Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπιζα πως θα ημου απο τους ... τυχερους... αλλα...δεν!

Απο σημερα το πρωι και χωρις προφανη λογο, δεν εχω συνδεση ιντερνετ. Μονο Wi Fi.

Κοιταξα οτιδηποτε μπορουσα να σκεφτω, εκανα επανεκινηση κλπ αλλα τιποτα!:wacko:

Εχω F2g με πακετο αγορασμενα Μβ, αριστερα απο την ενδειξη σηματος της Wind, υπαρχει το G και επάνω στο σημα, το Ε.

Εχει τυχει το ιδιο σε αλλο φίλο?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως ειναι θεμα δικτυου και οχι συσκευης;

 

Κλισεις κανω κανονικα απο το δίκτυο. Λες να εχει προβλημα η Γουιντ στη περιοχη?

Λιγο απιθανα δεν ειναι? :(

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

θεμα δικτυου με το νετ. γιατι και γω με κοσμοτε σερνομουν απιστευτα (δεν εχω και την καλυτερη 3g καλυψη εδω)

 

δοκιμασες την καρτα σε αλλη συσκευη;

Link to comment
Share on other sites

θεμα δικτυου με το νετ. γιατι και γω με κοσμοτε σερνομουν απιστευτα (δεν εχω και την καλυτερη 3g καλυψη εδω)

 

δοκιμασες την καρτα σε αλλη συσκευη;

 

Λογικο αυτο που λες. Σε ευχαριστω για τη βοηθεια.

Δεν εχω τωρα αλλη συσκευη δοαθεσιμη.... σε αναμονη λοιπον!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από minideal. Βάζω μια καινούρια sandisk 16gb και μου βγάζει damage sd πατάω να κάνει format κάνει και ξανά damage sd. Δοκίμασα άλλες δυο που δουλευουν στα άλλα κινητά το ίδιο. Έχει κανείς καμία ιδέα. Επίσης δεν μπαινει στο recovery το τηλέφωνο είναι rooted έχει superuser.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από minideal. Βάζω μια καινούρια sandisk 16gb και μου βγάζει damage sd πατάω να κάνει format κάνει και ξανά damage sd. Δοκίμασα άλλες δυο που δουλευουν στα άλλα κινητά το ίδιο. Έχει κανείς καμία ιδέα. Επίσης δεν μπαινει στο recovery το τηλέφωνο είναι rooted έχει superuser.

 

Τα δύο τελευταία 967s που παρέλαβα απο minideal δεν μπαίναν στο recovery και πέρασα εγω το αγγλικό συμφωνα με τις οδηγίες της πρώτης σελίδας. Δεν είχε ούτε το κινέζικο recovery. Δεν ξέρω αν γίνεται χωρίς sd

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα

 

πηρα απο minideal ZTE V967S

 

http://www.minideal.net/zte-v967s-mtk6589-quad-core-1-2ghz-android-4-2-dual-sim-5-0-inch-qhd-smart-phone.html

 

αλλα δεν ανοιγει αν δεν του μπαινοβγαζεις στην παταρια εχει κανεις καμια ιδεα

 

hardware ή software problem ?

 

το εχει παθει και αλλη με το ιδιο κινητο υπαρχει περιπτωση να ειναι απο το rootrisma ?

 

να κανω αιτηση refund

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει με τα ringtones στην MIUI? έχω περάσει ogg αρχείο στον φάκελο ringtones, στο κινητό όμως, sd δεν πήρα ακόμα, το έχω ορίσει στο General προφίλ του MIUI, αλλά όταν με καλούν παίζει άλλος ήχος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γεια σας.

 

Παρέλαβα την 3η συσκευή από 22c (οι προηγούμενες 2 ήταν από Minideal).

Οκ, όλα ψιλοκαλά.

