Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ την έβαλα όλα οκ αν και δεν μπορώ να βρω κάποια εμφανή διαφορά

 

Με την αναβαθμιση σε 4.3 τα αρχεια σου χαθηκαν ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδω και 2 μερες, ενω το κινητο με νορμαλ χρηση μου κραταγε 2 μερες (με κλειστο το βραδυ), τωρα ζεσταινεται αρκετα και με το ζορι μου κραταει 1 μερα.

Εχω βαλει το battery stats, αλλα δεν βρισκω κατι παραξενο.

Κοιταξα την μπαταρια και εχει μια μικρη καμπυλη απο την μια πλευρα.

Δεν βγαζει ματι δηλαδη οτι ειναι φουσκωμενη.

Αν την τοποθετησεις σε ενα τραπεζι, η μια πλευρα δεν εφαπτεται τοσο καλα οσο η αλλη.

Αυτο εννοειτε εσεις οταν λετε φουσκωμενη;

 

Αλλες φουσκώνουν περισσότερο, αλλες λιγότερο. Αλλά ναι ,είναι φουσκωμένη, πήγαινε να στην αλλαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβαθμιση σε 4.3 τα αρχεια σου χαθηκαν ?

Όχι δεν χάθηκε τίποτα, ρυθμίσεις, επαφές, εφαρμογές, τίποτα δεν χάθηκε όλα όπως πριν

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χάθηκε τίποτα, ρυθμίσεις, επαφές, εφαρμογές, τίποτα δεν χάθηκε όλα όπως πριν

 

Εσαι σιγουρος οτι εγινε η αναβαθμηση ? Εγω που το αναβαθμησα χθες το βραδυ δεν εμεινε τιποτα μεσα , το ξαναστησα απ την αρχη.

ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Έγινε αναβάθμιση σίγουρα λέει 4.3 στις ρυθμίσεις του τηλ, εχω βάλει nova launcher οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό, όπως και να έχει πάντως τα αρχεία μου είναι όλα στην θέση τους και το τηλ είναι στην 4.3, α και κάτι τελευταίο την αναβάθμιση την έκανε με ΟΤΑ
Link to comment
Share on other sites

Έγινε αναβάθμιση σίγουρα λέει 4.3 στις ρυθμίσεις του τηλ, εχω βάλει nova launcher οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό, όπως και να έχει πάντως τα αρχεία μου είναι όλα στην θέση τους και το τηλ είναι στην 4.3, α και κάτι τελευταίο την αναβάθμιση την έκανε με ΟΤΑ

 

Εγω την εκανα μεσω KIES κι εκανε 4,5 ωρες να την περασει.

ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Εγω την εκανα μεσω KIES κι εκανε 4,5 ωρες να την περασει.

 

Πως μπορείς και το χρησιμοποιείς αυτο το άθλιο πρόγραμμα?? Μονο στο ακουσμα της λέξης kies ,κάτι με πιάνει:lol: ...δεν γνωρίζω εαν έχει σημασία, αλλά πάντοτε κάνω τις αναβαθμίσεις ΟΤΑ και ποτέ δεν χάθηκε κατι. Κι αν θυμάμαι καλά, την 4.3 εκανε ΟΤΑ ενα 40λεπτο να την περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Εσαι σιγουρος οτι εγινε η αναβαθμηση ? Εγω που το αναβαθμησα χθες το βραδυ δεν εμεινε τιποτα μεσα , το ξαναστησα απ την αρχη.

 

το κινητο σου ειναι με originale software ?

το δικο μου ειναι και σημερα μου ηρθε αναβάθμιση απο 4.2.2 σε 4.3 αν ειναι να την κανω την αναβαθμιση και να χαθουν ολα δεν θα την κανω δεν το ξαναστηνω απο την αρχη !

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα μετα απο απλη αναβαθμιση μεσω ΟΤΑ τα δεδομενα ΔΕΝ διαγραφονται

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα μετα απο απλη αναβαθμιση μεσω ΟΤΑ τα δεδομενα ΔΕΝ διαγραφονται

 

οταν λες μεσω οτα τι ενοεις ?

εγω θα την κανω μεσω wifi.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες μεσω οτα τι ενοεις ?

εγω θα την κανω μεσω wifi.

 

Πας ρυθμίσεις>περισσότερα>πληροφορίες συσκευής> ενημέρωση λογισμικου και ακολουθείς την διαδικασία χωρις να είναι συνδεδεμένο το κινητο στο kies... OTA=Over The Air

Link to comment
Share on other sites

Πας ρυθμίσεις>περισσότερα>πληροφορίες συσκευής> ενημέρωση λογισμικου και ακολουθείς την διαδικασία χωρις να είναι συνδεδεμένο το κινητο στο kies... OTA=Over The Air

 

Σε ευχαριστω !

Και εγω παντα ετσι την κανω την αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Στην 4.3 δεν υπάρχει περίπτωση ενεργοποίησης του flash player?έβαλα boat browser και έκανα εγκατάσταση flash player αλλά μου πετάει μήνυμα διακοπής του boat όταν πάω να ανοίξω ένα βίντεο με flash player.

