Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...Ένα πράγμα πάντως που θα με βόλευε, ούτε το GravityBox δε το χει: η δυνατότητα να ενεργοποιήσεις το να "ξυπνά" το κινητό με τα κουμπιά volume, ώστε να μην αλλάζω τα φώτα στο power button.... (το αστείο είναι οτι έχει τη δυνατότητα να απενεργοποιήσεις αυτή τη λειτουργία, επειδή τα Jiagu G3/G4 την έχουν on by default). Αν ξέρει κανείς κάποιο τρόπο-πρόγραμμα που να σου δίνει δυνατότητα για να ενεργοποιηθεί κάτι τέτοιο, θα μου χρησίμευε πολύ αν το λέγατε, καθώς απο εμπειρία έχω λίγο τρομάξει με τα power buttons και την αντοχή τους....

 

Υπάρχει η εφαρμογή tap tap app με την οποία "ξυπνάει" και "κοιμίζεται" η οθόνη χωρίς να πατάς κανένα πλήκτρο. Το κόστος βέβαια είναι κατανάλωση κάποιας ενέργειας (μπαταρίας):)

 

Το καπάκι όντως και στο δικό μου το v987 (φαντάζομαι είναι ίδιο) σου δίνει την εντύπωση ότι θα γίνει κομάτια όταν το ξελουμπώνεις. Δεν ξέρω αν είναι μόνο αίσθηση η όντως κινδυνεύει να διαλυθεί.

Στο ThL W100 που είχα για 40 μέρες περίπου ήταν πολύ πιο "ντούρο".

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οντως ετσι ειναι φαινεται λιγο εθραυστο αλλα εχει ελαστικοτητα κ δεν νομιζω να σπασει απλα επειδη ειναι μεγαλο κ το τραβας απο την κατω ακρη λυγιζει ελαφρα.

λετε να μπορουμε να βρουμε κ αλλα χρωματα αν θελουμε να αλλαξουμε.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή tap tap app με την οποία "ξυπνάει" και "κοιμίζεται" η οθόνη χωρίς να πατάς κανένα πλήκτρο. Το κόστος βέβαια είναι κατανάλωση κάποιας ενέργειας (μπαταρίας):)

 

Το καπάκι όντως και στο δικό μου το v987 (φαντάζομαι είναι ίδιο) σου δίνει την εντύπωση ότι θα γίνει κομάτια όταν το ξελουμπώνεις. Δεν ξέρω αν είναι μόνο αίσθηση η όντως κινδυνεύει να διαλυθεί.

Στο ThL W100 που είχα για 40 μέρες περίπου ήταν πολύ πιο "ντούρο".

 

μπορεις να μας στειλεις λινκ και σε εμας?για περιεγραψε την λιγο πιο αναλυτικα.δλδ με την επαφη στην οθονη ανοιγει το κιν?

Link to comment
Share on other sites

αν ανοιγει η οθονη με ταπ δεν νομιζω να βολευει ρε παιδια γιατι οπου κ να το βαλεις θα ανοιγει.

κατεμε κ με τα πληκτρα της εντασης παλι δεν θα βολευει για τον ιδιο λογο αντε μονο για να μην χαλασει το power button

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια!!! παρασκευη εγινε despatched το δεμα μου οπως μου ειπαν στο μινιντιλ κυριακη ειχα τρακινγκ δευτερα εμφανιστηκε στο singpost.com και σημερα λεει οτι ειναι dispatched δλδ πηρε πληροφοριες... αντε απο την αλλη βδομαδα να το εχω στα χερια μου
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να το παραγγειλω αλλα το paypal δεν δεχεται την καρτα.Η καρτα ειναι μια Eurobank Debit Mastercard..Δεν κανει αυτη?

 

σου λεει κατι για τραπεζες και... ??

Link to comment
Share on other sites

σου λεει κατι για τραπεζες και... ??

 

Ελεγε οτι δεν μπορει να δεχτει την καρτα.Τιποτα για τραπεζες απο οσο θυμαμαι:(

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address.

Edited by KAJWBTFE
Link to comment
Share on other sites

Ελεγε οτι δεν μπορει να δεχτει την καρτα.Τιποτα για τραπεζες απο οσο θυμαμαι:(

 

στην ξαδερφη μου ελεγε κατι για την τραπεζα της οτι δεν την δεχεται και πρεπει να μιλησει με αυτους και κατι τετοια...

προφανως εχεις κανει λαθος ειτε το ονομα ειτε την διευθυνση ειτε γενικα τα νουμερα που βαζεις...

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω βαλει τα στοιχεια δεν ξερω και εγω ποσες φορες...Δεν νομιζω να κανω κατι λαθος στο περασμα των στοιχειων..Τεσπα.Σε ευχαριστω παντως!
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω βαλει τα στοιχεια δεν ξερω και εγω ποσες φορες...Δεν νομιζω να κανω κατι λαθος στο περασμα των στοιχειων..Τεσπα.Σε ευχαριστω παντως!

 

να ξερεις πρεπει να ειναι το ονομα που ειναι δηλωμενο στην καρτα ακριβως ιδιο με αυτο στο πειπαλ

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω βαλει τα στοιχεια δεν ξερω και εγω ποσες φορες...Δεν νομιζω να κανω κατι λαθος στο περασμα των στοιχειων..Τεσπα.Σε ευχαριστω παντως!

