Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η θηκη μοφι βαραινει το κινητο οσο αυτη που εχει μεσα το πακετο?? +ειναι βολικη?

 

(δεν την βρηκα πουθενα σε γκρι...)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στα 75 ευρω παντως,μαζι με τα δωρακια που δινει ειναι κορυφη..

 

Κορυφή θα είναι στα 75 ευρώ όταν

1. Το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο (και σου το στείλει)

2. Το τηλέφωνο είναι 100% original

3. Έχεις affter sales service - εγγύηση (το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο)

Μέχρι τότε είναι ένα νούμερο σε μία ιστοσελίδα.

Μέχρι τότε ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Κορυφή θα είναι στα 75 ευρώ όταν

1. Το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο (και σου το στείλει)

2. Το τηλέφωνο είναι 100% original

3. Έχεις affter sales service - εγγύηση (το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο)

Μέχρι τότε είναι ένα νούμερο σε μία ιστοσελίδα.

Μέχρι τότε ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το μόνο που εμένα προσωπικά μου εμπνέει κάποια αξιοπιστία (και γι'αυτό το αγόρασα στην τελική) είναι το paypal. Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κάνεις dispute.

Link to comment
Share on other sites

η θηκη μοφι βαραινει το κινητο οσο αυτη που εχει μεσα το πακετο?? +ειναι βολικη?

 

(δεν την βρηκα πουθενα σε γκρι...)

 

για μενα κανεις? θελω να κανψ την παραγγελια σημερα αν προλαβω...

Link to comment
Share on other sites

Κορυφή θα είναι στα 75 ευρώ όταν

1. Το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο (και σου το στείλει)

2. Το τηλέφωνο είναι 100% original

3. Έχεις affter sales service - εγγύηση (το μαγαζί αποδειχθεί αξιόπιστο)

Μέχρι τότε είναι ένα νούμερο σε μία ιστοσελίδα.

Μέχρι τότε ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

 

σωστος.εγω προσωπικα δε βιαζομαι..θηκη που το ξερουν καποιοι οτι δινει?δε βλεπω κατι στην περιγραφη..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

σωστος.εγω προσωπικα δε βιαζομαι..θηκη που το ξερουν καποιοι οτι δινει?δε βλεπω κατι στην περιγραφη..

 

Απο ολα δινει.........αντε να τους δουμε και αυτους τι λενε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εχω δοκιμαση απο ....nokia-samsung-lg-sony.Oλα αυτα απο διαφορα κντ που ειχα κατα καιρους,και ολα δουλεψαν οκ.

 

Εγω απο Samsung τα ακουστικα μου δεν ταιριαζουν. Αν βαλω το καρφακι τελειως μεσα δεν ακουγεται τιποτα, μονο αν το κραταω με το χερι καπου ενδιαμεσα (και παλι πολυ δυσκολο να το πετυχω, ακουγεται κυριως απο το ενα ακουστικο ) . το μικροφωνο των hands free δε δουλευει καθολου.

Δοκιμασα και νοκια και ουτε αυτα μου δουλευουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το μόνο που εμένα προσωπικά μου εμπνέει κάποια αξιοπιστία (και γι'αυτό το αγόρασα στην τελική) είναι το paypal. Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κάνεις dispute.

 

Το dispute είναι το τελευταίο μας οχυρό αλλά καλά είναι να φροντίσουμε να μην φτάσουν τα πράγματα εκεί.

Το dispute στο PayPal δεν έχει εγγυημένο αποτέλεσμα. Θα πρέπει να έχεις σοβαρά και αδιάψευστα στοιχεία υπέρ σου για να διεκδικήσεις και να πάρεις 100% επιστροφή χρημάτων αν ο πωλητής δεν συμφωνεί και χρειαστεί να αποφασίσει το PayPal για την έκβαση.

Μην θεοποιήσουμε το dispute στο PayPal. Μου έχει τύχει να μην δικαιωθώ 100% σε μια διαφορά με ένα μαγαζί για ένα μη original τάμπλετ (μαϊμού). Προπαντός για τους μη έμπειρους δεν το συνιστώ. Το έχω ξαναγράψει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο Samsung τα ακουστικα μου δεν ταιριαζουν. Αν βαλω το καρφακι τελειως μεσα δεν ακουγεται τιποτα, μονο αν το κραταω με το χερι καπου ενδιαμεσα (και παλι πολυ δυσκολο να το πετυχω, ακουγεται κυριως απο το ενα ακουστικο ) . το μικροφωνο των hands free δε δουλευει καθολου.

Δοκιμασα και νοκια και ουτε αυτα μου δουλευουν.

Tι να σου πω φιλε μου,οσα δοκιμασα δπυλεψαν,τουλαχιστον ακουγα καθαρα και δυνατα τα mp3 που εβαλα σαν test.

 

@vasilk

 

Aκριβως ετσι ειναι.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η κύλιση του παιδιά είναι πάρα πάρα πολύ καλή (αφού όμως αφαίρεσα την ζελατίνα με την οποία ήρθε) :D

Το SAR ειναι 0.778 W/Kg οπως λέει το manual που έχω μπροστα μου αυτή τι στιγμή!!

