Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στο αγαπημένο μου forum :D

 

Λοιπόν όποιος θέλει το Mobile Phone Tools, το ανέβασα εδώ ;)

 

distixos afto pou anevases den doulevei einai corrupted to programma

iparxei allos tropos na voithiseis?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω invictus.Οσον αφορα το θεμα με το ευρετηριο θελω να πω αν γινεται οταν μπαινω να βρω ενα τηλ στο ευρετηριο πως να μη μου βγαζει ολα τα τηλ μαζι.Να μου βγαζει μονο αυτα που εινα αποθηκευμενα στη συσκευη και οχι στη sim.Επισης οταν αποθηκευω ενα ονομα με δυο αριθμους(στη συσκευη) δεν γινεται να μη μου βγαζει 2 φορες το τηλ στο ευρετηριο?Δηλαδη να μου το βγαζει μια και οταν μπαινω μεσα στο ονομα εκει να ειναι οι αριθμοι που εχω αποθηκευσει?

 

a. Όχι δεν υπάρχει επιλογή για το ποιά από τις δυο μνήμες (phone or Sim) θα προβάλλεται στο ευρετήριο αλα ΝΟΚΙΑ από την οποία φαντάζομαι είσαι συνηθισμένος...Καλό θα ήταν αλλά δεν βαριέσαι

 

β. Όσον αφορά το θέμα με τους πολλαπλούς αριθμούς σε μια καταχώρηση, να ξέρεις οτι για το τηλέφωνο κάθε αριθμός αποτελεί ξεχωριστή ιστορία, με διαφορετική θέση quick dial, πρέπει να βάλεις το ringer ID και το picture ID ξεχωριστά κλπ. αλλα ευτυχώς σου δίνει την δυνατότητα να έχεις αυτό που ζητάς, δηλαδή την ενοποιημένη προβολή του καταλόγου με ένα όνομα και πατώντας το δεξί και αριστερό βελάκι να βλέπεις τα διαφορετικά τηλέφωνα. Από το setup του ευρετηρίου θα πρέπει να έχεις την επιλογή "View primary contacts" (sorry αλλά το έχω στα αγγλικά :O ) και αφού έχεις περάσει τους αριθμούς και τα βλέπεις όλα ξεχωριστα πάτα το δεξί η αριστερό βέλος συνέχεια μέχρι να μαζευτούν όλοι σε μια ονομαστική καταχώρηση κάτι αντίστοιχο με το collapse - expand στο folder tree του explorer των Windows. Αυτά... :)

 

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά δεν μου απαντήσατε...γιατί άραγε δεν μου βάζει απευθείας...τους ήχους κλήσεις που περνάω στο κιν?

 

Ρε παιδόπουλα...από τα MonsterPacks ποιό απο τις δυο κατηγορίες κατεβάζουμε?

αυτά που είναι εδώ..."MotoX Monster Machine - RAZR V3 Monster Packs by MotoX"

 

ή αυτα στην κάτω "RAZR V3 Monster Packs"

 

Γιατί έχουμε μπερδευτεί.... :!:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά δεν μου απαντήσατε...γιατί άραγε δεν μου βάζει απευθείας...τους ήχους κλήσεις που περνάω στο κιν?

 

Ρε παιδόπουλα...από τα MonsterPacks ποιό απο τις δυο κατηγορίες κατεβάζουμε?

αυτά που είναι εδώ..."MotoX Monster Machine - RAZR V3 Monster Packs by MotoX"

 

ή αυτα στην κάτω "RAZR V3 Monster Packs"

 

Γιατί έχουμε μπερδευτεί.... :!:

ΚΑΤΕΒΑΣΕ απο την κατω σειρα τα επανω εχουν διαφημιστικα εικονες, θεματα κλπ...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα!

Διαβαζω εδω και καιρο το φορουμ, αλλα δεν μπορω να βρω καπου μια απαντηση σε ενα ερωτημα (ειναι και αχανες το φορουμ)...

