Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aπό όσο γνωρίζω αυτές οι δυνατότητες ειναι καθαρά θέμα του launcher.Οπότε αν ο launcher δεν το υποστηρίζει,δεν μπορείς να κάνεις κάτι.Γιατί όμως δε θέλεις να βάλεις κάποιον άλλο π.χ. nova που τα κάνει αυτά και δεν ειναι πιο βαρύς απο τον stock;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Αυτό το κόλπο με το νερό στη ζελατίνα δεν το ήξερα.

Θα το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για το offtopic!!

Εχω παραγγειλει το κινητο 30/10 απο Ali xpress.Μου εδωσαν tracking number RF140012296SG απο 7/11, αλλα ακομα δεν εχει εμφανιστει πουθενα..Ειναι νορμαλ η κατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Σας επισυνάπτω βίντεο με την λειτουργία του 光驅鎖Alger, Lin κι επίσης τις ρυθμίσεις που έχω βάλει εγώ και λειτουργεί όπως ακριβώς θα δείτε στο βίντεο.

Το δουλεύω τώρα μερικές μέρες και διαπιστώνω ότι είναι απροβλημάτιστο και δουλεύει ακριβώς όπως το automaton.

Στις ρυθμίσεις θα δείτε το κυρίως μενού και μετά τις υποκατηγορίες που ρυθμίζουμε.

Ελπίζω με τα βίντεο να βοήθησα

 

Υ.Γ να τονίσω ότι ο αισθητήρας πιάνει ακόμα και σε απόσταση 3 εκατοστών που σημαίνει ότι ακόμα και στην τσέπη του μπουφάν να το βάζετε όπως εγώ που οδηγάω μηχανή, δεν έχει πρόβλημα να ανοιγοκλείνει μόνο του…. Τσεκαρισμένο από εμένα.

 

Φιλε μου πολυ ωραιο το προγραμματακι, σε Ευχαριστω πολυ. Το εβαλα κι εγω και δουλευει αψογα. Απο καταναλωση μπαταριας ομως τι λεει? Εχεις αρατηρησει κατι?

 

Α!!!!! Τα βιντεακια παιζουν κανονικα στο youtube, τουλαχιστον μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html --->android 4.0 version και λειτουργεί με stock browser,firefox,boat,dolphin και ισως και άλλους που δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά

 

Στο http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html ανεβαίνουν οι τελευταίες εκδόσεις του flash player.Πας εκεί που λέει Flash Player for Android 4.0 archives και κατεβάζεις την τελευταία .81 και μάλλον η .81 θα ειναι δυστυχώς η τελευταία έκδοση flash player για android

 

Έχω περάσει manually τον flash player , αλλά σε Chrome και Opera δεν έχω flash player

Μονο στον default browser της συσκευης εχω

Σε chrome+opera δεν υπαρχει υποστηριξη?

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακράν ο καλύτερος από όσους δοκίμασα (Chrome, Firefox, Dolphin). Παίζει flash μια χαρά και γενικά είναι πολύ πολύ γρήγορος.

 

Σε ό,τι αφόρα τις ROM εγώ χρησιμοποιώ την Max Flavour εδώ και 3 βδομάδες χωρίς κάποιο πρόβλημα.

 

Ο συγκεκριμενος υποστηριζει flash player?

 

Σας επισυνάπτω βίντεο με την λειτουργία του 光驅鎖Alger, Lin κι επίσης τις ρυθμίσεις που έχω βάλει εγώ και λειτουργεί όπως ακριβώς θα δείτε στο βίντεο.

Το δουλεύω τώρα μερικές μέρες και διαπιστώνω ότι είναι απροβλημάτιστο και δουλεύει ακριβώς όπως το automaton.

Στις ρυθμίσεις θα δείτε το κυρίως μενού και μετά τις υποκατηγορίες που ρυθμίζουμε.

