Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια φωτο απο το 967 παιδια.Ο γατος μας δεν την παλευει βεβαια..........:lol:

Ολα στο αυτοματο,κανενα πειραγμα,τις αλλαξα μεγεθος ομως για να μπει εδω......

 

Τον "έπιασαν οι ζέστες" τον γάτο (θα μας τρελάνει ο καιρός...)

Η φωτογραφία είναι πολύ καλή, υπάρχει λεπτομέρεια και στους σκούρους

και στους φωτεινούς τόνους και τα χρώματα φαίνονται σωστά όπως και η εστίαση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστουμε για το input

λυπαμαι για οτι σου συνεβει

Καλο ειναι να αναφερθει και ολοκληρη η περιπτωση σου στο αναλογο thread

 

Χρυσοστομε

αν μεινει κατω απο 400 το ιsο εχει λιγοτερο θορυβο

Το hardware ειναι δυσκολο να το βοηθησουμε

Θελει απλετο φως

Καληνυχτα :ninja:

 

Μα φυσικά και δεν εννοούσα hardware.Τι να κάνουμε,να αλλάξουμε φακό;:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τα ακουστικά έχω πρόβλημα....

Ενώ δοκίμασα ακουστικά της Samsung και Alcatel και λειτουργούν ΟΚ... το κουμπί απάντησης κλήσης δεν δουλεύει σε κανένα από τα δύο...

Ξερουμε ποιά γνωστά ακουστικά είναι πλήρως λειτουργικά (με το κουμπί) στο 967?

 

 

(Τελικά πρόβλημα η έλλειψη ακουστικών...:mad: )

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Μολης εγινε παραγγελεια το τηλεφωνακι απο to2c μαζι με εξτρα ακουστικα και τα δωρακια που δινουν -3$ κουπονακι μου κοστισε 113ε τελικη τιμη με μετατροπη απο την τραπεζα μου eurobank. Να ευχαριστησω ολα τα παιδεια για την βοηθεια τους και ιδιαιτερα τον φιλο Σταυρο. Αναμονη τωρα μεχρι να ερθει:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους!!!Εχω το τηλεφωνο εδω και 20 κατι μέρες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....χ8ες μου παρουσιαστηκαν 3 bugs και ειπα να τα μοιραστω μαζι σας....1ον .μετα απο μιση ωρα ενασχολησης με το twitter μολις το εκλεισα και γυρισα στην αρχικη οθονη που ειναι με σκουρο φοντο εβλεπα αχνα τα μενου απο το twitter (ειχε αναφερθει κ ποιο παλια απο εναν αλλο κατοχο οτι φαινονταν το πληκτρολογιο)μετα απο λιγο εξαφανιζονταν σιγα σιγα........2ον .εβαλα να το φορτισω χθες στο 12% και σημερα το πρωι ηταν ακομα στο 12%..εβγαλα και ξανα εβαλα τον φορτιστη και φορτισε κανονικα(δεν εχω καποια θηκη στο κιν που να εμποδιζει το ν φορτιστη να μην κουμπωνει καλα)...3ον .ακουγα ραδιοφωνο μεσω web με ακουστικα και μολις τα εβγαλα για αν ακουω απο το ηχειο η οθονη αρχιζε να τρεμοπαιζει..πατησα το power button και επανηλθε....αυτα...οσο για handsfree χρησιμοποιω ενα bluetooth itech και δουλευει τελεια ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Μολης εγινε παραγγελεια το τηλεφωνακι απο to2c μαζι με εξτρα ακουστικα και τα δωρακια που δινουν -3$ κουπονακι μου κοστισε 113ε τελικη τιμη με μετατροπη απο την τραπεζα μου eurobank. Να ευχαριστησω ολα τα παιδεια για την βοηθεια τους και ιδιαιτερα τον φιλο Σταυρο. Αναμονη τωρα μεχρι να ερθει:)

 

Φιλε που βρηκες το κουπουνι γιατι και γω σκεφτομαι να το αγορασω αλλα δεν γραφει κουπουνι για zte ,μονο zopo και thl.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε που βρηκες το κουπουνι γιατι και γω σκεφτομαι να το αγορασω αλλα δεν γραφει κουπουνι για zte ,μονο zopo και thl.

