Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nai alla to mpiliardo kai to golf den exoun 3d grafika alla 2d!! Synepws pio paixnidi 3d paizei sto V3? Exete tipota links gia software?\

thnx invictus1 gia

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nai alla to mpiliardo kai to golf den exoun 3d grafika alla 2d!! Synepws pio paixnidi 3d paizei sto V3? Exete tipota links gia software?\

thnx invictus1 gia

υπαρχουν πολλες versions αυτων των παιχνιδιων ;) δοκιμασε την τυχη σου εδω!

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

File invictus thnx gia thn voh8eia!

Loipon koita na deis... exw katevasei pollaaaa 3D Paixnidia polla apo ta opoia einai proorismena gia k750i... Ta perissotera apo auta ginontai rendered apo thn 3d engine tou v3 kai ksekinoun mia xara. ALLA ta perissotera einai programmatismena na antapokrinontai sto keyboard allon kinhtwn. Dhladh oi epiloges pou vriskontai sthn vash ths o8onhs deksia kai aristera, den antapokrinontai kai den leitourgoun otan patas ta plhktra tou v3.

Parakalw tous katoxous tou v3 na to epivevaiwsoun auto.Gia paradeigma otan katevasa kai evala to fifa2005 apo ton agaphto bororo (mamato site parepiptwntos), to paixnidi epaize alla den leitourgoun ta koumpia sthn vash ths o8onhs.

Twra deite ti ginetai.... to koumpi 5 einai eks orismou apo ola ta games ka8orismeno na ektelei thn idia leitourgia me auth pou anagrafetai sthn vash kai aristera ths o8onhs. Auto 8a ta gnwrizoun oloi osoi einai palioi ths SE opws egw. Synepws auth h leitourgia kalyptetai. Alla ela mou nte pou h allh leitourgeia den exei ginei mapped se kapoio plhktro apo to numpad. Opote mapa to karpouzi... akoma kai sto fifa2005 otan mpainei kaneis sto hmixrono h katw deksia epilogh einai to "continue", opote den prokeitai pote na kataferete na mpeite sto deutero hmixrono oso kai an to 8elete, oti kai an pathsete.

 

Twra an kapoios gnwrizei pws lynete auto, h an auto einai 8ema fw tote parakalw na to kata8esei to grhgorotero dynato... giati kapoia paixnidakia einai mamata kai mporoun kallista na paiksoun sthn kinhtara mas.

Sygkekrimena mia kai milousame gia 2d kai 3d games me ton invictus1 na sas pw oti katevasa ena 3dpool to opoio mia xara paizei sto kinhto mou kai einai TELEIO. H leitourgia katw deksia spania exei krisimh shmasia... opoete to game paizetai mia xara.

Tha koitaksw na dw ti allo paizei kai syntoma 8a ta kanw pasa ston agaphto bororo gia na ginoun, an 8elei, upload sto site pou exoun ftiaksei.

Auta apo mena... perimeno nea sas sxetika me fifa2005 kai ta games....

Later dudes

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Α μπραβο ειναι λιγο δυσκολα στο παιξιμο ορισμενα παιχνιδια για τον λογο που ειπες
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι όπως τα λέτε, ,δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα παιχνίδια έχω δοκιμάσει που ενώ τα φορτώνει το κινητό δεν παίζονται λόγω του υλικού :( Φίλε kelestor θα χαρώ πολύ να δω τα παιχνίδια σου και να τα ανεβάσω στην σελίδα. Σιγά σιγά όλο και περισσότερα άτομα αισθάνονται την ανάγκη να μοιραστούν :) Μπράβο ρε παιδιά τι άλλο να πω! Σας ευχαριστώ όλους :D
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera paidia, mipos mporei kapoios na mouo pei an yparxei tropos otan stelneis message na einai panta to receipt dhladh h anafora mhnymatwn sto ON ?

Giati einai poly ekneuristiko na to vazeis panta manual, ma einai dynaton na min to exoun skeftei?

||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera paidia, mipos mporei kapoios na mouo pei an yparxei tropos otan stelneis message na einai panta to receipt dhladh h anafora mhnymatwn sto ON ?

Giati einai poly ekneuristiko na to vazeis panta manual, ma einai dynaton na min to exoun skeftei?

Αυτό ειναι ένα απο τα εκνευρηστικά πράγματα των motorola. Δεν γίνεται να το αλλάξεις όμως. Απλά θα σου πώ ένα πιο έυκολο τροπο: όταν έχεις γράψει το μηνυμα και είσαι στην οθόνη που έχει το τηλ που το στέλνεις και την αναφορά, κατέβα πάνω στην επιλογη της αναφορας (που απο default ειναι όχι) και μην πατήσεις το ΟΚ για να μπεις στο μενου ναι ή οχι για να την αλλάξεις, αλλά κούνα το πολυπλήκτρο αριστερα ή δεξια για να αλλάξει.

Αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι ένα απο τα εκνευρηστικά πράγματα των motorola. Δεν γίνεται να το αλλάξεις όμως. Απλά θα σου πώ ένα πιο έυκολο τροπο: όταν έχεις γράψει το μηνυμα και είσαι στην οθόνη που έχει το τηλ που το στέλνεις και την αναφορά, κατέβα πάνω στην επιλογη της αναφορας (που απο default ειναι όχι) και μην πατήσεις το ΟΚ για να μπεις στο μενου ναι ή οχι για να την αλλάξεις, αλλά κούνα το πολυπλήκτρο αριστερα ή δεξια για να αλλάξει.

Αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις...

Se eyxaristw file mou gia tis plirofories, ontos auto den to eixa paratirisei oti mporeis na kaneis deksia kai aristera, einai poly kalytero twra... an kai diavasa kapou oti mporeis na to allakseis kapos etsi... offset 3D - bit 1: SMS delivery reports (1 on, 0 off), apla den exw katalavei me poio programa ginetai auto tha to psaksw ligo akomh kai tha ksanasteilw msg.

||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

Φίλε kostasm στην σελίδα μου, στην κατηγορία howto.. έχω φτιάξει έναν οδηγό για την διαδικασία του seem edit διάβασε τον και θα καταλάβεις τι παίζει. Απλά να κρατήσεις backup, δοκίμασε το πάντως!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,μόλις έκανα reflash με την R374_G_0E.42.07R_A είναι η τελευταία επίσημη της Motorola.Και το καλύτερο απ'όλα και το πιο εμφανές,τέρμα το pixelιασμα στις τραβηγμένες από την κάμερα του κινητού photos όταν τις βλέπεις! :up:

Κι όποιος θέλει ελληνικά ένα απλό reflash του language pack 0031 της 41.C0R από motox.us! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kostasm στην σελίδα μου, στην κατηγορία howto.. έχω φτιάξει έναν οδηγό για την διαδικασία του seem edit διάβασε τον και θα καταλάβεις τι παίζει. Απλά να κρατήσεις backup, δοκίμασε το πάντως!

File mou to diavasa to pdf kai se euxaristoume gia ton kopo sou... Dokimasa pantos kai allaksa to offset alla den egine kati.. vasika piga sto bit manipulation kai eixe tsekarismena to 0,1,2,3,5 kai ap'oti diavasa prepei na einai to "1" tsekarismeno gia na einai on ta delivery reports on, to ekana upload apla svinontas to "0". isws na min kanw kati swsta.

||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

evala kai egw tin R374_G_0E.42.07R_A kai ontos oi photos fenontai kanonika xwris pixels... poly kalo... den paratirisa kati allo akomh.
||| Samsung S8+ | MSi GS63 7RD |||
Link to comment
Share on other sites

File mou to diavasa to pdf kai se euxaristoume gia ton kopo sou... Dokimasa pantos kai allaksa to offset alla den egine kati.. vasika piga sto bit manipulation kai eixe tsekarismena to 0,1,2,3,5 kai ap'oti diavasa prepei na einai to "1" tsekarismeno gia na einai on ta delivery reports on, to ekana upload apla svinontas to "0". isws na min kanw kati swsta.

 

Θες να μου πείς από που το διάβασες για να το δω κι εγώ για να δω τι ακριβώς εννοεί???

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλοι μου

 

Ειμαι ενας νεος κατοχος του φανταστικου V3. Ειχα να κρατησω στα χερια μου Motorola απο την εποχηη του Star Tac !!!! Και τωρα μπορω να πω οτι εχω στα χερια μου ενα κοσμημα της κινητης τηλεφωνιας!!!! Θα χρειαστω ομως την βοηθεια σας σε καποια θεματακια που εχω (Νεος γαρ).

 

Προσπαθω να βαλω τα ονοματα των επαφων απο το παλιο τηλεφωνο με την βοηθεια του Mobile Phone Tools απο το cd της συσκευασιας. Ομολογω οτι δυσκολευομαι....