Ελπίζω με τα βίντεο να βοήθησα

 

Υ.Γ να τονίσω ότι ο αισθητήρας πιάνει ακόμα και σε απόσταση 3 εκατοστών που σημαίνει ότι ακόμα και στην τσέπη του μπουφάν να το βάζετε όπως εγώ που οδηγάω μηχανή, δεν έχει πρόβλημα να ανοιγοκλείνει μόνο του…. Τσεκαρισμένο από εμένα.

 

θενκς

Edited by CrazyAnt
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πολυ ωραιο το προγραμματακι, σε Ευχαριστω πολυ. Το εβαλα κι εγω και δουλευει αψογα. Απο καταναλωση μπαταριας ομως τι λεει? Εχεις αρατηρησει κατι?

 

Α!!!!! Τα βιντεακια παιζουν κανονικα στο youtube, τουλαχιστον μεχρι τωρα.

Όλη μέρα ανοιχτό και το βράδυ αφού το έχω και ξυπνητήρι+ bluetooth λόγω του ότι χρησιμοποιώ BLUETOOTH HEADSET + κάποιες πλοηγήσεις στο ιντερνετ (όχι ιδιαίτερα πράγματα) μου κρατάει δύο μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου,προσπαθω να αλλαξω το gamma,με διαφορα προγραμματακια αλλα βλεπω οτι στο 4.2.2 εχει κλειδωσει απο την Google k κανενα προγραμμα δν δουλευει
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμο αρθρο για τις μπαταριες. Κλικαρετε και στα λινκ που εχουν βαλει μεσα στο κειμενο.

 

http://batteryuniversity.com/learn/article/how_to_prolong_lithium_based_batteries

Link to comment
Share on other sites

Όλη μέρα ανοιχτό και το βράδυ αφού το έχω και ξυπνητήρι+ bluetooth λόγω του ότι χρησιμοποιώ BLUETOOTH HEADSET + κάποιες πλοηγήσεις στο ιντερνετ (όχι ιδιαίτερα πράγματα) μου κρατάει δύο μέρες.

To ξυπνητήρι χτυπάει και με κλειστό κινητό

Link to comment
Share on other sites

To ξυπνητήρι χτυπάει και με κλειστό κινητό

Εγώ έτσι και αλλιώς είμαι παντελώς άσχετος και από εδώ μέσα μόνο μαθαίνω ….αλλά από εσένα φίλε μου και ο πιο ειδήμον πάντα θα μαθαίνει νέα πράγματα. :up:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς εκείνα τα παλιά παιχνίδια που κυκλοφορούσαν σε jad/jar αρχεία; Κανονικά το android δεν το υποστηρίζει αυτό αλλά κυκλοφορεί ένας java emulator που από ότι γράφουν κάνει δουλειά.Δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά αν θες να δοκιμάσεις δες εδώ για την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσεις
Link to comment
Share on other sites

Όλη μέρα ανοιχτό και το βράδυ αφού το έχω και ξυπνητήρι+ bluetooth λόγω του ότι χρησιμοποιώ BLUETOOTH HEADSET + κάποιες πλοηγήσεις στο ιντερνετ (όχι ιδιαίτερα πράγματα) μου κρατάει δύο μέρες.

 

OK !! Ευχαριστω!!! 2 μερεs.... μια χαρα !!!!

 

 

 

Προς ενημερωση ολων.

 

Παρεπιπτοντως, τα ακουστικα handsfree της Νokia WH-102 απο ενα Νokia παλιο της γυναικας μου λειτουργουν κανονικα και πολυ δυνατα. Μαζι και το κουμπι κλησης.

Link to comment
Share on other sites

μόλις έβαλα gravity box

 

το μονο που προσθεσα ειναι να κλεινω ολες τις εφαρμογες μαζι.

