Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όσοι έχετε παραγγείλει,αρχίστε τις διαδικασίες με το paypal,γιατί τσάμπα θα περιμένετε να παραλάβετε κάτι.και αν παραλάβετε,σίγουρα δεν θα είναι το κινητό σας!!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά δυστυχώς την πατήσαμε μάλλον με το hotinbuy...οι πιο έμπειροι τι προτείνετε? Υπάρχει ελπίδα ακόμη να περιμένουμε μερικές μέρες ή άμεσα claim απο paypal? Το δικό μου tracking number ακόμα δε δουλεύει πάντως αν και σήμερα έχει πέσει γενικά το σύστημα της singpost.
Link to comment
Share on other sites

όσοι έχετε παραγγείλει,αρχίστε τις διαδικασίες με το paypal,γιατί τσάμπα θα περιμένετε να παραλάβετε κάτι.και αν παραλάβετε,σίγουρα δεν θα είναι το κινητό σας!!!

 

claim αμεσα αν θελετε να βρειτε ακρη

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε claim κι απο εμένα...κρίμα πάντως. Και το τραγικό είναι ότι έχει ανέβει και η τιμή του στα άλλα site! Τελικά όποιος βιάζεται σκοντάφτει!
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω δυο zte απο το to2c και ενα απο τo minideal, ολα ειναι για φιλους μου.

Οταν μαθαμε για την τιμη που εχει το hotinbuy τους ειπα για αυτο το καταστημα και αν θελουν να το παρουν σε χαμιλη τιμη να περιμενουν για να δουμε της πρωτες παραλαβες, δεν ηθελαν να περιμενουν και εκανα αγορες απο τα ποιο πανω που εγραψα.

Το καταστημα βρωμαγε μεχρι αποδειξεως του αντιθετου ;)

 

 

Ημουν τυχερος :D

http://www.anekdotakias.gr/wp-content/uploads/2012/10/mitsotakis-mixanaki-agonas.jpg

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

1.μπορει καποιος που εχει παραλαβει απο miideal na μας πει ποσες ημερες περιπου κανει να ερθει?

2.σε ποσες ημερες εμφανιζεται το tracking number?

3.το site της singapoor post εχει εδω και 2 μερες εχει crasharei η μου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

To tracking το πέρνεις σχεδόν αμέσως, άντε 1-2 ημέρες αλλά δεν σημαίνει ότι έφυγε το αντικείμενο σου. Στη συνέχεια πάει Σιγκαπούρη για να σταλλεί εδώ. Περίπου σε 4-6 ημέρες θα βλέπεις στο tracking ότι έφυγε προς την χώρα αποστολής (άνοιγμα IPS).

Από εκεί και πέρα θέλει περίπου 7-12 ημέρες για να εμφανιστεί στο Αεροδρόμιο (κλείσιμο IPS). Για την παραλαβή θα χρειαστεί 2-4 ημέρες ακόμα.

Σε κανονικές συνθήκες, υπάρχουν αποστολές που έχουν ολοκληρωθεί στο 10ημέρο και άλλες που έχουν τραβήξει και μήνα, ως τυπικό χρόνο υπολόγιζε 20 ημέρες.

Edited by Slammer
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ZTE V967S που πήρα αγοράστηκε από Minideal στις 11 Ιουλίου και παρελήφθη στις αρχές Αυγούστου.

Καθυστέρησε λόγω θερινών διακοπών.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

1.μπορει καποιος που εχει παραλαβει απο miideal na μας πει ποσες ημερες περιπου κανει να ερθει?

2.σε ποσες ημερες εμφανιζεται το tracking number?

3.το site της singapoor post εχει εδω και 2 μερες εχει crasharei η μου φαινεται?

 

Αυτό το καιρό υπάρχει θάμα με καθηστερήσεις στα δέματα που στέλνονται με Singapore Post.

Πιθανότατα από τις 20 μέρες που ίσχυε μέσον όρο μέχρι πρότινος να πηγαίνουμε για μήνα μέχρι να παραλάβουμε την παραγγελία μας.

Link to comment
Share on other sites

Nαι πρώτα θα περάσεις το αγγλικό recovery,μετά θα πάρεις backup μέσα απο το recovery,θα κάνεις ότι γράφει ο οδηγός για το re-partition και τέλος θα επαναφέρεις το backup.Διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες και μην παραλείψεις κανένα βήμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=370996

 

πάω να κάνω την προσπάθεια μου...ας ελπίσουμε ότι ο ασθενής θα ζήσει:rolleyes:

 

edit πέτυχε!!! πάμε για τα υπόλοιπα....

