Jump to content

Άπαντα "Ολυμπιακοί αγώνες, Αθήνα 2004".


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (27 Αύγ. 2004 , 00:31)

 

δεν ξέρω για το μπάσκετ γιατί δυστυχώς δε το είδα όλο αλλα για το polo όμως ήταν πεντακάθαρη η βοήθεια προς την ιταλική ομάδα.και τυφλός να ήσουνα το έβλεπες μονο που δεν τις πνίξαν τις κοπελιές μας και κάναν τα στραβά ματια τα lamogia.to μεταλλείο στο polo το χρυσό ήταν δικό μας πάει και τελειωσε.

 

Μάλλον είμαι τυφλός. :worry: Τώρα εσύ πως κατάφερες να δεις από την τηλεόραση ότι μας αδίκησαν, πάω πάσο... :rolleyes: Να δείτε αν περιγράψει και σήμερα ο Σεφτελής τι θα λέει για τη διαιτησία... :whistle: Θα γελάσουμε πάλι... :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φοβαμαι για αποψε....

μακαρι να βγω ψευτης αλλα με τα 2 συλλαλητηρια που αναμενονται για σημερα το απογευμα και το βαρυ κλιμα λογω της θανατωσης Ιταλου στο Ιρακ τα πραγματα δεν θα πανε καλα...

Παιζουν στο Καυτατζογλειο Ιρακ- Ιταλια μικρο τελικο...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios (27 Αύγ. 2004 , 10:47)

 

Μάλλον είμαι τυφλός. :worry: Τώρα εσύ πως κατάφερες να δεις από την τηλεόραση ότι μας αδίκησαν, πάω πάσο... :rolleyes: Να δείτε αν περιγράψει και σήμερα ο Σεφτελής τι θα λέει για τη διαιτησία... :whistle: Θα γελάσουμε πάλι... :p

 

 

δεν ξέρω είσαι? :) εδώ τις είχαν βουλιάξει τις κοπέλες και δεν έδινε τιποτα τι άλλο έπρεπε να κάνουν να τις πνίξουν?δεν χρειάζεται πολλές φορες να γίνει αυτό 2-3 (λάθει) είναι αρκετα για ανά αλλάξει ένα σκορ μικρής διαφοράς.η να διαλύσει την ψυχολογία τις ομάδας,τώρα αν εσύ δεν το βλέπεις,μάλλον δεν είδες πουθενά να αδικούμαστε σε αυτούς τους αγώνες ε ?όταν θέλουν να προωθήσουν κάποιους το κάνουν δεν είναι δύσκολο αρκούν 2-3 διαιτητικά λαθάκια :whistle:η μήπως είμαι τρελός και τα βγάζω απ το μυαλό μου λες :whistle:στο basket δεν μίλησα επειδή δεν είδα όλο τον αγώνα εκεί όμως που βλέπω μιλώ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Eξαιρετική νίκη της εθνικής μας χάντμπολ ανδρών με 29-24 επί της Κορέας και τώρα θα διεκδικήσει μια από τις θέσεις 5 ή 6 ενάντια στην Γαλλία. Πρόκειται για την μεγαλύτερη διάκριση της εθνικής μας μέχρι στιγμής όποτες.... εύγε και Όοοολε μαζί!!!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Wappy (27 Αύγ. 2004 , 12:29)

 

άντε να δω πότε επιτέλους σε ομαδικό άθλημα θα κάνουμε την κρίσιμη νίκη... άντε να δω επιτέλους πότε... μια ζωή στο παρά 5..

 

 

Μα το καναμε πριν 1 μηνα στη Πορτογαλλια. Και οχι 1 αλλα 3 στη σειρα. Και εκτος εδρας. Γιαυτο η επιτυχια της Εθνικης ποδοσφαιρου ειναι και θα ειναι η μεγαλυτερη επιτυχια του Ελληνικου αθλητισμου.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τα κορίτσια στο Πόλο. Εβαλε το χεράκι του και το στοματάκι του ο διαιτητής με τα σφυρίγματά του. Το ίδιο σήμερα αδικήθηκε και η πρωταθλήτριά μας στο ταεκβοντό. Απαράδεκτη πέρα για πέρα η διαιτησία. :mad: Στο Μπάσκετ χθές, η ομάδα ήταν κάκιστη. Προσωπικά έχω την γνώμη πως στερούντε ταλέντου. Και δεν έχω την γνώμη αυτή τώρα αλλα εδώ και 3-5 χρόνια. Πάει η εποχή του Γκάλη και υπολείπων.

