Jump to content

Άπαντα "Ολυμπιακοί αγώνες, Αθήνα 2004".


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eNeRGy ( 7 Αύγ. 2004 , 21:54)

 

mipos tha mporousate na mou peite pou tha vro to programa ton olimpiakon? :)

giati edo sta "apanta" pou diavasa... lipoun ola ta peri olimpiakon agonon... kai diavazoume koutsompolia kai tromokratia!! :p :p

 

 

Δευτέρα πρωί, πέρνα από μια Alpha Bank. Εχουν έντυπα εκεί, με όλο το πρόγραμμα.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 7 Αύγ. 2004 , 21:42)

 

Όπως τα λέει ο Trob είναι για τα ρούχα.

Αν το σήμα είναι διακριτικό δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

 

εαν παω με το μπλουζακι του myphone.gr τι θα μου πουνε οτι ΔΕΝ μπορω να μπω?

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 7 Αύγ. 2004 , 23:28)

 

εαν παω με το μπλουζακι του myphone.gr τι θα μου πουνε οτι ΔΕΝ μπορω να μπω?

 

 

Nομιζω δεν θα υπαρχει προβλημα ,γιατι δεν ειναι "ανταγωνιστρια" εταιρεια της adidas η οποιουδηποτε αλλου χορηγου.Εκτος αν απαγορευουν ολα τα λογοτυπα που δεν εχουν να κανουν με χορηγους...

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Από τη μέρα που άκουσα αυτό για τους χορηγούς και τα σήματά τους, και τις ανταγωνίστριες εταιρίες, πραγματικά με έπιασε αηδία!

Τι αίσχος είναι αυτό?!!!!!

Τίνος είναι οι Ολυμπιακοί αγώνες στο κάτω-κάτω;;;;; Της Abibas και της COKA KOLA;;;;;;; Για όνομα του θεού (ή μάλλον του δωδεκάθεου)!

Αυτό ήταν το αποκορύφωμα του αθλητικού ιδεώδους και του αρχαίου πνεύματος (του αθάνατου)! Πέραν του ότι είναι το λιγότερο αντισυνταγματικό, να μου βγάλουν την μπλούζα, να μου επιτρέψουν να πιω ΜΟΝΟ COKA KOLA και ΜΟΝΟ AYRA, είναι και εντελώς ανήθικο!

 

Το ότι οι Χ εταιρίες θέλησαν να γίνουν χορηγοί για τους Ολυμπιακούς Αγώνες μήπως τελικά σημαίνει ότι αυτοί τους διοργανώνουν;;; Που είναι λοιπόν όλα αυτά που λέει η διαφήμιση περί χορηγών στην τηλεόραση;;;; Γιατί στην διαφήμιση - λέει - ότι για να σταθείς δίπλα στο σήμα τον Ολυμπιακών αγώνων, πρέπει να έχεις ένα σωρό αρετές! Που είναι οι αρετές τους;;;;;;; Που είναι η ανθρωπιά πάνω απ' όλα;;;;;

 

Απαγόρευσαν ακόμα και σε εταιρικά αυτοκίνητα μη-ΧΟΡΗΓΩΝ, να καλύψουν τα λογότυπα από τις πόρτες και να κατεβάσουν τις ταμπέλες στις βασικές οδούς!!!!! Ο κακομοίρης δηλαδή που έχει στήσει μια επιχείρηση και φυσικά δεν έχει το κεφάλαιο για να γίνει "Χορηγός" πρέπει να τα ξηλώσει ΟΛΑ προς τιμήν των Χορηγών;;;;;

 

Ναι, αυτοί είναι οι Ολυμπιακοί Αγώνες μας! Οι Ολυμπιακοί του παρά 5', των χορηγών, του Αλιάγα (που κόλλησε τώρα αυτός να μεταδώσει τέτοια γιορτή;;;; Πριν 2 χρόνια τον ξέραμε στην Ελλάδα;;;), και της Γιάννας!

 

Ντροπή σε όλους τους!

