Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασα και offline, μιας και δεν το είχα σκεφτεί. Μου έβγαλε δύο επιλογές, open network settings και exit. Άνοιξα ξανά λοιπόν το WiFi, μιας και με το exit απλά θα έβγαινε, κατέβασε 200+MB και με πέταξε απ'το παιχνίδι. Τώρα πλέον, είτε online, είτε offline, με πετάει μετά το logo της EA.:p

 

εμένα με offline,αφού είχα κλείσει την εφαρμογή έπαιξε κανονικά.μετά όταν ξανά προσπάθησα online έκανε ένα μικρο download ξανά και παίζει κανονικά πλέον.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με την τελευταία ενημέρωση σταμάτησε να παίζει σε galaxy s2, κολλάει στο logo της EA. Το έχει κανείς άλλος το πρόβλημα αυτό;

 

Εμένα στο galaxy S2 δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μέρες να παίξω. Έχει αλλάξει το χρήμα που κερδίζεις στους αγώνες μετά την αναβάθμιση; βαριέμαι κάθε μέρα να τρέχω στην πίστα mount panorama στο street skirmish για να έχω 20000. Ένας από τους λόγους είναι αυτός. Πλέον κοστίζουν οι αναβαθμίσεις και δεν βγαίνω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μέρες να παίξω. Έχει αλλάξει το χρήμα που κερδίζεις στους αγώνες μετά την αναβάθμιση; βαριέμαι κάθε μέρα να τρέχω στην πίστα mount panorama στο street skirmish για να έχω 20000. Ένας από τους λόγους είναι αυτός. Πλέον κοστίζουν οι αναβαθμίσεις και δεν βγαίνω.

 

Μιας κ ετρεξα καμια 10ρια μονο αγωνες μετα την αναβαθμιση, δεν εχει αλλαξει κατι.. Παιρνεις σχεδον οσα επαιρνες.. Αν υπαρχουν διαφορες στα χρηματα ειναι αμελητεες.. Λιωσιμο στις γνωστες ως τωρα πιστες για να μαζεψεις λεφτα..

Ειναι κουραστικο παντως.. Δε γνωριζω πως ηταν το game μεχρι πριν 2 update, αλλα ειναι τραγικο το ποσα λιγα λεφτα μαζευεις απο τους αγωνες σε σχεση με αυτα που θα πρεπει να ξοδεψεις για τα αυτοκινητα κ τις αναβαθμισεις τους.

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι βλακες! Μια χαρα παιχνιδι και σε αναγκαζουν να ξαναπαιζεις πιστες. Απαραδεκτο! Υποτιθεται τα παιχνιδια πρεπει να εχουν μια ροη, μια προοδο και νεες προκλησεις συνεχως κι οχι να σε γυρνανε πισω.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι βλακες! Μια χαρα παιχνιδι και σε αναγκαζουν να ξαναπαιζεις πιστες. Απαραδεκτο! Υποτιθεται τα παιχνιδια πρεπει να εχουν μια ροη, μια προοδο και νεες προκλησεις συνεχως κι οχι να σε γυρνανε πισω.

 

Παιδιά μην μπερδεύεστε. Όλο αυτό δεν το κάνουν για την ψυχή της μάνας τους. Πρέπει να μπεις στο "τριπάκι" και να αγοράσεις χρυσό και χρήμα από τα πακέτα που έχουν.

Αν δεν θέλεις, το τίμημα είναι το λιώσιμο σε ήδη κερδισμένες πίστες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βρήκα πίστα προς το παρόν που δίνει με το bonus 100% 36000 + σε χρήματα με 5 γύρες στο MOUNT PANORAMA (στο GT1 GRAND TOUR) που το λατρεύω και με 4 γύρες πάνω από 32500, οπότε νομίζω ότι είναι καλά! Το κακό είναι όμως ότι απαιτούνται ΠΟΛΛΑ χρυσά σε κάποιες περιπτώσεις, όπως πχ η απόκτηση του νέου COBRA που θέλει 180 ολόκληρα χρυσά!! Σιγά μη τα δώσω!! Τα κρατώ για αλλού!! Κατά τα άλλα μη ξεχνάμε πως πρόκειται για ένα παιχνίδι ΤΖΑΜΠΑ,, το οποίο είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ από ΟΛΕΣ τις απόψεις, οπότε ας μην βγάζουμε κακίες. ;)
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βρήκα πίστα προς το παρόν που δίνει με το bonus 100% 36000 + σε χρήματα με 5 γύρες στο MOUNT PANORAMA (στο GT1 GRAND TOUR) που το λατρεύω και με 4 γύρες πάνω από 32500, οπότε νομίζω ότι είναι καλά! Το κακό είναι όμως ότι απαιτούνται ΠΟΛΛΑ χρυσά σε κάποιες περιπτώσεις, όπως πχ η απόκτηση του νέου COBRA που θέλει 180 ολόκληρα χρυσά!! Σιγά μη τα δώσω!! Τα κρατώ για αλλού!! Κατά τα άλλα μη ξεχνάμε πως πρόκειται για ένα παιχνίδι ΤΖΑΜΠΑ,, το οποίο είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ από ΟΛΕΣ τις απόψεις, οπότε ας μην βγάζουμε κακίες. ;)

 

Τα 180 για την αγορα ειναι λιγα. Τα 400 που απαιτουνται για την αναβαθμιση του για να τελειωσεις την σειρα, ειναι πολλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα 180 για την αγορα ειναι λιγα. Τα 400 που απαιτουνται για την αναβαθμιση του για να τελειωσεις την σειρα, ειναι πολλα.

