Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι,micro sim έχω,ούτε root είμαι...Σήμερα το πρωί ξεκίνησε να μου κάνει αυτά τα κόλπα ο γαλαξίας, όλο το βράδυ ήταν ανοικτός σε κατάσταση αναμονής χωρίς flight mode... Και όντως το imei είναι το ίδιο.Επίσης ξέχασα να αναφέρω πως απο σήμερα το πρωί ούτε το kies βλέπει το τηλέφωνό μου

 

Περνάς ξανά το firmware που έχεις με odin , και αν δεν φτιάξει κανε factory reset ,αν και πάλι δεν την βλέπει τότε πας μια βόλτα στο service .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περνάς ξανά το firmware που έχεις με odin , και αν δεν φτιάξει κανε factory reset ,αν και πάλι δεν την βλέπει τότε πας μια βόλτα στο service .

 

Άντε να δούμε τι θα δούμε.....Θα κάνω αυτά που πρότεινες κ ενημερώνω...Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω (ακόμα?!) αλλά διαβάζω γενικά καλά σχόλια για αυτή.

http://www.skroutz.gr/s/2856361/Samsung-microSDXC-Pro-64GB-Class-10.html

Δεν είδα για ασυμβατότητα ή προβλήματα με το S4 αν και κάποιοι λέγανε ότι δεν την διάβαζε το PC τους (υποθέτω εννοούν το card reader τους που μπορεί να ναι και κανα αρχαίο.)

Υπάρχουν και κάποια σχόλια πιο πριν στο thread.

 

Εγώ έχω SANDISK 64 GB CLASS 10 και είναι ΟΚ. Πλέον όμως με τα νέα λειτουργικά την 1η φορά που θα βάλεις την κάρτα στο κινητό ζητά φορμάτ μέσω του κινητού, οπότε πλέον αν την βγάλω από το κινητό και την βάλω σε card reader στον υπολογιστή δεν την διαβάζει και μου ζητά φορμάτ κάρτας ο υπολογιστής. Αυτό από όσο κατάλαβα είναι πλέον θέμα ANDROID, λύνεται με CUSTOM ROM και είναι ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για να μη πω τίποτε άλλο! Κάνω κάτι λάθος; Αν συνδέσω το κινητό με τον υπολογιστή την διαβάζει. Δεν δοκίμασα ακόμη όμως να συνδέσω το κινητό στο DVD PLAYER για να ακούσω τραγούδια, όπως έκανα με το SII. Κάτι μου λέει ότι δεν θα δουλέψει και θα συγχιστώ! Θα το δοκιμάσω το μεσημέρι.

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Tα ποστ περι micro sd μεταφερθήκαν στο κατάλληλο θεμα και παρακαλώ να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση που αφορά τα αξεσουάρ του s4 .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Η απόφαση πάρθηκε και πάμε για αγορα s4.Να ρωτήσω το εξής...είμαι αναποφάσιστος για το χρωμα...ενώ το λευκό ειναι πιο fantasy, φίλοι μου λένε πως το λευκό κουράζει και έτσι να προτιμησω το μαύρο.Παρακαλω τους κατόχους να με βοηθήσουν.

 

Ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

Edited by yoshitoshi
Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας θα σου πει οτι αυτο που αγορασε ειναι το καλυτερο χρωμα οποτε διαλεξε συμφωνα με οτι σ'αρεσει εσενα πιο πολυ.

Ειχα Galaxy s μαυρο,Galaxy S2 λευκο,Galaxy S3 λευκο και τωρα το Galaxy S4 το πηρα μαυρο.

Ετσι για να μη βαριεμαι. :p

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Η απόφαση πάρθηκε και πάμε για αγορα s4.Να ρωτήσω το εξής...είμαι αναποφάσιστος για το χρωμα...ενώ το λευκό ειναι πιο fantasy, φίλοι μου λένε πως το λευκό κουράζει και έτσι να προτιμησω το μαύρο.Παρακαλω τους κατόχους να με βοηθήσουν.

 

Ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

 

Το S3 το είχα σε λευκό και δεν μου άρεσε η αντίθεση του μαύρου της οθόνης όταν είναι κλειστή με το λευκό του πάνελ.

Το Note2 το πήρα Γκρι και το S4 μαύρο.

Θεωρώ το μαύρο πιο όμορφο και σοβαρό.