Έτσι σε κάνουν να μετανιώνεις! Να μετανιώνεις που και τον Φήβο και την Αθηνά αγόρασες, και 5-6 καρφίτσες των Ολυμπιακών Αγώνων, και 180 ευρώ έδωσες για να πας να δεις 3 αγώνες και για όλα! Και κυρίως να μετανιώνεις που πίνεις coca cola και heineken!!!!!! Εγώ τουλάχιστον μετάνιωσα :(

 

 

Αβραάμ Αποστολίδης.

 

 

ΥΓ

Είναι μια εντελώς προσωπική άποψη, και δεδομένου ότι φέρω τον τίτλο myphone staff νιώθω την υποχρέωση να δηλώσω ότι ΔΕΝ μεταφέρω κανενός την γνώμη και τις απόψεις. Γι'αυτό τον λόγο και υπογράφω με το όνομά μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Ontws h teleti enarksis den tha einai to 100% alla tha einai to megalytero pososto tis!Ayto ennoeite alla apo oti kserw tis Tritis tha einai akoma pio oloklirwmeni apo tis Kyriakis!

 

Oson afora tou xorhgous...einai opws to eipan ta paidia....diladi an ginetai na mhn exoun eumegethi simata twn antagwnistriwn etaireiwn!Alla kai na ginei ayto den shmainei oti tha sou apagoreysoun tin dieleysh!Aplws to kanoun gia na apotrepsoun tetoia fainomena na ginontai syxna kai se magali klimaka!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

afto gia na thimaste oti kapote... kapoioi eipan... "emeis de tha poulisoume tous olimpiakous stin coca cola..."

 

telika i ellada den allazei... to doulema peftei sinefo akomi kai emeis tragoudame "ta kataferame"...

Link to comment
Share on other sites

kala file Drmaslow ti nomizeis oti eisai o monos?

Liges einai diladi oi blouzes nike me ena terastio sima mprosta kai pisw ?Einai dinaton na paw egw me ti mplouza mou ,kai na mou poune den ginetai na peraseis gia auton ton logo?ti davatzilikia diladi einai auta ?

H olympiada einai aksia.Stin prokeimeni periptosi einai ETAIRIA kai to leei stin selida tis.

Opote protinw na afisoume oloi ta logia kai na katalavoume oti pame se agwnes etairiwn.kai oxi se pragmatikous olympiakous agwnes opws ginontan palia kai ta olympiaka ideodes as ta afisoume gia tous afelis kai gia tous "Intelectual" .

Einai dinaton ,epeidi egw tha paw me ti mplouzara mou pou agorasa 100 euro me to terastio sima nike pisw kai mprosta ena logotipo tis nike na to kanw epitides gia na tin spasw stin diafimistiki kampania tis adidas?e oxi re file...diladi ama itan i levis den tha mporousa na foresw to diesel poukamiso pou agorasa extes kai exei grameno sto plai me emfani grammata

D I E S E L ?

Pisteuw oti tha akousate oti kathe peiratiko MPLOUZAKI tha anixneuetai kai den tha mporoun oi katoxoi tou na perasoun kai oxi mono auto,alla tha antimetopisoune kai nomikes kiroseis!

Diladi tha an tixon kapoios touristas vrei sto monastiraki mia KOLOBLOUZA me fonto tin akropoli kai na leei greece apo pisw kai na xei 5 kiklous,tha faei filaki!

 

Olympiakoi Agwnes My ass. :down:

 

 

Stigmes zois..Coca-cola :whistle:

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα πάω με χλαμύδα! No name τελείως. 3 μέτρα ύφασμα από το ράφτη της γειτονιάς και δεν θα χω κανένα πρόβλημα.

Αλήτες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 8 Αύγ. 2004 , 03:09)

 

Εγώ πάντως θα πάω με χλαμύδα! No name τελείως. 3 μέτρα ύφασμα από το ράφτη της γειτονιάς και δεν θα χω κανένα πρόβλημα.

Αλήτες.

