Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω οτι γινεται πολυς θόρυβος για το τίποτα. Δηλαδή πρωτη φορα παρουσιάζονται προβληματα σε εφαρμογές με την αλλαγη έκδοσης του Android? Πλάκα κανουμε τωρα ή πλέον ολοι εδω μπήκαμε χθες σ' αυτο το λειτουργικο?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα εδώ και λίγες μέρες που έκανα την αναβάθμιση σε κιτ κατ τρώει την μπαταρία σε μισή μέρα έχω βάλει το transparent weather clock λέτε να φταίει αυτό ;

 

Κανένας ;;;

Link to comment
Share on other sites

Κανένας ;;;

 

Δοκίμασες να το αφαιρέσεις και να δείς? Δεν χρειάζεται να στο πούμε εμείς αυτό... Επίσης υπάρχει θέμα για την μπαταρία οπότε συνέχισε τις ερωτήσεις σου εκεί!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες με φλας συνεχίζουν να μου φαίνονται κίτρινες και το θεωρώ παράλογο να είναι έτσι!. Δηλαδή αν αγόραζα πέρυσι το κινητό στα 700€ και εβγαζε τέτοια κιτρινάδα θα τρελενόμουν. Αν ενεργοποιήσω το HDR βγένει πολύ καλύτερη απ' οτι με φλας :mad: Να το στείλω πίσω να το τσεκάρουν?

http://imageshack.com/a/img841/3460/8w0y.jpg

http://imageshack.com/a/img843/9779/8sir.jpg

http://imageshack.com/a/img836/6817/xdmm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες με φλας συνεχίζουν να μου φαίνονται κίτρινες και το θεωρώ παράλογο να είναι έτσι!. Δηλαδή αν αγόραζα πέρυσι το κινητό στα 700€ και εβγαζε τέτοια κιτρινάδα θα τρελενόμουν. Αν ενεργοποιήσω το HDR βγένει πολύ καλύτερη απ' οτι με φλας :mad: Να το στείλω πίσω να το τσεκάρουν?

http://imageshack.com/a/img841/3460/8w0y.jpg

http://imageshack.com/a/img843/9779/8sir.jpg

http://imageshack.com/a/img836/6817/xdmm.jpg

 

Στα μάτια μου φαίνεται ότι όντως υπάρχει θέμα αλλά για να πάρεις περισσότερες απόψεις από χρήστες που δουλεύουν αρκετά τη κάμερα θα σου συνιστούσα να ρωτήσεις εδώ - Φωτογραφίες / βίντεο με το Galaxy S4 -.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την 4,4 πριν 3 μερες το κινητο το εχω μια εβδομαδα.Δεν μου κανει περιστροφη οθονης,ουτε σε κειμενα ουτε σε βιντεο ουτε τιποτα.Καμια λυση?
Not everyone understands house music..it's a spiritual thing..a body thing..a soul thing..
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την 4,4 πριν 3 μερες το κινητο το εχω μια εβδομαδα.Δεν μου κανει περιστροφη οθονης,ουτε σε κειμενα ουτε σε βιντεο ουτε τιποτα.Καμια λυση?

 

Την περιστροφή την έχεις ενεργοποιήσει? Factory reset έκανες πριν και μετά την εγκατάσταση?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Factory reset έκανες πριν και μετά την εγκατάσταση?

εβαλα την 4.4 χωρις να κανω Factory reset ουτε πριν ουτε μετα και δεν εχω κανενα προβλημα , παιζει να υπαρχει κανενα προβλημα στο μελλον?

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την 4.4 χωρις να κανω Factory reset ουτε πριν ουτε μετα και δεν εχω κανενα προβλημα , παιζει να υπαρχει κανενα προβλημα στο μελλον?

 

Διάβασε την υπογραφή μου και θα καταλάβεις. Νέα έκδοση(ειδικά όταν μιλάμε και από 4.3 σε 4.4) χωρίς καθαρό φλασάρισμα. Εγώ δε το συνιστώ και ασχολούμαι με φλασαρίσματα 5 χρόνια τώρα. Είτε στοκ είτε custom τις περισσότερες φορές τα θέματα που είχα μου παρουσιαζόντουσαν σε dirty flashing.

Τουλάχιστον με καθαρό ξέρω ότι δεν φταίει αυτό και να αρχίσω να αναρωτιέμαι! Maximum μισή ώρα θέλω για restore(download από play store) 78 εφαρμογών και ρυθμίσεις οθόνης, κλήσεων και 3 email, fb, twitter, viber accounts. Δεν είναι και δα τεράστια διαδικασία.

 

Αλλά αφού σου έκατσε στο μέλλον δεν αναμένεται να έχεις θέμα.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την 4.4 χωρις να κανω Factory reset ουτε πριν ουτε μετα και δεν εχω κανενα προβλημα , παιζει να υπαρχει κανενα προβλημα στο μελλον?