Εκτός αυτού αν χρησιμοποιήσεις ορίτζιναλ θήκη σε λευκό θα λερώνει αμέσως.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Η απόφαση πάρθηκε και πάμε για αγορα s4.Να ρωτήσω το εξής...είμαι αναποφάσιστος για το χρωμα...ενώ το λευκό ειναι πιο fantasy, φίλοι μου λένε πως το λευκό κουράζει και έτσι να προτιμησω το μαύρο.Παρακαλω τους κατόχους να με βοηθήσουν.

 

Ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

Όπως είπα ξανά, πήγα καρφωτος για λευκό και μόλις τα είδα πλάι πλάι στο χέρι μου η επιλογή για το μαύρο ήταν μονόδρομος. Στα δικά μου μάτια πάντα το μαύρο φάνταζε πιο executive, πιο κομψό και πιο όμορφο.. Ή απόφαση φυσικά δικιά σου :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αυτού αν χρησιμοποιήσεις ορίτζιναλ θήκη σε λευκό θα λερώνει αμέσως.

 

Είχα αρχικά την original flip και πλέον εδώ και καιρό την original s view σε λευκό και είναι πεντακάθαρο όλο το κινητό χωρίς κανένα θέμα. Φυσικά με την απαραίτητη φροντίδα, δε το πετάω και όπου να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Η απόφαση πάρθηκε και πάμε για αγορα s4.Να ρωτήσω το εξής...είμαι αναποφάσιστος για το χρωμα...ενώ το λευκό ειναι πιο fantasy, φίλοι μου λένε πως το λευκό κουράζει και έτσι να προτιμησω το μαύρο.Παρακαλω τους κατόχους να με βοηθήσουν.

 

Ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

 

Μόνο και μόνο για το look carbon στο πίσω μέρος μαύρο!!! Το λευκό πιστεύω δεν δίνει την ίδια αισθητική στο συγκεκριμένο τηλέφωνο!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω επιδοτηση για συσκευη και εχω αποφασισει να παρω το galaxy s4..ειμαι ομως στο εξωτερικο και θα ερθω για δυο βδομαδες Ελλαδα και θα ξανα φυγω,οποτε πρεπει να "βιαστω".Το ερωτημα μου ειναι αν πιστευετε (με τεκμηριωμενη αποψη) αν αξιζει να περιμενω το s4 i9506 με snapdragon 800 (αν και εφοσον ερθει ευρωπη-Ελλαδα,απο οτι λενε αρχες Σεπτεμβρη) και να το παρω στα χερια μου με καποιο curier...απλα ειναι κριμα να εχει καποιες εστω και μελλοντικες παραπανω ικανοτητες(οπως δυκτιο 4G καλυτερο, στα 2,3 gh κ.λ.π.)δεν παιρνω συχνα τηλεφωνο και θα ηθελα να ξερω,αλλιως να παρω το s4 i9505 που σιγουρα ειναι δυνατο!!
Absof@ckinglutely...ARIS S3.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Οπως και ο te_salat ειχα

S3 λευκο

Note ii γκρι

S4 μαύρο..

 

Αν θα αλλαζα κατι θα ηταν το s3 μονο σε σκουρο χρωμα.

Κατι δεν μου πηγαινε καλα με το λευκό!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο και μόνο για το look carbon στο πίσω μέρος μαύρο!!! Το λευκό πιστεύω δεν δίνει την ίδια αισθητική στο συγκεκριμένο τηλέφωνο!

 

Κλασσικα μαυρο...το ασπρο ειναι για τις γυναικες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή η συζήτηση είναι παντελώς ανούσια... ο καθένας παίρνει ό,τι του αρέσει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Θα παρακαλέσω λοιπόν να σταματήσει εδώ γιατί γεμίζουμε το forum με άχρηστα posts... ευχαριστώ.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά διαπιστώνω τρελά lug στην αναπαραγωγή full HD, νόμιζα πως είναι από την κάρτα μνήμης, αλλά το ίδιο κάνει και από τη μνήμη του κινητού, το έχει διαπιστώσει κανείς άλλος ή είμαι ο μόνος, στον υπολογιστή πάντως παίζει κανονικά...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά διαπιστώνω τρελά lug στην αναπαραγωγή full HD, νόμιζα πως είναι από την κάρτα μνήμης, αλλά το ίδιο κάνει και από τη μνήμη του κινητού, το έχει διαπιστώσει κανείς άλλος ή είμαι ο μόνος, στον υπολογιστή πάντως παίζει κανονικά...

