Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τοσο χαλια ειναι η καμερα ρε φιλε???το περιμενο σε καμια 10 μερες και απογοιητευομαι με αυτα που ακουω για τη καμερα!!!δεν ειναι ουτε καν μετρια δηλαδη???? εκανα παραγγελια απο το εν λογο καταστημα ενα cubot c11 http://www.hotinbuy.com/cubot-c11-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-gps-4gb-50-inch-ips-screen-white-p-1537.html για τη γυναικα,θα δουμε τη θα γινει και τα λεμε!!!!!:)

Αξιοπρεπεστατη ειναι φιλε μου,ειδικα την ημερα δεν εχεις θεματα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλους, εγώ ήθελα να ρωτήσω, έχετε κανένα θέμα με το wi-fi και το σήμα γενικότερα; μιλάω μέσω sms απο το viber και το huawei ideos x5 που έχω πρέπει να το φορτίζω 2-3 φορές την μέρα. αυτό πως πάει απο την χρήση wi-fi; επίσης έχετε κανένα θέμα με το μικρόφωνο και τα ηχεία? είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξω πριν την αγορά του τηλεφώνου; στην τιμή που είναι είναι πολύ δέλεαρ θα έλεγα για να πάρω κάτι καινούργιο :)
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους, εγώ ήθελα να ρωτήσω, έχετε κανένα θέμα με το wi-fi και το σήμα γενικότερα; μιλάω μέσω sms απο το viber και το huawei ideos x5 που έχω πρέπει να το φορτίζω 2-3 φορές την μέρα. αυτό πως πάει απο την χρήση wi-fi; επίσης έχετε κανένα θέμα με το μικρόφωνο και τα ηχεία? είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξω πριν την αγορά του τηλεφώνου; στην τιμή που είναι είναι πολύ δέλεαρ θα έλεγα για να πάρω κάτι καινούργιο :)

Μιας και ειχα το ideos θα σου πω οτι δεν εχουν καμια σχεση αυτα τα δυο τηλεφωνα στην αυτονομια, ολα ειναι υπερ το zte ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Υποπτο λογο της πολυ φθηνοτερης τιμης ,τα μηδενικα review και οτι δεν βρηκα πουθενα κανενας να εχει παρει αποέκει,απ΄την αλλη ομως δεν βρηκα και πουθενα googlaροντας και κανεναν που να εφαγε παπαρα,και ρωταω εγω πως ενα υποπτο σαιτ να δεχετε πληρωμη με paypal?

Παντος εξυπηρετικοτατοι ηταν στο live chat και σε μια μερα μου εδωσαν tracking number και αριθμο παραγγελιας 1192 δηλ. απόσα καταλαβα μεσα σε 3-4 μηνες (που ειναι καινουργιο το σαιτ) εχει κοντα 1200 παραγγελιες,λιγες μου φαινοντε για ενα σαιτ με τοσο φθηνες τιμες!

Εν'αναμονη λοιπον!

To παράξενο όμως είναι ότι δεν είναι φθηνότερο σε όλα τα κινητά.

Π.χ. το ZTE V987 το έχει 229$ ενώ στο Minideal έχει 225$. Άρα κάτι γίνεται με το συγκεκριμένο μοντέλο το ZTE V967S:rolleyes:

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους, εγώ ήθελα να ρωτήσω, έχετε κανένα θέμα με το wi-fi και το σήμα γενικότερα; μιλάω μέσω sms απο το viber και το huawei ideos x5 που έχω πρέπει να το φορτίζω 2-3 φορές την μέρα. αυτό πως πάει απο την χρήση wi-fi; επίσης έχετε κανένα θέμα με το μικρόφωνο και τα ηχεία? είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξω πριν την αγορά του τηλεφώνου; στην τιμή που είναι είναι πολύ δέλεαρ θα έλεγα για να πάρω κάτι καινούργιο :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4890359#post4890359

Link to comment
Share on other sites

monaxitis ο καθένας έχει τις απαιτήσεις του και διαμορφώνει τη γνώμη του βάσει αυτών. Εμένα το "παλιό" μου τηλ (Zhou Xing i9300+, διπύρηνο, 1,2Mhz ΜΤ6577) είχε καλύτερη κάμερα και μου φάνηκε κάπως να μην μπορώ βράδυ στο σαλόνι μου με τα φώτα αναμμένα να πάρω μια φωτό τα παιδιά εκτός αν παίζουν αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα... Δεν θα το μετανιώσεις το τηλ είναι πολύ καλό σε όλα, απλά εμένα προσωπικά η κάμερα με άφησε ανικανοποίητο. Μέρα τραβάει τέλεια αλλά το έχω δει το έργο (σε ακόμα παλαιότερη συσκευή) και ξέρω ότι θα κάτσουν περιπτώσεις που θα θέλω να τραβήξω κάτι και με την κάμερα θα μου βγαίνει μουτζούρα...