Edited by sgatzo
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρηγγειλα 17 Σεπτέμβριος. Και παρέλαβα 4 Οκτώβριου απο minideal αλλα χωρις το power bank που μου υποσχεθηκΝ λόγω λέει της ιστοριας με τις μπαταρίες και μπλα μπλα ...
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

ναι και εμενα μου το ειχαν πει αυτο με το power bank και τωρα που της εκανα παραπονα μαζεμενα(ξεχασαν να στειλουν τρακινγκ απο την θηκη που ερχεται μονη της και το κινητο ακομα να φανει σε τρακινγκ λογω της sweden post) και ειπε οτι θα το στειλει συντομα μονο του!! αντε να ερθει γρηγορα εστω η θηκη που ειναι για μενα :P

 

αυτη η μοφι η θηκη πως ειναι απο πισω? θελω να πω το καπακι το πισω φαινεται ή εχει κατι η θηκη που καλυπτει το πισω μερος?

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα σου λυθουν οι απορίες για τη θήκη.

 

Στη μόφι, το δέρμα (συνθετικό) συνεχίζεται και στο πίσω μέρος, ενω το τηλέφωνο συγκρατείται από μια πλαστική βάση που βρίσκεται στο εσωτερικό, σε αντίθεση με τη nillkin που μονο το μπροστά έχει δέρμα και πίσω είναι το πλαστικό πλαίσιο-θήκη που κρατάει το τηλέφωνο. Προσωπικά βρίσκω τη μόφι, πολύ πιο όμορφη.

Edited by Slammer
Link to comment
Share on other sites

Εδω θα σου λυθουν οι απορίες για τη θήκη

 

ναι τις εχω δει αυτες τις φωτο... ρωταω ουσιαστικα πως "κολλαει" στο κινητο γιατι στο σ4 ενος φιλου μπαινει μεσα(?) απο το πισω καπακι και φαινεται πολυ ομορφο ετσι

Link to comment
Share on other sites

Περιέργο... minideal 1.0.5 :confused::confused::confused:

 

και εγω δεν εχω προβλημα με το +30 ,γινεται αναγνωριση κανονικα ,φοραω minideal 1.0.5 :)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καιρό υπάρχει θάμα με καθηστερήσεις στα δέματα που στέλνονται με Singapore Post.

Πιθανότατα από τις 20 μέρες που ίσχυε μέσον όρο μέχρι πρότινος να πηγαίνουμε για μήνα μέχρι να παραλάβουμε την παραγγελία μας.

 

Ναι ετσι ειναι ,υπομονη παιδια ,και γω απο 23/9 παραγγελια στο To2c.com σημερα κατι εδειξε για αρχή ...:lol:

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο που ειναι το ποιο ασφαλες και ποιο φθηνο σαιτ αυτην την στιγμη για να παραγγειλουμε γιατι φαγαμε ακυρο απο το hotinbuy.com ?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο που ειναι το ποιο ασφαλες και ποιο φθηνο σαιτ αυτην την στιγμη για να παραγγειλουμε γιατι φαγαμε ακυρο απο το hotinbuy.com ?

 

θα συμβουλευα να παραμεινουμε σε αυτα που ξερουμε οτι ειναι αξιοπιστα,απο κει και περα ο καθενας ρισκαρει.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο που ειναι το ποιο ασφαλες και ποιο φθηνο σαιτ αυτην την στιγμη για να παραγγειλουμε γιατι φαγαμε ακυρο απο το hotinbuy.com ?

 

Πιο ασφαλές και πιο φθηνό είναι όταν το παραλαμβάνεις σίγουρα, οπότε από μαγαζί που διαπιστωμένα είναι αξιόπιστα (σ'αυτά δεν υπάρχουν συνήθως διαφορές πάνω από μερικά δολάρια).

Link to comment
Share on other sites

θα συμβουλευα να παραμεινουμε σε αυτα που ξερουμε οτι ειναι αξιοπιστα,απο κει και περα ο καθενας ρισκαρει.

 

Λες δηλαδη το to2c αν ναι τι να επιλεξω απο θηκη? κανενα κουπονακι εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν εχω προβλημα με το +30 ,γινεται αναγνωριση κανονικα ,φοραω minideal 1.0.5 :)

Μήπως όσοι έχουν πρόβλημα με το +30 έχουν τις επαφές αποθηκευμένες στη σιμ ή στο τηλέφωνο μόνο; Γιατί ειναι περίεργο να μην έχουμε όλοι πρόβλημα.Εγώ πάντως κάνω συγχρονισμό με gmail.Επιβεβαιώνω προσωπικά ότι είτε απο τον dialer,ειτε απο την στοκ εφαρμογή επαφών αν έχεις π.χ. +30690123456 και το αναζητήσεις ως 690 δε θα το βγάλει,αλλά η αναγνώριση λειτουργεί κανονικά και είτε ως +30 και σκέτο.

Link to comment
Share on other sites

Και γω το σκεφτομαι για το to2c εδω και πολυ καιρο το μονο που σκεφτομαι ειναι αν αξιζει περισσοτερο το 3GS τωρα που η διαφορα στα χρηματα ειναι μικρη.τι λετρ εσεις?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...