Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιο τροπο ??

 

Αυτο που με ...κουφανε οτι δεν ζητησε κωδικο για το δικτυο. Για να ειμαι σιγουρος κοιταξα το router αν το εχω με κωδικο και οντως ετσι το εχω

Το ειχα σεταρει σε αλλο σπιτι και εκει ζητησε κωδικο.

 

Ευχαριστω.

 

δεν εχει δαιφορες απο το σ3 διαβασε και το manual παιξε λιγο και θα τα βρεις ολα;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εχει δαιφορες απο το σ3 διαβασε και το manual παιξε λιγο και θα τα βρεις ολα;)

 

Που υπαρχει manual ελληνικο ? Αν δεν ειναι κοπος μου λες για να μην καθομαι να διαβασω ολο το manual

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγεί μονο για τα ελληνικά που είναι αγορασμένα απο Vodafone

 

 

 

Εγω από vodafone το αγόρασα και δεν βγάζει αναβάθμιση ουτε απο kies ούτε από ΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 4.3 για Ελληνικά S4?

 

Το δικο μου που πηρα σημερα δεν ειναι εληνικο αλλα μετα απο 683ΜΒ αναβαθμιση ειναι στην 4.3

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου που πηρα σημερα δεν ειναι εληνικο αλλα μετα απο 683ΜΒ αναβαθμιση ειναι στην 4.3

 

Μαλλον γερμανικο το κοβω

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον γερμανικο το κοβω

 

XEF γραφει μετα απο ελεγχο με kies αλλα δεν θυμαμαι που εχω το αρχειο με το τι σημαινουν...

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

XEF φραφει μετα απο ελεγχο με kies αλλα δεν θυμαμαι που εχω το αρχειο με το τι σημαινουν...

 

Γαλλικό είναι. Και το δικό μου XEF είναι..

:D
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη στο s4 δεν μπορεις να δεις σελιδες με περιεχομενο flash ακομα και αν εχεις εγκατεστημενο το flash add on και χρησιμοποιεις εναν browser σαν τον opera?

Ναι εμενα δεν παιζει,

Δεσ το βιντεο μου...με τον boat browser να παιζει flash στην 4.3

 

http://www.youtube.com/watch?v=RYo671TzsUw

Κωστη στο youtube ανοιγει για μπες π.χ στα web tv των καναλιων.Εμενα με πεταει εξω ο boat.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην αυτοματη περιστροφη της οθονης οταν την ενεργοποιης ενεργοποιηται κ στο μενου ''προσβασημοτητα'' κ την κανει πιο αργη την περιστροφη.κανω κατι λαθος?

Το εχετε τσεκαρει παιδια αυτο με την 4.3?ειναι μπαγκ?:blink:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Το εχετε τσεκαρει παιδια αυτο με την 4.3?ειναι μπαγκ?:blink:

 

Μήπως έχεις ενεργοποιημένη την ''εξυπνη περιστροφή''?? Αν ναι ,απενεργοποιησέ την

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργοποιημένη την ''εξυπνη περιστροφή''?? Αν ναι ,απενεργοποιησέ την

Ναι ρε φιλαράκι. Χιλια ευχαριστώ.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τροπο ??

 

Αυτο που με ...κουφανε οτι δεν ζητησε κωδικο για το δικτυο. Για να ειμαι σιγουρος κοιταξα το router αν το εχω με κωδικο και οντως ετσι το εχω

Το ειχα σεταρει σε αλλο σπιτι και εκει ζητησε κωδικο.

 

Ευχαριστω.

 

Όταν συνεχίζεις το ίδιο gmail στο λογαριασμό του κινητού.

Σου επαναφέρει μαζί με τις επαφές, ημερολόγιο κλπ και τις αποθηκευμένες WiFi ονομασίες με τους κωδικούς τους.

Πολύ βολικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εμενα δεν παιζει,

 

Κωστη στο youtube ανοιγει για μπες π.χ στα web tv των καναλιων.Εμενα με πεταει εξω ο boat.

 

Ναι ισχυει ...στα web tv και μενα με πεταει στην επιφανεια εργασιας.

