Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mporoume na valoume kai alla yeti sports sto kinito?einai oti prepei,otan variesai,yeti sports 5 rekor 6174.1
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ας τα πάρουμε αντίστροφα, yeti sports εγω δεν έχω, αν κάποιος φίλος έχει μπορεί να μου τα στείλει και ευχαρίστως τα βάζω στην σελίδα. Βασικά και όποιο άλλο παιχνίδι θέλει :)

 

Skins έχω κι εγώ στην σελίδα, και αυτήν την στιγμη δουλεύω πάνω σε κάποια δικά μου οπότε λίγη υπομονή

 

Το σφάλμα εφαρμογής συνήθως σημαίνει ακατάλληλο αρχείο για το κινητό, πολλά απ τα αρχεία δεν τα έχω ελέγξει γιατί μου τα στείλανε και δεν ξέρω αν λειτουργούν όλα. Θες να μου πείς που σου εμφανίστηκε για να το τσεκάρω???

Link to comment
Share on other sites

Το σφάλμα εφαρμογής συνήθως σημαίνει ακατάλληλο αρχείο για το κινητό, πολλά απ τα αρχεία δεν τα έχω ελέγξει γιατί μου τα στείλανε και δεν ξέρω αν λειτουργούν όλα. Θες να μου πείς που σου εμφανίστηκε για να το τσεκάρω???

 

Δεν πρέπει να είναι αυτό. Το σκάκι το έχεις δοκιμάσει και το έχεις προτείνει. Τι μπορεί να φταίει όμως; :confused:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

ας μην ητανε τοσο ομορφο το διαολεμενο...

 

τελικα το μονο που μετραει σ αυτο το κινητο ειναι η εμφανιση, γιατι απο περιεχομενο, αστα ...

 

αλχημειες για να γραψει βιντεο, για να συνδεθει με το πισι, για να του ανεβασεις προγραμματα, και το ΒΤ handsfree της μοτο που εχω, δεν το εχει δει ακομα.

εν ετη 2005.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,

 

μια πληροφορια πως μπορω να σβυσω ολα αυτα τα κλειδωμενα wallpapers και screensavers απο το κινητο? απλα χωρο καταλαμβανουν και μου την σπανε...ειναι ασφαλης διαδικασια η θα τα παιξει το κινητο και θα τρεχω...

pls advise...

D.T
Link to comment
Share on other sites

Τα κλειδωμενα wallpapers και screensavers απο το κινητο, σβήνουν πολύ εύκολα με το p2kman. Μόνο τους ήχους μην πειράξεις, γιατί μερικοί είναι δεμένοι με το σύστημα και μετά δε θα μπορείς να έχεις πρόσβαση στο μενού τους. Τουλάχιστο στο δικό μου έτσι έγινε...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να σβησεις τα ηλιθια mp3 που εχει προεγκατεστημενα χωρις να χαλασεις το μενου της ρυθμισης του ηχου.Πρωτα σβηνεις τα mytonedb.db και temptone.db μεσα απο το p2kman. μετα κανεις reset το κινητο και επειτα μπορεις να σβησεις τα mp3s που εχει προεγκατεστημενα.
Link to comment
Share on other sites

Αν κανετε τη διαδικασια που προανεφερα και δεν δουλεψει το μενου της ρυθμισης του ηχου τοτε ξανασβηστε για αλλη μια φορα τα αρχεια *.db και ολα θα διορθωθουν (δημιουργουνται καθε φορα που ανοιγει η συσκευη απο μονα τους).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να ρωτησω και γω 2 πραγματακια. Πως αλλαζω το σημα της motorola

στην εξωτερικη οθονη και η επιλογη για ληψη video (εχω το τελευταιο firmware) που υπαρχει?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sos το αρχειο για το νεκρο πληκτρολογιο που μπορω ακριβως να το βρω δεν δουλευει μετα απο αναβαθμιση
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΤΟ εκανα και εγω ευχαριστω για την βοηθεια :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Geia sas, exo provlima me to mobile phonetools. H egkatastash exei ginei kanonika, ekana kai ta live update gia na apoktiso tin pio kainouria ekdosi kai tora exo tin 3.23L. To provlima einai oti den anagnorizei to kinito.. Sthn arxh pou leei Phone setup kai your phone is being installed and setup den mporei na to vrei. Could not detect your phone. Ki etsi epilegw manual detection. Epilegw motorola phone kai stin epomeni othoni grafei:

*Modem Identification

*Opening Motorola Phone

Not accesible or in use by another application.

 

Akoma ki an epileksw monos mou apo th lista to motorola v3, me paei sthn kentrikh othoni tou programmatos alla leei oti mobile not connected. Gia poio logo ginetai afto? :( To sigouro einai oti den xrisimopoio kapoio allo programma taftoxrona me to motorola.

