Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλως!

 

λογικα σημερα θα την φλασαρω να δω πως τα παει.

ελπιζω να με κανει να αλλαξω γνωμη για την Miui

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Όσον αφορά το root στην lollipop από το needrom έγραψα για βοήθεια και μου απάντησε "Once installed the firmware, run it, and then restart the device, there is built superuser, if not help, of Market swing with supersu update and restart, then remove supersu" αλλά και πάλι τίποτε. Μήπως κάνω κάτι λάθος; Αν μπορεί κάποιος ας το δοκιμάσει και ας μου πει.
Link to comment
Share on other sites

ααααααα. ειπα και γω

 

 

btw η ρομ που ειπες παλι εβγαλε σφαλμα. τα παραταω.... δε προσπαθω ξανα. με κουρασε

Link to comment
Share on other sites

μια μικρη βοηθεια!

κατα την διαδικασια ομιλιας ξαφνικα ο αλλος δεν με ακουει,μετα απο λιγο επανερχεται η εχω αρκετες διακοπες.

Εχω κανει factory reset,αλλα παλι τα ιδια.Εχω κανει μικροαλλαγες στις εντασεις...το ιδιο.Σημα εχω καλο.

Μου το κανει τον τελευταιο καιρο καμια ιδεα?

Εχω την v1.0.5.

Ελπιζω να μην ειναι hardware problem.

Link to comment
Share on other sites

αμα δεν στο εκανε και το κανει τωρα χωρις να εχεις αλλαξει κατι

τοτε κατι δεν κανει καλη επαφη

και ναι μαλλον ειναι hw προβλημα

 

το λινκ που χρωσταγα

τελικα οχι απο mega αλλα απο google drive

 

[edit]παιδια σορρυ δεν το χω και παρα πολυ με το drive

κατεβαινει το αρχειο;[/edit]

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

κατεβαινει απ το λινκ σου ;)

 

βασικα την αφησα ολο το βραδυ και κατεβηκε (απ το κινεζικο)

με την πρωτη ευκαιρια την δοκιμαζω

 

 

 

οσο για τον φιλο παραπανω, μαλλον hw θεμα ειμαι. μηπως εχεις κοσμοτε;

Link to comment
Share on other sites

γενικα η κοσμοτε εχει θεματα. τωρα φταιει η συσκευη μας, το δικτυο, δε ξερω. ισως ο συνδιασμος των 2
Link to comment
Share on other sites

μου το κανει και στο bluetooth,αν για καποιο λογο ηταν hardware τηλεφωνου(μικροφωνο)το bluetooth λογικα δεν θα επρεπε να ειχε

επηρεαστει.Δεν μου το κανει παντα,υπαρχουν φορες που μιλαω(μικρο χρονικο διαστημα)και ειναι ενταξει,σε μεγαλες σε διαρκεια κλησεις σχεδον το κανει παντα.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα προσφατα μια power bank xiaomi. Την συνδεσα με το κινητο, αρχισε να φορτιζει κανονικα και μετα απο ενα λεπτο σταματησε. Ψαχνοντας βρηκα οτι δεν ειχα ενεργοποιησει τον εντοπισμο σφαλματων usb. Τον ενεργοποιησα και το κινητο φορτισε κανονικα. Οταν ομως προσπαθησα να το ξαναφορτισω εκανε παλι το ιδιο, δηλαδη καθε φορα που συνδεω την Power bank πρεπει να ξε-τσεκαρω και να ξανατσεκαρω τον εντοπισμο σφαλματων για να φορτισει. Υπαρχει καποιος που να χρησιμοποιει power bank να μου πει αν εχει το ιδιο "προβλημα"; Να προσθεσω οτι με σβηστο το κινητο δεν υπαρχει κανενα προβλημα στη φορτιση, το κινητο "φοραει" την minideal rom και το power bank οπου αλλου εχει δοκιμαστει δεν εχει παρουσιασει καποιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τ xiaomi pistons v2 κανουν για το κινητο μας ?