Μονο με USB συνδεεται το V3 στο PC; Με ΜπλεΔοντι δεν;

Ειμαι ετοιμος να σουταρω το 6600 και να παω σε V3, παρολο που μειωνεται φοβερα η διαθεσιμη μνημη του κινητου, αλλα κολλαω λιγο στο θεμα του ΜπλεΔοντιου...

 

Ευχαριστω και μπραβο στους "πρωτεργατες" εδω! Αψογοι!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε πως συνδέεται και με bluetooth :D απλά να ξέρεις πώς η αλλαγή από το 660 στο v3 θα σου φανεί κάπως.... πως να το πώ περίεργη... Δεν θα έχες μεν όλες αυτές τις δυνατότητες που έχουν τα symbian, αλλά πιο μουράτο κινητό δεν βρίσκεις ;) Πάντως το τελευταίο πράγμα που θα έπρεπε να σε προβληματίζει είναι η συνδεσιμότητα του κινητού με το PC (καθώτι διαθέτει miniUSB θύρα) εφόσον υπάρχει καλώδιο συνδεσης στην συσκευασία που το αγοράζεις.
Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι μουρατο κινητο! Το απεκτησα ηδη...

Καλο και αγιο το 6600, αλλα η ΝΟΚΙΑ (και η ALPHA COPY) εχει αρχισει και με χτυπαει στα νευρα. Ψευτο-πλαστικουρες...

 

Ηδη κατεβασα το deluxe software, διαβασα και τη διαδικασια εγκαταστασης (με το αρχειο που δε βρισκει κ.λ.π. κ.λ.π.) και πως το ξεπερνας και μολις συνηθισω λιγο το V3 θα το φλασαρω χωρις τυψεις! Μοναδικο μειον η 5,5 μνημη του (σε σχεση με την 32αρα + του 6600), αλλα εμαθα εδω οτι με το φλασαρισμα σχεδον διπλασιαζεται. Ετσι κι αλλιως, δεν ειμαι φαν του κινητο-βιντεο, πιο πολυ το χρειαζομαι σαν organizer και με καλη διασυνδεσιμοτητα, που απ' οτι ειδα δεν υστερει καθολου σε αυτον τον τομεα.

 

Ρε παιδια, επιτελους εχω κινητο που χωραει στην τσεπη μου!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως... Μεγαλη μπουκια φαε... :mad:

 

Καπου εδω στο forum διαβασα ενα κολπο πως να εγκαταστησεις τη deluxe εκδοση του mobile tools. Λοιπον, το αρχειο widcomm.dll το ξεπερασαμε... Μου ζηταει τωρα ενα Outl97.dll, το οποιο δεν υπαρχει πουθενα, ουτε στην version του cd...... Τι κανω; Βοηθατε αδερφια!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες...φλάσαρα το κιν. με την τελευταία έκδοση το ΜοτοΧ...πολύ καλά τα αποτελέσματα...αυτό που έχω να πω είναι ότι καλό θα ήτανε όταν φλασάρετε το κιν σας να βγάζετε την SIM και να βάζετε το κιν σε κατάσταση φλασαρίματος...γενικά βοηθάει χωρίς να μπορώ να το τεκμηριώσω αλλά δες τε το σαν τιπς καλής λειτουργίας...

 

Αυτά απο μένα...χαιρετώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο περιπου 4 μερες συμβιωσης με το ν3 πραγματικα χαιρομαι που μετα απο 3 χρονια εχω ενα κινητο που να μου αρεσει.Ξεκολησα επιτελους απο τις symbian παντοφλες.Α!Μηπως το κινητακι μας εχει και πολυ καλη ληψη σηματος?Απο το 7610 εχει σιγουρα καλλιτερο!Τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Nai genika paratirisa kai egw ustera apo xrhsh PARA POLWN kinhtwn pws to V3 exei apsogo shma akoma kai se merh pou prin den eixa katholou... Eimai polu euxaristimenos apo to shma tou ala den gnwrizw akoma kata poso auth i kalh poiothta psunei ton egefalo.... Gia auto skeftomai siga siga na agorasw ena bluetooth akoustiko.
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙς ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ :)

Yparxei epilogh na ksereis na sou vgazei mono to default noumero kai patodas ta koubia aristera deksia na kaneis scroll sta epomena vlepontas oti allazei to eikonidio

Link to comment
Share on other sites

1. firmware θα βρεις στο http://www.motox.us.

