Jump to content

Lenovo A830


petrosvet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Lenovo A830 η ZTE V987 ?

 

Με βαση τα χαρακτηριστικα του το zte υπερτερει.

Βαλε ομως αν σε παιρνει 25 δολλαρια παραπανω και παρε το lenovo p780.

Αυριο θα παραγγειλω ενα εγω.Μπορει και σημερα το βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 548
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με βαση τα χαρακτηριστικα του το zte υπερτερει.

Βαλε ομως αν σε παιρνει 25 δολλαρια παραπανω και παρε το lenovo p780.

Αυριο θα παραγγειλω ενα εγω.Μπορει και σημερα το βραδυ.

 

μου στελνεις λιγο το λινκ σε παρακαλω να δω απο που θα το παρεις και ποσο? ειμε σιγουρος το κσεψαχνισες και βρηκες την καλυτερη επιλογη:)

Link to comment
Share on other sites

μου στελνεις λιγο το λινκ σε παρακαλω να δω απο που θα το παρεις και ποσο? ειμε σιγουρος το κσεψαχνισες και βρηκες την καλυτερη επιλογη:)

 

minideal φιλε μου.Το 987 που ειπες κανει 170ευρω και το p780 εχει 196ευρω.Φυσικα το p780 εχει gorilla glass 2 και τεραστια

μπαταρια και δε χρειαζεσαι να φορτωθεις με 2η στη τσεπη.

Εγω εχω το a830 αυτο θα το παρω για τη κοπελια.

Link to comment
Share on other sites

minideal φιλε μου.Το 987 που ειπες κανει 170ευρω και το p780 εχει 196ευρω.Φυσικα το p780 εχει gorilla glass 2 και τεραστια

μπαταρια και δε χρειαζεσαι να φορτωθεις με 2η στη τσεπη.

Εγω εχω το a830 αυτο θα το παρω για τη κοπελια.

 

το a830 ελεγα να παρω και εγω αλλα με εβαλες στην πριζα τωρα, προσπαθω να πουλησω το xperia ray που εχω τωρα κανα κατοσταρικο και να βαλω τα ρεστα, φοβερη μπαταρια οντως, αλουμινιο κατασκευη απο πισω? Αλλα και το a830 πολυ τιμιο εινε και βγαινει κανα 40ρι λιγοτερο, δεν ξερω μπερδευτικα :blink:

Link to comment
Share on other sites

το a830 ελεγα να παρω και εγω αλλα με εβαλες στην πριζα τωρα, προσπαθω να πουλησω το xperia ray που εχω τωρα κανα κατοσταρικο και να βαλω τα ρεστα, φοβερη μπαταρια οντως, αλουμινιο κατασκευη απο πισω? Αλλα και το a830 πολυ τιμιο εινε και βγαινει κανα 40ρι λιγοτερο, δεν ξερω μπερδευτικα :blink:

 

Σιγουρα και το a830 ειναι καλο αλλα το p780 ειναι ανωτερο σε καποια πραγματα.Εχει αλουμινιο πισω ναι.

Εμενα οπως ειπα με τραβηξε το gorilla glass 2 αν και δε το λεει στο gsmarena αλλα εγω το βρηκα στο κινεζικο site της lenovo και

φυσικα η μπαταρια του.Ειναι και καποια εκατοστα πιο μαζεμενο απο το a830 στο υψος.Πλατος εχουν ιδιο.

Οσο για το xperia με τοσα κινεζικα που αγοραζει ο κοσμος βλεπω να ριχνεις κ αλλο την τιμη,εκτος αν το δωσεις σε κανα γνωστο σου.

Tα sar τηε lenovo ειναι ολα χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

σε γνωστο ναι μαλλον 80, το σαρ το ειδες? υπαρχει τροπος να το εξακριβωσυθμε καπως? Εινε ανωτερο πολυ ναι και οθπνη και μπαταρια τεραστια και καλες διαστασεις
Link to comment
Share on other sites

σε γνωστο ναι μαλλον 80, το σαρ το ειδες? υπαρχει τροπος να το εξακριβωσυθμε καπως? Εινε ανωτερο πολυ ναι και οθπνη και μπαταρια τεραστια και καλες διαστασεις

 

Nαι σαρ ειναι αυτο που λεει το αληθινο.Μη το σκεφτεσαι το σαρ,αν εχεις τα χρηματα παρτο.το διαφημιζει και ο Kobe Bryant. :P

 

Ναι οσο πιο πολλα τοσο καλυτερη εικονα.Αλλα πανω απο 250 πρεπει να εχεις γερακισιο ματι για να τα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Nαι σαρ ειναι αυτο που λεει το αληθινο.Μη το σκεφτεσαι το σαρ,αν εχεις τα χρηματα παρτο.το διαφημιζει και ο Kobe Bryant. :P

 

Ναι οσο πιο πολλα τοσο καλυτερη εικονα.Αλλα πανω απο 250 πρεπει να εχεις γερακισιο ματι για να τα δεις.