 

Ρωτά τους αν είναι omtp πρότυπο

 

 

Για το power bank

Δεν έχω χρησιμοποιήσει για να ξέρω

Link to comment
Share on other sites

ειναι το αυθεντικο power bank?

εχω εχω αυθεντικο, ενεργοποιημενο το usb debug και φορτιζει κανονικα καθε φορα που το συνδεω, του χω περασμενη την max flavour v5.

Link to comment
Share on other sites

ειναι το αυθεντικο power bank?

εχω εχω αυθεντικο, ενεργοποιημενο το usb debug και φορτιζει κανονικα καθε φορα που το συνδεω, του χω περασμενη την max flavour v5.

 

Αυθεντικο ειναι, το χω παρει απο Geekbuying κι εχει περασει ολα τα "τεστ" γνησιοτητας

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το κινητο λιγο παραπανω απο ενα χρονο και εχει αποδειχθει πολυ καλη αγορα! το μονο θεμα που εχω ειναι οτι δεν βρισκω ακουστικα...

μεχρι τωρα την εχω παλεψει με κατι maxell των 5 ευρω αλλα η ποιοτητα και η ενταση του ηχου ειναι αρκετα κακη.Για παραδειγμα οταν ειμαι στο τραινο καταλαβαινεις τα μισα που ακουγονται.Θελω να παρω καινουρια για να ακουω audiobooks κυριως(δεν με ενδιαφερει να εχει μικροφωνο) αλλα φοβαμαι να δωσω κανενα 15 και να παει τσαμπα.Εχει να προτεινει κανεις καποιο ζευγαρι που να ξερει οτι ειναι συμβατα(ψειρες κατα προτιμηση)?

Link to comment
Share on other sites

Τα mh1 http://www.e-shop.gr/sony-ericsson-mh1bl-livesound-hi-fi-headset-black-lime-p-TEL.009664

Που κατα καιρους τα έχει και σε προσφορά 8-9€ είναι πολύ καλά

Εγώ προσωπικά έχω αγοράσει 2

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα. Υπάρχει το εξής πρόβλημα στο κινητό μου. Δεν αφήνει να κατέβει εφαρμογή από το play store. Εμφανίζει μήνυμα σφαλματος και ότι δεν υπάρχει χώρος. Ενώ στην κάρτα υπάρχουν 6 GB και παράλληλα έχει επιλεχθεί να γίνεται αποθήκευση στην κάρτα. Καμία συμβουλή;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .....κι εγω τα πηρα τα mh1 με την προσφορα αλλα εχω παρατηρησει μεγαλη διαφορα στον ηχο στο zte ( ετσι κ ετσι ) και στο xperia x10 mini (αψογος ηχος).Να παιζει κατι με το βυσμα αραγε ? Εχω το poweramp και στα 2 τηλεφωνα αλλα ο ηχος εχει διαφορα ...
Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα. Υπάρχει το εξής πρόβλημα στο κινητό μου. Δεν αφήνει να κατέβει εφαρμογή από το play store. Εμφανίζει μήνυμα σφαλματος και ότι δεν υπάρχει χώρος. Ενώ στην κάρτα υπάρχουν 6 GB και παράλληλα έχει επιλεχθεί να γίνεται αποθήκευση στην κάρτα. Καμία συμβουλή;

 

επελεξε καθαρισμο ιστορικου στο play store και ξαναπροσπαθησε

 

 

για τον ηχο επειδη ειναι διαφορετικες συσκευες

δες μηπως ειναι θεμα equaliser η του προγραμματος που εχει το trusrs

Link to comment
Share on other sites

πατωντας το πληκτρο μηπως αλλαζει ο ηχος στο ζτε?

τα ειχα και γω τα ακουστικα αλλα απ οτι θυμαμαι επρεπε να κραταω πατημενο το κουμπι στα ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

το κινητο μετα απο αρκετα κολληματα και δεν ανοιγε το εχω φλασαρει με το sptools.

τωρα ενω λειτουργουν ολα καλα,μολις βαζω την καρτα μνημης το κινητο κολαει και σβηνει.ανοιγει μονο οταν βγαλω την καρτα μνημης.

καποια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...