 

Εγώ αντιθέτως .

Στον υπολογιστή lug ενώ στο κινητό σφαίρα.

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά διαπιστώνω τρελά lug στην αναπαραγωγή full HD, νόμιζα πως είναι από την κάρτα μνήμης, αλλά το ίδιο κάνει και από τη μνήμη του κινητού, το έχει διαπιστώσει κανείς άλλος ή είμαι ο μόνος, στον υπολογιστή πάντως παίζει κανονικά...

 

Εδώ δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα στο Siii θα έχουμε στο S4?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω επιδοτηση για συσκευη και εχω αποφασισει να παρω το galaxy s4..ειμαι ομως στο εξωτερικο και θα ερθω για δυο βδομαδες Ελλαδα και θα ξανα φυγω,οποτε πρεπει να "βιαστω".Το ερωτημα μου ειναι αν πιστευετε (με τεκμηριωμενη αποψη) αν αξιζει να περιμενω το s4 i9506 με snapdragon 800 (αν και εφοσον ερθει ευρωπη-Ελλαδα,απο οτι λενε αρχες Σεπτεμβρη) και να το παρω στα χερια μου με καποιο curier...απλα ειναι κριμα να εχει καποιες εστω και μελλοντικες παραπανω ικανοτητες(οπως δυκτιο 4G καλυτερο, στα 2,3 gh κ.λ.π.)δεν παιρνω συχνα τηλεφωνο και θα ηθελα να ξερω,αλλιως να παρω το s4 i9505 που σιγουρα ειναι δυνατο!!

 

Αν κάτι έχω μάθει τα τελευταία χρόνια είναι ότι πάντα αν περιμένεις ένα μήνα θα βγαίνει κάτι καλύτερο. Και πάντα θα λες κάτσε να περιμένω να δω και τούτο, α και βγαίνει σε ένα μήνα αυτό. Και διάβασα εκείνο! Στο θέμα μας. Δεν είναι τι πιστεύουμε εμείς! Είναι τι θες εσύ? Ακόμα και να βγει το S800 μην είσαι σίγουρος ότι θα το φέρουν άμεσα Ελλάδα και δη οι εταιρείες κινητής ή καταστήματα που συνεργάζονται με αυτές και θα πάρεις την επιδότηση σου...

Ένας χρήστης παραπάνω το έθεσε άκομψα αλλά στην ουσία αυτό λέει. Μπορείς να περιμένεις και το s6 αν κατάλαβες τι εννοώ. Αλλά και εκεί θα λες ας περιμένω το nexus X κλπ κλπ κλπ

Edited by Sol_Ballads

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν κάτι έχω μάθει τα τελευταία χρόνια είναι ότι πάντα αν περιμένεις ένα μήνα θα βγαίνει κάτι καλύτερο. Και πάντα θα λες κάτσε να περιμένω να δω και τούτο, α και βγαίνει σε ένα μήνα αυτό. Και διάβασα εκείνο! Στο θέμα μας. Δεν είναι τι πιστεύουμε εμείς! Είναι τι θες εσύ? Ακόμα και να βγει το S800 μην είσαι σίγουρος ότι θα το φέρουν άμεσα Ελλάδα και δη οι εταιρείες κινητής ή καταστήματα που συνεργάζονται με αυτές και θα πάρεις την επιδότηση σου...

Ένας χρήστης παραπάνω το έθεσε άκομψα αλλά στην ουσία αυτό λέει. Μπορείς να περιμένεις και το s6 αν κατάλαβες τι εννοώ. Αλλά και εκεί θα λες ας περιμένω το nexus X κλπ κλπ κλπ

 

Σε ευχαριστω φιλε..κατανοω αυτο που λες και το πιστευω και εγω.απλα εφοσον εχω την δυνατοτητα...(ας επιλεξω κατι δυνατο που υπαρχει τωρα,και μετα πιστεψε με δεν ειμαι απο αυτους που ξενερωνουν αν βγει κατι καλυτερο).Βασικα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα τσιμπησω το i9505 που οντως μετραει πολυ..απλα ηθελα να εκμηδενισω τις πιθανοτητες του να κανω μια λαθος επιλογη.που ειναι τα κρισιμα σημεια-διαφορες αναμεσα στα δυο μοντελα?γιατι ναι μεν τα διαβασα,αλλα δεν καταλαβα(περα απο το οτι θα ειναι πιο γρηγορο,εστω ελαχιστα,θα υποστηριζει κατι παραπανω εστω σε δυκτιο?).ακομα και στο android θα ειμαι καινουργιος και αυτος ειναι και ενας λογος που το σκεφτομαι...