 

Ox :!:

Lete gia auto ola auta? :blink:

Kai meis to pirame me kako mati re paidia...to mono pou prospathoun na petixoun einai na epanaferoun to arxaioeliniko ntisimo! :p

To allo?den epitrepetai na emfanizetai se istoselida to sima twn olympiakwn agwnwn?Giati?EINAI KAI PNEUMATIKH IDIOKTISIA TOUS TORA?POIOS TO SINTHESE?O FIVOS KAI TRAGOUDAEI I DESPINA?kala re...Eleos ligo.

Toulaxiston pragmata pou ksepernane tin istoria twn perissoterwn politismwn tou kosmou aksizoun megalitero sevasmo.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 8 Αύγ. 2004 , 03:09)

 

Εγώ πάντως θα πάω με χλαμύδα! No name τελείως. 3 μέτρα ύφασμα από το ράφτη της γειτονιάς και δεν θα χω κανένα πρόβλημα.

Αλήτες.

 

:lol: :up: :rotfl:

 

Πέρα από την πλάκα, είναι γκιόζηδες όλοι τους. Για ποια Ολυμπιάδα μας μιλούν? Για την Ολυμπιάδα της Coke, της Kodak, της Hundai, των McDonalds και των λοιπών χορηγών.

 

Για πια ιδεώδη μιλάνε αυτοί, που κοιτούν πως θα κάνουν καλύτερα, την απόσβεση... παρά ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ.

 

ΟΛΟΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ: Coca-Φλόγα! (my @$$)

 

 

 

Πέρα απ'αυτά, διαβάστε 2 περιστατικά για να χαρείτε και σεις όπως και εγώ :whistle:

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ: Τη βραδιά που έφτασε στο Ηράκλειο η ολυμπιακή φλόγα, συνελήφθη ένας φωτογράφος, γιατί (λένε...) ήταν υπερβολικά μελαχρινός και θύμιζε Άραβα! Η τρομο-υστερία στο μεγαλείο της

 

ΔΡΑΜΑ: Αστυνομικοί συνοδοί της Ολυμπιακής Φλόγας να πετάνε κυριολεκτικά στην άκρη τον κόσμο, για να μην φωτογραφίσουν το super show της Kodak! Παράλληλα ζητούσαν από τον απλό κοσμάκι... διαπιστευτήρια :eek:

 

Δεν θα ξεχάσω! Σαν χθες ήταν (i think so :whistle: ) που μας πούλαγαν φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Μιλάγανε για την αναβίωση του αθάνατου Ολυμπιακού Ιδεώδους και την επανατοποθέτηση των αγώνων στο βάθρο της ευγενούς άμιλλας & του υγιούς ανταγωνισμού. Ω ναι!

 

Τέλος πάντων. 5 μέρες πριν την έναρξη βρισκόμαστε. Μερικοί θα μας πουν γκρινιάρηδες. Ας κάνουμε μια παύση εδώ... και είμαι 1000% σίγουρος, ότι με το που θα πέσει η αυλαία, θα έχουμε τόσα μα τόσα να πούμε για την μετα-Ολυμπιακή Ελλάδα, για τα έργα βιτρίνας και την Γιάννα ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Παντως οσο πιο γρηγορα ξυπνησουμε απ'τον ληθαργο της "μεγαλης γιορτης" :whistle: τοσο καλυτερα θα ειναι...δεν υπαρχει πλεον Ολυμπιακο πνευμα,ουτε ολυμπιακα ιδεωδη...ακομα κι αν θελαμε να διοργανωσουμε "ξεχωριστους" αγωνες δε θα μας αφηναν η κοκα κολα & η παρεα της...αυτες εχουν ΗΔΗ προπληρωσει για να διαφημιζονται ανελεητα & δεν τους καιγεται καρφι για το αν οι αγωνες γινονται στην Αθηνα ή στο Σολτ Λεηκ Σιτι...Και ας σταματησουν επιτελους τα κρατικα καναλια να προβαλλουν τα ιδια ακριβως ρεπορταζ σχετικα με τη...γιορτη,τα "κολακευτικα" σχολια των ξενων(πληρωσαμε δισεκατομμυρια ευρω για ασφαλεια,υποδοχη & εγκαταστασεις για να μας λενε τα αμερικανακια & οι υπολοιποι οτι "καλα τα καταφερατε,αλλα ακομα δεν ειμαστε σιγουροι"-βρε ουστ! :mad: )& τα εισιτηρια που...εξαντλουνται,ενω δεν εχει πωληθει ουτε το 50% :p .Μ'ολα αυτα-και με τη Γιαννα να το παιζει...εθελοντρια :mad: :whistle: αρχιζω και μετανιωνω που αγορασα εισιτηρια εστω και για 1 αγωνισμα...με τοσα λεφτα θα χα παρει 1 μπλουζα nike,μερικα fuji film & πολλα λιτρα πεπσι & ιολη :p
Link to comment
Share on other sites