Link to comment
Share on other sites

Πως αλλαζω το σημα της motorola στην εξωτερικη οθονη και η επιλογη για ληψη video (εχω το τελευταιο firmware) που υπαρχει?

 

Το σήμα της motorola είναι το αρχείο cl.gif νομίζω το οποίο βρίσκεται στο a/mobile/system. Απλά θα σβήσεις αυτό που έχει, και θα βάλεις αυτό που θες. Προσοχή να έχει διαστάσεις 96x80 και να το έχεις ονομάσει cl.gif. Όσο για τη λήψη video, όταν λες το τελευταίο firmware μήπως εννοείς κάποιο επίσημο της Motorola; Απ΄όσο θυμάμαι τα firmware της επίσημης Motorola δεν έχουν video. ;)

 

 

Geia sas, exo provlima me to mobile phonetools.

 

Όπως και πολλοί άλλοι από εμάς. :p Καναδυό σελίδες πιο πριν ξανασυζητήθηκε νομίζω κάτι ανάλογο. Κοίταξε το λίγο αν θες. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τη λήψη video, όταν λες το τελευταίο firmware μήπως εννοείς κάποιο επίσημο της Motorola; Απ΄όσο θυμάμαι τα firmware της επίσημης Motorola δεν έχουν video. ;)

 

Οχι δεν ειναι το επισημο. Αυτο που εχω (απ το motox.us) εχει video αλλα δεν ξερω να το ενεργοποιησω. Διαβασα κατι οδηγους στο νετ αλλα δεν καταλαβα και πολλα!! Εχω μπερδευτει με τα hex, ex, seem και ολα τ αλλα :O

Οποιος γνωριζει ας πει με οσο πιο απλα λογια γινεται τη διαδικασια.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις:

 

1. πως συγχρονιζω το τηλεφωνο με το outlook?

 

2. εχω ενα ΒΤ handsfree, μοτο hs850 (αν δεν κανω λαθος). Ειναι ενα φτηνο με αλκαλικη μπαταρια. Το τηλεφωνο ομως δεν το βλεπει, παρολο που ακολουθω το εγχειριδιο. Καμια ιδεα; Το h/f δουλευει κανονικα με το s100 μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Έχω την έκδοση R374_G_0E.40.3CR Αξίζει να πάω να κάνω αναβάθμιση του firmware;;Εγκυμονεί κινδύνους;;Να μείνω καλύτερα με αυτή που έχω;;Πόσο αξίζει η αναβάθμιση και που μπορώ να την κάνω στη Θεσσαλονίκη;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Έχω την έκδοση R374_G_0E.40.3CR Αξίζει να πάω να κάνω αναβάθμιση του firmware;;Εγκυμονεί κινδύνους;;Να μείνω καλύτερα με αυτή που έχω;;Πόσο αξίζει η αναβάθμιση και που μπορώ να την κάνω στη Θεσσαλονίκη;;
αποψη μου επειδη την εχω ειναι πολυ καλη και με σχεδον ανυπαρκτα bugs :!: ;) :cool:μην το πειραξεις :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

αποψη μου επειδη την εχω ειναι πολυ καλη και με σχεδον ανυπαρκτα bugs :!: ;) :cool:μην το πειραξεις :worry:

 

Απλά το μενού μου φαίνεται λίγο αργό.Και στην αρχή την ώρα που βάζεις τον κωδικό pin και φορτώνει υπάρχει ασυγχρονισμός στον ήχο και στην κίνηση της εικόνας.Αυτά έχω παρατηρήσει μόνο.Κατά τα άλλα είναι σταθερή όπως λες.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis an pragmati to Asimi V3 katargite h prokite na katargithei kai na vgainei mono to Mauro? Toulaxiston sto plaisio etsi mou apantisan dioti den fernoun pia to asimi me tin dikaiologia oti to apesire i motorola kai to antikatestise me to mauro.
Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis an pragmati to Asimi V3 katargite h prokite na katargithei kai na vgainei mono to Mauro? Toulaxiston sto plaisio etsi mou apantisan dioti den fernoun pia to asimi me tin dikaiologia oti to apesire i motorola kai to antikatestise me to mauro.
η παραγωγη συνεχιζει κανονικα :!: απλα επεσε η τιμη στα 320-330 ;) σε σοβαρο μαγαζι απευθυνθηκες :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια οι φωτογραφιες θα ειναι ετσι χυμα???? Tις βαζω σε φακελο, αλλα υπαρχουν και εξω απο αυτον αλλα και μεσα ...... :mad:Που μπορω να βρω την ελαφρια εκδοση του mobile phone tools που δινει η motorola στο συνοδευτικο cd γιατι εχω κατεβασει την κανονικη εκδοση[20ΜΒ] αλλα μου ζηταει το c://Addons/WidComm.dll και απο οτι διαβασα στην αρχη [8σελιδα] πρεπει να εχω εγκαταστησει και αυτο που δινει η μοτορολα για να ξεπερασω αυτο το εμποδιο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...