Jump to content

Haier W910


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 457
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ντροπή, ψέμματα είναι, δεν μπορεί το "ανώνυμο" να ξεσκίσει το πανάκριβο "επώνυμο" ..... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ντροπή, ψέμματα είναι, δεν μπορεί το "ανώνυμο" να ξεσκίσει το πανάκριβο "επώνυμο" ..... :lol:

Mεγαλο κακο (η μαλλον καλο)εχω κανει και'γω σε διαφορους φιλους με το Haier W910 γιατι απο τοτε που το ειδαν και διαπιστωσαν στον καφε οταν παμε το ποσο γρηγορο ειναι σε μπραουζινγκ και σε ολα γενικα επιδημια τους επιασε και αρχισαν η να δινουν τα πανακριβα κινητα τους ειτε σε γυναικα η παιδι η να τα πουλανε οσο οσο για να αποκτησουν και αυτοι ενα W910!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα ακριβα,απλα πεταμε τα λεφτα μας τοσο καιρο ενω μπορεις να εχεις ενα τουμπανο με 90 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τα ακριβα,απλα πεταμε τα λεφτα μας τοσο καιρο ενω μπορεις να εχεις ενα τουμπανο με 90 ευρω.

Από τους πρώτους που το πήρα είμαι φίλε μου, αλλά δεν κατάφερα να ψήσω την γυναίκα μου ότι δεν είναι καλό γιά να το πάρω εγώ .... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Από τους πρώτους που το πήρα είμαι φίλε μου, αλλά δεν κατάφερα να ψήσω την γυναίκα μου ότι δεν είναι καλό γιά να το πάρω εγώ .... :lol:

Eμενα απο την αλλη η γυναικα μου μου ζητουσε και αυτη μια κινεζικη συσκευη γιατι ζηλεψε απο εμενα οταν ειδε το Haier W910 μου, της προτεινα να παρουμε αλλο ενα ιδιο (για να εχω και ανταλακτικα αμα χαλασει το ενα απο τα 2!)και φυσικα η κλασικη απαντηση "μα δεν θελω ιδιο με το δικο σου",και τελικα στα ιδια λεφτα της παραγγειλα ενα thl T5s,ελπιζω να βγει καλο το Τ5s αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν θα φτουραει μια μπροστα στο Haier !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα θεμα με την εφαρμογη whatsupp οταν ειναι σβηστη η οθονη δεμ ερχονται τα μυνηματα μολις την ανοιξω τοτε ερχονται.τι μπωρει να φταιει τα φωτα σας
Link to comment
Share on other sites

εχεις βαλει μηπωσ ρυθμιση οικονομιας στην μπαταρια?αν ναι βγαλε την γιατι οταν εχει σβηστη οθονη κλεινει το wifi και γενικα την συνδεση του ιντερνετ για οικονομια
SURF UNTIL YOU DIE
Link to comment
Share on other sites

εχεις βαλει μηπωσ ρυθμιση οικονομιας στην μπαταρια?αν ναι βγαλε την γιατι οταν εχει σβηστη οθονη κλεινει το wifi και γενικα την συνδεση του ιντερνετ για οικονομια

 

οχι δεν το εχω βαλει.μου εχει σπασει τα νευρα

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε την μπαρα και πατα το σηματακι τησ μπαταριας και δεσ εκει στισ ρυθμισεισ αν ειναι τσεκαρισμενο το none
SURF UNTIL YOU DIE
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε την μπαρα και πατα το σηματακι τησ μπαταριας και δεσ εκει στισ ρυθμισεισ αν ειναι τσεκαρισμενο το none

 

ναι ειναι τσεκαρισμενο

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 120-125 ευρώ, υπάρχει καμιά καλύτερη λύση ή είναι μονόδρομος για αδιάβροχο android? Και η μπαταρία του, για 1750 μου φαίνεται μικρή. Κρατάει καθόλου?
Link to comment
Share on other sites

Χμ, οκ, και κάποια πρόταση για αδιάβροχο μέχρι 120-125 ευρώ? Παίζει τίποτα?

 

κοιτα φιλε εμενα η μπαταρια με βγαζει μια μερα το βραδυ φορτισμα με βαρια χρηση ομηλια ιντερνετ σμς με καλυπτει σε τοσα λεφτα δεν νομιζω να βρεις αδιαβροχο.εχω και ενα lg g2 το εχει φαει το συρταρι:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χμ, οκ, και κάποια πρόταση για αδιάβροχο μέχρι 120-125 ευρώ? Παίζει τίποτα?

 

Η μπαταρια και οτι μου κανει κανα τρια δευτερα για να δυναμωσει η ενταση στην κληση ειναι τα μονο αρνητικα του τηλεφωνου,κατα τ'αλλα οχι με 120-125 ευρω δεν βρισκεις αλλο αδιαβροχο με gorilla 2 1280Χ720 τηλ. και πραγματικη καμερα 8ρα,και πανω απ'ολα δεν φοραει κινεζικο επεξεργαστη και ειναι σφεντονα και με την καλυτερη ληψη wifi μακραν απ'ολα τα τηλ. ακομη και των 600ων ευρω!

Με 100 ευρω παιρνεις κανα Thl t5s οπως πηρα στην γυναικα μου που δεν λεω καλο ειναι αλλα υστερει κατι αιωνες σε ολα πλην της μπαταριας απο το Haier,απουσια gorilla, αναλυση θονης,καμερα,ποιοτητα κατασκευης,wifi (και ταχυτητα και αποσταση ληψης),εσωτερικη μνημη,δεν ειναι αδιαβροχο,σε αυτα εν ολιγης υστερει το Τ5s σε σχεση με το Haier!

Link to comment
Share on other sites

Άντε, αφού αποφασίσαμε να το πάρουμε, να βρούμε και μαγαζί τώρα... Το έχω δει σε normal τιμές από εδώ και εδώ. Προτιμάμε κάποιο από αυτά ήέχουμε άλλη πρόταση?
Link to comment
Share on other sites

Άντε, αφού αποφασίσαμε να το πάρουμε, να βρούμε και μαγαζί τώρα... Το έχω δει σε normal τιμές από εδώ και εδώ. Προτιμάμε κάποιο από αυτά ήέχουμε άλλη πρόταση?

 

πρωτη φορα ακουω για αυτα τα μαγαζια αλλα βλεπω εχουν paypal οποτε λογικα εισαι καλλυμενος.πρωτα ομωσ πριν πληρωσεις ρωτα αν υπαρχει αποθεμα

SURF UNTIL YOU DIE
Link to comment
Share on other sites

παιδια με odin μπορω να φλασαρω ρομ στο haier?

Cmw (custom recovery) μόνο.. Είναι πολύ πιο απλό να περνάς Rom..και την περνάς όπου βρίσκεσαι χωρίς να μπλέκεις με pc και καλώδια..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια με odin μπορω να φλασαρω ρομ στο haier?

 

Από Odin δεν δουλεύει εδώ, διάβασε πιο πίσω και θα βρεις οδηγίες για custom recovery.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...