 

1ο προβλημα πηρε τα ονοματα κομενα, ενω στο προγραμμα ειναι ενταξει

2ο προβλημα πως μπορω να σβησω ολο τον καταλογο αφου εχω περασει καποια ονοματα διπλα και θελω να τα ξαναπερασω απο την αρχη

3ο πως θα ορισω να πανε οι επαφες στην συκευη και οχι στην SIM;

4ο επαφες με 2-3 τηλεφωνα τις περασε σε 2πλη-3πλη καταχωρηση

 

Σας ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ως καινούργιος χρήστης θα ήθελα 1-2 πληροφορίες...

 

1) πως μπορεί να γίνει το firmware update (με ελληνικά πάντα). Έψαξα λίγο στο motomodders αλλά δε βρήκα άκρη.

 

2) @bororo: Κατέβασα από το σιτε σου το p2kcommader για να περάσω ένα skin αλλά μου λέει ότι είναι corrupted. υπάρχει καπου αλλου να το κατεβασω;

 

Σορρύ που δε διαβάζω τις προηγούμενες σελίδες αλλά υπάρχει μεγάλη έλλειψη χρόνου. Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

1ο προβλημα πηρε τα ονοματα κομενα, ενω στο προγραμμα ειναι ενταξει

2ο προβλημα πως μπορω να σβησω ολο τον καταλογο αφου εχω περασει καποια ονοματα διπλα και θελω να τα ξαναπερασω απο την αρχη

3ο πως θα ορισω να πανε οι επαφες στην συκευη και οχι στην SIM;

4ο επαφες με 2-3 τηλεφωνα τις περασε σε 2πλη-3πλη καταχωρηση

 

'Ολα τα προβλήματά σου νομίζω ότι πηγάζουν απ' το 3ο σου ερώτημα. Αυτή την στιγμή λογικά έχεις αποθηκεύσει όλες τις επαφές σου στην Sim, που σημαίνει περιορισμένοι χαρακτήρες στα ονοματα (μέχρι 11 χαρακτήρες), Ένα νούμερο σε κάθε επαφή (άρα όποια επαφή είχες πρίν με 2 τηλεφωνα τωρα έχει περαστεί διπλά). Η λύση είναι να αποθηκεύσεις τις επαφές στο κινητό και όχι στην sim. Αυτό σίγουρα γίνετε μέσα απ το MPT όταν περνάς τα τήλ σου, υπάρχει επιλογή για sim ή συσκευή, ε εσύ απλά επιλέγεις συσκευή και όλα είναι όπως παλιά.

 

 

@arish

Man όντως κατεβένει corrupted :cry: Αχχχχ τόσος κόπος! Τεσπά, εγώ το είχα βρεί μέσω google search αλλά δεν θυμάμε από που, δώστου μια προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλοι,

Εχω το προγραμμα phone tools.

Ο λογος που γραφω εδω ειναι να ρωτησω αν και καποιος αλλος εχει αντιμετωπισει αυτο που αντιμετωπισα εγω κατα την χρηση του προγραμματος.Εχει να κανει με τον τηλεφωνικο καταλογο. Οταν προσθετω στο τηλεφωνο μια επαφη απο το outlook μεσω του phone tools το ονομα εμφανιζεται στο τηλεφωνο μονο με τους 12 πρωτους χαρακτηρες και οχι ολοκληρο οπως ειναι. στην συνεχεια μεσα απο το μενου του τηλεφωνου γραφω εγω τους υπολοιπους χαρακτηρες και αποθηκευεται.Επισης το ιδιο συμβαινει και οταν κανω backup τον τηλεφωνικο καταλογο σε αρχειο μεσα απο το προγραμμα.Ενω μεσα στο αρχειο .csv τα ονοματα φαινονται κανονικα , οταν δοκιμασω να κανω restore μεσα απο την επιλογη του phone tools εμφανιζει μονο τα 12 πρωτα γραμματα ολων των ονοματων. Το ιδιο γινεται και οταν προσπαθησω να διορθωσω ενα ονομα στον τηλεφωνικο καταλογο μεσω του phone tools.

Υπαρχει καποιος που ξερει γιατι γινεται αυτο? Υπαρχει λυση? Υπαρχει καποιο αλλο καλυτερο προγραμμα γιαυτη την δουλεια. Ειναι σημαντκο αυτο για μενα να διορθωθει.

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι είναι αυτό πάνω από το δεξί πλήκτρο πάνω πάνω που μοιάζει με λευκό λεντάκι;;; Επίσης κάτω από τη δίεση # τι είναι η τρύπα αυτή; Αν είναι μικρόφωνο τότε τι είναι οι γρίλιες ακριβώς κάτω από το 0?

 

:rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Loipon en troxadhn:

- Pws mporw na allaksw ton enoxlhtiko MPIP pou kanei otan einai xamhlh h mpataria?

