Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.antelife.com/catalog/product/view/id/6630/s/zte-v967s-mtk6589-quad-core-android-4-2-5-0-inch-ips-screen-1g-4g-mobile-phone-blue/category/562/ προσφορα 2 ημερων απο αντελαιφ 129 δολλαρια ..... και με ακουστικα Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Δολλάρια :p

 

ναι,ναι,κατω απο 100 ευρω,παραγγειλα ενα να περναει η ωρα,ουτε για καφε στο κολωνακι δεν πας με τοσα,θα το δωσουμε δωρο εκει που σου ειχα γραψει για βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Η κινεζα απο το minideal μου ειπε οτι εχουν το κινητο με την 1.05 ρομ..Να την προτιμησω απο την 1.03 ; Οταν της ειπα για την mofi leather case μου ειπε το μονο που μπορει να κανει ειναι να μου δωσει power bank ..
Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο βοηθεια πως μπορω να γυρισω στο 1gb δηλαδη σε στοκ παρτισιον στο τηλεφωνο?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

ναι

και ροοτ

εγω παντως γυρισα σε 1γβ και ξανα εκανα το παρτισιον για 2.5γβ με το meteos και συνεχιζει να μου δειχνει στο file manager 270mb internal storage!!τι να εχει γινει?

 

ειμαι με 1.05 minideal καποιος να βοηθησει

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικες σελιδες αναφερθηκαν μερικες προτασεις για MicroSD class10. Σε μια απο τις προτεινομενες ηταν και η ADATA η οποια βγηκε σε προσφορα σημερα και για 7 μερες στα 10.90€

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.331047&sid=1

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση από αυτούς που το έχουν ήδη στα χέρια τους:

Στο antutu screenshot που έχουν στο site του minideal, βγάζει memory size 1008.3MB και SD card size 0.0MB! Αυτό αναφέρεται στην εσωτερική SD, εξάλλου όλα τα υπόλοιπα κινητά στο minideal βγάζουν ότι έχουν γύρω στο 1GB εσωτερική SD.

Τι ισχύει τελικά; Έχουμε μόνο 1000ΜΒ για εφαρμογές;

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την ακρίβεια έχεις 0.9gb για εφαρμογές και μπορεί με ένα mod να φτάσει μέχρι τα 2.5gb.Επίσης οι εφαρμογές για όσες το υποστηρίζουν μεταφέρονται και στην εξωτερική κάρτα μνήμης χωρίς mods.μέσω προγράμματος μεταφέρονται και αυτές που δεν το υποστηρίζουν εξαρχής αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα δουλεύουν όλες σωστά.π.χ.χάνεις το widget της εφαρμογής όταν την έχεις στην εξωτερική κάρτα.

Για μένα προσωπικά η καλύτερη λύση είναι το re-partitioning στα 2.5gb.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

φτου,χθες το παραγγειλα απο το αντελαιφ και σημερα αυτοι δινουν αυτη την τελεια θηκη μαζι με το κινητο,γκαντεμια.

http://www.to2c.com/zte-v967s.html

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την ακρίβεια έχεις 0.9gb για εφαρμογές και μπορεί με ένα mod να φτάσει μέχρι τα 2.5gb.Επίσης οι εφαρμογές για όσες το υποστηρίζουν μεταφέρονται και στην εξωτερική κάρτα μνήμης χωρίς mods.μέσω προγράμματος μεταφέρονται και αυτές που δεν το υποστηρίζουν εξαρχής αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα δουλεύουν όλες σωστά.π.χ.χάνεις το widget της εφαρμογής όταν την έχεις στην εξωτερική κάρτα.

Για μένα προσωπικά η καλύτερη λύση είναι το re-partitioning στα 2.5gb.

 

Οκ απλά μου φαίνεται περίεργο γιατί τα άλλα κινητά έχουν παραπάνω μνήμη ελεύθερη... (ενώ όλα έχουν θεωρητικά 4gb rom)

Repartitioning οδηγός; Είναι εύκολη διαδικασία; Αν παει κάτι στραβά πως το επαναφέρω στην αρχική κατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

φτου,χθες το παραγγειλα απο το αντελαιφ και σημερα αυτοι δινουν αυτη την τελεια θηκη μαζι με το κινητο,γκαντεμια.

http://www.to2c.com/zte-v967s.html

 

ωραια θηκη φιλε κ ακριβη αλλα για εμενα ειναι μη λειτουργικες αυτες η θηκες.