Ακολούθησα αυτά τα βήματα για να το φτάσω να τα έχει όλα γιατί όπως ήρθε ήταν με Rom 1.0.0, χωρίς Root και Gapps (No Play store )

 

1.Official Upgrade to 212123B0152CU-CN-9B18D-P188F07V1.0.3

2.Root

Έπαιξε άψογα με 1 click αφού εγκατέστησα τους Drivers που προτείνει …

3.Gapps (gapps-jb-20121212-signed.zip) το βρηκα στο xda και δεν κρατησα το link

 

hi, we would like to offer free newest ROM of ZTE V967S (firmware version: 1.0.5)

pls feel free to contact us minideal.net

Your Great Satisfaction is our Endless Motivity!

our offical skype: minideal17

For Complaints: salesminideal@gmail.com

welcome to http://www.minideal.net

http://cs627226.vk.me/v627226995/3debe/QeMl4Jpzx84.jpg

Link to comment
Share on other sites

hi, we would like to offer free newest ROM of ZTE V967S (firmware version: 1.0.5)

pls feel free to contact us minideal.net

 

Hello,welcome to the topic for Zte v967s.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι το minideal παρακολουθει το φορουμ. Αν ειναι ετσι, δεν τους κανουμε αντιπροσφορα στην τιμη με το νεο καταστημα να δουμε τι θα απαντησουν; Αυτοι μπορει να ξερουν κατι παραπανω απο μας για τα εκει καταστηματα.

 

Κανα καλο δωρεαν app για την καμερα γνωριζει κανεις; Ισως με πιο πολλες δυνατοτητες απο αυτο του android. Θα ηθελα να βγαζω μακρο, δηλ. πολυ κοντινες φωτο (εντομα, λουλουδια κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι το minideal παρακολουθει το φορουμ. Αν ειναι ετσι, δεν τους κανουμε αντιπροσφορα στην τιμη με το νεο καταστημα να δουμε τι θα απαντησουν; Αυτοι μπορει να ξερουν κατι παραπανω απο μας για τα εκει καταστηματα.

 

Κανα καλο δωρεαν app για την καμερα γνωριζει κανεις; Ισως με πιο πολλες δυνατοτητες απο αυτο του android. Θα ηθελα να βγαζω μακρο, δηλ. πολυ κοντινες φωτο (εντομα, λουλουδια κλπ).

 

Ναι του το μαθαμε το fora..............:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

για μενα κανεις? θελω να κανψ την παραγγελια σημερα αν προλαβω...

Πολυ καλη η mofi δν το παχαινει καθολου κατα την αποψη μου.Εγω την ηθελα για περισσοτερη ασφαλεια και η πλαστικη θηκη που δινουν παντως μαι χαρα ειναι,απλα δν καλυπτει την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Σημερα παρελαβα κ το δικο μου απο minideal με θηκη μαυρη κ προστατευτικο οθονης...μετα απο 5 χρονια με το μηλοτηλεφωνο 3g εχω παθει πλακα παιδια...δεν μπορω να πιστεψω οτι με 104 ευρω εχω τετοια συσκευη,...σε σχεση με το iphone που ειχα λοιπον ειναι σε ολα καλυτερο ,οθονη ,ταχυτητα,καμερα.. εχω 2 αποριες μιας κ ειμαι νεος με το android...μπορει καποιος να μου εξηγησει πως ρυθμιζουμε το automaton και δευτερον οταν παταμε παρατεταμενα το πληκτρο κ βγαινει το multitasking αν σβησουμε τις εφαρμογες στα ματανε να τρεχουν ή πρεπει να τις σταματησουμε απο καπου αλλου....αυτα σας ευχαριστω ..

 

αααα και θηκη αγορασα αυτη απο το ebay που ειχε προτεινει καποιος σε παλιοτερο ποστ κ ταιριαζει γαντι...http://www.ebay.co.uk/itm/261209272209?var=560196299414&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το κινητό σου.Τις πιο πολλές εφαρμογές δε χρειάζεται να τις κλείνεις χειροκίνητα αν και όπως λες κλείνουν.Το σύστημα έχει πολύ καλή διαχείριση μνήμης.Μόνο τις εφαρμογές gps θα κλείνεις χειροκίνητα για να μη σου καταναλώνουν μπαταρία.Μπορείς να βάλεις και την εφαρμογή greenify που κλείνει αυτόματα μια εφαρμογή όταν την βάλεις στο παρασκήνιο και το κινητό στην αναμονή.