Τέλος θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους Ελληνες φιλάθλους για την χθεσινή τους στάση στο θέμα Κεντέρη. Απέδειξαν πως δεν "μασάει η κατσίκα ταραμά". Οι μπόντυμπίλντερς που έτρεξαν στον χθεσινό τελικό ειναι καθαροί απο ντόπα όσο ενα χοιροστάσιο απο ακαθαρσίες.Και είδαμε όλοι ποιοι βγήκαν πρώτοι. 3 στα 3 για τους αμερικανούς. Οι σκηνοθέτες δηλαδή που δεν θέλανε εξ'αρχής να τους χαλάσουμε την γιορτή στο συγκεκριμένο άθλημα.(δεν εννοώ φυσικά τους ίδιους τους αθλητές αλλα τους σκηνοθέτες αφανείς συμπατριώτες τους)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (27 Αύγ. 2004 , 07:20)

 

Eμένα με εκνεύρισαν πολύ πάντως...λες κι έφταιγαν οι δρομείς για τις λαλακίες των δικών μας...

Ο Φράνκι Φρέντερικς (αυτός ο θρύλος) τους εκλιπαρούσε να το ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ και αυτοί καθαροί νεοΕΛΛΗΝΑΡΕΣ...

 

 

Συγγνωμη αλλα δεν θα πεις εσυ ουτε κανενας αλλος στους θεατες πως θα εκφραστουν... :confused:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jois21 (27 Αύγ. 2004 , 17:01)

 

Συγγνωμη αλλα δεν θα πεις εσυ ουτε κανενας αλλος στους θεατες πως θα εκφραστουν... :confused:

 

 

Α μάλιστα....ξέρεις δεν έπαιζε Ολυμπιακός - Παναθηναικός...

 

Αλήθεια θα άρεσε στον Κέντερη να του κάνουν ότι έγινε χτες...?

 

Και κάτι άλλο, πριν 9-10 μέρες όλοι τον έβριζαν και έλεγαν ότι μας ντρόπιασε!

Και ξαφνικά χτες όλοι ΥΠΕΡ... :blink:

 

Αυτόι οι θεατές αντιπροσωπεύουν τους έλληνες και εγώ ως έλλην δεν ήθελα αυτή την κάκιστη συμπεριφορά...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jois21 (27 Αύγ. 2004 , 17:01)

 

Συγγνωμη αλλα δεν θα πεις εσυ ουτε κανενας αλλος στους θεατες πως θα εκφραστουν... :confused:

 

Ναί, ΟΚ, ας αρχίσουν να ρίχνουν και αντικείμενα στους «κακούς». Και κανένα χέρι ξύλο αν μπορούν. :rolleyes: Τι είναι οι θεατές, το ακαταλόγιστο έχουν να κάνουν ότι γουστάρουν (δεν διαφωνώ, πλήρως τουλάχιστον, στο τι έκαναν οι συγκεκριμένοι, γενικά μιλάω). Ο καθένας μπορεί να εκφράσει νομίζω ελεύθερα τη γνώμη του για τους θεατές.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (27 Αύγ. 2004 , 17:10)

 

Και κάτι άλλο, πριν 9-10 μέρες όλοι τον έβριζαν και έλεγαν ότι μας ντρόπιασε!

Και ξαφνικά χτες όλοι ΥΠΕΡ... :blink:

 

 

Τα μέσα φίλε μου, τα μέσα....

 

 

Εγώ προσωπικά στις συζητήσεις που έκανα με φίλους και γνωστούς κανείς δεν είχε απόλυτα καταδικαστική στάση.