 

kitsis_6 το wifi έχει τέλειο σήμα πιάνω επιτέλους και στο "Θρόνο" που είναι κάτω, πίσω από τη τσιμεντένια εσωτερική σκάλα σε σχέση με το ρούτερ, το παλιό μου δεν κλείδωνε καλά εκεί, σε άλλα σημεία του σπιτιού είναι +1 ή 2 μπάρες. Viber και skype που τα χρησιμοποιώ παίξανε άριστα (skype και video call χωρίς "σπασίματα").

 

Ήχος κλήσης πολύ καθαρός και δυνατός χωρίς παραμόρφωση, πολύ καλύτερος από το παλιό μου...

 

Α, μπαταρία ό,τι και να κάνεις, θα σε βγάλει μια μέρα ακόμα και άμα δεν κλείσεις το wifi καθόλου και το τσιμπολογάς όλην την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, απο GPS κατεχει κανεις; Εγω πρωτη φορα ασχολουμαι και ενας κολλητος μου, ειπε να βαλω το Sygic. Θα ειμαι καλυμμενος για Ελλαδα;

Βλεπω οτι κυκλοφορουν πολλα προγραμματα για gps, αλλες προτασεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, απο GPS κατεχει κανεις; Εγω πρωτη φορα ασχολουμαι και ενας κολλητος μου, ειπε να βαλω το Sygic. Θα ειμαι καλυμμενος για Ελλαδα;

Βλεπω οτι κυκλοφορουν πολλα προγραμματα για gps, αλλες προτασεις;

 

Έχω συνηθίσει και είμαι "αιχμάλωτος" του igo, έκανα εγκατάσταση 960*540 και παίζει φανταστικά και πολύ γρήγορα. Από χάρτες και του '12 να βάλεις, δεν νομίζω να καταφέρεις να το βγάλεις ψεύτη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα και εγώ το κινητό και ανυπομωνώ να το πιάσω στα χέρια μου. Μου έδωσαν tracking number την κυριακή αλλά όταν πάω στο singpost.com -> track item και βάζω τον αριθμό μου γράφει : "The following Item(s) is/are not found:" είναι φυσιολογικό? Απλά δεν έχω εμπειρία από αντίστοιχες συναλλαγές και ούτε βρήκα κάποιο ποστ/θέμα που να με βοηθά να καταλάβω. Από to2c.com το πήρα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα και εγώ το κινητό και ανυπομωνώ να το πιάσω στα χέρια μου. Μου έδωσαν tracking number την κυριακή αλλά όταν πάω στο singpost.com -> track item και βάζω τον αριθμό μου γράφει : "The following Item(s) is/are not found:" είναι φυσιολογικό? Απλά δεν έχω εμπειρία από αντίστοιχες συναλλαγές και ούτε βρήκα κάποιο ποστ/θέμα που να με βοηθά να καταλάβω. Από to2c.com το πήρα.

θελει κανα 3μερο για να φανει!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Singpost

If your Registered Article/SmartPac was mailed recently, please allow another 2-3 working days (excluding Saturday, Sunday and Public Holidays) for the next status update.

 

@tserts1

Στειλε μου για το Igo κανα link με πμ φιλε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα!!

αμα παρω το κινητο απο εδω http://www.minideal.net/zte-v967s-mtk6589-quad-core-1-2ghz-android-4-2-dual-sim-5-0-inch-qhd-smart-phone.html

που κοστιζει γυρω στα 100 ευρω ξερετε περιπου ποσα λεφτα ''τρωει'' η καρτα για την συναλλαγη μεσω paypal?

Edited by modechristo
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα!!

αμα παρω το κινητο απο εδω http://www.minideal.net/zte-v967s-mtk6589-quad-core-1-2ghz-android-4-2-dual-sim-5-0-inch-qhd-smart-phone.html

που κοστιζει γυρω στα 100 ευρω ξερετε περιπου ποσα λεφτα ''τρωει'' η καρτα για την συναλλαγη μεσω paypal?

 

Το paypal δεν χρεωνει τον αγοραστή αλλά παίρνει ένα ποσοστό από τον πωλητή (ο οποίος βέβαια το έχει συμπεριλάβει στην τελική τιμή).

