Jump to content

Haier W910


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που την έβαλα ειναι root εσένα γιατι;

τοτε για αυτο δεν θα κανει ροοτ!!! ξερεις κανενα κολπο να κανω την μπαταρια να κραταει? πως να σβησω εφαρμογες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 457
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τοτε για αυτο δεν θα κανει ροοτ!!! ξερεις κανενα κολπο να κανω την μπαταρια να κραταει? πως να σβησω εφαρμογες?

 

Κοιτά δοκίμασα τα πάντα απο εφαρμογές και χίλιους δυο τρόπους στο να καταφέρω να φτιάξω την μπαταρία να κρατάει περισσότερο αλλά δεν κατάφερα τίποτα.

Εφόσον άλλαξες μπαταρία και δεν κρατάει ειναι αυτό που φοβόμουν,η συσκευή τελικά τραβάει πολυ απο επεξεργαστή και οθόνη.

Ειλικρινά μετάνιωσα Που το πήρα γιατι μπορεί να ειναι πολυ γρήγορο και κρύσταλλο στα γραφικά αλλά τι να το κάνω αν δεν κρατάει η μπαταρία του δίχως να χαρώ αυτά που εχει.

Έκανα βλακεία που δεν πήρα το lenovo p770,μπορεί να ειναι κατώτερο στα γραφικά και επεξεργαστή απο το haier αλλά η μπαταρία του κρατάει 2-2.5 ημέρες με πολυ χρήση....

 

Τελικα ακρη δεν βγαζω με αυτους τους καραγκιοζηδες στο dealsprime,με διαβεβαιωσαν οτι το τηλ. θα γινοταν αποστολη την Παρασκευη και μαλιστα μου ειπαν και στο τσατ οτι εγινε και οτι θα εμφανιζοταν το tracking το βραδυ,τελικα παλι ψεματα μου ελεγαν,θα ανοιξω dispute τωρα με το paypal γιατι οι καραγκιοζιδες λενε οτι δεν επιστρεφουν χρηματα οταν εχουν σε στοκ ενα αντικειμενο και ισχυριζονται οτι το εχουν ο τηλ. σε στοκ,αλλα πρωφανος λενε ψεματα γαιτι αν το ειχαν θα το εστελναν!

Τελος παντων την φαγαμε αλλη μια π@παρα,εχετε να μου προτεινετε κανενα Αξιοπιστο(με Α κεφαλαιο!) και φθηνο να το παρω τελικα τελος παντων!

 

Εφόσον δεν βγάζεις άκρη και μπορούν να σου επιστρέψουν τα χρήματα σου πίσω,παρε το lenovo p770 που ειναι παρά πολυ καλύτερο απο θέμα μπαταρίας και παραγγειλε το άφοβα απο το minideal.net:happy:

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν βγάζεις άκρη και μπορούν να σου επιστρέψουν τα χρήματα σου πίσω,παρε το lenovo p770 που ειναι παρά πολυ καλύτερο απο θέμα μπαταρίας και παραγγειλε το άφοβα απο το minideal.net:happy:

Αυτό είναι 40 με 45 δολλάρια ακριβότερο, και δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα εν έτει 2013 εάν δεν κρατάει πολύ η μπαταρία μιάς και παντού έχει ρεύμα και μπορείς να το φορτίσεις ότι ώρα θέλεις ... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι 40 με 45 δολλάρια ακριβότερο, και δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα εν έτει 2013 εάν δεν κρατάει πολύ η μπαταρία μιάς και παντού έχει ρεύμα και μπορείς να το φορτίσεις ότι ώρα θέλεις ... :)

 

Κοιτα όπως το βλέπει ο καθένας,εγώ πάντως δεν βολεύομαι να το φορτίζω συνέχεια γιατί μπαίνω πολλές ώρες στο ίντερνετ με το κινητό.

Αν εσύ δεν έχεις πρόβλημα στο να το φορτίζεις τακτικά η και να μην το χρησιμοποιείς πολύ τότε μια χαρά είναι αυτό το κινητό για σένα.

Εγω απλά την γνώμη μου σου είπα και συγνώμη κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα όπως το βλέπει ο καθένας,εγώ πάντως δεν βολεύομαι να το φορτίζω συνέχεια γιατί μπαίνω πολλές ώρες στο ίντερνετ με το κινητό.

Αν εσύ δεν έχεις πρόβλημα στο να το φορτίζεις τακτικά η και να μην το χρησιμοποιείς πολύ τότε μια χαρά είναι αυτό το κινητό για σένα.