δίνει σε κάθε νέο χρήστη που εγγράφεται στο site

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, ας πω και εγώ την σύντομη ιστορία μου, μιας και το παρέλαβα σήμερα το πρωί!:)

 

Να αναφέρω πως όλα ήταν όπως τα είχα παραγγείλει (to2c), με όλα τα δωράκια κλπ, οπότε έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Διαβάζω τα τεχνικά θέματα, το pdf που υπάρχει, και λέει για τις 3 πρώτες φορτίσεις. Έχω μία ερώτηση, μάλλον χαζή αλλά πρέπει να λύσω την απορία μου.:p

 

1. Εγώ τώρα έφτασα το κινητό κάτω από το 10%, και πρέπει να το βάλω για φόρτιση.. Να το βάλω ανοιχτό, ή κλειστό;

 

2. Και κάπου στις αρχές του thread, είχα διαβάσει πως χρειάζεται γύρω στις 4 ώρες φόρτισης.. Σωστά; Ή θέλει παραπάνω;

 

Ευχαριστώ.:)

 

Το κινητό γ@μει και δέρνει:D

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.Βάλτο ανοιχτό και άστο να φορτίσει.Θέλει όντως ένα 4ωρο για να φορτίσει πλήρως

Καλησπέρα σε ολους!!!Εχω το τηλεφωνο εδω και 20 κατι μέρες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....χ8ες μου παρουσιαστηκαν 3 bugs και ειπα να τα μοιραστω μαζι σας....1ον .μετα απο μιση ωρα ενασχολησης με το twitter μολις το εκλεισα και γυρισα στην αρχικη οθονη που ειναι με σκουρο φοντο εβλεπα αχνα τα μενου απο το twitter (ειχε αναφερθει κ ποιο παλια απο εναν αλλο κατοχο οτι φαινονταν το πληκτρολογιο)μετα απο λιγο εξαφανιζονταν σιγα σιγα........2ον .εβαλα να το φορτισω χθες στο 12% και σημερα το πρωι ηταν ακομα στο 12%..εβγαλα και ξανα εβαλα τον φορτιστη και φορτισε κανονικα(δεν εχω καποια θηκη στο κιν που να εμποδιζει το ν φορτιστη να μην κουμπωνει καλα)...3ον .ακουγα ραδιοφωνο μεσω web με ακουστικα και μολις τα εβγαλα για αν ακουω απο το ηχειο η οθονη αρχιζε να τρεμοπαιζει..πατησα το power button και επανηλθε....αυτα...οσο για handsfree χρησιμοποιω ενα bluetooth itech και δουλευει τελεια ...

Για τη μπαταρία και το τρεμόπαιγμα της οθόνης δεν γνωρίζω κάτι.Για το πρώτο όμως που αναφέρεις σχετικά με τα κολλημένα στην οθόνη μενού,επιβεβαιώνω ότι μπορεί να συμβεί κάτω απο ορισμένες συνθήκες.Μου έχει συμβεί πριν κάποιες ημέρες να τρέχω igo με full φωτεινότητα και μετά απο 20 λεπτά πλοήγησης,κλείνω το πρόγραμμα και έβλεπα στην αρχική οθόνη πάνω αριστερά το κομμάτι του primo που δείχνει την επόμενη στροφή.Μετά απο κάποια ώρα,εξαφανίστηκε.Δε μου το έχει ξανακάνει μέχρι σήμερα ακόμη και με περισσότερη να τρέχει το primo αν και πλέον δεν βάζω full φωτεινότητα αλλά μόνο αυτόματο.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.Βάλτο ανοιχτό και άστο να φορτίσει.Θέλει όντως ένα 4ωρο για να φορτίσει πλήρως

 

Να σαι καλά σ'ευχαριστώ πολύ :)

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

δίνει σε κάθε νέο χρήστη που εγγράφεται στο site

 

Εχω γραφτει αλλα εχει μονο για zopo και thl

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραφτει αλλα εχει μονο για zopo και thl

 

Ζήτα να σου δώσουν,δεν έχει πλέον κουπόνι για το κινητό.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες είναι καλές.για το βίντεο δεν βλέπω κανέναν να σχολιάζει.

 

To βίντεο σε εμένα δυστυχώς είναι απλά ΤΡΑΓΙΚΟ!Ζουμάρει στην εικόνα και την σκοτεινιάζει κιόλας με αποτέλεσμα μέρα μέσα στο σπίτι τραβάει βίντεο σαν να είμαστε στη σπηλιά του Νταβέλη:wacko:

 

Δε ξέρω μήπως με το mobileuncletools εκεί που λέει για το βίντεο αν το σκαλίσουμε στις ρυθμίσεις αλλάξει κάτι...γιατί δε μπορεί η ίδια κάμερα να είναι ανεκτή προς καλή στις φωτό και αισχρή στο βίντεο,κάποια ρύθμιση παίζει :mad:

Link to comment
Share on other sites

Οχι τουλάχιστον η κάμερα δεν έχει.Δε ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι μέσω τoυ engineer mode.O μόνος τρόπος για να μην ζουμάρει στην εικόνα ειναι να βάλεις στην ποιότητα βίντεο -->μέτριο όπου όμως τραβάει 640*480.Εκει δε κάνει το επιπλέον ζουμ.Οσο για το σκοτείνιασμα φαίνεται πως αντίθετα απο την φωτογραφία που στο αυτόματο βάζει πολύ ψηλά το iso,στο βίντεο το βάζει πολύ χαμηλά αλλά με την διαφορά ότι δεν μπορεί να το αλλάξει ο χρήστης. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