μετα θα ειναι πιο πολυ σαν μικρο ταμπλετ το κινητο.

με το ζορι θα χωραει σε τσεπη σκετο με αυτην την θηκη θα θες οπωσδηποτε

τσαντακι.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατήρησα ότι όσες επαφές δεν έχουν το πρόθεμα της χώρας (030) στο νούμερο δε μου της συνδέει με την επαφή. Καμία λύση κάνεις για να μην τις αλλάζω χειροκίνητα;
Link to comment
Share on other sites

φτου,χθες το παραγγειλα απο το αντελαιφ και σημερα αυτοι δινουν αυτη την τελεια θηκη μαζι με το κινητο,γκαντεμια.

http://www.to2c.com/zte-v967s.html

 

Ε,αν δεν το εχουν στειλει ακομα πες τους να στην βαλουν μεσα στο πακετο .Δεν νομιζω να αρνηθουν .

Σιγά ,ειναι κριμα να την χασεις για λιγες ωρες

Link to comment
Share on other sites

Ε,αν δεν το εχουν στειλει ακομα πες τους να στην βαλουν μεσα στο πακετο .Δεν νομιζω να αρνηθουν .

Σιγά ,ειναι κριμα να την χασεις για λιγες ωρες

 

αλλο καταστημα ειναι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικες σελιδες αναφερθηκαν μερικες προτασεις για MicroSD class10. Σε μια απο τις προτεινομενες ηταν και η ADATA η οποια βγηκε σε προσφορα σημερα και για 7 μερες στα 10.90€

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.331047&sid=1

 

Την είδα και εγώ το πρωϊ, την τσίμπησα.... νομίζω καλή επιλογη...

 

ξέρει κανείς ποια rom έχει το κινητό απο το to2c.com? αλλάζει εύκολα σε περίπτωση που έχει κάποια που δεν μας "κάνει"?

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς ποια rom έχει το κινητό απο το to2c.com? αλλάζει εύκολα σε περίπτωση που έχει κάποια που δεν μας "κάνει"?

 

ρωτησε τους,απαντανε αμεσως οταν δουν την ερωτηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατήρησα ότι όσες επαφές δεν έχουν το πρόθεμα της χώρας (030) στο νούμερο δε μου της συνδέει με την επαφή. Καμία λύση κάνεις για να μην τις αλλάζω χειροκίνητα;

+1 και απο εμενα για την παραπανω παρατηρηση.Μπηκα να το ποσταρω τωρα αλλα με προλαβες.καμια λυση εχουμε τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Στο gravitybox--->general fixes http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2316070 υπάρχει μια επιλογή που λέγεται caller id mismatch που από ότι λέει διορθώνει αυτό το θέμα.Οταν μου έρθει το v967s θα το δοκιμάσω προσωπικά αν δουλεύει μιας και στο w7s δε χρειάζεται.Αν το δοκιμάσει κανείς ας αναφέρει αν λειτουργεί.
Link to comment
Share on other sites

Την είδα και εγώ το πρωϊ, την τσίμπησα.... νομίζω καλή επιλογη...

"?

παιδια αξιζει αυτη η να κοιταξω για αλλη,

ειναι δελεαστικη η τιμη

κ το εσοπ 100 μετρα απο το σπιτι μου

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει αυτη η να κοιταξω για αλλη,

ειναι δελεαστικη η τιμη

κ το εσοπ 100 μετρα απο το σπιτι μου

 

Εγώ ήμουν μεταξύ αυτής και της Sandsisk, τελικά πήρά αυτή αλλά την 32 γιγα έκδοση. Πιστεύω οτι είναι πολύ καλή για τα λεφτά της. Αξιοπρεπέστατες επιδόσεις, και lifetime warranty. Η Sandisk είναι κατα τι καλύτερη, αλλά μιλάμε για διαφορές σε επιδόσεις που δε νομίζω να παίζουν ρόλο σε ένα τέτοιο μηχάνημα (πχ σε full HD videoκάμερα ίσως να έπαιζε) και η Sandisk κοστίζει τα διπλά λεφτά. Βασικά με αυτή τη προσφορά η κάρτα είναι ότι καλύτερο στα 16 γίγα. Εγώ τη θεωρούσα φαντάσου value for money πριν καν τη βάλει σε προσφορά crazy sundays...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...