:!: Κάποιος moderator παρακαλώ πολύ να αλλάξει τον τίτλο: :!:

 

"Γιατί δεν μου αρέσουν/απευχθάνομαι τους Ολυμπιακούς αγώνες"

 

Και ανοίγουμε νέο θέμα για να συζητήσουμε... για αυτούς. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζο Αλέξη ότι η λέξη "ΑΠΑΝΤΑ" μπορεί να "περιθάλψει" και τα 'δικά' μας ποστ... Εκτός αν δεν πρέπει να ακούγονται και τα στραβά...

 

 

Και όχι, δεν είναι τα στραβά. Η αλήθεια είναι. Η μήπως το thread: Άπαντα "Ολυμπιακοί αγώνες, Αθήνα 2004". πρέπει να έχει μέσα τα αποσπάσματα από τα δελτία τύπου του Αθήνα 2004 και τις επιδόσεις των αθλητών όταν αρχίσουν οι αγώνες;;;;; Μα για ένα λεπτό... Εϊναι ανθρώπινες επιδόσεις αυτές;;;; Μήπως είναι επιδόσεις φαρμακευτικών εταιριών καλύτερα;;;;

 

Τουλάχιστον ο Σπύρος Λούης και ο Στέλιος Μηγιάκης δεν είχαν κανέναν χορηγό να του κάνουν μετάνιες ούτε ήξεραν τι σημαίνει ντόπινγκ...

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® ( 8 Αύγ. 2004 , 12:23)

 

:!: Κάποιος moderator παρακαλώ πολύ να αλλάξει τον τίτλο: :!:

 

"Γιατί δεν μου αρέσουν/απευχθάνομαι τους Ολυμπιακούς αγώνες"

 

Και ανοίγουμε νέο θέμα για να συζητήσουμε... για αυτούς. :wacko:

 

 

Και κάποιος Editor να πάψει να συμπεριφέρεται έτσι γυρίζοντας thread με thread, εκφραζόμενος τόσο έντονα... και σχεδόν ειρωνικά για οτιδήποτε... Όλοι γίναμε υπέρμαχοι μου φαίνεται... :blink:

 

Εφιστώ την προσοχή σου... :mad:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrMaslow ( 8 Αύγ. 2004 , 13:04)

 

Νομίζο Αλέξη ότι η λέξη "ΑΠΑΝΤΑ" μπορεί να "περιθάλψει" και τα 'δικά' μας ποστ... Εκτός αν δεν πρέπει να ακούγονται και τα στραβά...

 

 

Το ποστ του eNeRGy Πιο πάνω---->

 

giati edo sta "apanta" pou diavasa... lipoun ola ta peri olimpiakon agonon... kai diavazoume koutsompolia kai tromokratia!!

 

...νομίζω ότι σου απαντάει. Και εγώ ομολογώ όταν πρωτοδιάβασα το θρεντ και είδα την λέξη "άπαντα" άλλα πράγματα περίμενα να διαβάσω και όχι...

 

Τέσπα.

 

Υ.Γ. Τώρα είδα to post toy Mythozz. Whatever. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, νοιμίζω πως η λέξη "ΑΠΑΝΤΑ" σημαίνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ. :) Και όταν συζητάμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Ολυμπιάδα, συζητάμε:

 

- και για τα καλά

- και για τα στραβά

- και για το τι μας αρέσει

- και για το τι δεν μας αρέσει μερικές μέρες πριν την τελετή έναρξης

- και ανταλάσουμε πληροφορίες για εισητήρια κλπ σχετικά

- και θα σχολιάζουμε τις επιδόσεις αύριο μεθαύριο κατά τη διάρκεια των αγώνων... κλπ κλπ κλπ.

