Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά και στο δικό μου V3 δεν έχει αυτά που λες RAVER.

 

Ο άνθρωπος θέλει - αν κατάλαβα καλά - στα εξερχόμενα, αντί να φαίνεται η αρχή του μηνύματος που έστειλε, να φαίνεται σε ποιόν το έστειλε.

 

Στο δικό μου V3, στις Ρυθμίσεις Μηνυμάτων, δεν έχει Προβολή Φακέλου...

 

Ναι ε?:confused:

Στο v3xx είναι ακριβώς όπως τα λέει ο RAVER:worry::worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ε?:confused:

Στο v3xx είναι ακριβώς όπως τα λέει ο RAVER:worry::worry:

 

Δεν αμφιβάλλω.

 

Εδώ όμως είναι το θέμα για το «απλό» V3 (ούτε καν το V3i), οπότε μάλλον για αυτό ρωτάει ο φίλος... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω.

 

Εδώ όμως είναι το θέμα για το «απλό» V3 (ούτε καν το V3i), οπότε μάλλον για αυτό ρωτάει ο φίλος... :)

 

 

Ε, ναι, το ξέρω.

Υπέθεσα ότι θα είναι παρόμοια η διαδικασία, αλλά μάλλον έκανα λάθος:O

 

Από την άλλη πάλι μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μην υπάρχει κάποια τέτοια επιλογή(έλεος δλδ!!)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι, το ξέρω.

Υπέθεσα ότι θα είναι παρόμοια η διαδικασία, αλλά μάλλον έκανα λάθος:O

 

Από την άλλη πάλι μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μην υπάρχει κάποια τέτοια επιλογή(έλεος δλδ!!)

 

Έλα όμως που - νομίζω πως - δεν υπάρχει... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έλα όμως που - νομίζω πως - δεν υπάρχει... :(

 

Παιδια κατ αρχας σας ευχαριστω για τις απαντησεις

Δεν ειπα ποιο κινητο εχω γιατι απλα επειδη το thread ειναι για το V3 υπεθεσα οτι θα μιλαμε για το V3 και οχι για το i και το x

 

Τελος παντων, το V3 εχω και την επιλογη δεν την εχει (να βλεπεις δηλαδη σε ποιον στελνεις το sms και οχι την αρχη του sms) σε αντιθεση στα εισερχομενα που το κανει, γι'αυτο ρωτησα αν υπαρχει καμμια μοντα για να δουμε μπας και καταφερουμε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απέκτησα ένα V3 και επειδή δεν παίζει να διαβάσω τόσες σελίδες που έχουν γραφτεί... θα ήθελα απλά να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ μέσω bluetooth (e.g. myphone explorer for sony ericsson)να μεταφέρω/αποθηκεύω τα μηνύματα μου και τις εικόνες μου, πέραν του "οδηγού" που δίνεται στην συσκευασία. Επίσης με ποιο τρόπο μπορώ από myphone explorer που έχω αρχείο των επαφών μου να το περάσω στο V3 γιατί αν και προσπάθησα .. δεν το δέχεται το συνολικό αρχείο των επαφών μου το V3.

 

Ευχαριστώ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Megia su!

Loipon des gia arxi psaxu ligo me to mallon periexomeno stin syskeuasia MOBILE PHONE TOOLS pu einai to programma pu dinei i motorola.

Ta alla einai pio exidiekeumena...

Oti apories exeis min dystaseis :p

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ούτε αυτό..(προς το παρόν τουλάχιστον)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Kalispera!!Simera pira to V3 kai mesa den eixe handasfree oute cd me logismiko tis motorola. Etsi einai se olous?

 

με γεια σου εμενα τα ειχε αυτα ειχε και πανακι για την οθονη απο που το πηρες;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalispera!!Simera pira to V3 kai mesa den eixe handasfree oute cd me logismiko tis motorola. Etsi einai se olous?