καμια αλλη προταση;

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ το mod για 160 χαρακτήρες στα sms,άλλαξα τα toggles σε 5 ανά σειρά και να εμφανίζονται οταν κατεβάζω την μπάρα με το ένα χέρι απο τα δεξιά,έβαλα διάφανεια στην μπάρα,άλλαξα χρώμα στα εικονίδια του σήματος,έβαλα το ρολόι στο κέντρο και την ημέρα της εβδομάδας δίπλα,διαχώρισα τους ήχους ειδοποιήσεων και κλήσεων.Γενικά έχω κάνει αρκετές αλλαγές.Πάντως όποιος έκανε την ελληνική μετάφραση στο πρόγραμμα,ήταν λάθος.Ετσι όπως έχουν μεταφραστεί οι ρυθμίσεις του προγράμματος με τα μισά στα ελληνικά και τα άλλα μισά στα αγγλικά πιο πολύ μπερδεύουν παρά διευκολύνουν κατά την γνώμη μου Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ το mod για 160 χαρακτήρες στα sms,άλλαξα τα toggles σε 5 ανά σειρά και να εμφανίζονται οταν κατεβάζω την μπάρα με το ένα χέρι απο τα δεξιά,έβαλα διάφανεια στην μπάρα,άλλαξα χρώμα στα εικονίδια του σήματος,έβαλα το ρολόι στο κέντρο και την ημέρα της εβδομάδας δίπλα,διαχώρισα τους ήχους ειδοποιήσεων και κλήσεων.Γενικά έχω κάνει αρκετές αλλαγές.Πάντως όποιος έκανε την ελληνική μετάφραση στο πρόγραμμα,ήταν λάθος.Ετσι όπως έχουν μεταφραστεί οι ρυθμίσεις του προγράμματος με τα μισά στα ελληνικά και τα άλλα μισά στα αγγλικά πιο πολύ μπερδεύουν παρά διευκολύνουν κατά την γνώμη μου

 

Εγώ είμαι ο υπαίτιος!!!:sorry: :oops:

Τις γραμμές που δεν ήμουν σίγουρος δεν τις μετέφρασα.

Επειδή δεν την έχω την εφαρμογή, αν θέλεις, να σου στείλω το αρχείο που έχω μεταφράσει και να το διορθώσεις ( μη με αφήσεις μετεξεταστέο μόνο...).

Στην επόμενη αναβάθμιση θα είναι διορθωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους….για να μην ψάχνω μου στέλνετε που να μπω να δω τις οδηγίες για τν ενοποίηση χώρου;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους….για να μην ψάχνω μου στέλνετε που να μπω να δω τις οδηγίες για τν ενοποίηση χώρου;

Καλημερα, δες την υπογραφη μου ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους….για να μην ψάχνω μου στέλνετε που να μπω να δω τις οδηγίες για τν ενοποίηση χώρου;

 

Δηλαδή για να μην ψαξεις εσύ , λες δεν βάζω κάποιον άλλο :X

 

 

Δες στο πρώτο ποστ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να μην ψαξεις εσύ , λες δεν βάζω κάποιον άλλο :X

 

 

Δες στο πρώτο ποστ

Έλα ρε κανίβαλε :lol: κι εσύ αμέσως να μου την πεις. Απλά τα σαΐνια εδώ που ξέρουνε που είναι και το παραμικρό κόμμα σου πετάνε το λινκ και σε παραπέμπει αμέσως.

 

Καλημερα, δες την υπογραφη μου ;)
Ορίστε το παλικάρι….απλά πράγματα…..ευχαριστώ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ το mod για 160 χαρακτήρες στα sms

 

bbbb εννοείς το greek keyboaard Που αναφέρεται στον οδηγό ή κάποιο άλλο Μοντ Από gravity box?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Παραγγειλα ακουστικα απο το obostore στης 26/10 και ηρθανε σημερα. Μπορω να πω οτι ειναι τελεια ποιοτηκα και ακουστικα και το κοστος τρομερο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...