Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ψαχνεις το Μ στο πληκτρο 5?γιατι ειναι στο 6 :!:

Εγώ πιστεύω οτι έχεις μπερδέψει τις γλώσσες λιγο... Με την έννοια, οτι το γράμμα Μ υπάρχει και στις δυο γλώσσες. Γυρίζοντας το πληκτρολόγιο στα ελληνικά πχ (βλ. ρύθμιση εισαγωγής) και δεδομένου οτι το συγκεκριμένο Μ είναι στα ελληνικα, το πρόβλημα θα λυθεί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι παιδια..

το πρόβλημα δεν ειναι στα μηνυματα, αλλά στον τηλεφωνικό κατάλογο.. (η ρύθμιση εισαγωγής στα μηνύματα ειναι, σωστά?)

π.χ. πατάω το πλήκτρο 1 και μου πάει στο Χ.

πατάω το 2..μου πάει στο Γ

το 4 στο Θ..

αφήστε που έχει πρώτα τα ονόματα από Χ,μετά από Ζ και μετά από θ..

καμια ιδέα? :O

Link to comment
Share on other sites

Τι αναζητηση εχεις βαλει στον τηλεφωνικο καταλογο...δοκιμασε την απλη
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

στην εξωτερικη οθονη οταν το καπακι ειναι κλειστο εχει την εικονα που εχεις και στην εσωτερικη ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΝΝΟΕΙς ΤΟ GIFAKI πρεπει να σβησεις πρωτα της μοτορολα και μετα να ονομασεις το καινουριο σε cl.gif προσεξε να εχει διαστασεις 96*80

 

 

Σ΄ευχαριστω xagios για την απαντηση σου.

Λοιπον εννοω το gifακι. Σβηνω το παλιο βαζω το νεο (96*80 εννοειται) και οταν κανω επανεκκινηση βγαινει το σημα της Μ :(

Μετα που το ξανασυνδεω με το PK tools φαινεται οτι υπαρχει αυτο που εβαλα αλλα στο τηλ το Μ!!!

Εχω σκασει!! 2 μερες το παλευω το ατιμο!

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστω xagios για την απαντηση σου.

Λοιπον εννοω το gifακι. Σβηνω το παλιο βαζω το νεο (96*80 εννοειται) και οταν κανω επανεκκινηση βγαινει το σημα της Μ :(

Μετα που το ξανασυνδεω με το PK tools φαινεται οτι υπαρχει αυτο που εβαλα αλλα στο τηλ το Μ!!!

Εχω σκασει!! 2 μερες το παλευω το ατιμο!

Εχω και εγω το ιδιο προβλημα και το ειχα ποσταρει πριν καιρο

Δοκιμασα ολα οσα μου ειχαν προτεινει τα παιδια, αλλα το "Μ" εξακολουθουσε να εμφανιζεται... :(

Τελικα το πηρα αποφαση οτι δε θα καταφερω να το αλλαξω και ησυχασα... :X

Παρεπιπτοντως αν βρεις καμια λυση, πες και σε μας να το ξερουμε :O :O

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω το ιδιο προβλημα και το ειχα ποσταρει πριν καιρο

Δοκιμασα ολα οσα μου ειχαν προτεινει τα παιδια, αλλα το "Μ" εξακολουθουσε να εμφανιζεται... :(

Τελικα το πηρα αποφαση οτι δε θα καταφερω να το αλλαξω και ησυχασα... :X

Παρεπιπτοντως αν βρεις καμια λυση, πες και σε μας να το ξερουμε :O :O

Μα ξερεις ποιο ειναι το αστειο? Μεχρι χτες το ειχα αλλαξει 7-8 φορες. Τωρα δεν μπορω :(

