Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μέσα από το κινητό τη βλέπεις με κάποιον file manager? Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Κάτι γίνεται με τους drivers.

Μια επανεκκίνηση του υπολογιστει ίσως λύσει το πρόβλημα (αν έχεις 7αρια)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

xp εχω

 

προφανως υπαρχει προβλημα με την καρτα μνημης. με card reader δε τη βλεπει το pc, ουτε το htc desire z.

καταραμενοι κινεζοι

Link to comment
Share on other sites

ναι, κινεζια ειναι

περιεργο με φανηκε πως τη βλεπει το ζτε :p

αλλα θα με πεις, κινεζικο το ενα, κινεζικο και τ αλλο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν δική τους γλώσσα επικοινωνίας :lol: Κάρτες μνήμης καλύτερα απο Eλλάδα ή ebay και γνωστές μάρκες
Link to comment
Share on other sites

την πηρα σε καλη τιμη αλλα την πατησα :lol:

τελος παντων, προς το παρων κανω μια χαρα τη δουλεια μου με μια 8αρα κλας4 ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πει καποιος που θα βρουμε τους drivers για mtk και ενα wizard της ZTE να τους κατεβασουμε;

 

 

Οταν συνδέεις το κινητό,εγκαθιστά κάποιους drivers για mtk και ξεκινά και ένα wizard της zte.Οταν τελειώσει αυτό,κατεβάζεις την status bar και πατάς εκει που λέει "αγγίξτε για άλλες επιλογές usb" και επιλέγεις χώρος αποθήκευσης usb.Αν δε σου βγάλει αυτόματα την εγκατάσταση των drivers δοκίμασε απο "αγγίξτε για άλλες επιλογές usb" την επιλογή Σύνδεση ως cd-rom
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κινητό.Με το που συνδέσεις το κινητό με το pc μέσω καλωδίου θα εμφανιστούν
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κινητό.Με το που συνδέσεις το κινητό με το pc μέσω καλωδίου θα εμφανιστούν

Ετσι,και εμενα μολις το συνδεσα ολα εγιναν αυτοματα.

Τσεκαρισμενο σε win 7 και 8.

 

@bbtp

Εσενα φιλε δεν το ειδε αυτοματα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ.:)

Σύμφωνα με όσα γράφει ο Χρήστος (από του οποίου τα χέρια έχουν περάσει πάρα πολλά Κινέζικα) είναι από τα καλύτερα σε αυτά τα επίπεδα τιμής και όχι μόνο!

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Σωκράτη καλορίζικο.

Το παρήγγειλα κι εγώ.:)

Σύμφωνα με όσα γράφει ο Χρήστος (από του οποίου τα χέρια έχουν περάσει πάρα πολλά Κινέζικα) είναι από τα καλύτερα σε αυτά τα επίπεδα τιμής και όχι μόνο!

Υπερβάλλεις.Αν και το hd2 μου και αυτό made in china γράφει :p offtopic αλλά όσα κινέζικα έχω δει δε γράφουν στο πίσω μέρος "made in china" οπως γραφουν τα επώνυμα που κατασκευάζονται στην κίνα.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Σωκράτη καλορίζικο.

 

Υπερβάλλεις.Αν και το hd2 μου και αυτό made in china γράφει :p offtopic αλλά όσα κινέζικα έχω δει δε γράφουν στο πίσω μέρος "made in china" οπως γραφουν τα επώνυμα που κατασκευάζονται στην κίνα.

χαχα....Μήπως τα Κινέζικα γράφουν κάπου με ψιλά γράμματα made in EU:lol::lol::lol:

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχει καμία άλλη ονομασία το κινητό γιατί στο Gsmarena δεν το έχει στα ZTE. Ήθελα να διαβάσω μερικά σχόλια από τους χρήστες εξωτερικού αλλά δεν το βρίσκω.

Το Etotalk το έχει στα 149,99$

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ξερουμε καποιο, αξιοπιστο πανω απ ολα ,σαιτ που να το εχει σε ασπρο??

ελεγα να το παρω απο μινιντιλ που εχω διαβασει καλα λογια, αλλα το εχει μονο σε μπλε σκουρο!

το etotalk ειναι αξιοπιστο??? :)

Link to comment
Share on other sites

Το go smr pro υποστηρίζει και τις 2 καρτες? Το έβαλα αλλα οταν στελνω SMS δεν με ρωταει οπως το κακά Πρόγραμμα απο ποια κάρτα να το στείλει! Υπάρχει καμία ρύθμιση η κάνω κατι λάθος εγω?
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει σίγουρα ένας τρόπος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4812608#post4812608 δεν το έχω δοκιμάσει στο zte αλλά στο w7s μου δουλεύει κανονικά και δε ξέρω αν υπάρχει και δεύτερος τρόπος λιγότερο "πολύπλοκος".
Link to comment
Share on other sites

Θα βρει στο ebay. Αν δεν βρίσκεις για το συγκεκριμένο μοντέλο ψάξε για κάποιο άλλο μοντέλο με παρόμοιες διαστάσεις ή γενικά για θήκες.

http://www.ebay.com/itm/Universal-Soft-Velvet-Pouch-Pocket-Case-For-iPod-iPhone-Samsung-Cell-Phone-MP3-/261217410071?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3cd1c55c17

http://www.ebay.com/itm/Cloth-Bag-Pouch-Case-for-iPod-Cell-Phone-HTC-Samsung-i9100-iPhone-4G-Nokia-MP3-/190742104473?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c691d8999

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...