Ευχαριστω..

Absof@ckinglutely...ARIS S3.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω επιδοτηση για συσκευη και εχω αποφασισει να παρω το galaxy s4..ειμαι ομως στο εξωτερικο και θα ερθω για δυο βδομαδες Ελλαδα και θα ξανα φυγω,οποτε πρεπει να "βιαστω".Το ερωτημα μου ειναι αν πιστευετε (με τεκμηριωμενη αποψη) αν αξιζει να περιμενω το s4 i9506 με snapdragon 800 (αν και εφοσον ερθει ευρωπη-Ελλαδα,απο οτι λενε αρχες Σεπτεμβρη) και να το παρω στα χερια μου με καποιο curier...απλα ειναι κριμα να εχει καποιες εστω και μελλοντικες παραπανω ικανοτητες(οπως δυκτιο 4G καλυτερο, στα 2,3 gh κ.λ.π.)δεν παιρνω συχνα τηλεφωνο και θα ηθελα να ξερω,αλλιως να παρω το s4 i9505 που σιγουρα ειναι δυνατο!!

 

Oι διαφορές στα κινητά που αναφέρεις είναι ελάχιστες! και σίγουρα σε καθημερινή χρήση δεν θα έχουν καμιά διαφορά!!! καλύτερη κάμερα (ποιότητα εικόνας) και ίσως καλύτερο gaming! Απλά αναρωτιέμαι πόσο καλύτερα specs θέλουμε? *σε κινητό τηλέφωνο!!!* να ξαναπώ ότι το κινητό δουλεύει μέχρι το απόγευμα χωρίς να αλλάξω μπαταρία = s3 - να κολλάει = s3 - και restart σε κάποιες εφαρμογές ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΆΛΙ S3, ανάλογα για ποια χρήση το θες? αν παίζεις παιχνίδια και σου αρέσει η φωτογραφία? περίμενε, αν είναι για σκληρή καθημερινή χρήση? εδώ είσαι! σίγουρα πάντως θα πρέπει να περιμένεις πολύ περισσότερο για το i9506 από τρεις βδομαδες! και σίγουρα θα κοστίζει ακριβότερα!

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι συμφέρει να πάρεις το κινητό με επιδότηση?

Γιατί πολλές φορές η τιμή του είναι τόσο φουσκωμένη που σου έρχεται ακριβότερα απ ότι να το αγοραζες από ένα άλλο μαγαζί, και να έριχνες τα λεφτά της επιδότησης στο πάγιο...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

@Mixaris3

Πρώτα πρώτα να δεις τι επιδότηση έχεις γιατί οι τιμές που πωλούν οι πάροχοι είναι εξωπραγματικές.

Δεν σε συμφέρει με τίποτα να αγοράσεις τώρα το S4 στην τιμή που το δίνουν γιατί θα πάει χαμένη η επιδότηση.

Αν το πουλήσεις μόλις βγεις από το κατάστημα και χωρίς να το ανοίξεις δεν θα πάρεις πάνω από 470€.

Δες λοιπόν τι επιδότηση έχεις και περίμενε γιατί το S4 με τον 800 θα πωλείται πόσο δίνουν τώρα αυτό με τον 600.

 

Θα πρέπει να λάβεις υπ όψη σου και μία άλλη παράμετρο.

Τα κούριερ κοστίζουν αρκετά για ιδιώτες.

Δεν ξέρω σε ποιά χώρα βρίσκεται αν είναι εκτός Ευρώπης θα σου κοστίσει γύρω στα 50€, συν ότι θα έχεις πρόβλημα με το εκεί τελωνείο που θα σου ζητάει δασμούς και θα πρέπει να κάνεις διαδικασία για αλλοδαπούς.