- Ka8e fora pou teleiwnei oloklhrwtika h mpataria (eimai akoma stis arxikes full fortiseis) den mou vgazei endeiksh oti fortizei.Prepei na to anoiksw kai meta mou leei oti fortizei h mpataria....Giati? Dhladh otan einai kleisto kai to vazw na forizei den deixnei kamia endeiksh? Kai pali otan to anoigw meta ousiastika den anoigei... apla energopoieite h endeiksh (dhladh pali kleisto to fortizw). Any hints?

- An pate sto thread gia ta games tou v535 o ALTUS to paidi exei dwsei resta me apeira links gia all kinds of stuff gia vxxx pou most of them einai compatible kai me v3. Exei vrei ena tropo na kanei ta games pou trexoun se alla kinhta na trexoun kai sta vxxx. To dokimas mexri stigmhs anepytixws sto v3... i keep trying.

- Exw merika games pou trexoun kala:

*3d pool (den leitourgei h deksia leitourgia alla den peirazei... einai 3D!!)

*LATEST games tis gameloft pou einai optimized gia to kinhto mas kai trexoun mia xara. Bororo na sou ta steilw na ta valeis...(einai psilo illegal)... ti les? Den kanoume sto site mia emailist na vroume thn ygeia mas.

- http://www.motomodders.net/

OLA TA LEFTA SITE. Hackema mexri ahdias. Den exw xrono trwra na asxolh8w, alla molis anevw edinburgh kai hremhsw, 8a to kseskisw to v3 sto modding. Check it out.

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,μόλις έκανα reflash με την R374_G_0E.42.07R_A είναι η τελευταία επίσημη της Motorola.Και το καλύτερο απ'όλα και το πιο εμφανές,τέρμα το pixelιασμα στις τραβηγμένες από την κάμερα του κινητού photos όταν τις βλέπεις! :up:

Κι όποιος θέλει ελληνικά ένα απλό reflash του language pack 0031 της 41.C0R από motox.us! :)

δηλαδη βαζουμε μονο αυτα τα δυο αρχεια που λες και τιποτε αλλο ?Γιατι εγω δεν εχω την επισημη εκδοση λογισμικου.....

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες πάω να φλασάρω το κιν μου...έχω κατεβάσει κανονικά όλα τα προγραμς δείχνει να συνδέετε κανονικά...αλλά μόλια πατάω start για να να ξεκινήσει το φλάσάρισμα...μου βγάζει "αναφορά σφάλματος από τα winndows" "να αποσταλεί το σφάλμα" κλπ κλπ....τι να φτέει άραγε...??? :?
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη βαζουμε μονο αυτα τα δυο αρχεια που λες και τιποτε αλλο ?Γιατι εγω δεν εχω την επισημη εκδοση λογισμικου.....

Χμ καλή ερώτηση αλλά δεν έχω σίγουρη απάντηση.

Κι αυτό γιατί πριν κάνω το reflash είχα περάσει το τελευταίο monster pack.

Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος φίλος με τον τρόπο που αναφέρει ο xagios ας ποστάρει. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Huston...we have a problem....

 

Παίδες δεν ξέρω τη γκαντεμιά έχει πέσει πάνω μου...πάντως συννεφάκι με βροχή δεν βλέπω προς στιγμλην να με ακολουθεί....

 

κατάφερα με τα πολλά να συνδέσω το κινιτό χωρίς να μου βγάζει το πρόβλιμα που προανέφερα με τα WinXp και το κατάφερα να δουλέψει χωρίς να εγκαταστήσω το p2kman ίσως επειδή είχα ήδη μέσα τους οδηγούς απο το κινητό...οπότε αυτή την φορά δεν έβαλα το p2kman μέσα στο PST φάκελο...και ξεκινάμε όλα καλά...

 

κάνω το πρώτο πέρασμα....με το πρώτο αρχείο...μετά πάω και στο δευτερο...όπου μου πετάει ένα Failed....και εκεί τελειώσανε όλα...πλέον δεν μου αναγνωρίσει το κιν. ελπίζω να υπάρχει κάποια λύση και πάνω απ' όλα ελπίζω το κιν. να φτειαχτεί...άμα το πάω για φλασάρισμα..στην μοτορόλα...ας προσευχηθούμε όλη για να έχουμε άισιο τέλος...Ήταν και περασμένη η ώρα που έγινε η αποπειρα για το φλασάρισμα..ίσως να φταίει και αυτο...ακούω σχόλια... :) κάντε κάτι...

 

Huston...we still have the problem!Over!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...