Jump to content

Huawei Ascend P6


irovoudou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας το αφησει για καμια ωρα στο φορτιστή και μετα να δοκιμάσει να το ανοίξει...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας το αφησει για καμια ωρα στο φορτιστή και μετα να δοκιμάσει να το ανοίξει...

 

Οκ, ευχαριστώ, θα της το πω.

Link to comment
Share on other sites

Εχει συναντησει καποιος προβλημα με το viber; Εκανα εγκατασταση σε καινουρια συσκευη αλλα κωδικος δεν ηρθε ποτε για ενεργοποιηση και εχει περασει και το 24ωρο που λεει οτι χρειαζεται. Οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Τρώει κάτι σκαλώματα που και που. Για ξαναδοκίμασε μήπως δουλέψει εν τέλη.

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι κι εγω να κινηθώ προς αυτο το κινητο ή στο Nokia lumia 925. Σε γενικες γραμμες είναι αξιόπιστο? Εσει καποιο θεμα με το να τραβαες βιντεο οπως εχω δει σε καποια reviews?
Link to comment
Share on other sites

2ηνες που το εχω δεν μ εχει βγαλει προσωπικα προβλημα.Σημερα χρησιμοποιησα πρωτη φορα να βγαλω βιντεο και ομολογω πως δεν ηταν ασχημο.αν δεν ψαχνεις κατι το τελειο θα σε ικανοποιησει πιστευω!
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Εχω εκδοση λογισμικου P6-U06V100R001C00B606 , χρειαζεται ενημερωση σε καποια αλλη; Το κινητο δεν εχει πειραχτει ακομα, ουτε root ουτε τιποτα.

 

edit: τελικα περασα τη Β125 κι ολα κομπλε!

Edited by geofak
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά από ένα κάρο xperia δυνατά ένα s3 ένα htc είναι η πρώτη φορά που έχω τηλέφωνο που δουλεύουν ΟΛΑ όπως πρέπει.

Με τετρραπύρηνο και 2giga ram είναι απλά ακόλλητο παντού.

Βέβαια επειδή το android σαν λειτουργικό έχει κάποια θέματα είναι ίσως λογικό κάποια φορά κάτι να αργήσει να ανοίξει.

Αργήσει όμως όχι να μην ανοίξει καθόλου.

Κάποιες μόνο αποσυνδέσεις του wifi στις αρχικές εκδόσεις του λύθηκαν τουλάχιστον για εμένα στις 119 και 125 εκδόσεις.

Με κάτω απο 300 δεν νομίζω ότι παιρνεις κάτι καλύτερο τουλάχιστον με android ίσως βέβαια να κάνω και λάθος πάντως είμαι υπερευχαριστημένος.

Εν αναμονή kit-kat κιόλας μπορεί να δούμε ακόμα καλύτερα πράγματα...

Κάμερα 8/10 παρεπιπτόντως εκπληκτικό macro,φωτο ριπής,5mp μπροστινή κάμερα.

Ασφάλειες στο λειτουργικό όσον αφορά απόλυτο έλεγχο για το τι κάνει η κάθε εφαρμογή 10/10

Απόδοση συσκευής 8/10

Μπαταρία 7/10

Μνήμη ram 9/10

Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο...

Link to comment
Share on other sites

φανταστειτε τωρα το κινητο αυτο σε ανανεωμενη εκδοση με τον snapdragon 400 που φοραει το moto g....θα πηγαινε αερας...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

 

Την έβαλες τελικα; Έχω δει βιντεάκια και μου τρέχουν τα σάλια με το P6 on Κitkat αλλά λέω να κάνω υπομονή να βγει το επίσημο πράγμα.... Βαρίεμαι να του κάνω reset και να τα βάζω όλα από την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Πού να την βάλω...στο Nexus μου που την φοράει από καιρό;;; :lol:

 

Υπέθεσα ότι το πήρες για 5η φορά.. :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει βιντεάκια και μου τρέχουν τα σάλια με το P6 on Κitkat αλλά λέω να κάνω υπομονή να βγει το επίσημο πράγμα.... Βαρίεμαι να του κάνω reset και να τα βάζω όλα από την αρχή...

 

Στο Youtube βρήκα μόνο ένα ( ισπανόφωνο). Αν μπορείς στείλε μου κάποιο:) Ρωτάω εντωμεταξύ στο XDA αν υποστηρίζεται infinite scrolling στον stock launcher ή αν με άλλους launchers δεν χρειαζόμαστε xposed για τη γκρι navigation bar κι απάντηση δεν παίρνω.Θα περιμένω να έρθει η official για να το διαπιστώσω από μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 2 ισπανόφωνα έχω βρει αλλά η εικόνα αρκεί, από ότι είδα υπάρχει επιλογή στο emotion για gel launcher...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 2 ισπανόφωνα έχω βρει αλλά η εικόνα αρκεί, από ότι είδα υπάρχει επιλογή στο emotion για gel launcher...

 

Το παλεύω αλλά δεν έβγαλα ακόμα άκρη αυτή είναι για έκδοση Κίνας μήπως;;

Link to comment
Share on other sites

Η kitkat που έχει διαρέυσει νομίζω είναι μόνο international....

 

Χαίρομαι για αυτό. Εσύ την έβαλες; εγώ την κατέβασα και από την επίσημη. Πρέπει να το κάνω αποκλειστικά μέσω pc? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Όχι βαριέμαι να ασχοληθώ. Θα περιμένω την επίσημη. Η beta άλλωστε πάντα έχει τον κίνδυνο bugs κλπ... Με την B125 και το εκπληκτικό theme MIUIV5 είμαι μια χαρά προς το παρών...
Link to comment
Share on other sites

το κινητο υποστηριζει Bluetooth 4.0 ? καπου λεει ναι αλλου οχι...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,καλησπερα!Εχω την εντυπωση οτι ο τυπος του δικτυου(EDGE,3G,H+) εμφανιζεται στην status bar,μονο οταν υπαρχει ροη δεδομενων.Ισχυει κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!

Αφού διάβασα όλο το θέμα, θα ήθελα τη γνώμη σας αν όντως αξίζει το κινητό για τα επόμενα 1,5- 2 χρόνια. Δεν έχω απαιτήσεις πολλές, πιο πολύ με τρώει το μέταλλο της συσκευής.:rolleyes: Μου αρέσει πάρα πολύ. Δεν αλλάζω συχνά κινητά, πιο πολύ με ενδιαφέρει λοιπόν η ποιότητα κατασκευής, παρά το εσωτερικό...

Ευχαριστώ προκαταβολικά και ίσως με δείτε σύντομα στην παρέα σας!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Για την ποιότητα κατασκευής που ρωτάς η γνώμη είναι η εξής :

1) Μπροστινό μέρος : 10/10

2) Πλαϊνά : 10/10

3) Πλάτη : 6/10 (πολύ ωραία αίσθηση μετάλλου αλλά χαράσσεται )

 

Για κάποιον που δεν το ενδιαφέρει πολύ η δύναμη του επεξεργαστή αλλά τον ενδιαφέρει να έχει ένα ντιζαϊνάτο κινητό χωρίς παγώματα, σβησίματα και άλλα σοβαρά προβλήματα και με μία πολύ καλή οθόνη το P6 είναι ιδανικό.

Link to comment
Share on other sites

Γύρισε μια σελίδα πισω

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με πρόλαβε ο ipred και με βρίσκει σύμφωνο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ascend P6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...