 

Σοβαρά;;; Όλες οι αναβαθμίσεις θέλουν χρυσά;;; Ευχαριστώ δεν θα πάρω!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Τα 180 για την αγορα ειναι λιγα. Τα 400 που απαιτουνται για την αναβαθμιση του για να τελειωσεις την σειρα, ειναι πολλα.

 

γιατί δεν μπορείς να το τελειώσεις με το lexus και αυτό απλά να το αγοράσεις για να τρέξεις τον αγώνα του.

χρειάζονται τόσο πολυ pr οι τελευταίοι αγωνες;

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν μπορείς να το τελειώσεις με το lexus και αυτό απλά να το αγοράσεις για να τρέξεις τον αγώνα του.

χρειάζονται τόσο πολυ pr οι τελευταίοι αγωνες;

 

Για τον τελευταιο αγωνα της σειρας χρειαζεται pr39. Δηλαδη 400 χρυσα

Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για τον τελευταιο αγονα της σειρας χρειαζεται pr39. Δηλαδη 400 χρυσα

 

είχα την ελπίδα ότι θα έφταναν τα pr της lexus που έχει 28,3 μανησια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βρήκα πίστα προς το παρόν που δίνει με το bonus 100% 36000 + σε χρήματα με 5 γύρες στο MOUNT PANORAMA (στο GT1 GRAND TOUR) που το λατρεύω και με 4 γύρες πάνω από 32500, οπότε νομίζω ότι είναι καλά! Το κακό είναι όμως ότι απαιτούνται ΠΟΛΛΑ χρυσά σε κάποιες περιπτώσεις, όπως πχ η απόκτηση του νέου COBRA που θέλει 180 ολόκληρα χρυσά!! Σιγά μη τα δώσω!! Τα κρατώ για αλλού!! Κατά τα άλλα μη ξεχνάμε πως πρόκειται για ένα παιχνίδι ΤΖΑΜΠΑ,, το οποίο είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ από ΟΛΕΣ τις απόψεις, οπότε ας μην βγάζουμε κακίες. ;)

 

Με ποιο αμάξι έφτασες στο PR 66, τη Lamborghini ή το Nissan;

 

Προσωπικά, θεωρώ πως με έσωσε το ότι είχα ολοκληρώσει στο 100% το V8 Naturals από πριν και τώρα που προστέθηκε το νέο αμάξι, είναι στο 94%.

(Κάτι για το οποίο είχα ρωτήσει, σχετικά με την αναβάθμιση, αλλά κανείς δεν πρόσεξε.)

Μετά την αναβάθμιση, παρατήρησα μια ελαφριά αύξηση στα χρηματικά βραβεία για τα οποία παίζω συχνά συγκεκριμένες πίστες.

Κάποιες από αυτές, με έπαθλα πάνω από δέκα χιλιάδες, για όσους διευκολύνει αυτό, είναι:

Όπως αναφέρθηκε, το τελευταίο mount panorama στο street-spec skrimish.

Από το everyday heroes, επίσης το τελευταίο mount panorama.

Από το performance rumble, το τελευταίο Suzuka Circuit.

Στο GT1 Grand Tour Supafly δεν έχω τερματίσει, έπεσα θύμα του PR, αλλά στο Cup Silverstone του Intercontinental Showdown Round 2, λαμβάνω μια χαρά ρευστό. Αν με το καλό φτάσω στο τελευταίο Πανόραμα, θα σταματήσω να φάω και κανένα τρίγωνο. :p

 

Για να επανέλθω, σαν συλλέκτης χρηματικών επάθλων και τσαμπατζής στο παιχνίδι, είδα την τελευταία αναβάθμιση με (ελαφρώς) καλό μάτι.

Ελπίζω να σας φάνηκα χρήσιμος.

Link to comment
Share on other sites

Thnx για τις πληροφορίες παιδιά. Αν κάποιος θέλει να με κάνει add ώστε να μοιραζόμαστε βραβεία κλπ, "Babis P". :cool:
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο αμάξι έφτασες στο PR 66, τη Lamborghini ή το Nissan;

 

.