 

Όλοι ήξεραν κατά βάθος ότι κάτι τρέχει στην υπόθεση και επιβεβαιώθηκαν με το κρούσμα Σαμπάνη ;)

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Αυτοί που έλεγαν πριν λίγες μέρρες πως ο Κεντέρης μας ντρόπιασε και τα ρέστα, δεν ήταν άλλοι απο τα γνωστά λαμόγια ορισμένων καναλιών. Ο κόσμος εκφράστηκε χθές, χωρίς μάλιστα να επιρεάζεται απο την πλύση εγκεφάλου των καναλιών. Διοτι όπως έχω ξαναγράψει, δεν είμαστε αμερικανάκια που ανοίγουμε σαν χάνοι το στόμα καταπήνωντας ότι μας πετάξει το cnn.

 

edit: Μαζί το γράψαμε φίλε Κώστα. Ακριβώς το ίδιο εννοώ. :) Απλά ως συνήθως ειμαι λίγο πιο καυστικός σε εκφράσεις. :o

Link to comment
Share on other sites

1.Βια δεν χρησιμοποιησαν.

2.Σε ερωτηση προς τους νικητες των 200μ για το αν επηρεαστηκαν απο την παρουσια των θεατων απαντησαν:ΟΧΙ , αλλιως δεν θα ειμαστε στο βαθρο αυτη την στιγμη...

3.Γιατι λοιπον ο Κεντερης η οποιοσδηποτε αλλος να απαντησει κατι διαφορετικο; :happy:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από κάποια άλλη οπτική γωνία, ίσως να αντιδρούσα και εγώ όπως ο κόσμος χθες στο ΟΑΚΑ, αν είχα δώσει 200 ευρά για να δω τον Κώστα, και έβλεπα 3 φουσκωτούς να τρέχουν..

 

Το 1/5 του μισθού μου, δεν είναι ευκαταφρόνητο ποσό.΄

 

Από άλλη οπτική γωνία αυτα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (27 Αύγ. 2004 , 15:17)

 

Και κάτι ακόμα. Αυτοί που έλεγαν πριν λίγες μέρρες πως ο Κεντέρης μας ντρόπιασε και τα ρέστα, δεν ήταν άλλοι απο τα γνωστά λαμόγια ορισμένων καναλιών. Ο κόσμος εκφράστηκε χθές, χωρίς μάλιστα να επιρεάζεται απο την πλύση εγκεφάλου των καναλιών. Διοτι όπως έχω ξαναγράψει, δεν είμαστε αμερικανάκια που ανοίγουμε σαν χάνοι το στόμα καταπήνωντας ότι μας πετάξει το cnn.

 

 

Με βρησκεις συμφωνο 1000% :cool:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Aποψη σας αλλά υπάρχει και η αντίθετη μεριά που είναι κατά των ουρλιαχτών και των γιουχαισματων...jois
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (27 Αύγ. 2004 , 17:17)

 

Και κάτι ακόμα. Αυτοί που έλεγαν πριν λίγες μέρρες πως ο Κεντέρης μας ντρόπιασε και τα ρέστα, δεν ήταν άλλοι απο τα γνωστά λαμόγια ορισμένων καναλιών. Ο κόσμος εκφράστηκε χθές...

 

 

Dnladn se kati 10des dnmoskopnseis se diafora ellnvika sites movo lamogia ynfizave; Giati ekei n suvtriptikn pleioynfia erixve eu8uves kai stov Kevtern...

 

Kai giati dev eivai lamogia autoi pou ebgalav (eva paradeigma lew) to x8esivo prwtoselido tou prwta8lntn; Auto dev xeiragwgei tov kosmo;

 

O 'kosmos' gia alln mia fora egive oxlos. Auto egive x8es.

Link to comment
Share on other sites

Oι αποδοκιμασίες τελικά κακό έκαναν μόνο στη διοργάνωση και έδειξαν μια πολύ αρνητική εικόνα για τους έλληνες "φιλάθλους" στον υπόλοιπο κόσμο......