 

Ζυγισε τα όλα αυτά και αποφάσισε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε..κατανοω αυτο που λες και το πιστευω και εγω.απλα εφοσον εχω την δυνατοτητα...(ας επιλεξω κατι δυνατο που υπαρχει τωρα,και μετα πιστεψε με δεν ειμαι απο αυτους που ξενερωνουν αν βγει κατι καλυτερο).Βασικα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα τσιμπησω το i9505 που οντως μετραει πολυ..απλα ηθελα να εκμηδενισω τις πιθανοτητες του να κανω μια λαθος επιλογη.που ειναι τα κρισιμα σημεια-διαφορες αναμεσα στα δυο μοντελα?γιατι ναι μεν τα διαβασα,αλλα δεν καταλαβα(περα απο το οτι θα ειναι πιο γρηγορο,εστω ελαχιστα,θα υποστηριζει κατι παραπανω εστω σε δυκτιο?).ακομα και στο android θα ειμαι καινουργιος και αυτος ειναι και ενας λογος που το σκεφτομαι...

Ευχαριστω..

 

Επειδή θυμάμαι ότι ζεις στο εξωτερικο, αν έχεις ακούσει - διαβάσει για μελλοντική

παροχή LTE-A υπηρεσιών,! στη χώρα που ζεις? (μέχρι τώρα μόνο για Ρωσία και Κορέα γνωρίζω) ΤΌΤΕ ΝΑΙ αξίζει να περιμένεις! ή μόνη και ουσιαστική διαφορά υπέρ του i9506, στην Ελλάδα όταν και αν έρθει ποτέ! (lte-a) όλοι εδώ μέσα θα μιλάμε για το s6!!! μετά είναι και το κόστος! (χρεώσεις στη χώρα που ζεις από τον παροχέα σου για 4G και roaming αφού μιλάμε για επιδοτηση στην Ελλάδα! έχεις ελληνική εταιρεία!!! *το roaming θα καταργηθεί του χρόνου για χώρες της Ευρώπης μόνο*) άρα έχεις πολλά να σκεφτείς, Και τώρα που το σκεφτομαι να κατεβάσω με 100mbps!!! τι σκληρό δίσκο να παρω? να αγοράσω original καλώδιο σύνδεσης η κινέζικο? "εδώ κάνω πλάκα βεβαίως βεβαίως" αν και κάποια στιγμή θα το διαβάσω κ' αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά . δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστ . Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω . Το θέμα της έλλειψης ράδιο έχει λυθεί με κάποιο τρόπο ?είχα διαβάσει παλαιότερα για εφαρμογή αντίστοιχη...Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για το δίκτυο δεν τρελαίνομαι. Τι θέλω να πω. Το browsing είναι άκρως ικανοποιητικό και με καλό "H" . LTE απλά θα βάλω 2-3 φορές έτσι για να δω πως είναι! Κατά τα άλλα δεν το θέλω μόνιμα γιατί από όσο διαβάζω και γρηγορότερα φεύγουν τα data και σίγουρα η μπαταρία θα τελειώνει πιο γρήγορα! Επίσης πλέον σχεδόν όπου και να πας έχει και wifi, οπότε το τι δίκτυο έχεις δεν σε νοιάζει.

Εγώ αν δεν έπαιζα games και γενικά δεν του έκανα τέτοια χρήση θα έπαιρνα το 9505. 'Οπως και πήρα. Επίσης είμαι σίγουρος ότι αποκλείεται να το δούμε στην Ελλάδα πριν τον Οκτώβρη. Αίσθηση μου πάντα.

 

Είσαι σίγουρος ότι συμφέρει να πάρεις το κινητό με επιδότηση?

Γιατί πολλές φορές η τιμή του είναι τόσο φουσκωμένη που σου έρχεται ακριβότερα απ ότι να το αγοραζες από ένα άλλο μαγαζί, και να έριχνες τα λεφτά της επιδότησης στο πάγιο...

 

Σωστός αλλά τα λεφτά δεν πάνε έτσι ακριβώς. Εμένα μου έδωσαν 740 επιδότηση ή έκπτωση που ήταν 12€. Στα 2 χρόνια με έκτπωση κερδίζω περίπου 280-290€. Δηλαδή θέλω άλλα 170-200 ακόμα για να πάρω το S4 από σκρουτζομάγαζο. Άρα χάνω και 170€ από την τσέπη μου παραπάνω. Αν μπορούσες να βάλεις το ποσό επιδότησης αυτούσιο για πληρωμή παγίων τότε σε συμφέρει έτσι! Αλλά αυτό σπάνια γίνεται και με έκπτωση ουσιαστικά πέφτει κάτω και από το μισό ποσό η επιδότηση.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...