 

 

Αυτο δεν μπορει κανεις να το πει με σιγουριά. Μπορει να σου παρουσιάσει προβληματα, μπορει και οχι. Σιγουρο ομως ειναι οτι δεν εχεις την φουλ απόδοση και ταχυτητα που θα μπορουσες να εχεις απο το κινητο. Οσο μπελάς ειναι το factory reset, τοσο απαραίτητο ειναι σε τετοιες major αναβαθμίσεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μια ερωτηση από μενα. Όταν προσπαθω από το κινητο να στειλω ένα μηνυμα sms μου εμφανιζει στις περισσοτερες λεξεις που πληκτολογω μια οξεια-δασεια πανω στις λεξεις που είναι αρκετα εκνευριστικο. Υπαρχει τροπος να πληκτρολογω χωρις να καθομαι να ελεγχω συνεχεια αν η λεξη που πληκτολογησα είναι σωστη η πρεπει να την σβησω και να την ξαναγραψω χωρις αυτή την οξεια-δασεια από πανω?

Nikos
Link to comment
Share on other sites

Που λετε πηρα και γω s4 προερχομενος απο το μηλαρακι. Αυτο με την χωρα κατασκευης σε ποιο σημειο το βλεπω;
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Που λετε πηρα και γω s4 προερχομενος απο το μηλαρακι. Αυτο με την χωρα κατασκευης σε ποιο σημειο το βλεπω;

 

Από το Google Play κατεβάζεις το Phone Info Samsung.. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Από το Google Play κατεβάζεις το Phone Info Samsung.. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=el

Το κατεβασα και μου βγαζει στο τελος headsetconnect counter '2' και chargerconnect counter 'root required΄. Ξερει κανεις τι σημαινουν αυτα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα όταν κατεβάσω την μπάρα προς τα κάτω που έχει τα πολλά εικονίδια έχει και κάποιο που λέγεται συγχρονισμός. Τι ειναι αυτό σε τι χρησιμεύει πρέπει να το έχω ενεργό ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα όταν κατεβάσω την μπάρα προς τα κάτω που έχει τα πολλά εικονίδια έχει και κάποιο που λέγεται συγχρονισμός. Τι ειναι αυτό σε τι χρησιμεύει πρέπει να το έχω ενεργό ;

 

ναι σου συγχρονιζει mail,επαφες,σελιδοδεικτες.μπες ρυθμισεις-λογαριασμοι-google να δεις τι συγχρονιζει

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Στην γραμμη ειδοποιησεων γιατι εχει ενα τηλεφωνακι καξ γραφει επιστροφη στο viber; τωρα κατι εκανα και εμφανιστηκε. Επισης screenshot πως βγαζω;
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειχα το σ3 και αφου εκανα αναβαθμιση σε 4.3 δεν μπορουσα να στειλω μηνυμα με μικρα γραμματα παρα πονο με κεφαλαια,μηνυμα εννοω κανονικο οχι με viber και τετοια.Το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και τωρα στο σ4 με 4.4,γνωριζει κανεις κατι;
Not everyone understands house music..it's a spiritual thing..a body thing..a soul thing..
Link to comment
Share on other sites

Στην γραμμη ειδοποιησεων γιατι εχει ενα τηλεφωνακι καξ γραφει επιστροφη στο viber; τωρα κατι εκανα και εμφανιστηκε. Επισης screenshot πως βγαζω;

 

πρωτον γιατι εχεις viber:lol:

και για το δευτερο περνας την παλαμη απο αριστερα προς τα δεξια πανω στην οθονη,ακουμποντας την ομως

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειχα το σ3 και αφου εκανα αναβαθμιση σε 4.3 δεν μπορουσα να στειλω μηνυμα με μικρα γραμματα παρα πονο με κεφαλαια,μηνυμα εννοω κανονικο οχι με viber και τετοια.Το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω και τωρα στο σ4 με 4.4,γνωριζει κανεις κατι;

 

Μηνύματα/ρυθμίσεις/εισαγωγή λειτουργίας/unicode

Link to comment
Share on other sites

To edition που αγορασα εχει χωρα παραγωγης Βιετναμ. Και ακομα δεν εχω παρει την 4.4... Κανεις αλλος με χωρα παραγωγης Βιετναμ εχει παρει την 4.4?
Link to comment
Share on other sites

To edition που αγορασα εχει χωρα παραγωγης Βιετναμ. Και ακομα δεν εχω παρει την 4.4... Κανεις αλλος με χωρα παραγωγης Βιετναμ εχει παρει την 4.4?

 

Εκεί που γράφει : CSC COUYNTRY. Αυτό σε ενδιαφέρει, τα περισσότερα φτιάχνονται στο Vietnam!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που γράφει : CSC COUYNTRY. Αυτό σε ενδιαφέρει, τα περισσότερα φτιάχνονται στο Vietnam!! :)

 

εκει εμενα αναφερει Greece...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...