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

...και βεβαίως εκείνοι οι έλληνες έκαναν κακό σε όλους τους έλληνες άσχετα εάν οι υπόλοιποι μπορεί να μην συμφωνούσαν με τα ουρλιαχτά!
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και στους 2 αθλητές μας ευθύνες, αλλα δεν με ενδιαφέρει ούτε στο εκατομυριοστό, διοτι θα χάσω το "δάσος" της υπόθεσης. Οσο για τις δημοσκοπήσεις των sites που αναφέρει ο φίλος, προφανώς δεν ειναι λαμόγια οι χρήστες, αλλα ειναι απο αυτούς που κατάπιαν την παραμύθα των καναλιών.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (27 Αύγ. 2004 , 20:17)

 

Υπάρχουν και στους 2 αθλητές μας ευθύνες, αλλα δεν με ενδιαφέρει ούτε στο εκατομυριοστό, διοτι θα χάσω το "δάσος" της υπόθεσης. Οσο για τις δημοσκοπήσεις των sites που αναφέρει ο φίλος, προφανώς δεν ειναι λαμόγια οι χρήστες, αλλα ειναι απο αυτούς που κατάπιαν την παραμύθα των καναλιών.

 

Ενώ οι υπόλοιποι είναι «έξυπνοι» ε; Μου θυμίζει κάτι κόματα (π.χ. ΚΚΕ και ΛΑΟΣ) που βγαίνουν και φωνάζουν ότι η πλειοψηφία είναι βλάκες που δεν τους ψηφίζουν... :lol: Άλλοι έχουν φάει το παραμύθι μου φαίνεται... :rolleyes:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Αμερικανός στο επι κοντό γιατί πηδαει με κράνος στο κεφάλι...?

Φοβάται μην φάει καμιά αδέσποτη?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (27 Αύγ. 2004 , 20:56)

 

Αυτός ο Αμερικανός στο επι κοντό γιατί πηδαει με κράνος στο κεφάλι...?

Φοβάται μην φάει καμιά αδέσποτη?

 

Κάπου διάβασα ότι του το έβαζαν οι γονείς του γιατί φοβόντουσαν μην τραυματιστεί και το έμεινε. Γενικά είναι λίγο νουμεράκι... :whistle:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (27 Αύγ. 2004 , 20:17)

 

Οσο για τις δημοσκοπήσεις των sites που αναφέρει ο φίλος, προφανώς δεν ειναι λαμόγια οι χρήστες, αλλα ειναι απο αυτούς που κατάπιαν την παραμύθα των καναλιών.

 

 

Me tnv idia logikn kai su efages tnv paramu8a tou prwta8lntn (kai oxi movo). O opoios x8es (X8ES - priv ta giouxa) egrafe 'Kwsta dev 3exvame, 70.000 se apo8ewvouv".

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jarjap (27 Αύγ. 2004 , 19:50)

 

Oι αποδοκιμασίες τελικά κακό έκαναν μόνο στη διοργάνωση και έδειξαν μια πολύ αρνητική εικόνα για τους έλληνες "φιλάθλους" στον υπόλοιπο κόσμο......

 

 

Σκασίλα μας :!:

 

Τα ξένα μέσα πάντα θα ψάχνουν να βρίσκουν αφορμές για να μας κατηγορούν.

 

Αυτή είναι η δουλειά τους άλλωστε.

 

Εμείς θέλαμε να στείλουμε ένα μήνυμα προς όλους ότι δεν πιανόμαστε κορόιδα, ότι δεν ανεχόμαστε την άδικη μεταχείριση κι ότι δεν επιτρέπουμε σε κανέναν να τσακίζει τους αθλητές πριν βγει η οποιαδήποτε απόφαση. :mad:

 

Οι ξένοι πρέπει να είναι κάτι παραπάνω από ευγνώμονες για την άριστη διοργάνωση, για την ασφάλεια και την φιλοξενεία που τους παρήχαμε.

 

Αλλιώς, όποιος δεν είναι ικανοποιημένος από τους ολυμπιακούς αγώνες μας να διοργανώσει καλύτερους όταν θα έρθει η σειρά της χώρας του

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...