 

Εγώ αυτό κατάλαβα! :o

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος supernet ( 8 Αύγ. 2004 , 15:27)

 

Παιδιά, νοιμίζω πως η λέξη "ΑΠΑΝΤΑ" σημαίνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ. :) Και όταν συζητάμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για την Ολυμπιάδα, συζητάμε:

 

- και για τα καλά

- και για τα στραβά

- και για το τι μας αρέσει

- και για το τι δεν μας αρέσει μερικές μέρες πριν την τελετή έναρξης

- και ανταλάσουμε πληροφορίες για εισητήρια κλπ σχετικά

- και θα σχολιάζουμε τις επιδόσεις αύριο μεθαύριο κατά τη διάρκεια των αγώνων... κλπ κλπ κλπ.

 

Εγώ αυτό κατάλαβα! :o

 

 

Τελικά μόνο για ολυμπιάδα δεν συζητάμε εδώ............... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυτο το θεμα με τα ρουχα που πρεπει να φοραμε με προβληματιζει.

Εμας (εθελοντες) μας μοιρασε ρουχα, μπλουζες etc. η ΑbiDas :p ...παπουτσια δεν εδωσε και ΄γω εχω αθλητικα Nike...και αυτα εχω σκοπο να φορεσω και καμμια διαθεση να δωσω λεφτα να παρω, εστω και το πιο φθηνο ΑbiDas. :mad:

Ελπιζω να μην δημιουργηθει θεμα στην εισοδο.

Οπως επισης με την ψηφιακη μου μηχανη...επειδη δεν ειναι Kodak θα την κρατησουν στην εισοδο?? :eek:

Αν γινουν τετοια ευτραπελα, θα ειμαστε τσιρκο! :alien:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Den iparxei logos gia tetoia entash..Mporei to thema na leei Apanta twn olympiakwn agwnwn alla opws vlepoume oloi mas oi perissoteroi exoun na poune strava,eite mas aresei eite oxi.auto den simainei oti den mporoun osoi theloune na poune kala.Apanta mporoume na poume :)

Apanta den simainei oti ta strava me ta kala prepei na isopsifoune!

Kai stin teliki ta strava mas kaine perissotero..Den tha prepe?

Kalo ti na poume?ok exw egw merika kala.

To estiatorio tou olympiakou xoriou mou ekane megali entiposi!To olympiako xorio to opoio einai megalitero apo to nauplio einai panemorfo kiriolektika kai meta tha einai o telios topos diamonis.mpravo tous.

Ta gipeda kai eidika i stegi kalatrava einai panemorfh!oi athlitikes egatastaseis einai ipersigxrones kai to goustara polu.I asfalia ews kai simera fenetai na min tis ksefeugei miga.

Nomizw ligo poli ta eipa ola.makari oi athlites mas na pane kala kai na paroume pola pola metalia.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Είναι ίσως η πρώτη φορά που εισπράτω τόσο μεγάλη απογοήτευση απο την κοινότητα του myphone,απο την κοινότητα που παρακολουθώ τουλάχιστον 4 χρόνια και έχω δεθεί τόσο μαζί της..2 threads αυτό και της Γέφυρας Ρίου-Αντιρρίου ήταν ικανά να με στεναχωρέσουν τόσο πολύ...κρίμα πραγματικά,φαίνεται σε αρκετά παιδιά απο την παρέα μας δεν έχει περάσει καθόλου το κλίμα που επικρατεί στην χώρα μας τις τελευταίες μέρες..οι εικόνες που κάνουν τον γύρο του κόσμου και γεμίζουν με υπερηφάνεια τους απανταχού Έλληνες...κρίμα για άλλη μια φορά.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε γιατι κολλατε τοσο πολυ στα ρουχα και τα λογοτυπα??

