Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια στα ξαφνικά πριν από λίγο σταμάτησε να δουλεύει η δόνηση. Πατώ συνεχώς εναλλαγές δυνατού σε αθόρυβο αλλά δεν δονείται, παρά μόνο κάτι ξεψυχισμένα που κ που. μετά σταματά πάλι. Σε κλήσεις δεν δονείται επίσης, αλλά ούτε και στο μενού της δόνησης όταν αλλάζω επίτηδες μοτίβα δόνησης;

Any ideas?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολλα! Τιποτα ομως.

Οταν θυμαται να το κανει, κανει μια τελειως αδυναμη δονηση..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Πολλα! Τιποτα ομως.

Οταν θυμαται να το κανει, κανει μια τελειως αδυναμη δονηση..

κανε και κανενα hard reset και αν παλι τιποτε ...μαλλον εισαι για σερβις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, σκέφτομαι να πάρω το s4 mini για την γυναίκα μου και ήθελα να ρωτήσω εάν θα πάρει την kit kat?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, σκέφτομαι να πάρω το s4 mini για την γυναίκα μου και ήθελα να ρωτήσω εάν θα πάρει την kit kat?

 

την εχει παρει ηδη.

Link to comment
Share on other sites

Όλων των χωρών προέλευσης ή μόνο ορισμένων? Το ρωτάω γιατί μάλλον πάω για σκρουτζομαγαζο οπότε θα ψάξω πριν την χώρα προέλευσης.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Όλων των χωρών προέλευσης ή μόνο ορισμένων? Το ρωτάω γιατί μάλλον πάω για σκρουτζομαγαζο οπότε θα ψάξω πριν την χώρα προέλευσης.

 

Δεν εχουν βγει για ολες.Γαλλια πχ που εχω εγω δεν εχει ερθει ακομα.Λογικα ομως θα ερθει σε ολα,αν και δεν εχει και καμια μεγαλη διαφορα η KK απο την JB...Εγω μαλιστα σκεφτομαι για το αν θα την βαλω.Και αν δεν ηταν το Knox-εγγυηση μαλλον θα ειχα παει σε καποια Custom ROM!

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

έχω δοκιμασει απο τοτε που ξεκινησε η αναβαθμιση την ρομ της vodafon ελληνικη, την αυστριακη, την ισπανική και την βελγική, η βελγικη κατα την γνωμη μου είναι η μοναδική χωρις πολλα και ειναι η black edition οχι οτι εχει τρομερες αλλαγες αλλα με τον nova launcher πραγματικα το κινητο αλλαζει 100% και γινεται αρκετα γρηγορο αλλα και η μπαταρια θεωρω οτι παει καλυτερα.

κακως κατα την γνωμη μου οσοι γνωριζετε περιμενετε (οποιος θελει να αλλαξει ειναι πανευκολο) εγω να φανταστειτε ηταν cosmote λογω αναβαθμισης αλλα αλλαξα αμεσως ρομ σε EUR γιατι οι βλακειες της cosmote αλλα και της vodafon δεν υποφερονται.

 

εβαλα την ρομ απο βελγιο που ειναι για το black edition αλλα δεν βλεπω τα wallpaper της black edition!!!

τωρα εχω s4 mini black edition με ρομ απο το απλο !!!

ουτε διαφορετικο ηχο εκκινησης , ουτε τα βλαψκ εδιτιον wallpaper !!!

σε σενα υπαρχουν ?

Link to comment
Share on other sites

Όλων των χωρών προέλευσης ή μόνο ορισμένων? Το ρωτάω γιατί μάλλον πάω για σκρουτζομαγαζο οπότε θα ψάξω πριν την χώρα προέλευσης.

 

μπορεις να βαλεις με το odin οποια θελεις, εγω εχω του βελγιου.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις με το odin οποια θελεις, εγω εχω του βελγιου.

 

η ρομ του βελγιου που εβαλες εχει τα wallpaper του black edition ? , και τον διαφορετικο ηχο στην εκκινηση ? και γω την ιδια εχω βαλει και δεν τα εχει! εχει πλεον ενα απλο s4 mini

Link to comment
Share on other sites

η ρομ του βελγιου που εβαλες εχει τα wallpaper του black edition ? , και τον διαφορετικο ηχο στην εκκινηση ? και γω την ιδια εχω βαλει και δεν τα εχει! εχει πλεον ενα απλο s4 mini

 

τα wallpaper τα κατεβαζεις απο το googleplay.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα ξαφνικά πριν από λίγο σταμάτησε να δουλεύει η δόνηση. Πατώ συνεχώς εναλλαγές δυνατού σε αθόρυβο αλλά δεν δονείται, παρά μόνο κάτι ξεψυχισμένα που κ που. μετά σταματά πάλι. Σε κλήσεις δεν δονείται επίσης, αλλά ούτε και στο μενού της δόνησης όταν αλλάζω επίτηδες μοτίβα δόνησης;

Any ideas?

