Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δλδ παιδια για να καταλαβω,σας ηρθε το κινητο απο minideal και δεν ανοιγει ευκολα??Η αφου περασατε καποια αλλη rom σας το κανει αυτο?

 

χα κι εγω τα ιδια,εγω μια γρηγορη το βαζω σε recovery mode,με πλητρο ανοιγματος κ vol up

και ξανακλεινω με τπ πληκτρο εναρξης,...ε μετα απλα ανοιγω με πληκτρο εναρξης καιιιιι γιεειιι:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αυτό το πρόβλημα, απλά απενεργοποιήστε τη γρήγορη εκκίνηση στις ρυθμίσεις προσβασιμότητας και θα λυθεί

 

το πρόβλημα λύθηκε . gerstavros2 ευχαριστώ:D

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε αυτό το πρόβλημα, απλά απενεργοποιήστε τη γρήγορη εκκίνηση στις ρυθμίσεις προσβασιμότητας και θα λυθεί

 

το πρόβλημα λύθηκε . gerstavros2 ευχαριστώ:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την λυση :D
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν χωρίς ελληνικά και google apps. Πρέπει να μπει χειροκίνητα το play store δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Θα το περάσω σήμερα το απόγευμα... άντε gerstavros φτίαξε ρομ :)

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πολύ turbo το εργαλείο!!

Μπαίνω σε πειρασμό να το παραγγείλω:D

 

oχι μην το παρεις!!:)

παρε κανενα ευρωπαικο με ιδιες επιδοσεις κ τριπλασια τιμη:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

oχι μην το παρεις!!:)

παρε κανενα ευρωπαικο με ιδιες επιδοσεις κ τριπλασια τιμη:p

 

Μ@Λ@κας είμαι? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να κατεβάσω την ρομ από 4shared αλλά στα 290 Mb σταματάει το κατέβασμα και μου παρουσιάζει το αρχείο ως corrupted.

μπορεί να το δει και κάποιος άλλος παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να κατεβάσω την ρομ από 4shared αλλά στα 290 Mb σταματάει το κατέβασμα και μου παρουσιάζει το αρχείο ως corrupted.

μπορεί να το δει και κάποιος άλλος παρακαλώ?

Δεν έχει κάνα πρόβλημα το λινκ, το χει κατεβάσει μέχρι και κινέζος στη κίνα :p δοκίμασε μ άλλο browser

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!ας μας πει καποιος για την μπαταρια και την πρωτη φορτιση της..πρεπει να τελειωσουμε οτι εχει και μετα η αμεσως στην πριζα?επισης ακουσα οτι στα ελτα ανοιγουν τα δεματα εχει χασει καποιος πχ συσκευη απο εξωτερικο?

nai egw tin exasa kai to epaizan kinezoi

Link to comment
Share on other sites

Τι καινούριο έχει αυτό το update?

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

παντως εμενα δεν το κανει το update ουτε με την μαμισια ουτε με αυτην την recovery που περασα την 1,0,3

 

περασα αυτην τις minideal και οταν παω να κατεβασω μια εφαρμογη πχ app2sd μου λεει σφλαμα-24 τι ειναι αυτο?

και γενικα το google play ειναι πολυ αργο....

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Τι καινούριο έχει αυτό το update?

 

Μια απο τα ιδια θελω να μαθω τι καινουργιο εχει :P :P

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

εγω που την περασα δεν μπορω να κατεβασω μερικες εφαρμογες οπως app2sd,gps test και αλλες!την περασα πανω απο αυτη της minideal_967s και οταν παω να κατεβασω κατι μου λεει "error -24 during installation" τωρα τι ειναι αυτο?,,,
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάνα πρόβλημα το λινκ, το χει κατεβάσει μέχρι και κινέζος στη κίνα :p δοκίμασε μ άλλο browser

 

οκ τελικά

το πρόβλημα δεν ήταν ο browser αλλά το λειτουργικό :confused::confused::baby::baby:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!παρατηρησα το εξης...οταν ανοιγω το κινητο και απλα δεν το χρησιμοποιο σβηνη μετα απο καποια λεπτα...αν το ανοιξω και εστω ακουμπησο την οθονη να δω ωρα η να μπω στο μενου ολα οκ!ειναι μπαγκ η ειναι ετσι η ρομ?εχω την 1.0.3 που βαζει η minideal βεβαια μου το ειχε κανει και με την μαμισια 1.0.3
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!παρατηρησα το εξης...οταν ανοιγω το κινητο και απλα δεν το χρησιμοποιο σβηνη μετα απο καποια λεπτα...αν το ανοιξω και εστω ακουμπησο την οθονη να δω ωρα η να μπω στο μενου ολα οκ!ειναι μπαγκ η ειναι ετσι η ρομ?εχω την 1.0.3 που βαζει η minideal βεβαια μου το ειχε κανει και με την μαμισια 1.0.3

 

Αμα ψαξεις μια σελιδα πισω θα βρεις την λυση του προβληματος αυτου ;) ;)

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

θα το δοκιμασο αν και ποιο πολυ μου το κανει οταν το φορτιζω και ειναι κλειστο γενικα πολλες ωρες
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...