 

το ειδα ναι αν και ειμε Celtics λογω παο :). μαλλον θα το παρω, καμια θηκη θα βαλεις βρηκες καμια καλη? μια ωρεα ωρηκα εγω

 

http://www.ebay.com/itm/Imak-Quicksand-Ultra-Thin-Hard-Cover-Back-Case-for-Lenovo-A780-LCD-Film-/251269873347?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3a80d9fec3

Link to comment
Share on other sites

το ειδα ναι αν και ειμε Celtics λογω παο :). μαλλον θα το παρω, καμια θηκη θα βαλεις βρηκες καμια καλη? μια ωρεα ωρηκα εγω

 

http://www.ebay.com/itm/Imak-Quicksand-Ultra-Thin-Hard-Cover-Back-Case-for-Lenovo-A780-LCD-Film-/251269873347?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3a80d9fec3

 

Τη θηκη μη την παρεις αυτη γιατι ειναι για το a780.Κοιτα εδω αυτες,εγω μαλλον θα παω για τη διαφανη τη σιλικονατη.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.Xlenovo+p780&_nkw=lenovo+p780&_sacat=0&_from=R40

 

Φυσικα θηκη θα μπει.Εχει να φαει και πεσιματα.

 

Την εκανα την παραγγελια εγω πριν λιγο.

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

Τη θηκη μη την παρεις αυτη γιατι ειναι για το a780.Κοιτα εδω αυτες,εγω μαλλον θα παω για τη διαφανη τη σιλικονατη.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.Xlenovo+p780&_nkw=lenovo+p780&_sacat=0&_from=R40

 

Φυσικα θηκη θα μπει.Εχει να φαει και πεσιματα.

 

Την εκανα την παραγγελια εγω πριν λιγο.

 

Καλημερα, για θηκη μαλλον αυτην εδω λεεω την καφε κανει πολυ ωρεα αντιθεση. Το παρειγγηλες κιολας? Μπραβο φιλε μεγεια,σε παρακαλω ενημερωσε με για την εξελιξη γιατι θα το παρω και εγω, ειτε εδω ειτε με εμαιλ, a.artinos@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανενα application για να μπορουμε να εχουμε ελληνικους 160χαρακτηρες στα μυνηματα ? για να μην γραφω greeklish ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει κανενα application για να μπορουμε να εχουμε ελληνικους 160χαρακτηρες στα μυνηματα ? για να μην γραφω greeklish ?

H απάντηση έχει δοθεί στη σελίδα 19...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα και το a830 ειναι καλο αλλα το p780 ειναι ανωτερο σε καποια πραγματα.Εχει αλουμινιο πισω ναι.

Εμενα οπως ειπα με τραβηξε το gorilla glass 2 αν και δε το λεει στο gsmarena αλλα εγω το βρηκα στο κινεζικο site της lenovo και

φυσικα η μπαταρια του.Ειναι και καποια εκατοστα πιο μαζεμενο απο το a830 στο υψος.Πλατος εχουν ιδιο.

Οσο για το xperia με τοσα κινεζικα που αγοραζει ο κοσμος βλεπω να ριχνεις κ αλλο την τιμη,εκτος αν το δωσεις σε κανα γνωστο σου.

Tα sar τηε lenovo ειναι ολα χαμηλα.

 

http://shopap.lenovo.com/in/en/smartphones/p-series/p780/#techspecs, ειδα αυτο εδω και δεν μου αρεσε, εχεις καμια ιδεα γιατι εινε τοσο υψηλο το σαρ η εινε για Ινδια μονο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σχετικα με το Α830......Out of stock.........στο minideal.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σχετικα με το Α830......Out of stock.........στο minideal.

