Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως σταματησε η παραγωγη για αυτο ανεβαζουνε την τιμη?

και εαν ναι πιο θα ειναι το μοντελο που θα το αντικαταστησει?

Κανεις δεν μπορει να το ξερει αυτο φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητάκι το παράγγειλα 19/11, σήμερα 21/11 γράφει "Received from customer" το Singpost. Ξέρει κανείς τι παίζει? Απλά διαδικαστικό ή σήμερα η μέρα μου είναι πιο χάλια απότι νόμιζα??? Edited by Hiken
Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι το παράγγειλα 19/11, σήμερα 21/11 γράφει "Received from customer" το Singpost. Ξέρει κανείς τι παίζει? Απλά διαδικαστικό ή σήμερα η μέρα μου είναι πιο χάλια απότι νόμιζα???

 

Μην φοβασαι... Αυτο που γrαφει ειναι οτι το παρελαβε η singpost απο το τhν μεταφορικη ..... Απο ποιο μαγαζι παραγγειλες??

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβασαι... Αυτο που γrαφει ειναι οτι το παρελαβε η singpost απο το τhν μεταφορικη ..... Απο ποιο μαγαζι παραγγειλες??

 

από minideal, έβαλα να πληρώσω με δολάρια και βγήκε στα 120 ευρά περίπου...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει συνήθως από τώρα μέχρι να έρθει στα χέρια μου? νομίζω ότι μέχρι στιγμής έχει κάνει πιο μικρό χρόνο σε σχέση με μια άλλη παραγγελία από το ίδιο κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

αν τα εγκαταστησω μεσω sd,φανταζομαι θα μεινει αρκετος χωρος για τη ρομ και εφαρμογες σωστα?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

τη ρομ..απλα τωρα βλεπω οτι θελει repartition

 

οποτε,πρωτα βαζουμε το cwm

μετα repartition και μετα φλασαρισμα ρομ gapps?

 

εχω φαει τη σελιδα με το recovery και δε βρισκω το download link

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δες http://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=1452#downloads recovery6044.img

Το re-partition δεν ειναι υποχρεωτικό για να μπει η ρομ.Απλά θα σου χρειαστεί αν έχεις αρκετές εφαρμογές να βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δες http://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=1452#downloads recovery6044.img

Το re-partition δεν ειναι υποχρεωτικό για να μπει η ρομ.Απλά θα σου χρειαστεί αν έχεις αρκετές εφαρμογές να βάλεις.

 

ευχαριστω!

 

ναι το ξερω,απλα θελω να παραδωσω το κινητο χωρις μελλοντικα θεματα :)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως παιδιά το πήρα 126 δολάρια από aliexpres και μου ήρθε μαζί με θήκη μεμβράνη και δωρεάν μεταφορικά σε 20 μέρες για δείτε και εκεί
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Συγνωμη αν γινομαι κουραστικη,αλλα το κινητο ειναι SUPER SPECIAL κατα την αποψη μου παντα!

Μια ερωτηση να κανω μονο,αλλαξα δικαιωματα στον καταλογο /system για να σβησω τον ηχο εκκινησης,να τα ξαναεπαναφερω ή να το αφησω οπως ειναι; δηλαδη "RW" Επισης μπορουμε να σβησουμε και τον ηχο οταν το κλεινουμε;

Συγχαρητιρια και Μπραβο μας που το πηραμε αυτο το κινητουλη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Εχω μια ερωτηση για το Swype keyboard...Το κατεβαζω,κανω ολες τις ρυθμισεις οπως λεει,βαζω τον κωδικο ενεργοποιησης,μπαινω στα μυνηματα μετα πχ και ειμαι μια χαρα...Αφηνω λιγο το κινητο,ξαναμπαινω μυνηματα και μου εχει το αρχικο πληκτρολογιο...Γιατι το κανει αυτο?Το εγκατεστησα-απεγκατεστησα 2 φορες και μου εκανε το ιδιο πραγμα...Κατα τα αλλα το κινητο παει σφαιρα,εχω βαλει την max flavour full,και καποια χρησιμα προγραμματακια που εχω βρει διαβαζοντας εδω μεσα...Να πω ξανα ενα ευχαριστω σε ολους για την καλη δουλεια που εχετε κανει...Βαζω και μια φωτο με την μπαταρια να μου πειτε πως παει...Ειναι η 4η φορτιση...
Link to comment
Share on other sites

mofi η nillkin ποια καθεται πιο καλα στο κινητο ?

 

την mofi που εχω δοκιμασει παντως δεν την αντεξα. Εφαρμόζει μια χαρα στο τηλεφωνο και ειναι αρκετα ποιοτική αλλα γινεται πολυ χοντρο και δεν με βολεψε καθολου αυτο το ανοιξε κλεισε ολη την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Εχω μια ερωτηση για το Swype keyboard...Το κατεβαζω,κανω ολες τις ρυθμισεις οπως λεει,βαζω τον κωδικο ενεργοποιησης,μπαινω στα μυνηματα μετα πχ και ειμαι μια χαρα...Αφηνω λιγο το κινητο,ξαναμπαινω μυνηματα και μου εχει το αρχικο πληκτρολογιο...Γιατι το κανει αυτο?Το εγκατεστησα-απεγκατεστησα 2 φορες και μου εκανε το ιδιο πραγμα...Κατα τα αλλα το κινητο παει σφαιρα,εχω βαλει την max flavour full,και καποια χρησιμα προγραμματακια που εχω βρει διαβαζοντας εδω μεσα...Να πω ξανα ενα ευχαριστω σε ολους για την καλη δουλεια που εχετε κανει...Βαζω και μια φωτο με την μπαταρια να μου πειτε πως παει...Ειναι η 4η φορτιση...

Αν έχεις βάλει το Greenify δες αν βάζει το Swype σε hibernation. Αν ναι τότε βγάλτω από τη λίστα του Greenify και δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,ολα καλα,η ρομ ειναι πολυ καλη,δε φαινεται καποιο bug και πηγαινει σφαιρα το κινητο.ομολογω οτι δε το περιμενω,πολυ καλη δουλεια η ΖΤΕ

 

δυο πραματακια,τα nav keys ,γινεται να ειναι συνεχεια φωτιζομενα?και να το κανουμε slide για unlock και οχι να το πιεζουμε?

 

 

τελος κατι που με προβληματισε..το κουτι,ηταν μουσκεμα εσωτερικα,εχω και βιντεο με το unboxing ...το κουτακι του κινητου μεσα μια χαρα,η μπαταρια ειχε κατι κοκκινες κουκιδες..ετσι ειναι κ τα δικα σας?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Για το μούσκεμα κουτί δεν γνωρίζω.Αλλά η μπαταρία έχει πάνω ένα αυτοκόλλητο με κάτι κόκκινες κουκίδες.Για τα nav keys βάλε gravitybox και έχει ρύθμιση για να ειναι ανοιχτά,όσο ειναι ανοιχτή η οθόνη στο βελτιώσεις προβολής--->mode oπίσθιου φωτισμού πλήκτρου Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

θα τους ενημερωσω..μιλαμε,μουσκεμα!παντως αφου εχει κοκκινες κουκιδες και σενα,μαλλον δεν υπαρχει θεμα

 

θα το βαλω το gravity,ευχαριστω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...