Εγω απλά την γνώμη μου σου είπα και συγνώμη κιόλας!

Εμένα να συγχωρήσεις φίλε μου, αλλά το είπα υπό την έννοια ότι και στο αυτοκίνητο έχουν όλοι φορτιστές, και ότι δεν είναι δύσκολο να φορτισθεί πλέον το τηλ. γιατί δεν χρειάζονται πολλές ώρες όπως παλιά. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Στο antutu τι βγαζει ρε παιδια με τις 4.1.2?

Αυτο το ρωταω μηπως παιζει ρολο στο θεμα της μπαταριας!

Με την 4.0.4 εβγαζε 6χιλιαδες και κατι μεχρι 9χιλιαδες μαξ. αν καταλαβα καλα, μετα απόσα διαβασα με τις 4.1.2 ειδα οτι το κινητο εβγαζε μεχρι και 16.000+,λεω μηπως στο θεμα τις μπαταριας που ξεζουμιζει ευκολα παιζει ρολο η τοσο μεγαλη αυξηση των επιδοσεων της συσκευης!

Με το θεμα της υπερθερμανσης με την τελευταια rom που αναφερε ο msakis01 πως τα παει το τηλ.(που και αυτο λεω μηπως ειναι αμεσα συνδεδεμενο με το θεμα επιδοσεων και καταναλωσης!)?

 

παιδες αλλαξα μπαταρια αλλα καμια διαφορα!! εβαλα την εκδοση 4.1.2. δουλευει παρα πολυ καλα αλλα η μπαταρια απλα κραταει λιγο περισσοτυερο. με την εκδοση 4.1.2. δεν μπορω να το κανω ροοτ γτ δεν το βρισκει! με την εκδοση 4.0.4 το εβρισκε αλλα κατα την διαρκεια του ρουταρισματος εβρισκε ενα λαθος κ δεν τελειωνε! μπορει να με βοηθησει καποιος?

Ηταν τελικα ευκολο να αλαχτει η μπαταρια δηλ. γενικα το ανοιγμα και κλεισιμο της συσκευης,ειδες το βιντεο με τον Κινεζο και ακολουθησες το πως το ανοιξε αυτος,το μεταλικο αυτοκολητο που λεει 1080p γυρο απο την καμερα μετα ξανακολησε ευκολα?

Οταν λες δεν κραταει η μπαταρια για εξηγησε με ποση χρηση και τι χρηση κανεις με ενδεικτικα νουμερα για να καταλαβουμε το δεν κραταει.

Εγω π.χ σε stand by και μονο τηλεφωνα με το huawei Χ5 μου βγαζει 2-3 μερες ενω αμα παιξω κανα angry birds star wars hd σε 1-2 ωρες το εχει πει το ποιημα η μπαταρια,η αμα ανοιξω wifi παλι σε 1-2 ωρες καπουτ η μπαταρια(εχει ομως θεμα η συγκεκριμενη ρομ που φοραω με το wifi!).

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου όπως ήρθε με 4.0.4 έβγαλε 15199 στο Antutu ... :rolleyes:
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε msakis εγω ποτε δεν παραπονεθηκα και ουτε εχω απαιτησεις στο θεμα της μπαταριας (αν μου βγαζει μια μερα η μπαταρια του Haier W910 θα ειμαι σουπερ ευχαριστημενος!)γιαυτο δεν υπαρχει περιπτωση ουτε με σφαιρες να παω στο lenovo p770 που απ' οπου και να το πιασεις εκτος της μεγαλυτερης μπαταριας και οτι ειναι δικαρτο(εντελος αχρηαστο το δικαρτο σε'μενα!)ειναι χιλιομετρα κατωτερο του Haier W910,τι θες,παχος συσκευης,οθονη ,επεξεργαστης,gorilla,αδριαβροχο,καμερα (μπρος και πισω)σε βιντεο και φωτος σε ολα πολλα χλμ πισω το lenovo και το κυριοτερο και πολυ πιο ακριβο!

Κατι παρα πολυ σημαντικο στην επιλογη συσκευης πια για εμενα ειναι η αντοχη στις πτωσεις και στην καταπονεση γιατι με τις κορες μου που εμπλεξα ουτε psp ουτε xbox360 δεν τις κανει πια,το πρωτο πραγμα που μου λενε οταν μπαινω σπιτι ειναι μπαμπα δωσμου το κινητο να παιξω και μπαμ μπουμ το τηλφωνο ιπτατε και σκαει κατω πολυ συχνα,το Haier πιστευω οτι με την οποια αντοχη μπορει να εχει απο κατασκευης του μαζι με την θηκουλα και το screen protector θα αντεξει πολυ περισσοτερο απο ενα απλο τηλ. οπως το lenovo που προριζετε για τσεπη η τσαντα και αλιμονο μου αν πεσει κατω!