 

Υπαρχουν και αλλα ΄΄καλα΄΄ μαγαζια εξω.Ετσι δεν ειναι?

Αλλοστε εχουμε και το ebay

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και αλλα ΄΄καλα΄΄ μαγαζια εξω.Ετσι δεν ειναι?

Αλλοστε εχουμε και το ebay

 

Καλυτερα minideal,etotalk,merimobiles.

Δεν εχουν ολοι την ορεξη να ξεψαχνιζουν τα feedback του καθε πωλητη για να δουν αν θα τους κανει μπινια,ειδικα σε μεγαλης

αξιας πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα minideal,etotalk,merimobiles.

Δεν εχουν ολοι την ορεξη να ξεψαχνιζουν τα feedback του καθε πωλητη για να δουν αν θα τους κανει μπινια,ειδικα σε μεγαλης

αξιας πραγματα.

 

Σωστος εδω,με 2 μαγαζια κανω συναλλαγες,και τελευταια μονο με minideal,με εχουν καλυψη απολυτα 2 φορες εκει περα....:)

Οχι οτι δεν εχω παρει πραματα αξιας απο ebay,εχω δωσει εως και 380 ευρω για κατι,και εκει δεν ειχα θεμα.

Παντα βεβαια πληρωμη μονο μεσω paypal.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ανδρεα. παιδια εγω προτεινω Minideal δαγκωτο διοτι το πρωτο κινητο που ελαβα ειχε προβλημα. μιλησα μαζι τους και μου ειπαν να το στειλω πισω να μου το αλλαξουν αν δεν φτιαχνει και ετσι εγινε το εστειλα πισω. μολις το παρελαβαν μετα απο 12 μερες το ειχα στα χερια μου. καινουριο κινητο μου εστειλαν + οτι ειχα ξεχασει μια sd 8gb που ζητησα να μου την στειλουν πισω + την SIM που ειχα ξεχασει μεσα και μου τα αποστειλανε ολα κομπλε πισω. παρα πολυ ευχαριστημενος ειδικα απο Katherine και Linda οταν μιλας στο chat ειναι πολυ Respect. παιδια αμα εχετε να προτεινετε καμια χρησιμη εφαρμογη για το κινητο πειτε το γιατι εχω ξεμεινει απο ιδεες. :X
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει καμια ρυθμιση για την ευαισθησια των κουμπιων εκτος οθονης γιατι νομιζω οτι δεν ακουνε καλα.

στα settings δεν μπορεσα να βρω κατι

Link to comment
Share on other sites

http://shopap.lenovo.com/in/en/smartphones/p-series/p780/#techspecs, ειδα αυτο εδω και δεν μου αρεσε, εχεις καμια ιδεα γιατι εινε τοσο υψηλο το σαρ η εινε για Ινδια μονο?

 

Το sar ειναι αυτο για το p780 και το βρηκα στο κινεζικο site 经测试,本产品电磁辐射比吸收率(SAR)最大值为 0.257 W/Kg,符合国家标准 GB 21288-2007 的要求。

 

Kαι για το α830 ειναι αυτο 经测试,本产品电磁辐射比吸收率(SAR)最大值为 0.38 W/Kg,符合国家标准GB 21288-2007的

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

Το sar ειναι αυτο για το p780 και το βρηκα στο κινεζικο site 经测试,本产品电磁辐射比吸收率(SAR)最大值为 0.257 W/Kg,符合国家标准 GB 21288-2007 的要求。

 

Kαι για το α830 ειναι αυτο 经测试,本产品电磁辐射比吸收率(SAR)最大值为 0.38 W/Kg,符合国家标准GB 21288-2007的

 

Καλησπερα, αυτο που εβαλα εγω γιατι λεει τοσο πολυ ομως?

Link to comment
Share on other sites

Το sar αυτο ειναι για το Α830??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα κανω γραπτα ο ιδιος γιατι δε βγαινει το copy paste.

Λοιπον sar για a830 0.38

Sar για p780 0.257

 

Aυτα ειναι απο τα manual του καθε κινητου.

Και απ οτι βλεπω και στο δικο μου a830 στο βιβλιαρακι το ιδιο sar λεει οπως το manual που κατεβασα.Οποτε και τα 2 ισχυουν.

 

Παντως το etotalk ειναι σωστο οσον αφορα τα sar και των 2 κινητων.

Edited by stamatinho13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...