Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλο παιχνίδι πρέπει να παίζουμε! :lol:

 

Αυτό με την θερμοκρασία ήταν μακράν το πιο εύκολο. Απλά αφήνεις λίγο το γκάζι και βγαίνει.

 

Αν σκεφτόταν κάποιος να βάλει αυτή τη ρύθμιση ναι, αν όχι τότε δεν έβγαινε! Και ήταν η 1η φορά που έπαιξε καθοριστικό ρόλο τέτοιου είδους ρύθμιση. Εμένα μου το σφύριξαν και το έκανα! Δεν υπήρχε περίπτωση να πάει το μυαλό μου εκεί. Τα υπόλοιπα από εκεί και μετά τα πέρασα εύκολα με χειροκίνητο γκάζι-φρένο όπως είπα και pr 53.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποια ρύθμιση λες; Τα βοηθήματα; Τα έχω όλα στο off πάντα, δεν έκανα καμία ρύθμιση.

 

Σήμερα με λυπήθηκε και μου έδωσε 100 χρυσά για "προβλήματα που αντιμετωπίσατε με το federated 400"!

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Πως παρακαμπτουμε την ωρα που απαιτειται για το σερβις των αυτοκινητων σε android?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως παρακαμπτουμε την ωρα που απαιτειται για το σερβις των αυτοκινητων σε android?

 

Πλέον δεν γίνεται.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Όταν τρέχω ένα αυτοκίνητο με λίγο ΠΡΆΣΙΝΟ σέρβις και τρακάρω, η απόδοση του αυτοκινήτου θα πέσει την ώρα που τρέχω ή με την λήξη του αγώνα;
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς η απόδοση μειώνεται κατά την διάρκεια του αγώνα εφόσον τρακάρεις μέχρι ένα σημείο που από εκεί και πέρα δεν πέφτει άλλο ότι και να κάνεις. Αν δεν τρακάρεις δεν μειώνεται ΚΑΘΟΛΟΥ όσες γύρες και να κάνεις, άσχετα που μετά έχουν κοκκινίσει όλα.

 

Δεν ξέρω αν φταίει το κινητό μου ή το παιχνίδι, αλλά πρόσεξα ότι μετά την τελευταία αναβάθμιση του παιχνιδιού η μπαταρία πέφτει λίγο περισσότερο όταν παίζω. Πχ στο LE MAN για 10 γύρες η μπαταρία έπεφτε κατά 10% και τώρα 11-12%. Το έχει προσέξει κανείς;;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει γίνει πιο βαρύ γενικότερα μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις. Αυτό έχει επίπτωση και στη μπαταρία. Με Note4 δε κολανε πότε και τελευταία τα κάνει τα σπασιματακια του!
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μετά από κάθε αναβάθμιση βαραίνει, μια που πιάνει πάνω από 2,5 gb, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχω θέματα με το ΝΟΤΕ 4 που έχω.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Simulation καταστάσεις ήθελαν να δημιουργήσουν στο παιχνίδι παιδιά, ακόμα και στον τέλειο αγώνα πάντα ένα αυτοκίνητο θα έχει φθορές στο τέλος.. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά να σας πω κάτι κουφό που παρατήρησα; ένας φίλος δεν του εμφανίζει καθόλου μηχανικούς και μπορεί να κάνει σέρβις όσα αυτοκίνητα θέλει ταυτόχρονα, ενώ εγώ έχω μέχρι 3 μηχανικούς και αυτούς τους πλήρωσα με χρυσό, και όταν το είπα αυτό στον φίλο μου, μου είπε ότι ποτέ δεν είχε μηχανικούς και τέτοια! Και το είδα και εγώ με τα μάτια μου ότι δεν του εμφανίζει μηχανικούς. Τι παίζει;;;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να σας πω κάτι κουφό που παρατήρησα; ένας φίλος δεν του εμφανίζει καθόλου μηχανικούς και μπορεί να κάνει σέρβις όσα αυτοκίνητα θέλει ταυτόχρονα, ενώ εγώ έχω μέχρι 3 μηχανικούς και αυτούς τους πλήρωσα με χρυσό, και όταν το είπα αυτό στον φίλο μου, μου είπε ότι ποτέ δεν είχε μηχανικούς και τέτοια! Και το είδα και εγώ με τα μάτια μου ότι δεν του εμφανίζει μηχανικούς. Τι παίζει;;;