Link to comment
Share on other sites

pedia kalispera,an mporei kapoios na voithisi giati rha to petakso sto toixo.exo ena v3 kai eno to exo anoixto kai to fortizo kathe 2 me 3 imeres ,to vrika mia fora kleisto kai den anoige me tipota,to piga stin motorolla kai moy eipan oti thelei anavathmisi i oti fteei o fortotis,to eftiaksan kai simera pali ta idia kai o fortotis einai mia xara giati fortosa ena mpx200.psaxno paromia periptosi sto forum alla den vrisko tipota.an mporei kaneis na voithisi,kai an kseri kaneis pos kanei handsreset.sas eyxaristo poli
Link to comment
Share on other sites

Woman Κανονικα ισχυει η εγγυηση μην φοβασαι τιποτε ....ειχε γραφτει κατι για την δικη σου περιπτωση σε προηγουμενες σελιδες

 

Για την περίπτωση του flicker στην οθόνη κατά την κλήση KAI MONO, επειδή μου το κάνει κι εμένα και πήγα στη σελίδα του thread που αναφέρεται στο θέμα, χωρίς να βγάλω οριστικό συμπέρασμα, θα πρότεινα να το τσεκάρουμε στα γρήγορα όσοι ενδιαφέρονται, διότι και σημαντικό είναι και θα πρέπει να αποφασίσουμε οριστικά αν είναι γενικό φαινόμενο ή συμβαίνει επιλεκτικά οπότε οι...τυχεροί :cry: θα πρέπει να ανησυχούμε για προβληματική ενδεχομένως τροφοδοσία ή οθόνη με ότι αυτό συνεπάγεται.... :(

 

ΥΓ: Καλό θα ήταν όσοι αναφέρουν τις παρατηρήσεις τους να ελέγξουν και το επίπεδο φόρτισης της μπαταρίας γιατί κάποιοι το παρατηρούν μόνο προς τα τελευταία της

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Και πως αλλάζει η αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο δηλαδή??

τι ακριβώς να κανω??

Ευρετηριο ,μενου ευρετηριου[κεντρικο πληκτρο],ρυθμισεις, μεθοδος αναζητησης, βαλε την απλη
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Για την περίπτωση του flicker στην οθόνη κατά την κλήση KAI MONO, επειδή μου το κάνει κι εμένα και πήγα στη σελίδα του thread που αναφέρεται στο θέμα, χωρίς να βγάλω οριστικό συμπέρασμα, θα πρότεινα να το τσεκάρουμε στα γρήγορα όσοι ενδιαφέρονται, διότι και σημαντικό είναι και θα πρέπει να αποφασίσουμε οριστικά αν είναι γενικό φαινόμενο ή συμβαίνει επιλεκτικά οπότε οι...τυχεροί :cry: θα πρέπει να ανησυχούμε για προβληματική ενδεχομένως τροφοδοσία ή οθόνη με ότι αυτό συνεπάγεται.... :(

Καλημέρα!!! Ενώ είχα το ίδιο Wallpaper 2 εβδομάδες περίπου, το Flickering μου το παρουσίασε όπως ανέφερα πριν 2-3 μέρες. Το Σάββατο άλλαξα Wallpaper και σταμάτησε να μου το κάνει αυτό, αμέσως!! Δεν ξέρω γιατί... :wacko: Απλά το αναφέρω.. για προσπάθησε κι εσύ.. μήπως σταματήσει να στο κάνει!

Edit: Το τρεμούλιασμα.. δεν μου το έκανε στα τελευταία της μπαταρίας. Ίσα ίσα.. η μπαταρία ήταν γεμάτη!!

"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ισχυρίζεσαι οτι η οθόνη έπαψε να τρεμοπαίζει (ΣΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ενν. οκ?) όταν άλλαξες wallpaper?? :wacko: :blink:

Περιμένω κι άλλους πάντως....

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ισχυρίζεσαι οτι η οθόνη έπαψε να τρεμοπαίζει (ΣΤΗΝ ΚΛΗΣΗ ενν. οκ?) όταν άλλαξες wallpaper?? :wacko: :blink:

Περιμένω κι άλλους πάντως....

Για να μπήκα στην διαδικασία να γράψω στο φόρουμ, πάει να πει ότι, όντως το "ισχυρίζομαι"...