 

Με το NISSAN. Όντως και εμένα σαν να μου φαίνεται ότι δίνει κάτι παραπάνω, αλλά δεν το επιβεβαίωσα με πίστες που ξέρω ακριβώς τι μου δίνουν.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Όντως τελικά δίνει περισσότερα χρήματα. Πχ στην SUZUKA με GT-R bonus 100% και 4 γύρες, απλό 26500 που έδινε τώρα δίνει κάπου στα 30500.;)
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Όντως τελικά δίνει περισσότερα χρήματα. Πχ στην SUZUKA με GT-R bonus 100% και 4 γύρες, απλό 26500 που έδινε τώρα δίνει κάπου στα 30500.;)

 

Αυτο ειναι το τυρακι στην τελευταια αναβαθμιση. Ολα τα αλλα τα καναν χειροτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα νέα πίστα (η τελευταία που είναι 5 γύρες στην SUZUKA) στο ACCOLADE OPEN που δίνει με 100% bonus 39000 χρήματα!! Πολύ καλά θα έλεγα! Είμαι σίγουρος ότι στην πορεία θα βρω πίστες που δίνουν ακόμη περισσότερα χρήματα!
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Πρέπει να υπάρχει ένα bug στην καινούρια σειρά Americal Muscle Cars: Στο endurance (στην 9η τριάδα - Indianapolis Speedway), τα άλλα αυτοκίνητα δε σταματούν να βγαίνουν. Έφτασα στα 65 χλμ, και σταμάτησα γιατί βαρέθηκα! Τελικά πήρα 23500 + 5000 (και χωρίς το 100% bonus γιατί δεν ήταν ο πρώτος αγώνας της ημέρας).

Έτσι όπως το είδα, μπορείς τελικά να συγκεντρώσεις πολύ μεγάλο χρηματικό ποσό από τον αγώνα αυτόν. Ας επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος, αν όντως συμβαίνει αυτό, πάντως δεν μπορεί να έτυχε μόνο σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Πρέπει να υπάρχει ένα bug στην καινούρια σειρά Americal Muscle Cars: Στο endurance (στην 9η τριάδα - Indianapolis Speedway), τα άλλα αυτοκίνητα δε σταματούν να βγαίνουν. Έφτασα στα 65 χλμ, και σταμάτησα γιατί βαρέθηκα! Τελικά πήρα 23500 + 5000 (και χωρίς το 100% bonus γιατί δεν ήταν ο πρώτος αγώνας της ημέρας).

Έτσι όπως το είδα, μπορείς τελικά να συγκεντρώσεις πολύ μεγάλο χρηματικό ποσό από τον αγώνα αυτόν. Ας επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος, αν όντως συμβαίνει αυτό, πάντως δεν μπορεί να έτυχε μόνο σε εμένα.

 

Μου εχει συμβει κι εμενα αλλα δε θυμαμαι αν ηταν σε αυτην την πιστα, μπορει και ναι.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Πρέπει να υπάρχει ένα bug στην καινούρια σειρά Americal Muscle Cars: Στο endurance (στην 9η τριάδα - Indianapolis Speedway), τα άλλα αυτοκίνητα δε σταματούν να βγαίνουν. Έφτασα στα 65 χλμ, και σταμάτησα γιατί βαρέθηκα! Τελικά πήρα 23500 + 5000 (και χωρίς το 100% bonus γιατί δεν ήταν ο πρώτος αγώνας της ημέρας).

Έτσι όπως το είδα, μπορείς τελικά να συγκεντρώσεις πολύ μεγάλο χρηματικό ποσό από τον αγώνα αυτόν. Ας επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος, αν όντως συμβαίνει αυτό, πάντως δεν μπορεί να έτυχε μόνο σε εμένα.

 

Xμμμ... Και ποση ωρα εκανες κυκλους? Καμια 20αρια γυρους πανω κατω?

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

Xμμμ... Και ποση ωρα εκανες κυκλους? Καμια 20αρια γυρους πανω κατω?

 

Αν θυμάμαι καλά, 16 γύροι ήταν μέχρι να το σταματήσω. Τα αυτοκίνητα ήταν τόσα πολλά που δεν πέφτεις κάτω από 70 δευτερόλεπτα με τίποτα. Μου είχε τύχει και άλλες φορές να εμφανίζονται στα ξαφνικά 2-3 αυτοκίνητα, αλλά αυτό είναι διαφορετικό: τα αυτοκίνητα απλώς δεν σταματούσαν σε όλη τη διαδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, 16 γύροι ήταν μέχρι να το σταματήσω. Τα αυτοκίνητα ήταν τόσα πολλά που δεν πέφτεις κάτω από 70 δευτερόλεπτα με τίποτα. Μου είχε τύχει και άλλες φορές να εμφανίζονται στα ξαφνικά 2-3 αυτοκίνητα, αλλά αυτό είναι διαφορετικό: τα αυτοκίνητα απλώς δεν σταματούσαν σε όλη τη διαδρομή.

 

Ωραίο BUG!!!:D

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Κι άλλες πόρσε, κι άλλο update...

Δε φαίνεται να προστίθεται τίποτα ουσιαστικό στο gameplay όμως.

 

Ελπίζω να μην επιδεινωθεί τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...