Ειναι και το θεμα οτι παραγγειλα ηδη θηκη και 4 screen protectors για το Haier αξιας 10 ευρω,αυτα τι θα τα κανω αν αλαξω γνωμη και διαλεξω αλλη συσκευη?

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Στο antutu τι βγαζει ρε παιδια με τις 4.1.2?

Αυτο το ρωταω μηπως παιζει ρολο στο θεμα της μπαταριας!

Με την 4.0.4 εβγαζε 6χιλιαδες και κατι μεχρι 9χιλιαδες μαξ. αν καταλαβα καλα, μετα απόσα διαβασα με τις 4.1.2 ειδα οτι το κινητο εβγαζε μεχρι και 16.000+,λεω μηπως στο θεμα τις μπαταριας που ξεζουμιζει ευκολα παιζει ρολο η τοσο μεγαλη αυξηση των επιδοσεων της συσκευης!

Με το θεμα της υπερθερμανσης με την τελευταια rom που αναφερε ο msakis01 πως τα παει το τηλ.(που και αυτο λεω μηπως ειναι αμεσα συνδεδεμενο με το θεμα επιδοσεων και καταναλωσης!)?

 

 

Ηταν τελικα ευκολο να αλαχτει η μπαταρια δηλ. γενικα το ανοιγμα και κλεισιμο της συσκευης,ειδες το βιντεο με τον Κινεζο και ακολουθησες το πως το ανοιξε αυτος,το μεταλικο αυτοκολητο που λεει 1080p γυρο απο την καμερα μετα ξανακολησε ευκολα?

Οταν λες δεν κραταει η μπαταρια για εξηγησε με ποση χρηση και τι χρηση κανεις με ενδεικτικα νουμερα για να καταλαβουμε το δεν κραταει.

Εγω π.χ σε stand by και μονο τηλεφωνα με το huawei Χ5 μου βγαζει 2-3 μερες ενω αμα παιξω κανα angry birds star wars hd σε 1-2 ωρες το εχει πει το ποιημα η μπαταρια,η αμα ανοιξω wifi παλι σε 1-2 ωρες καπουτ η μπαταρια(εχει ομως θεμα η συγκεκριμενη ρομ που φοραω με το wifi!).

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

με την 4.0.4 ηθελε πανω απο 10 ωρες να φορτισει. στο antutu εβγαζε 12000 περιπου.. ζεστενοταν παρα παρα πολυ. πολυ εθκολα αλλαζει η μπαταρια.. με την 4.1.2 φορτιζει σε 2 ωρες.. antutu 15000+.. δεν ζεστενεται τοσο πολυ.. περιπου στο 8ωρο κραταει η μπαταρια. με την 4.1.2. ειναι ολα προς το καλυτερο απο επιδοσεις μεχρι οτι θες!! η μπαταρια δεν κραταει πολυ διοτι ειναι 1700mah, αν υπαρχει καμια αλλη πιο μεγαλη θα ηταν ολα τελεια!!

Link to comment
Share on other sites

η καμερα βγαζει καλες φωτο; θελω να το παρω για καποιον που το θελει απλα για τηλεφωνο αλλα να βγαζει καλες φωτογραφιες.
Link to comment
Share on other sites

Αληλουια μετα απο 13 μερες πηρα tracking number(θελει ομως ακομη κανα 2 μερες να εμφανιστει!)!

Και αυτο μετα κοπων και βασανων,τους ζαλισα αλλιος ουτε σε εναν μηνα δεν θα εφευγε το τηλ.,ξανα μακρυα απο dealsprime!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω απο τηλεφωνα πολυ καλα αλλα το Haier W910 το εχω βαλει στο ματι μου αρεσει εχει και καλη καμερα αλλα ψαχνω και δεν βρισκω το προγραμμα που κανει αναβαθμιση οπως στα Sony ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει τετοιο προγραμμα γιατι αυτα που γραφετε δεν τα πολυ καταλαβαινω ...:cry: και δεν θελω να αγορασω το τηλ και νατο χαλασω ..Αν ξερει κανεις να μου πει σωστες οδηγιες για την αναβαθμιση θα το εκτιμουσα. το εχω δει εδω....http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=haier+w910
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μην περιμένεις αναβαθμισεις από τη συγκεκριμένη συσκευή, δεν υπαρχει κάποια εφαρμογή για αυτή τη δουλειά. Αν ποτέ έρθει κάτι, θα σου έρθει wireless.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις βγηκε καινουργια jelibeen 2.13a_haier_w910_JB_multilang_b38168 απο τους ισπανους με τα εξεις :