οχι δεν ειναι ετσι..μηπως το πηρες μεταχειρησμενο :blink: ?

να το πας πισω και να απαιτησεις..να σου τα δωσουνε.κι'εσυ πρι το παρεις δεν κοιταξες το κουτι τι ειχε μεσα..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα είχε τίποτα μέσα. μόνο τις οδηγίες και το φορτιστή. Από το e-shop ο αγόρασα

Δεν ξερω τι να πω...και αλλος που εχει αγορασει κινητο αλλης εταιριας απο το συγκεκριμενο καταστημα..δεν περιειχε οτι θα επρεπε το κουτι.

δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει αλλα αυτο δεν ειναι σωστο...κανονικα θα επρεπε να ειχε το cd-rom,καλωδιο usb,handsfree,οδηγιες,φορτιστης,σφουγγαρακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος με τον οποίο να μπορεί να επικοινωνήσει; Τα κινητά από ποιόν τα παίρνει το eshop;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος με τον οποίο να μπορεί να επικοινωνήσει; Τα κινητά από ποιόν τα παίρνει το eshop;

Ελα ντε...:ninja:

 

:offtopic: και μια κοπελα αγορασε sony ericsson w810i και εχει το κινητο ειναι στα Γερμανικα,δεν εχει ουτε Ελληνικες οδηγιες :blink: :wacko: :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, προσπαθώ να στείλω σε μήνυμα ΜΜΣ ένα αρχείο mp3 48 kb και μου γράφει" αποστολή του παρόντος αρχείου δεν επιτρέπεται σε restricted mode". Ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό (τί είναι το restricted mode) και ποιός τρόπος υπάρχει να σταλεί το αρχείο????

Ευχαριστώ

CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, προσπαθώ να στείλω σε μήνυμα ΜΜΣ ένα αρχείο mp3 48 kb και μου γράφει" αποστολή του παρόντος αρχείου δεν επιτρέπεται σε restricted mode". Ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό (τί είναι το restricted mode) και ποιός τρόπος υπάρχει να σταλεί το αρχείο????

Ευχαριστώ

 

 

Τι είναι αυτό που προσπαθείς να στείλεις??

Κάπου στις ρυθμίσεις των mms πρέπει να υπάρχει μια επιλογή για τη δημιουργία mms(με ή χωρίς περιορισμούς)

Επέλεξε χωρίς περιορισμούς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω...και αλλος που εχει αγορασει κινητο αλλης εταιριας απο το συγκεκριμενο καταστημα..δεν περιειχε οτι θα επρεπε το κουτι.

δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει αλλα αυτο δεν ειναι σωστο...κανονικα θα επρεπε να ειχε το cd-rom,καλωδιο usb,handsfree,οδηγιες,φορτιστης,σφουγγαρακι.

 

 

Το V3 είναι το οικογενειακό μας τηλέφωνο, το δικό μου είχε μέσα τα πάντα, θήκες, H-Free, κλπ, του αδερφού μου, δεν είχε σφουγγαράκι για την οθόνη, ενώ του θείου μου δν είχε τπτ επιπλέον εκτός από το σφουγγαράκι. Μάλλον είναι περικοπές από την ίδια την motorola, ανάλογα με τον αντιπρόσωπο, πάντως, έχω παρατηρήσει και αλλαγές στη συσκευασία, πχ εκείνες που δεν είχαν τίποτα επιπλέον, είχαν κάτι σαν ψευτοβελούδο στη βάση π είναι το κινητό μέσα στο κουτί, ενώ τα άλλα όπως το δικό μου ήταν από ισχυρά πεπιεσμένο χαρτί η κάτι άλλο που μοιάζει με πλαστικό. Πάντως για τους φίλους που ρωτάνε η αντιπροσωπεία της μοτορόλα στην Ελλάδα (για service και προφανώς για πωλήσεις) είναι η :

