Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σαν νεοι κατοχοι του κινητου, εχω μια ερωτηση. μολις το τηλ συνδεθηκε στο Internet, μας εβγαλε ενα update με ονομα 15.4.A.0.23. αυτο ειναι η καινουρια εκδοση του android (4.3)?

το κανουμε ή οχι? τι διορθωνει?

βαλτην .διορθωνει την καμερα και εχει καλυτερη μπαταρια.η εκδοση αυτη αφορα την 4.3 ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα! εχω μια ερώτηση. έχω λίγες μέρες που πήρα το m dual. σε πολλές φωτογραφίες το βράδυ συνήθως μπλεδίζουν οι φωτογραφίες. γιατί ξέρετε? (εχω ξανακάνει και επανέγκατάσταση λογισμίκου) α επίσης και σε μένα βγήκε το κλασσικό πληκτρολόγιο μετά την αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! εχω μια ερώτηση. έχω λίγες μέρες που πήρα το m dual. σε πολλές φωτογραφίες το βράδυ συνήθως μπλεδίζουν οι φωτογραφίες. γιατί ξέρετε? (εχω ξανακάνει και επανέγκατάσταση λογισμίκου) α επίσης και σε μένα βγήκε το κλασσικό πληκτρολόγιο μετά την αναβάθμιση.

Δυστηχως δεν μπορεις να κανεις τιποτα.η καμερα του ειναι χαλια.και ειδικα σε νυχτερινες ληψεις.δεν ξερω με την εκδοση 4.4 αν το προβλημα εχει διορθωθει.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαλτην .διορθωνει την καμερα και εχει καλυτερη μπαταρια.η εκδοση αυτη αφορα την 4.3 ;)

 

καλυτερα ειναι να γινει μεσο wifi ή με συνδεση στο pc?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν μπορεις να κανεις τιποτα.η καμερα του ειναι χαλια.και ειδικα σε νυχτερινες ληψεις.δεν ξερω με την εκδοση 4.4 αν το προβλημα εχει διορθωθει.:cool:

 

μα σαν τελευταία μου λέει οτι είναι η 4,3

μα να μπλεδίζει? είπαμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

μα σαν τελευταία μου λέει οτι είναι η 4,3

μα να μπλεδίζει? είπαμε!!!!

Το κινητο εχει παρει επισημα την Kit Kat 4.4.2. :)

ο σημαντικοτερος λογος που ξεφορτωθηκα το κινητο και το εχω ξαναπει ηταν η κακη αποδοση της καμερας.το βραδι ηταν απογοητευση.προσπαθησα..επαιξα με τις ρυθμισεις αλλα το αποτελεσμα ηταν κακο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει παρει επισημα την Kit Kat 4.4.2. :)

ο σημαντικοτερος λογος που ξεφορτωθηκα το κινητο και το εχω ξαναπει ηταν η κακη αποδοση της καμερας.το βραδι ηταν απογοητευση.προσπαθησα..επαιξα με τις ρυθμισεις αλλα το αποτελεσμα ηταν κακο.

 

Τι έχει πάρει;;;:confused:

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

κανενας τροπος να το κανω ροοτ στην εκδοση 4.3 υπαρχει? καπου διαβασα πως πρεπει να ειναι ξεκλειδωτο μονο ετσι, ισχυει?
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

κανενας τροπος να το κανω ροοτ στην εκδοση 4.3 υπαρχει? καπου διαβασα πως πρεπει να ειναι ξεκλειδωτο μονο ετσι, ισχυει?

Διάβασε αυτό .

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε αυτό .

 

το εχω δει αυτο αλλα καπου μπερδευομαι

 

το κανω με το προγραμμα kingo android root Και μου βγαζει root failed

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει παρει επισημα την Kit Kat 4.4.2. :)

ο σημαντικοτερος λογος που ξεφορτωθηκα το κινητο και το εχω ξαναπει ηταν η κακη αποδοση της καμερας.το βραδι ηταν απογοητευση.προσπαθησα..επαιξα με τις ρυθμισεις αλλα το αποτελεσμα ηταν κακο.

 

4.4.2.? Μηπως κάνεις κάποιο λάθος?

Link to comment
Share on other sites

4.4.2.? Μηπως κάνεις κάποιο λάθος?

