Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα αποθηκευμένα sms που είναι στη μνήμη του κινητού, μπορούμε να τα μεταφέρουμε στη sim; Πως;

Και εγω το εχω απορια αυτο....:O

Αν και το εχω ψαξει δεν εχω βρει καποιο τροπο.

Κανενας πιο ειδημονας, ας μας κατατοπισει (bomber21 ακους??)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, αληθεια ειναι τοσο μαπα η καμερα του Ζ3??? Και απο μπαταρια ακουσα ασχημα τα πραγματα...τι λετε? Ειναι αληθεια?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, αληθεια ειναι τοσο μαπα η καμερα του Ζ3??? Και απο μπαταρια ακουσα ασχημα τα πραγματα...τι λετε? Ειναι αληθεια?

 

Είναι μια ικανοποιητική - προς καλή - VGA κάμερα. Προσωπικά σαν κάμερα τέτοιου κινητού με κάλυψε πλήρως. Για περισσότερη ανάλυση υπάρχουν πάντα τα V3i, V3xx... Όσο για τη μπαταρία με παίρνει χαλαρά δύο μέρες με χρήση, 3 μέρες με μέτρια χρήση.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

μα καλά για πόσο καιρό ακόμα θα πουλάνε αυτο το κινητό??? δεν έχει έρθει ο καιρός να το αποσύρουν? ημαρτον
Link to comment
Share on other sites

μα καλά για πόσο καιρό ακόμα θα πουλάνε αυτο το κινητό??? δεν έχει έρθει ο καιρός να το αποσύρουν? ημαρτον

 

Σε ενοχλεί προσωπικά η παρουσία του στην αγορά;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σε ενοχλεί προσωπικά η παρουσία του στην αγορά;

με ενοχλεί να κυκλοφορεί καιρό στην αγορά και να το έχουν πολλά ατομα

Link to comment
Share on other sites

με ενοχλεί να κυκλοφορεί καιρό στην αγορά και να το έχουν πολλά ατομα

 

Για ποιό λόγο;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λόγο;

Ελα,ντε! :blink:

Κινητα τα οποια ειναι ¨"σκυλια" καλο θα ειναι να τα επιβραβευουμε.αυτο ειναι το motorola v3.και η sony ericsson εχει κινητο παραδειγμα (κ700ι) που αγγιζει η κυκλοφορια του τα 3 χρονια.:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να παρω το v3 καλο ειναι τι λετε το θελω σαν δευτερο επισης εχει πεσει και αλλο η τιμη του και ειναι στα 157 ευρο

τι λετε;;

thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

+1

 

Και σαν δεύτερο, αλλά και σαν πρώτο (αν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις)...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Και σαν δεύτερο, αλλά και σαν πρώτο (αν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις)...

 

 

h anafora sta mhnymata logika den prepei na einai apaithsh gia th motorola e........hmmm let me think!!

 

as gelasw:lol:

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

h anafora sta mhnymata logika den prepei na einai apaithsh gia th motorola e........hmmm let me think!!

 

as gelasw:lol:

 

Ναι, σ' αυτό δεν εχεις κι άδικο.

Αλλά ειναι τοσο αξιόπιστο, που το συγκεκριμένο μειονέκτημα, το προσπερνάς.

Link to comment
Share on other sites

h anafora sta mhnymata logika den prepei na einai apaithsh gia th motorola e........hmmm let me think!!

 

as gelasw:lol:

 

Για μένα δεν είναι... :rolleyes: :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αποφάσισα να αγοράσω κινητό μοτορόλα. Παρακαλώ θα ήθελα τη γνώμη σας αν πρέπει να αγοράσω v3 ή v3i? δεν με απασχολούν τα τραγούδια απο το κινητό ουτε οι φωτογραφίες και το video. Απλώς ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει σημαντική διαφορά στην μπαταραία ανάμεσα στα δύο τηλέφωνα. Επίσης αν υπάρχει διαφορά στην εσωτερική οθόνη. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αποφάσισα να αγοράσω κινητό μοτορόλα. Παρακαλώ θα ήθελα τη γνώμη σας αν πρέπει να αγοράσω v3 ή v3i? δεν με απασχολούν τα τραγούδια απο το κινητό ουτε οι φωτογραφίες και το video. Απλώς ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει σημαντική διαφορά στην μπαταραία ανάμεσα στα δύο τηλέφωνα. Επίσης αν υπάρχει διαφορά στην εσωτερική οθόνη. Ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθεια

Στην εσωτερικη οθονη δεν υπαρχει διαφορα.μονο στην εξωτερικη που το v3i εχει 65 χιλιαδες χρωματα.επισης το v3 το απλο που ειχα και το συγκρινα με το κινητο ενος φιλου v3i εμενα ειχε εως και 2 μερες περισσοτερο αναμονη μπαταριας χωρις ομως να ασχολουμε με εφαρμογες.μονο τηλεφωνηματα.παντως η διαφορα σε τιμη ζητημα να ειναι 3ο ευρο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην εσωτερικη οθονη δεν υπαρχει διαφορα.μονο στην εξωτερικη που το v3i εχει 65 χιλιαδες χρωματα.επισης το v3 το απλο που ειχα και το συγκρινα με το κινητο ενος φιλου v3i εμενα ειχε εως και 2 μερες περισσοτερο αναμονη μπαταριας χωρις ομως να ασχολουμε με εφαρμογες.μονο τηλεφωνηματα.παντως η διαφορα σε τιμη ζητημα να ειναι 3ο ευρο.:cool:

 

Κι όμως η εσωτερική οθόνη (χωρίς να ξέρω τι λένε στα χαρτιά για τα τεχνικά χαρακτηριστικά) διαφέρει σημαντικά και εμφανέστατα. Τα καλύτερα ωστόσο χρώματα του v3i πρέπει να συνδυάζονται και με συγκεκριμένη (περιορισμένη) γωνία θέασης κάτι που κάνει την οθόνη λίγο περίεργη. Το V3 (αν και ήταν από τα πρώτα μοντέλα) ακόμα και σήμερα μου φαίνεται πιο προσεγμένο και στιβαρό ενώ το V3i μου έδινε μια αίσθηση πλαστικούρας από την αρχή. Ωστόσο η τραγικά μικρή μνήμη είναι κάτι που δεν μπορώ να του συγχωρήσω για 1ο κινητό σήμερα.