Ο κανονας αυτος ισχυει για ακραιες καταστασεις οπως ειπωθηκε με τεραστιο σημα νικε η 10 ατομα στη σειρα να σχηματιζουν καποιο λογοτυπο.

Επιπλεον οι χορηγοι εχουν δωσει τρελα λεφτα για τους αγωνες που βεβαια θα αποσβεσουν και λογικο ειναι να προβαλονται μονο αυτοι.

Που το παραξενο??

Και εμενα στην αρχη μου κακοφανηκε αυτο αλλα μολις μου το εξηγησαν καποιοι ανωτεροι απο εμενα εγινα οκ.

 

Οι προβες για τις τελετες ακουγοταν οτι ειναι για το εμμισθο προσωπικο και τους εθελοντες κατι που δεν ισχειει (το εμαθα ηδη στο γηπεδο ομως) αρκει να υπηρχε το μαγικο χαρτακι.

Το θεαμα ηταν απεριγραπτο.

Παινδαισια χρωματων και ηχων και βελτιστη προβολη του ελληνικου πολιτισμου απο τις απαρχες του!

Λιγο βαρετη η παρουσιαση των 212 (?) χωρων αλλα δεν γινεται αλλιως.

Δειτε το οπωσδηποτε!!!!!!!

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Όταν έκανα την ερώτηση δύο σελίδες πρίν δεν περίμενα να εξελιχθεί σε τέτοια ευκαιρία γκρίνιας... Την έκανα γιατί δεν ήξερα ότι το «ευκρινές» που έγραφε στους όρους αγοράς και χρήσης εισητηρίων ήταν τελικά «ευμεγεθες» και «προφανές». Από τη στιγμή που οι χορηγοί έχουν αναλάβει μεγάλο μέρος του κόστους των Ο.Α. το βρίσκω λογικό να μην γίνονται τουλάχιστον διαφημίσεις ανταγωνιστικών προϊόντων από τους θεατές. Αν δεν γούσταρα, δεν θα έπαιρνα και εισητήρια.

 

Όσο για τα άπαντα, πιστεύω ότι ανήκουν και τα αρνητικά, αρκεί να μην περνάμε στην υπερβολή. Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τα θετικά.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 9 Αύγ. 2004 , 01:55)

 

Οι προβες για τις τελετες ακουγοταν οτι ειναι για το εμμισθο προσωπικο και τους εθελοντες κατι που δεν ισχειει (το εμαθα ηδη στο γηπεδο ομως) αρκει να υπηρχε το μαγικο χαρτακι.

 

Αχ αυτό το μαγικό χαρτάκι :rolleyes:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 8 Αύγ. 2004 , 21:18)

 

Είναι ίσως η πρώτη φορά που εισπράτω τόσο μεγάλη απογοήτευση απο την κοινότητα του myphone,απο την κοινότητα που παρακολουθώ τουλάχιστον 4 χρόνια και έχω δεθεί τόσο μαζί της..2 threads αυτό και της Γέφυρας Ρίου-Αντιρρίου ήταν ικανά να με στεναχωρέσουν τόσο πολύ...κρίμα πραγματικά,φαίνεται σε αρκετά παιδιά απο την παρέα μας δεν έχει περάσει καθόλου το κλίμα που επικρατεί στην χώρα μας τις τελευταίες μέρες..οι εικόνες που κάνουν τον γύρο του κόσμου και γεμίζουν με υπερηφάνεια τους απανταχού Έλληνες...κρίμα για άλλη μια φορά.. :(

 

Ένα από τα μεγαλύτερα θετικά της οργάνωσης μέχρι τώρα είναι η θετική αλλαγή της "εθνικής" ψυχολογίας και (ακολούθως) της συμπεριφοράς μας. Η ανάταση άλλωστε άρχισε και από το euro 2004 με την εθνική που έκανε το τέλειο "άνοιγμα" πριν τους Ολυμπιακούς. :D

Συμφωνώ όμως μαζί σου ότι δυστυχώς δεν αγγίζει αρκετούς εδώ, έχω βαρεθεί πια να βλέπω μαζεμένη όλη αυτή τη γκρίνια και τη μιζέρια. :(

KCB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...