μπορει να κανω.με τους αριθμους δεν τα παω καλα.αλλα το κινητο φοραει επισημα kit kat.τωρα ο αριθμος δεν θυμαμαι ακριβως ποιος ειναι.

προσφατα αναβαθμισα κινητο φιλου μου σε κιτ-κατ.αλλωστε εχει αναφερθει σε παλιοτερες σελιδες η αναβαθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει να κανω.με τους αριθμους δεν τα παω καλα.αλλα το κινητο φοραει επισημα kit kat.τωρα ο αριθμος δεν θυμαμαι ακριβως ποιος ειναι.

προσφατα αναβαθμισα κινητο φιλου μου σε κιτ-κατ.αλλωστε εχει αναφερθει σε παλιοτερες σελιδες η αναβαθμιση.

 

Δεν εχει παρει KitKat το Xperia M. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει να κανω.με τους αριθμους δεν τα παω καλα.αλλα το κινητο φοραει επισημα kit kat.τωρα ο αριθμος δεν θυμαμαι ακριβως ποιος ειναι.

προσφατα αναβαθμισα κινητο φιλου μου σε κιτ-κατ.αλλωστε εχει αναφερθει σε παλιοτερες σελιδες η αναβαθμιση.

 

:blink: Σίγουρα έχει το Xperia M????

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει παρει KitKat το Xperia M. :)

μολις το ξανατσεκαρα η εκδοση firmware ειναι (14.3.A.0.681) .βεβαια αυτη δεν εχει μεσω επισημου update.

λαθος μου.για προηγουμενα μηνυματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει παρει επισημα την Kit Kat 4.4.2. :)

ο σημαντικοτερος λογος που ξεφορτωθηκα το κινητο και το εχω ξαναπει ηταν η κακη αποδοση της καμερας.το βραδι ηταν απογοητευση.προσπαθησα..επαιξα με τις ρυθμισεις αλλα το αποτελεσμα ηταν κακο.

 

Επίσημα το κινητό έχει πάρει 4.3 http://www.sonymobile.com/gr/software/phones/xperia-m/ .ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ απο την Sony Κitkat.Εσύ μιλάς για CyanogenMod http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2584956&__utma=248941774.1657794942.1398713592.1398713592.1398713592.1&__utmb=248941774.1.10.1398713592&__utmc=248941774&__utmx=-&__utmz=248941774.1398713592.1.1.utmcsr=google|utmccn=%28organic%29|utmcmd=organic|utmctr=%28not%20provided%29&__utmv=-&__utmk=26955582

Link to comment
Share on other sites

βαλτην .διορθωνει την καμερα και εχει καλυτερη μπαταρια.η εκδοση αυτη αφορα την 4.3 ;)

 

καλυτερα ειναι να γινει μεσο wifi ή με συνδεση στο pc?

 

εδω μια απαντηση?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι σε μενα έλεγε αποκλειστικά μέσω pc

 

Μόνο μέσω PC και καλύτερα με Update Service και όχι με Pc Companion. To πρώτο κάνει καθαρή εγκατάσταση και το δεύτερο αναβάθμιση.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, τώρα με την 4.3 πάω να κατεβασω κάποιο θέμα απο play store και μου λέει οτι δεν είναι συμβατή η συσκευή μου,γιατί; ξέρει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι σε μενα έλεγε αποκλειστικά μέσω pc

Και σε εμένα το ίδιο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με την 4.3 δεν βρίσκω το πληκτρολόγιο που έχει ανά πλήκτρο 3 γράμματα..Μόνο στο κινεζικό πληκτρολόγιο υπάρχει γιατί έτσι?

SONY XPERIA MINI(st15i)Black,SONY XPERIA U(White),SONY XPERIA MINI(st15i)White,

SONY XPERIA M(White),SONY XPERIA E1(Black),SONY XPERIA Z1 Compact(Black)...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό παίζει με την 4.3...

Αν δεις προηγούμενα posts νομίζω λέει για μια εφαρμογή, το Xperia keyboard αλλά δεν ξέρω αν είναι συμβατή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποιός είναι ο καλύτερος (ευκολότερος) τρόπος για root?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

ποιός είναι ο καλύτερος (ευκολότερος) τρόπος για root?

 

Με αυτόν δεν είχα κανένα πρόβλημα

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2696259

 

αλλά θέλει ξεκλείδωτο bootloader.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Και πώς ξεκλειδώνει ο bootloader?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...