Και κατι τελευταιο. Στην αυτοματη περιστροφη της οθονης οταν την ενεργοποιης ενεργοποιηται κ στο μενου ''προσβασημοτητα'' κ την κανει πιο αργη την περιστροφη.κανω κατι λαθος?

Edited by yiannisv2000
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τις τελευταίες ημέρες όταν ανοίγω το Internet μου πετάει συνέχεια αυτό το μήνυμα, μήπως ξέρετε τι είναι και πώς φεύγει ?
Link to comment
Share on other sites

Στην 4.3 δεν υπάρχει περίπτωση ενεργοποίησης του flash player?έβαλα boat browser και έκανα εγκατάσταση flash player αλλά μου πετάει μήνυμα διακοπής του boat όταν πάω να ανοίξω ένα βίντεο με flash player.

Και κατι τελευταιο. Στην αυτοματη περιστροφη της οθονης οταν την ενεργοποιης ενεργοποιηται κ στο μενου ''προσβασημοτητα'' κ την κανει πιο αργη την περιστροφη.κανω κατι λαθος?

Δηλαδη στο s4 δεν μπορεις να δεις σελιδες με περιεχομενο flash ακομα και αν εχεις εγκατεστημενο το flash add on και χρησιμοποιεις εναν browser σαν τον opera?

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έκανα αναβάθμισει μέσω kies σε 4.3 και όλα καλά δεν χάθηκε τίποτα γύρω στα 15 με 20 λεπτά κράτησε
Link to comment
Share on other sites

Στην 4.3 δεν υπάρχει περίπτωση ενεργοποίησης του flash player?έβαλα boat browser και έκανα εγκατάσταση flash player αλλά μου πετάει μήνυμα διακοπής του boat όταν πάω να ανοίξω ένα βίντεο με flash player.

Και κατι τελευταιο. Στην αυτοματη περιστροφη της οθονης οταν την ενεργοποιης ενεργοποιηται κ στο μενου ''προσβασημοτητα'' κ την κανει πιο αργη την περιστροφη.κανω κατι λαθος?

 

Δεσ το βιντεο μου...με τον boat browser να παιζει flash στην 4.3

 

http://www.youtube.com/watch?v=RYo671TzsUw

Link to comment
Share on other sites

Στην 4.3 δεν υπάρχει περίπτωση ενεργοποίησης του flash player?έβαλα boat browser και έκανα εγκατάσταση flash player αλλά μου πετάει μήνυμα διακοπής του boat όταν πάω να ανοίξω ένα βίντεο με flash player.

Και κατι τελευταιο. Στην αυτοματη περιστροφη της οθονης οταν την ενεργοποιης ενεργοποιηται κ στο μενου ''προσβασημοτητα'' κ την κανει πιο αργη την περιστροφη.κανω κατι λαθος?

 

Με dolpin μια χαρά παιζει

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

To ertopen.com θελει flash??σε μενα δεν παιζει.....μονο με το Photon παιζει Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....Σημερα ..αναβαθμιστηκα απο s3 σε s4

 

Μου εκανε εντυπωση οτι συνδεθηκε με το κλειδωμενο ασυρματο μου μονο του χωρις να ζητησει κωδικο !!

 

Μου εβγαλε 683ΜΒ αναβαθμιση που κανω τωρα

 

 

Θα σας ζαλισω λγακι..

 

Η διαταξη στις αρχικες οθονες αλλαζει ?? Την κεντρικη οθονη μου την εμφανιζει με δυο αριστερα της και τεσσερες δεξια ενω στο s3 ειχε απο τρεις δεξια και αριστερα

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....Σημερα ..αναβαθμιστηκα απο s3 σε s4

 

Μου εκανε εντυπωση οτι συνδεθηκε με το κλειδωμενο ασυρματο μου μονο του χωρις να ζητησει κωδικο !!

 

Μου εβγαλε 683ΜΒ αναβαθμιση που κανω τωρα

 

 

Θα σας ζαλισω λγακι..

 

Η διαταξη στις αρχικες οθονες αλλαζει ?? Την κεντρικη οθονη μου την εμφανιζει με δυο αριστερα της και τεσσερες δεξια ενω στο s3 ειχε απο τρεις δεξια και αριστερα

 

Ευχαριστω.

 

Όλα αλλάζουν το κάνεις όπως σου αρέσει

Link to comment
Share on other sites

Όλα αλλάζουν το κάνεις όπως σου αρέσει

 

Με ποιο τροπο ??

 

Αυτο που με ...κουφανε οτι δεν ζητησε κωδικο για το δικτυο. Για να ειμαι σιγουρος κοιταξα το router αν το εχω με κωδικο και οντως ετσι το εχω

Το ειχα σεταρει σε αλλο σπιτι και εκει ζητησε κωδικο.

 

Ευχαριστω.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...