Το automaton είναι πολύ εύκολο στη ρύθμιση του.To ανοίγεις,δίνεις root,πατάς στο κουμπί κάτω αριστερά που λέει activate administrator και ενεργοποίηση.Πας στο automaton πάλι και ενεργοποιείς το κουμπάκι automaton sensors και εισαι έτοιμος.Τώρα περνώντας το χέρι σου πάνω απο τον αισθητήρα εγγύτητας που βρίσκεται αριστερά απο το ακουστικό και η οθόνη ανοίγει.Αν έχεις την mofi θήκη ή κάποια άλλη με εμπρός κάλυμμα όταν το ανοίγεις,θα ανοίγει αυτόματα και η οθόνη και θα κλεινει αντιστοιχα,όταν το κλείσεις.

edit

Μια αντίστοιχη θήκη ζώνης έχω και εγώ και με το που βγάζω το κινητό απο αυτή,ανοίγει άμεσα η οθόνη και κλείνει όταν ξαναβάζω το κινητό.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το κινητό σου.Τις πιο πολλές εφαρμογές δε χρειάζεται να τις κλείνεις χειροκίνητα αν και όπως λες κλείνουν.Το σύστημα έχει πολύ καλή διαχείριση μνήμης.Μόνο τις εφαρμογές gps θα κλείνεις χειροκίνητα για να μη σου καταναλώνουν μπαταρία.Μπορείς να βάλεις και την εφαρμογή greenify που κλείνει αυτόματα μια εφαρμογή όταν την βάλεις στο παρασκήνιο και το κινητό στην αναμονή.

Το automaton είναι πολύ εύκολο στη ρύθμιση του.To ανοίγεις,δίνεις root,πατάς στο κουμπί κάτω αριστερά που λέει activate administrator και ενεργοποίηση.Πας στο automaton πάλι και ενεργοποιείς το κουμπάκι automaton sensors και εισαι έτοιμος.Τώρα περνώντας το χέρι σου πάνω απο τον αισθητήρα εγγύτητας που βρίσκεται αριστερά απο το ακουστικό και η οθόνη ανοίγει.Αν έχεις την mofi θήκη ή κάποια άλλη με εμπρός κάλυμμα όταν το ανοίγεις,θα ανοίγει αυτόματα και η οθόνη και θα κλεινει αντιστοιχα,όταν το κλείσεις.

edit

Μια αντίστοιχη θήκη ζώνης έχω και εγώ και με το που βγάζω το κινητό απο αυτή,ανοίγει άμεσα η οθόνη και κλείνει όταν ξαναβάζω το κινητό.

 

τη μοφι θα μου την προτεινες? ειμαι αναμεσα σε αυτη του φιλου και την μοφι... και οι δυο μου φαινονται τρομερες και με βολευεουν αλλα δεν μπορω να επιλεξω

Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει την mofi,προστατεύει καλά το κινητό αλλά και πάλι το χοντραίνει αρκετά.Το automaton μπορει να κλειδώνει την συσκευή αλλά για κάποιο λόγο δε λειτουργεί σωστά και θέλει 2-3 περάσματα κάθε φορά για να λειτουργήσει και άλλες φορές κλειδώνει όταν δε θες και ειναι σπαστικό.Για το ξεκλείδωμα όμως ειναι άψογο και μου έκανε εντύπωση ότι δουλεύει και σε πλήρες σκοτάδι Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει την mofi,προστατεύει καλά το κινητό αλλά και πάλι το χοντραίνει αρκετά.Το automaton μπορει να κλειδώνει την συσκευή αλλά για κάποιο λόγο δε λειτουργεί σωστά και θέλει 2-3 περάσματα κάθε φορά για να λειτουργήσει και άλλες φορές κλειδώνει όταν δε θες και ειναι σπαστικό.Για το ξεκλείδωμα όμως ειναι άψογο και μου έκανε εντύπωση ότι δουλεύει και σε πλήρες σκοτάδι

 

το θεμα ειν οτι φαινεται ολο το κινητο... αυτη που εχουμε... ειναι μαυρη κ χοντρη

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να καλύπτεις και την οθόνη,θήκες σαν τη mofi ειναι ότι καλύτερο

 

εγινε φιλε μου ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Έχω το automaton μόνο για ξεκλείδωμα του τηλεφώνου. Πριν μερικές μέρες που πήρε update το έκανα εφαρμογή συστήματος και είδα ότι δεν έχει καλή απόκριση. γύρισα με το titanium στην προηγούμενη έκδοση και δουλεύει μια χαρά.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει την mofi,προστατεύει καλά το κινητό αλλά και πάλι το χοντραίνει αρκετά.Το automaton μπορει να κλειδώνει την συσκευή αλλά για κάποιο λόγο δε λειτουργεί σωστά και θέλει 2-3 περάσματα κάθε φορά για να λειτουργήσει και άλλες φορές κλειδώνει όταν δε θες και ειναι σπαστικό.Για το ξεκλείδωμα όμως ειναι άψογο και μου έκανε εντύπωση ότι δουλεύει και σε πλήρες σκοτάδι

 

Η μόφι είναι πολύ καλή και ότι πιο λεπτοκαμωμένο έχω δει σε τέτοιου είδους θήκη. Το ότι θα το χοντρύνει κάπως είναι αναπόφευκτο ,δεδομένου ότι αγκαλιάζει όλο το κινητό.

Το automaton σε μένα κλειδώνει κανονικά , μια φορά στις 20-25 φορές μπορεί να μπλοκάρει στο ξεκλείδωμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...