Χοντρικά πιο εύκολο στη χρήση το V3i, διαβαζόταν ως συσκευή αποθήκευσης από το pc και περνούσες πανεύκολα παιχνίδια αλλά και έπαιρνες ή έβαζες φωτογραφίες-ήχους. Από την άλλη το μπλε λαμπάκι του το έκανε πανέμορφο στα χέρια μιας ξανθιάς χτες βράδυ μέσα σ΄ένα club. H διαφορά τιμής είναι ένα 50άρικο και όχι 30 όπως αναφέρθηκε. Πρόβλημα με τη μπαταρία του V3i δεν είχα και η διαφορά σε σχέση με το V3 ήταν υπαρκτή αλλά όχι μεγάλη.

Προσωπικά είχα ως 1ο κινητό περίπου ένα χρόνο το V3, και για 7-8 μήνες το V3i. Το V3i έχει ήδη φάει πούλημα, το V3 το έχω κρατήσει (αν και παραγκωνισμένο) και δεν ξέρω αν θα το δώσω ποτέ. :O

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Eγω V3r ειχα και χαλασε..το v3i του φιλου μου ευτυχως δουλευει αν και του κανει και αυτουνου καποια σπαστικα οπως μετα απο κλεισιμο και ανοιγμα χανει την ωρα.το θεμα της τιμης το ειπα γιατι ειχα ρωτησει πριν καποιες μερες και ετσι μου ειχε πει ενα καταστημα εδω..ισως ειχα εκπτωση.παντως οπως και να χει δεν αξιζει με καμια να δωσεις τοσα λεφτα γι'αυτο το κινητο..οταν με τα ιδια βρισκεις κλαση ανωτερο.μονο για ομορφια και για το πολυ καλο ακουστικο του αξιζει να το παρεις.ασε που εχει πεσει τοσο πολυ η τιμη του και εχει γεμισει ο κοσμος μοτορολα v3.παντως στο service που το πηγα ολα τα "προβληματικα" ηταν τα v3r και οχι το απλο και το v3i.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το V3 (αν και ήταν από τα πρώτα μοντέλα) ακόμα και σήμερα μου φαίνεται πιο προσεγμένο και στιβαρό ενώ το V3i μου έδινε μια αίσθηση πλαστικούρας από την αρχή.

 

Ακριβώς. Έχοντας συγκρίνει και τα δύο κινητά, βρίσκω ότι το V3i φαίνεται πιο «εύθραυστο» από το V3.

 

Ωστόσο η τραγικά μικρή μνήμη είναι κάτι που δεν μπορώ να του συγχωρήσω για 1ο κινητό σήμερα.

 

Αυτό είναι το μοναδικό του - κατ' εμέ - μειονέκτημα.

 

[...]το V3 το έχω κρατήσει (αν και παραγκωνισμένο) και δεν ξέρω αν θα το δώσω ποτέ. :O

 

Εγώ πάντως ποτέ... :O

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις πληροφορίες και το χρόνο που διαθέσατε για να μου απαντήσετε!
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις πληροφορίες και το χρόνο που διαθέσατε για να μου απαντήσετε!

 

Δεν μας είπες όμως τελικά τι αποφάσισες. Άσε να μαντέψω. Τίποτα από τα δύο; :D

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

χαχα! παρήγγειλα ήδη το v3, μάλλον αύριο το έχω, το ασημένιο. Μετά από μεγάλη αναζήτηση εδώ αλλά και σε ξένα sites και forums, κατέληξα ότι το v3 είναι πιό καλό για κάποιον που θέλει να το χρησιμοποιήσει απλώς ως κινητό τηλέφωνο και τίποτα παραπάνω. Για μένα κινητό τηλέφωνο= 1. μπαταρία 2. σήμα 3. φορητότητα και φυσικά 4. στυλ. Πιστεύω μάλιστα ότι όλοι μας σιγά σιγά πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι το τηλέφωνο είναι τηλέφωνο, η φωτογραφική μηχανή φωτογραφική μηχανή κ.λ.π.
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την επιλογή, κι ακόμα περισσότερο με το χρώμα. Το μαύρο που βγήκε κατόπιν μου φάνηκε προχειροδουλειά αφού μόνο τα εξωτερικά καπάκια άλλαξαν. Όσο για το σημαίνει κινητό, σε γενικές γραμμές μάλλον συμφωνώ μαζί σου αν και σίγουρα θα βρεθεί κάποια στιγμή που θα θελήσεις να τραβήξεις μια φωτογραφία αυθόρμητα για να κρατήσεις τη στιγμή, ή θα χρειαστεί να πάρεις 2-3 τραγούδια από ένα φίλο και δεν θα έχεις άλλο αποθηκευτικό μέσο μαζί σου. Εκείνη τη στιγμή, το V3 θα σου θυμίσει ότι κουβαλάει πάνω από 2 χρόνια στην πλάτη του με μνήμη επιεικώς ανεπαρκή.
Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...