Changes/Cambios

Mas idiomas/more langauages supported

traducidas/translated:

ApplicationsProvider.apk,BackupRestoreConfirmation.apk,Bluetooth.apk,Calculator.apk,Calendar.apk,CalendarProvider.apk,CertInstaller.apk,Contacts.apk,ContactsProvider.apk,DefaultContainerService.apk,DeskClock.apk,DownloadProvider.apk,DownloadProviderUi.apk,DrmProvider.apk,Email.apk,Exchange2.apk,framework-res_multitidioma.apk,HTMLViewer.apk,LiveWallpapers.apk,LiveWallpapersPicker.apk,MagicSmokeWallpapers.apk,MediaProvider.apk,Mms.apk,PackageInstaller.apk,Phone.apk,Settings.apk,SettingsProvider.apk,Stk.apk,TelephonyProvider.apk,VisualizationWallpapers.apk,VpnDialogs.apk

Also FMRadio translated to polish (thanks to bassrockers!!!)

 

APPs Añadidas/APPs added:

 

Apollo.apk (music player from cyanogenod)

AutoHideSoftkeys.apk

ESFileExplorer.apk

SoundRecorder.apk

VideoEditor.apk

ZDBoox.apk

 

Removed Apps/Apps quitadas

VoiceRecorder.apk replaced by SoundRecorder

CMFileManager.apk replaced by ES File Explorer

 

Την δοκιμασα και ειναι η καλυτερη που υπαρχει.

κατεβαστε την απο εδω:http://www.multiupload.nl/IVMTEKJFEN

 

φιλε μου μια ερωτηση μονο. ο τροπος για να την βαλουμε ειναι ο ιδιος με τις οδηγιες που ειχες παραθεσει στην αλλη ROM?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη χωρις να κανω εγω τιποτα θα μου ερθει σαν ειδοποιηση η αναβαθμιση οπως γινεται στιε εφαρμογες των τηλεφωνων ?Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδη χωρις να κανω εγω τιποτα θα μου ερθει σαν ειδοποιηση η αναβαθμιση οπως γινεται στιε εφαρμογες των τηλεφωνων ?Ευχαριστω..

 

Ναι... Κάπως έτσι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τη διάρκεια της μπαταρίας έχω να επισημάνω το παρακάτω:

Το τηλέφωνο έχει ανάλυση οθόνης 1280x720, δηλαδή όσο ένα κανονικό laptop και από τις υψηλότερες των tablet.

Γι αυτό το λόγο όταν η οθόνη λειτουργεί καταναλώνει πολλαπλάσια ενέργεια από άλλα τηλέφωνα χαμηλότερης ανάλυσης.

Η μπαταρία του είναι πολύ μικρή για τέτοιας ανάλυσης οθόνη, συνεπώς μην το ψάχνετε παραπάνω. Χρειάζεται τακτική φόρτιση.

Μόνο αν βγεί μπαταρία άνω των 3000mAh θα έχει ικανοποιητική διάρκεια.

Happy user of: OUKITEL K6000 Pro (recent), UMI Rome, (DOOGEE Y100), Haier W910.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όχι δεν ισχύει αυτό, οι περισσότερες συσκευές που θα βρεις εδώ την ίδια ανάλυση έχουν αλλά δεν έχουν το ίδιο πρόβλημα με την κατανάλωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ισχύει αυτό, οι περισσότερες συσκευές που θα βρεις εδώ την ίδια ανάλυση έχουν αλλά δεν έχουν το ίδιο πρόβλημα με την κατανάλωση.

 

Εγω έπαψα πλέον να ασχολούμαι με το τηλέφωνο και το έδωσα στην γυναίκα μου.

Μια χαρά της ειναι που δεν ασχολείται πολυ με το ίντερνετ!

Βρήκα και πήρα σε προσφορά το s3 και ηρεμησε το κεφαλι μου απο θεμα μπαταρίας.

Υπόψιν το haier για τα λεφτα του ειναι οτι

Καλύτερο αλλά οπως ειπα και πιο παλιά δεν με βόλευε η αυτονομία του που έμπαινα πολλές ώρες στο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθειά σας σας παρακαλώ ... :O

Η γυναίκα μου με την αδελφή της "σκάλιζαν" το τηλ. και το αποτέλεσμα ήταν να χάσει το wifi.

