλύτερες

- Πιο γρήγορο άνοιγμα στις εφαρμογές

- stagefright vulnerability has been fixed

Edited by faji
Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα,

 

:offtopic:

στην εφαρμογή appgratis θα βρείτε δωρεάν την εφαρμογή Glovebox για multitasking ;)

 

Η αναβάθμιση μήπως ήρθε σε κάποιον; να μας γράψει εντυπώσεις

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε ένα φίλο μου, στο δικό μου όχι ακόμη. Εντυπώσεις ακόμη είναι νωρίς.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες,

 

περιμένουμε να μοιραστεί και στους υπόλοιπους servers (?) της Ευρώπης.

 

Στο XDA ένας τύπος έγραψε πως με το KingRoot έκανε root την καινούρια έκδοση (14.6.A.1.216) ;)

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση μήπως ήρθε σε κάποιον; να μας γράψει εντυπώσεις

 

Για το δικό μου, αγορασμένο από MediaMarkt (γερμανικής προέλευσης) ήρθε από χθες το e-mail ότι υπάρχει έτοιμη αναβάθμιση, αλλά κάποιος ξέχασε να το πει στο PC companion... :lol: Ούτε βεβαίως μέσω wifi βρέθηκε αναβάθμιση... οπότε αναμένουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :)και το δικό μου θηρίο είναι γερμανικό, τίποτα ακόμα, δεν πιστεύω να θέλει μέσω υπολογιστή και να τρέχω πάλι :(

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...