Μηπως εχει παλαιοτερη εκδοση;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το παίζει από τότε που βγήκε το παιχνίδι, αλλά έχει κάνει και το τελευταίο update του παιχνιδιού. Εγώ το παίζω κανένα 3μηνο
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το παίζει από τότε που βγήκε το παιχνίδι, αλλά έχει κάνει και το τελευταίο update του παιχνιδιού. Εγώ το παίζω κανένα 3μηνο

 

Το παιχνιδι το εχει απο παλιά γιαυτο δεν εχει μηχανικούς και όσες αναβάθμισης και να κανει αυτό δεν αλλάζει το πεζω εδω και χρόνια οποιος εχει καπια απορία για οτι διποτε μπορεί να ρωτάει ελεύθερα . Για όσους πέσουν ον λαιν ειμαι με το ονομα Basilis gr η Basilis k.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μηπως εννοειται τους μηχανικους τους gt racing 2, επειδη στο rr3, οι 3 βοηθοι ειναι μονο για τα μπονους κ δεν υπαρχει περιορισμος για τα ποσα αναβαθμιζεις/επισκευαζεις ταυτοχρονα.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Το είχα βάλει παλιά στο SAMSUNG GALAXY S2 αν θυμάμαι καλά, το είχα ρυθμίσει στην ψηλή ποιότητα, αλλά δεν είχα καταλάβει κάτι και το έβγαλα.:confused:
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παλιοτερα όταν ειχα το pipo m9pro το επαιζα πολύ καλά. Όταν το κατέβασα στο teclast x98pro ειχα θεματα με κολλήματα και το παράτησα. Διάβασα οτι με επεξεργαστες intel cherry εχει θέματα. Γνωριζει καποιος αν καποιο απο τα τελευταια update εχουν διορθωσει αυτο το θεμα;

 

Ευχαριστώ,

http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στο teclast Χ98 air πάει σφαίρα..σπάνια χάνω κανένα frame και αυτο μονο όταν υπάρχουν καμία 15άρια εφαρμογές να τρέχουν απο πισω

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ειχα παίξει παλαιότερα το παιχνιδι και ειχα κάνει log in μεσω facebook το οποίο όμως εχω διαγράψει εδω και μερικούς μήνες.

Πριν απο λίγες μέρες άρχισα να ξαναπαιζω και συγχρονισε την πρόοδο που ειχα αφήσει απο πριν (μικρή βέβαια)

Μπορώ με κάποιο τρόπο να αλλάξω το όνομα μου, μιας και εμφανίζει αυτο που είχα στο fb;

 

Επίσης, με συμφέρει να μπω απο τωρα σε κάποια ομάδα online; Ειμαι αρκετά αρχάριος ακομα βέβαια ( level 12) και εχω ενεργοποιημενα ολα τα συστήματα υποβοήθησης εκτος απο το φρένο που το χειρίζομαι μόνος.

 

Οποιαδήποτε βοήθεια/συμβουλή απο τον καθενα σας ευπρόσδεκτη..

Link to comment
Share on other sites

Οι ομάδες δεν αξίζουν! Για να πάρεις αυτά που λέει θα πρέπει να είσαι φυλακισμένος και να παίζεις από το πρωί ως το βράδυ.

Το όνομα δεν θυμάμαι αν μπορείς να το αλλάξεις.

Παρόλα αυτά απορώ πως κάποιος που αρχίζει τώρα το παιχνίδι θα καταφέρει να αγοράσει ΟΛΑ τα αυτοκίνητα, μια που πλέον με όλες τις αναβαθμίσεις που έγιναν και γίνονται συνέχεια, αυτό είναι εξαιρετικά χρονοβόρο έως αδύνατο για κάποιον που δεν έχει ΠΟΛΥΥΥ χρόνο. Εγώ το παίζω από την αρχή κοντά στα 4 χρόνια και τα έχω όλα, αλλά τώρα δεν υπήρχε περίπτωση να το ξεκινήσω από την αρχή!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση..οντως το παιχνίδι θελει ατελείωτη υπομονή και ειναι σπαστικό που δινει gold με το σταγονόμετρο..
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση..οντως το παιχνίδι θελει ατελείωτη υπομονή και ειναι σπαστικό που δινει gold με το σταγονόμετρο..