Δυστυχώς δεν το ξέρω και δεν μπορώ να μπώ εκεί όπου θα το κάνω να ψάξει γιά να βρεί το ρούτερ.

Μπορεί κάποιος να μου πεί τις ενέργειες;

Ευχαριστώ.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις σιγουρα θα το βρεις
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγω έπαψα πλέον να ασχολούμαι με το τηλέφωνο και το έδωσα στην γυναίκα μου.

Μια χαρά της ειναι που δεν ασχολείται πολυ με το ίντερνετ!

Βρήκα και πήρα σε προσφορά το s3 και ηρεμησε το κεφαλι μου απο θεμα μπαταρίας.

Υπόψιν το haier για τα λεφτα του ειναι οτι

Καλύτερο αλλά οπως ειπα και πιο παλιά δεν με βόλευε η αυτονομία του που έμπαινα πολλές ώρες στο ίντερνετ.

 

Και απο περιεργια ποσο σε παει η μπαταρια με το s3?

Γιατι θεωρητικα εχει δεν εχει 15% μεγαλυτερη αυτονομια το s3!

To haier εχει 1760 mAh μπαταρια και το samsung 2100που ειναι 20% παραπανω για το samsung αλλα εχει και 6% μεγαλυτερη οθονη ιδιας αναλυσης !

Δηλ. 15% ειναι αν το haier σε πηγαινε 20 ωρες αντε να σε παει το s3 23 ωρες,κλαιν-μαιν δηλ. διαφορα!

Εκτος αν παιζει κατι με τις ρομ του haier γιατι απότι διαβαζω στο xda για ενα patch για την μπαταρια!

(There are two more patches available on the website, one for increased energy saving, the other one for displaying download speeds in the notification bar. I did not install them yet, so I cannot say if they work.)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ.

Το πήρα από pandawill με περασμένα ελληνικά και 4.04 έκδοση.

Το πρόβλημα όμως το μεγάλο είναι ότι διαβάζει τις wind sim αλλά τις comsote όχι.

Ξέρει κανείς γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Και απο περιεργια ποσο σε παει η μπαταρια με το s3?

Γιατι θεωρητικα εχει δεν εχει 15% μεγαλυτερη αυτονομια το s3!

To haier εχει 1760 mAh μπαταρια και το samsung 2100που ειναι 20% παραπανω για το samsung αλλα εχει και 6% μεγαλυτερη οθονη ιδιας αναλυσης !

Δηλ. 15% ειναι αν το haier σε πηγαινε 20 ωρες αντε να σε παει το s3 23 ωρες,κλαιν-μαιν δηλ. διαφορα!

Εκτος αν παιζει κατι με τις ρομ του haier γιατι απότι διαβαζω στο xda για ενα patch για την μπαταρια!

(There are two more patches available on the website, one for increased energy saving, the other one for displaying download speeds in the notification bar. I did not install them yet, so I cannot say if they work.)

 

Η μπαταρία του s3 μου κρατάει 8 με 9 ώρες συνεχόμενης χρήσης στο ίντερνετ, που πριν στο haier μου κρατούσε μονο 3 ώρες.

Το τι φταίει στο haier και καταναλώνει τόσο πολυ ενέργεια στο ίντερνετ και γενικα,δεν μπόρεσα να το καταλάβω.!

 

Υπόψιν απ την αρχη το s3 με την μανατη την ρομ 4.1.2 μου κρατούσε 6 ωρες στο ίντερνετ, και καθώς έβαλα μια πολυ καλη καινούργια custom 4.3 και αλλαγή καινούργιου kernel πηγε όπως ειπα και παραπάνω στις 8 με 9 ώρες.

Αυτα και η γνωμη μου είναι,πως όσα δίνεις τόσα παίρνεις!

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω στο XDA http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2394696&page=12 για πολλα προβληματα με την 4.1.2,οπως οτι δεν εχουν μετα που εγκατεστησαν την ρομ δεδομενα κινητης το gps δεν δουλευει και το photo edit δεν δουλευει,δεν καταλαβα ομως σε ποια 4.1.2 δεν δουλευουν ολα αυτα(ειδα οτι υπαρχει μια στοκ μια πολωνεζικη μκαι μια πειραγμενη)!

Ποια απο τις 4.1.2 φωρατε ρε παιδια και ποια ειναι η καλυτερη που δεν εχει αυτα τα προβληματα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...