Αν αγοράσεις κάτι σε ευρώ και κοστίζει 100 Ε , θα χρεωθείς 100Ε .

Αυτό που κάνει το paypal είναι αν αγοράσεις σε άλλο νόμισμα (πχ δολ) και του αφήσεις να κάνει αυτό την μετατροπή σε ευρώ , σου τσιμπάει κάτι μικρό στην μετατροπή του συναλλάγματος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, απλά είχα διαβάσει ότι θέλει 2 μέρες κάπου νομίζω και για αυτό είχα παραξενευτεί.Μόλις μου το εμφάνισε στο singpost,όπου απλά λέει "Information Received" από πότε να το περιμένω με το καλό;
Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα το φορτίσω μετά από

Και γιατι να το φορτισεις αφου εχεις ακομα 22%;:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Χαλάλι οι 4 ώρες που κάνει να φορτίσει.Η αυτονομία σε αποζημιώνει

monaxitis ο καθένας έχει τις απαιτήσεις του και διαμορφώνει τη γνώμη του βάσει αυτών. Εμένα το "παλιό" μου τηλ (Zhou Xing i9300+, διπύρηνο, 1,2Mhz ΜΤ6577) είχε καλύτερη κάμερα και μου φάνηκε κάπως να μην μπορώ βράδυ στο σαλόνι μου με τα φώτα αναμμένα να πάρω μια φωτό τα παιδιά εκτός αν παίζουν αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα... Δεν θα το μετανιώσεις το τηλ είναι πολύ καλό σε όλα, απλά εμένα προσωπικά η κάμερα με άφησε ανικανοποίητο. Μέρα τραβάει τέλεια αλλά το έχω δει το έργο (σε ακόμα παλαιότερη συσκευή) και ξέρω ότι θα κάτσουν περιπτώσεις που θα θέλω να τραβήξω κάτι και με την κάμερα θα μου βγαίνει μουτζούρα...

 

Με αυτό το κινητό σε εσωτερικό χώρο αν δεν βάλεις το iso 100 ή 200 δε πρόκειται να καταφέρεις να τραβήξεις ακούνητη φωτογραφία.Επισης πολύ χρήσιμη η λειτουργία που κρατάς πατημένο το κουμπί και βγάζει συνεχόμενες 99 φωτογραφίες.Ε κάποια απο τις 99 θα ειναι οκ

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Χαλάλι οι 4 ώρες που κάνει να φορτίσει.Η αυτονομία σε αποζημιώνει

 

Με αυτό το κινητό σε εσωτερικό χώρο αν δεν βάλεις το iso 100 ή 200 δε πρόκειται να καταφέρεις να τραβήξεις ακούνητη φωτογραφία.Επισης πολύ χρήσιμη η λειτουργία που κρατάς πατημένο το κουμπί και βγάζει συνεχόμενες 99 φωτογραφίες.Ε κάποια απο τις 99 θα ειναι οκ

 

Πως γινεται να το κανω αυτο με τις 99 φωτο?

Στο 59% ειναι η μπαταρια μου λετε μεχρι της 4:45 να εχει φτασει στο 100% ?

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγεις την κάμερα,πας στις ρυθμίσεις εικόνας--->Συνεχής λήψη και επιλέγεις 99 λήψεις.Μετά κρατάς πατημένο το κουμπί λήψης και πυροβολεί :lol:
Link to comment
Share on other sites

χτες ειχα παρει το κινητο στην δουλεια για να το δει ενας φιλος μου που εχει το α820.

επαθε πλακα το παλικαρι.

επειδη ειχε κατεβασει καποια παιχνιδια hd της gameloft κ ηθελα να τα δοκιμασω μου τα περασε κ εμεινε με το ποσο γρηγορα εκανε εγκατασταση το κινητο κ φορτωνε τα παιχνιδια.

μου τα επαιξε ολα οσα δοκιμασα κ μαλιστα αψογα εκτος απο το gtracing το οποιο σταματησε μετα απο κανα λεπτο;

βεβαια εκεινη την στιγμη ετρεχαν απο πισω κ αλλες εφαρμογες αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι φταιει αυτο η δεν το σηκωνει το κινητο.

το γελιο ειναι οτι μου ζητανε να τους το πουλησω παρα πολλοι κ τους κανω πλακα οτι το πηρα 200 ευρω κ δεν με πιστευουν.

αυτο μου λενε κανει πανω απο 300.