Το κυριότερο θεματάκι που αντιμετωπίζω είναι που δεν μπορώ να συνδέσω το Bluetooth hands free Nokia. Το ZTE βλέπει (μάλλον) σαν υπολογιστή το handsfree και μου πετάει έναν τυχαίο αριθμό (κωδικό) που απαιτεί να τον πληκτρολογήσω (από το bluetooth) ώστε να επιτευχθεί η ζεύξη...

Καμιά ιδέα?

 

Χρήστος.

Link to comment
Share on other sites

Μιλήσα με minideal μου είπαν να δοκιμάσω class 10. Δύστυχος το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Έχει κανείς καμία ιδέα.
Link to comment
Share on other sites

Μιλήσα με minideal μου είπαν να δοκιμάσω class 10. Δύστυχος το αποτέλεσμα είναι ίδιο. Έχει κανείς καμία ιδέα.

 

Service χωρίς δεύτερη σκέψη.

 

 

Ok guys μη με περάσετε για τρελό αλλά μάλλον βρήκα ενα περιέργο bug στη miui η στη συσκευή μου.

Λοιπον όταν περνάω απο ενα συγκεκριμένο σημείο στο Βύρωνα και ακούω η mp3 η ράδιο με ακουστικά τοτε το κινητό επανεκκινει.

Την πρωτη φορά δεν έδωσα σημασία και είπα οτι μάλλον κάτι έπαθε . τη δεύτερη φορά που το έκανε θυμήθηκα οτι παλι άκουγα mp3 και λέω οκ έχει πρόβλημα το αρχείο και είναι χτυπημένο παρότι το έβαλα να ξανά παίξει και δεν έκανε πρόβλημα. Σήμερα περνώντας άκουγα ράδιο και το κινητό έκανε επανεκκίνηση μόνο του. Οποτε και έχω καταληξει στο συμπέρασμα οτι σε κάποιο σημείο στο Βύρωνα κάτι γίνεται και τα παιζει η συσκευή κάνοντας επανεκκινηση.

 

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο επανεκκίνηση χωρίς αιτία;

Link to comment
Share on other sites

εμενα επαννεκινει σχεδον καθε μεσημερι απο μονο του.εχω την εντυπωση οτι ανεβασαν την τιμη και κατεβασαν την ποιοτητα υλικων .λαμογια κινεζοι.και νομιζαμε οτι ειχαμε τα πρωτεια.πιστευω οτι αρχιζει και χαλαει η δουλεια με το κινητο αυτο.και εχω παρει τρια κιολας
Link to comment
Share on other sites

@prodromosfan@nickolasbab

Παιδια εχω παρει 7 διαφορετικα 967 για φιλους,κανενα τετοιο θεμα,ποτε..Μεχρι πριν λιγο καιρο αγοραζα,αλλα αφου αρχισαν να αναιβαζουν την τιμη,και να ξεστοκαρουν,σταματησα να το αγοραζω.Τυχαιο.........:pΤωρα βρηκα αλλο κντακι και προτεινω σαν vfm αγορα σε γνωστους.......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια να ρωτησω κατι..Μολις παρελαβα το κινητο και δεν μπορω να μπω σε recovery ..Κατεβασα και uncle tools και παταω update recovery αλλα μου χει κατι δικες του δεν με αφηνει να παρω την δικη μου απο την sd..Τι παιζει?

 

*To βρηκα ;ρ

Edited by gianniskap
Link to comment
Share on other sites

@prodromosfan@nickolasbab

Παιδια εχω παρει 7 διαφορετικα 967 για φιλους,κανενα τετοιο θεμα,ποτε..Μεχρι πριν λιγο καιρο αγοραζα,αλλα αφου αρχισαν να αναιβαζουν την τιμη,και να ξεστοκαρουν,σταματησα να το αγοραζω.Τυχαιο.........:pΤωρα βρηκα αλλο κντακι και προτεινω σαν vfm αγορα σε γνωστους.......:lol:

 

για πες και σε μας

Link to comment
Share on other sites

για πες και σε μας

Huawei G610S:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...