2. Flash και βέβαια γίνεται μέσω του usb καλωδίου.

 

Το ανέβασα το ριμάδι και δουλεύει stadar (το κατέβασα και το εγκατέστησα) για πάρτε το Motorola Mobile Phone Tools Deluxe

 

Υ.Γ. Σε λίγο θα ανανεώσω και την σελίδα λίγη υπομονή μονάχα το παλεύουμε.....

Link to comment
Share on other sites

... ala den gnwrizw akoma kata poso auth i kalh poiothta psunei ton egefalo....

Αυπνιες βλεπω... :p :p

Συμφωνα παντα με τη μαμα μοτορολα τα επιπεδ SAR στο κινητο ειναι 0,620 W/kg οταν το μεγιστο οριο για τη Ε.Ε. ειναι τα 2 W/kg

Αυτο σημαινει οτι γενικα ειναι χαμηλο και δεν θα σου ψηνει το αυτι.

Τωρα αν ψηνεσαι για bt παω πασο... :O

Link to comment
Share on other sites

Βρε απιδια μια ερωτηση.Ειδα οτι συνδεοντας το λογισμικο του τηλεφωνου στον υπολογιστη μπορω απ το εικονικο τηλεφωνο που βγαζει μπορω να κανω και κληση.Γινεται να μιλησω στην κληση χρησιμοποιωντας το μικροφωνο και τα ηχεια του υπολογιστη?
Link to comment
Share on other sites

Βρε απιδια μια ερωτηση.Ειδα οτι συνδεοντας το λογισμικο του τηλεφωνου στον υπολογιστη μπορω απ το εικονικο τηλεφωνο που βγαζει μπορω να κανω και κληση.Γινεται να μιλησω στην κληση χρησιμοποιωντας το μικροφωνο και τα ηχεια του υπολογιστη?

 

Εγώ το έχω κάνει. Μέσω bluetooth και επειδή το τηλέφωνο προφανώς υποστηρίζει το headset profile, μπορώ να χρησιμοποιώ τον laptop μου (δηλαδή τα ηχεία του και το μικρόφωνό του) σαν «hands-free».

Όχι και πολύ βολικό αλλά γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Pio firmware protinete na valw? Exei tosa polla ekei pou berdeftika
Η πιο καινουρια R374_G_0E.42.08R_reflash.shx παρα πολυ καλη :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε ποσες επαφες χωραει η μνημη; Ειναι δυναμικη η εχει συγκεκριμενο αριθμο επαφων που δεχεται;
Link to comment
Share on other sites

Η πιο καινουρια R374_G_0E.42.08R_reflash.shx παρα πολυ καλη :)

 

Ωραια και καλα ολα αυτα.

Αλλα βρε φιλε μου xagios πως την παιρναμε αυτην την εκδοση στο κινητο?

Εγω την κατεβασα και επισης κατεβασα και το προγραμμα winrar αν το λεω καλα.Συνδεω το κινητο με το καλωδιο usb με το p/c.

Και μετα?

Δεν εχω ιδεα μετα τι να κανω???? :(

Ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε ποσες επαφες χωραει η μνημη; Ειναι δυναμικη η εχει συγκεκριμενο αριθμο επαφων που δεχεται;

1000

οχι

1000 μονές

μέχρι 6 σε ένα άτομο

δηλ. μέχρι 166 6πλές και 4 μονές περισεύουν.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

:)

ΟΡΙΣΤΕ φιλε μου

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...