Jump to content

[S4] Φωτογραφίες & βίντεο


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδεία αν ξέρετε μπορούμε μια φωτο που βγάλαμε απο το κινιτο να την κάνουμε ζουμ και να την ξανά βγάλουμε στην νέα της μορφή απο το κινητό?

 

Ναι φυσικα

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί να μου πει κάποιος πως βγάζουμε macro φωτογραφίες;;;Ευχαριστώ...

 

Απο οσο ξερω το σ4 δεν εχει ρυθμιση για macro! οταν ομως το εχεις στο αυτοματο το κανει απο μονο του το autofocus! :)

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει.

Αλλωστε λογικο δεν ειναι 2 χρονων τεχνολογια να ειναι καλυτερη;

Και το s6 θα εχει καλυτερη καμερα απο το s4

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αλλαγή του galaxy s2 μου με το galaxy s4 λόγο της της cameras η δεν έχουν πολλές διάφορες σε ποιότητα?

 

Αν ήμουν σπίτι θα σου ανεβαζα φωτο απο τα δυο τηλέφωνα να δεις οτι είναι η μέρα με την νύχτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αλλαγή του galaxy s2 μου με το galaxy s4 λόγο της της cameras η δεν έχουν πολλές διάφορες σε ποιότητα?

 

Αν κρίνω από το s3 με το s2 που έχω και η διαφορά είναι εμφανής, στην περίπτωση του s4 θα ναι πολύ μεγάλη...Και σε ταχύτητα focus, λήψης και ετοιμότητας για την επόμενη λήψη αλλά και στο τελικό αποτέλεσμα. Το sgs4 είναι από τα καλύτερα σε αυτόν τον τομέα πίσω μόνο από τα dedicated camera phones στην ουσία.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία και γυαλιστερή φωτογραφία.:)

Έχεις επεξεργαστεί καθόλου την φωτό?Σταθερό σημείο με τριποδάκι η στο χέρι?Ειναι πάρα πολύ καλή,αν μπορείς να ανεβάσεις την φωτό να δούμε και τις ρυθμίσεις που είχε η κάμερα θα ήταν πολύ μεγάλο βοήθημα.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ τον φακό που προσαρμόζεται στο κινητό για οτπικό ζουμ 12Χ και νομίζω ότι το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, όπως φαίνεται και από τις 2 φωτογραφίες που βάζω παρακάτω. Παρόλα αυτά επειδή δεν μου είναι πρακτικό, λέω να το δώσω 10 ευρώ + μεταφορικά, αν ενδιαφέρεται κάποιος.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία και γυαλιστερή φωτογραφία.:)

Έχεις επεξεργαστεί καθόλου την φωτό?Σταθερό σημείο με τριποδάκι η στο χέρι?Ειναι πάρα πολύ καλή,αν μπορείς να ανεβάσεις την φωτό να δούμε και τις ρυθμίσεις που είχε η κάμερα θα ήταν πολύ μεγάλο βοήθημα.:)

 

Φίλε, όλα στο auto και με το χέρι, χωρίς τρίποδα.

Αν θες την ανεβάζω ευχαρίστως, αρκεί να μου πεις τον τρόπο:p

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια φωτο Ιωσηφ...

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

Η κάμερα είναι ο κυριότερος λόγος που επέλεξα το s4 αντί το htc one.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

Η κάμερα είναι ο κυριότερος λόγος που επέλεξα το s4 αντί το htc one.

 

Ναι ισχυει και οι περισσοτεροι που ειμασταν αναμεσα στα 2 ηταν ενας σοβαρος λογος. Δεν το μετανιωσα παντως. Αν με την 4.3 εξαλειφθουν και τα lags τοτε θα μιλαμε για στανταρ καλυτερη εμπειρια.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Την 4.3 leaked

http://i44.tinypic.com/n1cig4.png

 

Είδες διάφορα στην κάμερα?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Είδες διάφορα στην κάμερα?

 

Δεν εχω καταληξει ακομη σε ασφαλη συμπερασματα.

Εκει που ειδα διαφορα ειναι σε εσωτερικους χωρους, βραδυ με φωτισμο δωματιου η με χαμηλο φωτισμο.

Εκει υπαρχει βελτιωση...ειναι πιο ποιοτικες οι φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταληξει ακομη σε ασφαλη συμπερασματα.

Εκει που ειδα διαφορα ειναι σε εσωτερικους χωρους, βραδυ με φωτισμο δωματιου η με χαμηλο φωτισμο.

Εκει υπαρχει βελτιωση...ειναι πιο ποιοτικες οι φωτο.

 

Περιμένω την 4.3 με ανυπομονησία γιατί πιστεύω ότι είναι η καλύτερη android έκδοση ως τώρα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Φωτογραφίες & βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...