'Οντως είναι απαράδεκτο αν και κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό-κορυφαίο παιχνίδι για τους λάτρεις του είδους. Στο επίπεδο που είμαι εγώ (396) και όποιος άλλος είναι, τα πράγματα είναι πολυυυ καλύτερα, γιατί για κάθε αλλαγή επιπέδου (level) δίνει 50 χρυσά, για τα οποία χρειάζονται 2,5 ώρες παιχνίδι ή με τη μισή ώρα που παίζω εγώ σχεδόν την ημέρα αλλάζω επίπεδο κάθε 5 μέρες. Ανά 25 επίπεδα αυξάνει και ο χρυσός. Πχ σε λίγο που θα φτάσω στο 400 θα παίρνω από 50 χρυσά 52. Τα χρήματα από ένα σημείο και μετά δεν σε ενδιαφέρουν γιατί μαζεύονται πολλά και δεν ξοδεύονται με τίποτε. Πχ τώρα έχω 112.000.000 και ανεβαίνουν συνέχεια.

 

Μια συμβουλή! Τους βοηθούς, ειδικά την γυναίκα (στην μέση) που σου δίνει 2πλάσιο bonus (όσο πιο πολλά τόσο πιο εύκολα παίρνεις χρυσά αλλάζοντας επίπεδο), αλλά και τον άντρα αριστερά που σου δίνει 2πλάσια χρήματα να μη τους παίρνεις σε πίστες που έχουν μικρή χρονική διάρκεια, αλλά μόνο σε αυτές που έχουν μεγάλη χρονική διάρκεια για να τις βγάλεις. Η καλύτερη πίστα που δυστυχώς για να φτάσεις πρέπει να λιώσεις είναι αυτή του LEMAN (η μεγαλύτερη και τεράστια των 13,6 χιλ.) όπου κάνεις 10 γύρες και παίρνοντας την βοηθό κερδίζεις αν βγεις πρώτος (που βγαίνεις πάντα σε αυτό το επίπεδο) 56800 bonus!!!

 

Επίσης θα πρέπει να είσαι προσεκτικός με το που θα επενδύσεις χρυσά κυρίως αλλά και χρήματα στο επιπεδό σου που έχεις λίγα στις αναβαθμίσεις και κατά συνέπεια να ανεβάσεις το Pr για να βγάλεις πίστες. Πχ δεν έχει νόημα σε πίστες όπως οι οβάλ της Αμερικής DAYTONA κτλ να επιλέξεις αναβαθμίσεις που σου βελτιώνουν κράτημα-φρένα γιατί δεν χρειάζεται! Εκεί πχ θέλεις τελική ταχύτητα. Το αντίστροφο βέβαια ισχύει για άλλες πίστες με πολλές στροφές. Αυτά βέβαια έρχονται με την αύξηση της εμπειρίας στο παιχνίδι.

 

Επίσης για να γλιτώνεις τον χρόνο του σέρβις σε πίστες που δεν μπορείς να βγάλεις κάνεις το εξής. Όταν δεις ότι δεν βγαίνει μια πίστα και θα τερματίσεις σε κακή θέση, τότε σταμάτα το παιχνίδι, επέλεξε στο κινητό σου τις πρόσφατες εφαρμογές και κλείσε το παιχνίδι. Μετά μπες πάλι και το αυτοκίνητο δεν θα έχει καμιά φθορά για να περιμένεις το σέρβις, που στα πιο καλά αυτοκίνητο μπορεί να φτάσει και τις 4,5 ώρες!!

 

Ο σημαντικότερος λόγος που το παίζω ακόμη είναι γιατί περιμένω μήπως και γίνει το θαύμα και δώσουν την πίστα του γνωστού NURBURGRING των 22+ χιλ.!! Παράλληλα θα ήθελα να δω οπωσδήποτε και το Μονακό!

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...