"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν πηρα απαντηση γιατι μαλλον δεν ξερατε, για απλη πληροφορηση και μονο,το πηγα σημερα στην μοτορολα στην αλιμου,τους ειπα λοιπον οτι ειναι η δευτερη φορα που δεν ανοιγει και εκλεισε πανω στην φορτηση,μου λεει λοιπον οτι επρεπε να παω και τον φορτωτη για να τον τσεκαρουν και την ενημερωσα οτι ειναι τσεκαρισμενος επειδη φορτωσα ενα μπχ200 ,εκεινη με υφος μου ειπε οτι δεν ειναι ιδιοι χωρις να με ρωτηση αν ειχα τον φορτωτη του mpx η του v3 (που φυσικα ειναι ιδιοι) ,της ειπα λοιπον να δοκιμασουμε μια μπαταρια και μου ειπε οτι δεν γινετε και να παω αυριο ,παρεπιπτοντος θελω 18 χιλιομετρα να παω και 18 να γυρισω,της ειπα λοιπον οτι αν δεν ειναι μπαταρια θελω αλλη συσκευη και μου ειπε οτι δεν μπορει να δωσει καινουργια και να μιλησω με την μοτορολα,λες και μιλαγα με την νοκια,τελος παντων επειδη το τσεκαρισα και οταν το αφηνα καμια ωρα χωρις μπαταρια μολις την εβαζα αρχιζε να αναβοσβηνουν τα πληκτρα καμια 20αρια φορα αρα δεν ειναι προβλημα μπαταριας,αυριο θα γινει ο τριτος παγκοσμιος πολεμος και αφου τους το κανω οικοπεδο αν δεν κανουν αυτο που πρεπει ,μετα θα τους το σπασω στο κεφαλι και αφου ειναι γερο οπως λετε να δουμε ποιος θα νικηση,ετσι κι αλλιως επειδη κανω συλλογη εχω αλλα 96 κινητα οποτε δεν θα μου λειψη το ρημαδι και ας λετε οτι ειναι τηλεφωναρα,για το π......ο κλεγανε ειναι οπως και τα κεφαλια τον αμερικανων που τα κατασκευαζουνε,τα ζωα που ουτε ο θεος δεν τους θελει.θα σας εχω νεα αυριο αν μπορω να γραψω απο τη φυλακη που θα με χωσουνε,τοχω προαισθημα(τωρα θα μου πειτε και τη μας νοιαζει εμας ρε μεγαλε?ετσι μωρε σε συζητηση να βρισκομαστε)σορρυ αν σας ζαλισα .αν ναι πειτε το και δεν ξαναμιλαω.
Link to comment
Share on other sites

Χμ.. εμένα μια φορά πριν από αρκετό καιρό έκανε «εικονική» φόρτιση, δηλαδή έβαλα τον φορτιστή, όταν έδειξε πλήρη φόρτιση και τον αποσύνδεσα μέσα σε λίγα λεπτά χρήσης με ενημέρωσε για άδεια μπαταρία, με την δεύτερη απόπειρα φόρτισης όλα πήγαν καλά.

 

Επίσης έχω παρατηρήσει ένα bug (R374_G_0E.40.79R) σχετιζόμενο με τα διαλυτικά και το κεφαλαίο (Ϊ) σε συνδυασμό με το μέγεθος του μηνύματος (ήταν 2 SMS) ή και κάτι άλλο που δεν μπόρεσα να προσδιορίσω.. καθώς όταν δοκίμαζα να στείλω το συγκεκριμένο μήνυμα, αποτύγχανε (δεν με ενημέρωνε ούτε καν πως απαρτίζεται από 2 SMS) και ύστερα δεν μπορούσα να μπω καθόλου στα εξερχόμενα εκτός και αν έκανα γενική «εκκαθάριση», το πρόβλημα διορθώθηκε αμέσως μόλις άλλαξα το Ϊ με απλό Ι .. (ευτυχώς είχα διατηρήσει με Copy το μήνυμα οπότε ο πειραματισμός ήταν απλός -Paste).