αν πανε ολα καλα θα παρω κ αλλο ενα για τη κοπελα να διαβαζει κ κανενα βιβλιο κιολας

τα οποια τα δειχνει μια χαρα κατα την ταπεινη μου αποψη

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

χτες ειχα παρει το κινητο στην δουλεια για να το δει ενας φιλος μου που εχει το α820.

επαθε πλακα το παλικαρι.

επειδη ειχε κατεβασει καποια παιχνιδια hd της gameloft κ ηθελα να τα δοκιμασω μου τα περασε κ εμεινε με το ποσο γρηγορα εκανε εγκατασταση το κινητο κ φορτωνε τα παιχνιδια.

μου τα επαιξε ολα οσα δοκιμασα κ μαλιστα αψογα εκτος απο το gtracing το οποιο σταματησε μετα απο κανα λεπτο;

βεβαια εκεινη την στιγμη ετρεχαν απο πισω κ αλλες εφαρμογες αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι φταιει αυτο η δεν το σηκωνει το κινητο.

το γελιο ειναι οτι μου ζητανε να τους το πουλησω παρα πολλοι κ τους κανω πλακα οτι το πηρα 200 ευρω κ δεν με πιστευουν.

αυτο μου λενε κανει πανω απο 300.

αν πανε ολα καλα θα παρω κ αλλο ενα για τη κοπελα να διαβαζει κ κανενα βιβλιο κιολας

τα οποια τα δειχνει μια χαρα κατα την ταπεινη μου αποψη

 

χαχα πουλα το και παρε 2-3 ακομα να εχεις να... ασχολεισαι :P

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παρήγγειλα από hotinbuy hotinbuy said:

Hello,What can i do for you please?

You said: (14:35:55)

Sory i lost my connection before

You said: (14:36:34)

I want to buy ZTE 967s

hotinbuy said: (14:36:55)

ok

You said: (14:40:40)

I want to know the following:1you send it with singapure post with tracking number for free? You have it in stock? 2.you send the DEVICE rooted with greek language? 3.you give me as a gift protective case and film? Can i use the code national for extra discount? You give me european charger?

hotinbuy said: (14:41:09)

1.yes we send packages by Singapore post with tracking code,and it is free!

hotinbuy said: (14:41:15)

it is in stock now

hotinbuy said: (14:41:38)

2.Yes that we can root the phone and preinstall the greek language before shipping

hotinbuy said: (14:42:21)

3.yes that there will be a case and screen film in the package as gift,and also for the EU adapter

hotinbuy said: (14:42:43)

the coupon NATIONAL is still valid till the end of this month

You said: (14:44:36)

I my country we have a problem with customs, you can send it as a gift with smaller price To avoid them?

hotinbuy said: (14:45:00)

please not worry,we always send the package as personal gift,and low the declare price to avoid the tax for customer

You said: (14:45:44)

Thank you i will place my order with paypal

hotinbuy said: (14:46:22)

you are welcome

 

Την συνομιλία την έκανα paste και στο paypal, ας ελπίζουμε να πάνε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παρήγγειλα από hotinbuy hotinbuy said:

Hello,What can i do for you please?

You said: (14:35:55)

Sory i lost my connection before

You said: (14:36:34)

I want to buy ZTE 967s

hotinbuy said: (14:36:55)

ok

You said: (14:40:40)

I want to know the following:1you send it with singapure post with tracking number for free? You have it in stock? 2.you send the DEVICE rooted with greek language? 3.you give me as a gift protective case and film? Can i use the code national for extra discount? You give me european charger?

hotinbuy said: (14:41:09)

1.yes we send packages by Singapore post with tracking code,and it is free!

hotinbuy said: (14:41:15)

it is in stock now

hotinbuy said: (14:41:38)

2.Yes that we can root the phone and preinstall the greek language before shipping

hotinbuy said: (14:42:21)

3.yes that there will be a case and screen film in the package as gift,and also for the EU adapter

hotinbuy said: (14:42:43)

the coupon NATIONAL is still valid till the end of this month

You said: (14:44:36)

I my country we have a problem with customs, you can send it as a gift with smaller price To avoid them?

hotinbuy said: (14:45:00)

please not worry,we always send the package as personal gift,and low the declare price to avoid the tax for customer

You said: (14:45:44)

Thank you i will place my order with paypal

hotinbuy said: (14:46:22)

you are welcome

 

Την συνομιλία την έκανα paste και στο paypal, ας ελπίζουμε να πάνε όλα καλά

 

και ενα screenshot θα ηταν χρησιμο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...