Φιλε ειχα και εγω παρομοιο προβλημα,απλα να επιλεξεις το edit για να ξαναεισαγεις τα στοιχεια και οχι στο add a new cad αυτο εκανα λαθος και δν το δεχοταν...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ειχα και εγω παρομοιο προβλημα,απλα να επιλεξεις το edit για να ξαναεισαγεις τα στοιχεια και οχι στο add a new cad αυτο εκανα λαθος και δν το δεχοταν...

 

Δεν μπορω να κανω edit μονο add.Πως να κανω edit?Παταω στο profile add or edit credit card αλλα μονο add εχει επιλογη..

Link to comment
Share on other sites

Ελεγε οτι δεν μπορει να δεχτει την καρτα.Τιποτα για τραπεζες απο οσο θυμαμαι:(

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address.

 

και σε μενα το εβγαλε στην αρχη. διορθωσα το billing address που δηλωσα στο minideal να ειναι ακριβως ιδιο με το billing address της καρτας που ειχα δηλωμενο στο paypal. ακριβως ιδιο ομως, γραμμα προς γραμμα. κ το δεχτηκε.

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με αυτο μαλλον γιατι εφτιαξα καινουριο λογαριασμο στο ονομα της γυναικας μου στο PAYPAL και τωρα μου εβγαλε να βαλω καπιοα αλλη καρα γιατι αυτην δεν τη δεχεται το συστημα.Θα παω αυριο να βγαλω μια απο Πειραιως και θα δοκιμασω παλι΄.
Link to comment
Share on other sites

σημερα στα ελτα κουριερ μου βγαζει αφιξη στην χωρα προορισμου.ποσες μερες θα παρει περιπου μεχρι να τα παραλαβω(μενω σε χωριο κοντα στην πτολεμαιδα)?
Link to comment
Share on other sites

Με αρκετή τύχη μπορεί μέχρι την παρασκευή.Εμένα είναι από δευτέρα στην Ελλάδα,πέρασε απο το ΚΔ Αεροδρομίου και ακόμη δεν έφτασε Κοζάνη.
Link to comment
Share on other sites

το μετεος το εχει δοκιμασει κανενας;

υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα με το κινητο;

λεω να το κανω πριν αρχισω να στρωνω το κινητο.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

http://www.ibuygou.com/p-zte_v967s_quad_core_android_4_2_5_0_inch_smartphone_1_2ghz_ips_screen_3g_gps_wifi_5_0mp-5303-usd.html

 

καποιοι ζουν σε αλλη διασταση,κοιταξτε εδω τιμη για το κινητο

Link to comment
Share on other sites

το μετεος το εχει δοκιμασει κανενας;

υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα με το κινητο;

λεω να το κανω πριν αρχισω να στρωνω το κινητο.

ναι δουλεύει κανονικά στο 2.5GB data

http://www.ibuygou.com/p-zte_v967s_quad_core_android_4_2_5_0_inch_smartphone_1_2ghz_ips_screen_3g_gps_wifi_5_0mp-5303-usd.html

καποιοι ζουν σε αλλη διασταση,κοιταξτε εδω τιμη για το κινητο

θα το μπέρδεψαν με το V987 :p
Link to comment
Share on other sites

Με αρκετή τύχη μπορεί μέχρι την παρασκευή.Εμένα είναι από δευτέρα στην Ελλάδα,πέρασε απο το ΚΔ Αεροδρομίου και ακόμη δεν έφτασε Κοζάνη.

Το πρωι το ηρθε με τον ταχυδρομο, το περελαβε η μητερα μου :p :p :X

το μετεος το εχει δοκιμασει κανενας;

υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα με το κινητο;

λεω να το κανω πριν αρχισω να στρωνω το κινητο.

Θα το δοκιμασω σε λιγο και θα γραψω.

Πρωτη εντυπωση πολυ θετικη :)

 

τα υπολοιπα θα τα γραψω αργοτερα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας στειλεις λινκ και σε εμας?για περιεγραψε την λιγο πιο αναλυτικα.δλδ με την επαφη στην οθονη ανοιγει το κιν?

Το κατεβαζεις απο το play.

Λειτουργει με το σενσορα, πιανει κινηση. Ειναι βολικο αν χρησιμοποιεις θηκη. Πολλες φορες ανοιγει η οθονη μολις ανοιξω το καπακι της θηκης.

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι το ηρθε με τον ταχυδρομο, το περελαβε η μητερα μου :p :p :X

 

Θα το δοκιμασω σε λιγο και θα γραψω.

Πρωτη εντυπωση πολυ θετικη :)

 

τα υπολοιπα θα τα γραψω αργοτερα :)

Kαλορίζικο φίλε.Δεν ειναι να τρελαίνεσαι με τα παλιοελτα? :lol: Περιμένουμε αναλυτικές εντυπώσεις

Σχετικά με τη συσκευή και το χρόνο φόρτισης και αν μπορεί να ανοίγει απο τα πλήκτρα φωνής

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45486343&postcount=25

Link to comment
Share on other sites

Με αρκετή τύχη μπορεί μέχρι την παρασκευή.Εμένα είναι από δευτέρα στην Ελλάδα,πέρασε απο το ΚΔ Αεροδρομίου και ακόμη δεν έφτασε Κοζάνη.

 

Ωραιο κινητο και σκεφτομαι να το παρω,ποσες μερες εκανε να σου ερθει κοζανη το εργαλειο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...