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βάλω Ελληνικά στο V3 μετά από εγκατάσταση διαφόρων εκδόσεων FLASH και δεν μπορώ. Δημιουργείται ένα αρχείο FlashErrorLog1.log που περιέχει :

 

Line: 139

ERROR: C:\Documents and Settings\Soko\Desktop\Motorola\R374_G_0E.41.C0R_Lang0031_reflash_MOTOX\R374_G_0E.41.C0R_Lang0031_reflash_MOTOX.hmg contains an invalid path.

File: Y:\test_dev_usb\flash\code\flashdll\pst_fp_fileio.cpp

 

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;

 

Παρατήρησα επίσης ότι το BOOT Loader έχει το 07.E0 αντί του 8.26 που θα έπρεπε να έχει αφού εγκατέστησα και monster pack. Έχω WinXP SP2 και PST 7.2.3

Link to comment
Share on other sites

Για τα τυχόν bug της R374_G_0E.40.79R εγώ προτείνω να φλασάρετε πάνω στην προηγούμενη εκδοση την τελευταία έκδοση (.42) και θα λυθεί και το πρόβλημα των μικρών SmS...αυτά από μενα θα τα πούμε... :P
Link to comment
Share on other sites

κάποιος ζήτησε το ambient.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Για να μπήκα στην διαδικασία να γράψω στο φόρουμ, πάει να πει ότι, όντως το "ισχυρίζομαι"...

 

Παρεξηγήσεις που δημιουργεί ο γραπτός λόγος.... Εκτός κι αν όντως σε πείραξε το "ισχυρίζεσαι" που χρησιμοποίησα για να δείξω το πόσο απίθανο φαίνεται -οχι οτι δεν το πιστεύω- αυτό που αναφέρεις, οπότε.... :X

 

ΥΓ: Να υποθέσω από την συμμετοχή οτι δεν έχει εμφανιστεί σε κανέναν άλλο τέτοιο flicker ε? Μάλλον αν το ξαναδώ θα ανησυχήσω...

 

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

nikosxeng3 se euxaristw polu!

να 'σαι καλα.. :)

 

http://mobil.idnes.cz/ site με νέα..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

paidia na peraso sto kinhto mou to logismiko 42.08 h tha exo problimata. exei kanena allo logismiko na moy protinetai. den exo perasei allo logismiko kai to kinhto moy einai apo ta prota v3. episeis pos blepo ti logismiko exo auti th stigmi?

thanks mhn me xexasete

Link to comment
Share on other sites

paidia na peraso sto kinhto mou to logismiko 42.08 h tha exo problimata. exei kanena allo logismiko na moy protinetai. den exo perasei allo logismiko kai to kinhto moy einai apo ta prota v3. episeis pos blepo ti logismiko exo auti th stigmi?

thanks mhn me xexasete

πας ρυθμισεις>κατασταση τηλεφωνου>λοιπες πληροφοριες ;) και βλεπεις την version σου :) ......οι περισσοτερες σαν την 40.3 ειναι πολυ σταθερες αν κι η δικια σου δεν νομιζω οτι εχει ιδιαιτερα bugs :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα τελευται το εξης με τι κινητακι μου...

Οταν το εχω ανοιγμενο και πλησιασω το ακουστικο στο αυτι μου (χωρις να εχω κανει κληση), κανει καμια φορα ενα βουητο! :blink:

Το κακο ειναι οτι αυτο το βουητο καμια φορα παρατηρηται και οταν μιλαω!!

Δεν ειναι ιδιαιτερα ενοχλητικο, αλλα γιατι να το κανει??

Επισης ενα αλλο βουητο μου κανει αν πλησιασω στο αυτι μου το πληκτρολογιο, αλλα το κανει μονο οταν φωτιζεται!!! :wacko:

Τι γινεται ρε παιδια?? Εχει παρατηρησει κανεις τιποτα αναλογο?? μηπως να το παω για σερβις?? :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...