Jump to content

[Επίσημο] Motorola E398


greg60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 819
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τον Γερμανό που πέρασα μια βόλτα και τους ρώτησα μου είπαν πως το περιμένουν έως τα τέλη της άλλης εβδομάδας.

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις διότι η Motorola μέχρι τώρα καθυστερεί στην προώθηση -παράδοση των κινητών της.

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KALIMERA!!!!! PAIDIA TO TILEFONO MAMAEI!!!!!!!!!!

FOVERO IXO KAI EXEI APO TIN ARXI SAN IXOUS TO MIA FORA(!!!) KAI ALLO ENA ELLINIKO KOMMATI POU MU DIAFEVGEI TORA....APISTEFTA MIKRI I T-FLASH!!!!

MESA STO PAKETO EXEI T-FLASH 64 MB,KALODIO ME IPOLOGISTI KAI HANDSFREE!!!

I MOTO ANEVENEI EPIKINDINA TELEFTEA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iosif1980 (17 Αύγ. 2004 , 13:46)

 

APISTEFTA MIKRI I T-FLASH!!!!

MESA STO PAKETO EXEI T-FLASH 64 MB,KALODIO ME IPOLOGISTI KAI HANDSFREE!!!

I MOTO ANEVENEI EPIKINDINA TELEFTEA!!!!

 

 

Οι καρτούλες αυτές φυσικά δεν παίζουν πουθενά αλλού, ε? Υπάρχει card reader Που να τις διαβάζει? Κανένας αντάπτορας? Πέρα από τα 64 ΜΒ που έχει στο πακέτο υπάρχει πουθενά αλλού μεγαλύτερη? Έστω στην Motorola Hellas? Τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, το έπιασα και εγώ στα χέρια μου. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Ελάχιστα μεγαλύτερο από το 6230 που έχω αλλά με πολύ μεγαλύτερη ορθόνη. Πηστεύω οτι επιτέλους η μοτο χτηπάει την ευρωπαιηκή αγορά. Να λοιπόν που πλέον βρέθηκε ο αντίπαλος του 6230 (το Κ700 δεν μπορώ να πω πως με συγκίνησε). Σε γενικές γραμμές λογικά θα έχει καλλίτερο ήχο από το 6230 καλλίτερη ορθόνη αλλά υστερεί στο μέγεθος και στο ότι δεν έχει υπέρυθρες και ραδιόφωνο. Ελπίζω ή μοτο μα συνεχίσει και με άλλα τέτοια μοντέλα, όπως έχει ανακοινώσει, έτσι ώστε να δυναμώσει ο ανταγωνισμός. Φυσικά όλα τα παραπάνω αποτελούν προσωπική και μόνο αποψη.
Στου κουφού την πόρτα 3 πουλάκια κάθοντε μεσα σε βαρκούλες που αρμενίζουν...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iosif1980 (19 Αύγ. 2004 , 02:55)

 

exei mesa sto kouti enan adaptora pou tin kanei sd,opot empenei se card-readers mia xara

den exun kikloforisi megaliteres akoma

 

 

Ώπα! Αυτό είναι ενδιαφέρον! Είπες ότι την κκάνει SD; Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι παίζει και σε συσκευές που δέχονται SD; Το δοκίμασες μήπως; :eek:

 

pantos to t-flash protipo mporei na ftasei os ena giga

 

Kαι οι MMC μπορούν υποτίθεται να φτάσουν τα δυο GB, ωσόσο στην αγορά όσο και να ψάξεις δεν θα βρεις πάνω από 512.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πάω να το δώ.... :whistle:

 

Λέτε να πώ αντίο 6230.....Μάνο ετοίμασε avatar.... :rolleyes:

 

Οι προδιαφραφές του φάινονται άριστες, ραδιόφωνο μέσω χαντσφρι..., μεγάλη οθόνη, stereo ανοιχτή ακρόαση, mp3, bt, memory slot, .....εεε φαίνεται άψογο.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το απόκτησα....:up:

 

Πρώτες εντυπώσεις θετικές...Εξαιρετική οθόνη, ζωντανα επιτέλους χρώματα, άψογοι ήχοι (περιλαμβάνει και ελληνικά ringtones), εξαιρετική κάμερα.... :D

 

Μπορεί να μην έχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου;;; :worry:

 

Περισσότερες εντυπώσεις και σχόλια μέσα στις επόμενες μέρες.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να πω πως το τηλέφωνο έχει μια καταπληκτική κάμερα, μια οθόνη πραγματικά άψογη, τα ζωντανότερα χρώματα που έχω δει σε κινητό... :)

 

Όμως δεν έχει βίντεο (δέχεται βιντεοκλιπ όμως, τα αποθηκεύει και τα παίζει) και επίσης δεν έχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου....Αναφορά παράδοσης κατ΄επιλογή ανα μήνυμα.... :o

 

Επίσης φοβερά ηχητικά (stereo ανοιχτή ακρόαση) και οπτικά (φωτορυθμικά) εφέ.... :rolleyes:

 

Η γενική μου εντύπωση είναι πως το κινητό είναι σκάλες ανώτερες από το Κ700 της SE, βασιζόμενος στην πληρότητα των λειτουργιών του, στη φινέτσα του και στην προσοχή στη λεπτομέρεια (handsfree στην κορυφή του κινητού)

 

Η συσκευή συνοδέυεται από stereo handsfree, cd, καλώδιο USB, και κάρτα μνήμης 64ΜΒ.....Δεν χρειάζεται τίποτα περισσότερο.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (19 Αύγ. 2004 , 21:20)

 

Η συσκευή συνοδέυεται από stereo handsfree, cd, καλώδιο USB, και κάρτα μνήμης 64ΜΒ.....Δεν χρειάζεται τίποτα περισσότερο.... :whistle:

 

 

Έχεις δοκιμάσει να την χρησιμοποιήσεις με τον αντάπτορα σε κάποια συσκευή που δέχεται SD? Αν οι κάρτες του δουλεύουν μόνο σε αυτό τότε χαλαρά πάει άπατο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (19 Αύγ. 2004 , 22:04)

 

Έχεις δοκιμάσει να την χρησιμοποιήσεις με τον αντάπτορα σε κάποια συσκευή που δέχεται SD? Αν οι κάρτες του δουλεύουν μόνο σε αυτό τότε χαλαρά πάει άπατο...

 

Tο εχω δοκιμασει και συνεργαζεται αψωγα
Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση αλλά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να πάρω επιτέλους ένα smartphone!Μάλλον το 3660.Οπότε...

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

To πιό αστείο στις ρυθμίσεις των μενού είναι η επιλογή κλειδώματος πληκτρολογίου....όπου απλώς σε ενημερώνει για τον τρόπο με τον οποίο χειροκίνητα κλειδώνει το "τιμημένο" πληκτρολόγιο.... :blink: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν τραβαει βιντεο?????????????????? Ξέρετε σε ποια χρωματα θα κυκλοφορησει?????? Ξερω οτι υπαρχει το μαυρο, το ασπρο και ενα μπλε αλλα θα ερθουν και τα τρια Ελλάδα????? γιατι εγω θελω το μπλε.....................................
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα στην Τιμ Ξάνθης και είχε 2 κομμάτια κιόλας .... Δευτέρα θα το πάρω για την σύζηγο που της άρεσε περισσότερο από το Sony K 700 , ελπίζω να αξίζει ...

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...