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνεχίζεις το ίδιο gmail στο λογαριασμό του κινητού.

Σου επαναφέρει μαζί με τις επαφές, ημερολόγιο κλπ και τις αποθηκευμένες WiFi ονομασίες με τους κωδικούς τους.

Πολύ βολικό είναι.

 

Ευχαριστω αλλα και το πρωτο δικτυο που συνδεθηκε το ειχα αποθηκευμενο αλλα μου ζητησε κωδικο

 

Θα δω αυριο στη δουλεια αν θα ζητησει

 

Επανεφερε και οτι εφαρμογες ειχα στο παλιο S3 με ελαχιστες εξαιρεσεις

 

Ευχαριστω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα και το πρωτο δικτυο που συνδεθηκε το ειχα αποθηκευμενο αλλα μου ζητησε κωδικο

 

Θα δω αυριο στη δουλεια αν θα ζητησει

 

Επανεφερε και οτι εφαρμογες ειχα στο παλιο S3 με ελαχιστες εξαιρεσεις

 

Ευχαριστω

 

Σκέψου λίγο λογικά. Τον πρώτο κωδικό σ' τον ζήτησε γιατί μέχρι τότε δεν είχες συνδεθεί με το Gmail σου (αφού δεν είχες ίντερνετ). Έδωσες τον κωδικό, συνδέθηκες με το Gmail σου και μετά είχες όλους τους κωδικούς κανονικά.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου λίγο λογικά. Τον πρώτο κωδικό σ' τον ζήτησε γιατί μέχρι τότε δεν είχες συνδεθεί με το Gmail σου (αφού δεν είχες ίντερνετ). Έδωσες τον κωδικό, συνδέθηκες με το Gmail σου και μετά είχες όλους τους κωδικούς κανονικά.

 

Σωστα...Απλα και λογικα !! Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται οταν ξεκλειδωνουμε την οθονη να μην εμφανιζεται παραθυρακι για αδιαβαστα sms και αναπαντητες κλισεις ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εστειλα mail προς την Samsung Ελλας εκφραζοντας τα εντονα παραπονα μου για την απαραδεκτη επιλεκτικη εξυπηρετηση της με το να μην αναβαθμιζει ολα τα κινητα των πελατων της ταυτοχρονα την ωρα που καποιες αλλες εταιριες προσφερουν συσκευες με ακομα πιο καινουριο λογισμικο.Η προθεση μου ηταν να στειλω το mail αυτο προς τα κεντρικα της εταιριας αλλα μου ανοιγει μονο το ελληνικο σαιτ. Γνωριζει κανεις πως μπορω να επικοινωνησω με την μαμα εταιρια για να στειλω και εκει τα παραπονα μου; Ξερω θα με γραψουν εκει που δεν πιανει μελανι αλλα ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω αυτη την στιγμη, μιας και για το μελλον ξερω. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βγάλει κανείς άκρη με την μεταφορά μεγάλων σε μέγεθος παιχνιδιών στην sd; υπάρχει λύση πέρα από root και mountfolder;
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone μου ειπε οτι εχει ενεργοποιησει το 4g αλλα δεν βλεπω απο που μπορω να το ορισω....:(:(

Edit

 

Νομιζω οτι το βρηκα...Αυτο δεν ειναι ?

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βγάλει κανείς άκρη με την μεταφορά μεγάλων σε μέγεθος παιχνιδιών στην sd; υπάρχει λύση πέρα από root και mountfolder;

 

εφαρμογη gl to sd

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει ...στα web tv και μενα με πεταει στην επιφανεια εργασιας.

 

Καλησπέρα. Αν εγκαταστήσεις τον flash player χειροκίνητα, δεν δουλεύει με τον stock browser;

Εγώ στο s3 έτσι έχω κάνει και δουλεύουν τα flash video κλπ με τον stock browser.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν εγκαταστήσεις τον flash player χειροκίνητα, δεν δουλεύει με τον stock browser;

Εγώ στο s3 έτσι έχω κάνει και δουλεύουν τα flash video κλπ με τον stock browser.

 

οχι.εγω το δουλεβα με firefox μια χαρα.

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...