 

Σου χάλασε η δόνηση, στείλτο στο service.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας κάποιο site που να δίνεις το imei σου και να εμφανίζοντε πληροφορίες για την συσκευή ; για s4 mini
Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Οπως εγραψε ο φιλος bill33 5 σελιδες πριν. Το εκανα παραθεση στην προηγουμενη σελιδα και το ξανακανω εδω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ δεν το είχα δει. Να πω την αλήθεια δεν θα μπω στην διαδικασία να δώσω 1.5€ για να μάθω από ποια χώρα είναι.

Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί στην παρέα έχουμε 2 s4 mini και οι μπαταρίες ήταν διαφορετικές

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ δεν το είχα δει. Να πω την αλήθεια δεν θα μπω στην διαδικασία να δώσω 1.5€ για να μάθω από ποια χώρα είναι.

Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί στην παρέα έχουμε 2 s4 mini και οι μπαταρίες ήταν διαφορετικές

 

Δηλαδη? Αν οχι σε χωρητικοτητα τοτε σε τι?

Link to comment
Share on other sites

έχω δοκιμασει απο τοτε που ξεκινησε η αναβαθμιση την ρομ της vodafon ελληνικη, την αυστριακη, την ισπανική και την βελγική, η βελγικη κατα την γνωμη μου είναι η μοναδική χωρις πολλα και ειναι η black edition οχι οτι εχει τρομερες αλλαγες αλλα με τον nova launcher πραγματικα το κινητο αλλαζει 100% και γινεται αρκετα γρηγορο αλλα και η μπαταρια θεωρω οτι παει καλυτερα.

κακως κατα την γνωμη μου οσοι γνωριζετε περιμενετε (οποιος θελει να αλλαξει ειναι πανευκολο) εγω να φανταστειτε ηταν cosmote λογω αναβαθμισης αλλα αλλαξα αμεσως ρομ σε EUR γιατι οι βλακειες της cosmote αλλα και της vodafon δεν υποφερονται.

 

εβαλα την ρομ απο βελγιο που ειναι για το black edition αλλα δεν βλεπω τα wallpaper της black edition!!!

τωρα εχω s4 mini black edition με ρομ απο το απλο !!!

ουτε διαφορετικο ηχο εκκινησης , ουτε τα βλαψκ εδιτιον wallpaper !!!

σε σενα υπαρχουν ?

 

Αν δεν κανεις hard reset δεν προκειται να τα δεις το γιατι δεν το ξερω αλλα ο ηχος στην εναρξη αλλα και τα wallpaper της black edition εμφανίζονται μετα από hard reset.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ δεν το είχα δει. Να πω την αλήθεια δεν θα μπω στην διαδικασία να δώσω 1.5€ για να μάθω από ποια χώρα είναι.

Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί στην παρέα έχουμε 2 s4 mini και οι μπαταρίες ήταν διαφορετικές

 

Τι εννοείς να δώσεις 1,5€;Δωρεάν είναι η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να δώσεις 1,5€;Δωρεάν είναι η εφαρμογή.

 

Για να σου δώσει και άλλες πληροφορίες όπως χώρα προέλευσης πρέπει να πληρώσεις.

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Για να σου δώσει και άλλες πληροφορίες όπως χώρα προέλευσης πρέπει να πληρώσεις.

 

εγω ΔΕΝ εχω πληρωσει,και μου λεει και Country of Origin και CSC Country / CSC Country ISO...και περα απο αυτο λεει και τα Serial/imei,ημερομηνια παραγωγης,διαφορες πληροφοριες για το firmware...και αλλα.Επισης τσεκαρει αν ειναι Refubrished.Εσυ τι αλλο θες απο αυτα?Το εβαλες το free και δεν σου τα λεει αυτα?Η μονη διαφορα νομιζω που εχει η paid με την free εκδοση ειναι οι διαφημισεις!

 

Edit: απο το Playstore λεει τα εξης

DONATED (Plus) FEATURES:

☆ Ad-Free

☆ Export info to the SD Card

 

αρα το μονο που δεν κανει ειναι να σου κανει τις πληροφοριες αρχειο στην SD.

Edited by lxt85

My Phones: Ericsson T20s, Siemens C35i, Nokia 3330, Siemens CX65, Nokia 6230, HP Ipaq RW6815, Sony Ericsson W302, LG Viewty KU990i, Alcatel OT-990,Samsung S4 Mini LTE

 

Minix X8-H, PS3, XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, βρήκα με το προγραμματάκι που προτείνετε απο πάνω ότι το δικό μου είναι απο Κορέα.... έλεος δηλαδή.

Μπορώ να το πάω στην επίσημη Samsung Ελλάδας να κοιτάξω ένα πρόβλημα που έχω με την οθόνη αφής ή θα πρέπει να το πάω στο μαγαζί που μου το πούλησε;

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα προορίζεται για την Κορέα (csc)ή είναι η χώρα παραγωγής της συσκευής.

Αν είναι το πρώτο δεν έχεις εγγύηση στην Ελλάδα.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...