 

smartec που κατοικοεδρεύει στην Στοά Πανεπιστημίου 56, και στην οδό Φειδιππίδου 7 στο Χαϊδάρι. Τα δε τηλέφωνα είναι 2103301166 για την πρώτη και 2105820000 για τη δεύτερη. (αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσουν στην προκειμένη περίπτωση)

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Το V3 είναι το οικογενειακό μας τηλέφωνο, το δικό μου είχε μέσα τα πάντα, θήκες, H-Free, κλπ, του αδερφού μου, δεν είχε σφουγγαράκι για την οθόνη, ενώ του θείου μου δν είχε τπτ επιπλέον εκτός από το σφουγγαράκι. Μάλλον είναι περικοπές από την ίδια την motorola, ανάλογα με τον αντιπρόσωπο, πάντως, έχω παρατηρήσει και αλλαγές στη συσκευασία, πχ εκείνες που δεν είχαν τίποτα επιπλέον, είχαν κάτι σαν ψευτοβελούδο στη βάση π είναι το κινητό μέσα στο κουτί, ενώ τα άλλα όπως το δικό μου ήταν από ισχυρά πεπιεσμένο χαρτί η κάτι άλλο που μοιάζει με πλαστικό.

 

 

Όλα αυτά είναι φυσιολογικά, ύστερα από τόσα χρόνια κυκλοφορίας του κινητού και τέτοια μείωση της τιμής του.Μην είμαστε και πλεονέκτες!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και στο κάτω κάτω γιατί βρε παιδιά χαλιέστε, το handsfree της motorola είναι άθλιο, εγώ με το που το είδα πήγα και αγόρασα bluetooth...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Και στο κάτω κάτω γιατί βρε παιδιά χαλιέστε, το handsfree της motorola είναι άθλιο, εγώ με το που το είδα πήγα και αγόρασα bluetooth...
Μονοφωνικό είναι?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μονοφωνικό είναι?:worry:

 

Του V3 ναι, όπως και το Bluetooth που πήρα, αλλά άπό design και ήχο εκείνο που είχε μέσα το κουτί είναι για πέταμα... Το bluetooth από την άλλη έχει πιό δυνατό ήχο, αν και σε περιορίζει και βάζει δικό του ήχο κλήσης ένα μονότονο μπιπ. Κατά τα άλλα καλά, το προτιμώ, αν και μου σκοτώνει τη μπαταρία:lol:

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Του V3 ναι, όπως και το Bluetooth που πήρα, αλλά άπό design και ήχο εκείνο που είχε μέσα το κουτί είναι για πέταμα... Το bluetooth από την άλλη έχει πιό δυνατό ήχο, αν και σε περιορίζει και βάζει δικό του ήχο κλήσης ένα μονότονο μπιπ. Κατά τα άλλα καλά, το προτιμώ, αν και μου σκοτώνει τη μπαταρία:lol:

 

Καλά, εφόσον το κινητό δεν υποστηρίζει το πρότυπο a2dp είναι λογικό και το bt να είναι μονοφωνικό και να μην μεταφέρεται η μελωδία κλήσης του κινητού σε αυτό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλά, εφόσον το κινητό δεν υποστηρίζει το πρότυπο a2dp είναι λογικό και το bt να είναι μονοφωνικό και να μην μεταφέρεται η μελωδία κλήσης του κινητού σε αυτό.

 

Είναι και αυτό, αν και με το δικό του είχαμε κάνει μια άθλια πατέντα και βγάζαμε από το ίδιο το ακουστικό και δεύτερο, είχες πάλι τον ίδιο απαίσιο μονοφωνικό ήχο αλλά τουλάχιστον σε 2 ακουστικά, ήταν μεγάλη υπόθεση... Βέβαια... 50% μείωση έντασης αφού μοιραζόταν το ή ισχύς σε 2 ίδια ακουστικα... Αλλά ήταν ""Στέρεο"":p :p :p

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...