Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια .. μια διευκρίνιση παρακαλω .. εχει ραδιοφωνο το s4 mini ?

επισης αν εχετε να προτείνεται καποιο eshop

ευχαριστω

Edited by notis144
tool
Link to comment
Share on other sites

Πια microsd χρησιμοποιειτε? Έιχα πάρει μια adata και μετά από λίγες μέρες δεν την αναγνωρίζε.

 

Πάρε μια της samsung .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Zητω εκ των προταιρων συγνωμη εαν το ζητημα εχει ξανααναλυθει Πολλες φορες μου διακοπτει τις κλησεις στα πρωτα λεπτα συνομιλιας Ξερει κανεις τι μπορω να κανω γι αυτο
Link to comment
Share on other sites

Και πάρτην από δω.

Από αυτόν πήρα και γω.Η τιμή είναι νομίζω άπαιχτη.

 

Σ ' ευχαριστώ! Σε πόσες μέρες σου ήρθε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η s viewεχουν τσιπακι οπως στο note 3?χρειάζεται μονο αυθεντικη για να λειτουργήσει;;
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η s viewεχουν τσιπακι οπως στο note 3?χρειάζεται μονο αυθεντικη για να λειτουργήσει;;

 

Εχω μια PURO και δουλευει κανονικα το sview

Link to comment
Share on other sites

Zητω εκ των προταιρων συγνωμη εαν το ζητημα εχει ξανααναλυθει Πολλες φορες μου διακοπτει τις κλησεις στα πρωτα λεπτα συνομιλιας Ξερει κανεις τι μπορω να κανω γι αυτο

 

Η συσκευή φταιει ή το δίκτυο;

Link to comment
Share on other sites

Ποιές νομίζετε ότι είναι οι top 3 εφαρμογές που θα πρέπει να βάλει ο καθένας στο συγκεκριμένο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Πια microsd χρησιμοποιειτε? Έιχα πάρει μια adata και μετά από λίγες μέρες δεν την αναγνωρίζε.

 

Σημερα πηρα με 17€ απο eshop μια kingston

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικα δεν εχω καταλάβει πώς σώζει τα αρχεια. Πχ εβαλα τη micro sd κ αυτοματα πηρε τις φωτογραφιες αλλα ταυτοχρονα τις βλεπω κ στη συσκευη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα!

Το forum σας το βρήκα τυχαία από μία αναζήτηση στο Google σχετικά με ένα θέμα που έχω με το S4 Mini μου. Έως τώρα δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα αλλά από τη στιγμή που είπα να το δω λίγο πιο... παιχνιδομηχανή, βλέπω ότι έχει κάποιες δυσκολίες στον dialer. Πιο συγκεκριμένα, δε μπορώ να κάνω αναπάντητη γιατί όταν πατάω να τερματίσει γίνονται θολά τα πλήκτρα και αργεί να κλείσει και όταν δεν έχω σήμα αντί να κλείσει, συνεχίζει να δείχνει ότι μιλάω.

 

Υπάρχει κάποια λύση? Να δοκιμάσω hard reset? :)

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας, θα πας εκεί που κοιτάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν να μην υπάρχει τρόπος σε κινητό του 2014 να κάνεις unread ένα μήνυμα;

 

Να μην διαβάζεις ξένα μηνυματα!!:p

Αλλες συσκευες μπορουν να κάνουν κάτι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Όλες όσες είχα μέχρι τώρα μπορούσαν να το κάνουν. Τα δικά μου εισερχόμενα πού και πού συνήθιζα να κάνω unread, γιατί παίζει να τα διαβάσω ενώ βιάζομαι και να πω εντάξει θα απαντήσω μόλις κάτσω και μετά να ξεχνάω. Επίσης βολεύει όταν έρχονται μηνύματα από κοσμοτέ πχ reload it κτλ για να θυμηθώ να κάνω όταν πάω σπίτι.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτο το κινητό τα έχω χάσει πραγματικά με το θεμα της μπαταριας. Εχω βγάλει και γω επίσης ετσι 3 ημέρες με τηλέφωνα μηνύματα και browsing με 4G οποτε το χρειάζομαι και με wifi οποτε το χρειάζομαι. Αλλά υπάρχουν μέρες που κάνοντας την ίδια χρήση κρατάει μια μέρα!!! Καμία εξήγηση πραγματικά. Ελπίζω να σοβαρευτεί η samsung στην 4.4 και να την πάρουμε γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Και πάρτην από δω.

Από αυτόν πήρα και γω.Η τιμή είναι νομίζω άπαιχτη.

Σου δουλευει κανονικα ε,δεν εχει καποιο προβλημα να μην την διαβαζει κτλ?

Ξερεις αν κανει και για το δικο μου,ενα Lumia 820???

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Σου δουλευει κανονικα ε,δεν εχει καποιο προβλημα να μην την διαβαζει κτλ?

Ξερεις αν κανει και για το δικο μου,ενα Lumia 820???

Μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο πρόβλημα μς την κάρτα και δεν πιστεύω οτι θα έχω.Η κάρτα φαίνεται και λειτουργει κανονικά και στο Kies.Δεν γνωρίζω αν κάνει στο NOKIA που έχεις.

Ίσως σε βοηθούσαν από το νήμα του Nokia για περισσότερες πληροφορίες.

Edited by arisk
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο πρόβλημα μς την κάρτα και δεν πιστεύω οτι θα έχω.Η κάρτα φαίνεται και λειτουργει κανονικά και στο Kies.Δεν γνωρίζω αν κάνει στο NOKIA που έχεις.

Ίσως σε βοηθούσαν από το νήμα του Nokia για περισσότερες πληροφορίες.

Ωραια,σε ευχαριστω πολυ....μαλλον θα παραγγειλω 2 καρτες,μια για δωρο και την αλλη για εμενα,και να δεν κανει την πουλαω!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...