χμ...dld υπάρχει περίπτωση το βίντεο του να είναι χειρότερο και από το blade;που είχε μόνο 3mp(ας πούμε)κάμερα;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ή μπορείς να την πάρεις απο εδω: http://www.ebay.co.uk/itm/SANDISK-MOBILE-ULTRA-CLASS-6-16GB-MICRO-SDHC-SD-16G-16-G-GB-MEMORY-SD-ADAPTER-/330761239907?pt=UK_AudioTVElectronics_PDAsAccessories_MemoryCards&hash=item4d02e7fd63 χωρίς βιασύνη(δεν έχει crazy sanday :p), με 9€ στο σπίτι σου.

 

 

αυτη όμως που λες ειναι κλας 6 ;)

Link to comment
Share on other sites

χμ...dld υπάρχει περίπτωση το βίντεο του να είναι χειρότερο και από το blade;που είχε μόνο 3mp(ας πούμε)κάμερα;

 

αν μιλάς για το πρώτο blade νομίζω είναι χειρότερο...εντάξει,δε πεθαίνουμε κιόλας!Η συσκευή κάνει όλα τα άλλα τέλεια,απλά δε μπορεί κάπου να μην υπάρχει μια ρύθμιση για το zoom και το iso στη λήψη βίντεο.Είναι έτσι ακριβώς όπως τα έγραψε ο χρήστος

Link to comment
Share on other sites

αν μιλάς για το πρώτο blade νομίζω είναι χειρότερο...εντάξει,δε πεθαίνουμε κιόλας!Η συσκευή κάνει όλα τα άλλα τέλεια,απλά δε μπορεί κάπου να μην υπάρχει μια ρύθμιση για το zoom και το iso στη λήψη βίντεο.Είναι έτσι ακριβώς όπως τα έγραψε ο χρήστος

 

ναι για το πρώτο,καλά όχι ότι με καίει το βίντεο του,αλλά αν το πρώτο blade βγάζει καλύτερο βίντεο απο αυτό,τότε το v967s έχει κάμερα για κλάματα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.

Παιδια εχω το ZTE V967S και μου σβηνει απο μονο του 3 φορες τη μερα

Οχι επανεκκινηση. Σβηνει μονο και μετα το ανοιγω κανονικα

Το εχω 5 μηνες περιπου. Δεν το εκανε απο την αρχη

Για ριξτε ιδεες.

Δε θυμαμαι μηπως κατεβασα και καμια παραξενη εφαρμογη, μηπως το ενοχλει.

 

Ολες οι προτασεις δεκτες

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.

Παιδια εχω το ZTE V967S και μου σβηνει απο μονο του 3 φορες τη μερα

Οχι επανεκκινηση. Σβηνει μονο και μετα το ανοιγω κανονικα

Το εχω 5 μηνες περιπου. Δεν το εκανε απο την αρχη

Για ριξτε ιδεες.

Δε θυμαμαι μηπως κατεβασα και καμια παραξενη εφαρμογη, μηπως το ενοχλει.

 

Ολες οι προτασεις δεκτες

 

ευχαριστω

 

εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα ένα backup με το titanium και μετά θα του πέρναγα την minideal 1.0.5 rom που θα την βρείς στο παρόν νήμα στην 1η σελίδα και πιστεύω θα στρώσει...για δοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, παιδια στην περιπτωση του hotinbuy αν καποιος κανει dispute, να κανει αμέσως και claim?ή το claim το κανει από μόνο του το paypal αφου αποφασίσει?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραφτει αλλα εχει μονο για zopo και thl

Όπως το λένε τα παιδιά…με το που γραφτείς στο δίνει από μόνο του…κι εγώ το παρήγγειλα Παρασκευή βράδυ μου χρέωσαν από τη μετατροπή ακριβός €112.97 και σήμερα μου έστειλαν το Tracking Number

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα.

Παιδια εχω το ZTE V967S και μου σβηνει απο μονο του 3 φορες τη μερα

Οχι επανεκκινηση. Σβηνει μονο και μετα το ανοιγω κανονικα

Το εχω 5 μηνες περιπου. Δεν το εκανε απο την αρχη

Για ριξτε ιδεες.

Δε θυμαμαι μηπως κατεβασα και καμια παραξενη εφαρμογη, μηπως το ενοχλει.

 

Ολες οι προτασεις δεκτες

 

ευχαριστω

Το τηλεφωνο κλεινει οταν το χτυπας με τα δαχτυλα σου στο πισω μερος αριστερα και δεξια απο την καμερα?

Βγαλε τη μπαταρια > αφησε το λιγο > βαλε παλι τη μπαταρια και σιγουρεψου οτι εχει κουμπωσει καλα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...