Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως το ενεργοποιω και τι ακριβως κανει αυτο το hdr?

 

Εχω δει καποια βιντεος οτι κανει καλυτερη ποιοτητα στις φωτογραφιες αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και στα βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποια εφαρμογή να κατεβάζει απευθείας από YouTube σε mp3 και να δουλεύει ξέρει κανείς;

Το Fullrip δοκίμασα κανα 2 φορές και δούλεψε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Πως το ενεργοποιω και τι ακριβως κανει αυτο το hdr?

 

Εχω δει καποια βιντεος οτι κανει καλυτερη ποιοτητα στις φωτογραφιες αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και στα βιντεο.

 

Με κάθε καλή πρόθεση. Τι είναι πιο εύκολο. Να ρωτήσεις εδώ ή να μπεις στην κάμερα και να δεις τι γίνεται? Δεν είναι και κάτι το τρελό. Ασχολήσου πιο πολύ με το τηλέφωνο παρά με το φόρουμ. Το πήρες για να το χαρείς

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως απαντάτε ετσι στον άνθρωπο μια ερώτηση έκανε όποιος νομίζει ότι δεν είναι άξια αναφοράς ας μην ασχοληθεί. Για τις φωτογραφίες τώρα σε εσωτερικούς χώρους είτε μέρα είτε νύχτα δοκίμασε τη λειτουργία νύχτα συνήθως κανει καλή δουλειά, σε εξωτερικούς χώρους την ημέρα το auto κάνει καλή δουλειά, την ημέρα βέβαια μπορείς να χρησιμοποιεις το hdr που είναι η εμπλουτισμενη και να παίξεις λίγο για να δεις πιο mod σου αρέσει.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανέκαθεν είμαι της λογικής σκαλίζω τα πάντα όταν ψάχνω κάτι. Αν δεν το βρω το ψάχνω στο διαδίκτυο για ήδη έτοιμες απαντήσεις, αν και πάλι όχι τότε ρωτάω. Δεν μιλάω για πολύωρο ψάξιμο αλλά να ασχοληθώ λίγο. Αν μου λες ότι μπήκες στην κάμερα, την έψαξες και δεν βρήκες πως μπαίνει το HDR τότε πάω πάσο. Είναι επιλογή στις ρυθμίσεις και μενού της κάμερας. Edited by m7ixalis

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις τώρα παρατήρησα ότι το κινητό μου δεν παίζει flash player χρησιμοποιώ το Chrome αλλά και τον μαμά browser τι να κάνω για να μπορώ να βλέπω σελίδες με flash player ευχαριστώ!
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ για δες αν έχει φουσκώσει η μπαταρία κ θέλει αντί κατάσταση. ..αλλιώς μια βαριά εφαρμογή δουλεύει στο full συνέχεια. ..

Κ πες μας να ξερουμε...

 

Δυστυχως βλεπω ειναι θεμα μπαταριας μετα απο ενα μηνα χρησης διοτι εδω και 2 μερες πεφτει πιο γρηγορα απο οτι επεφτε..

Not everyone understands house music..it's a spiritual thing..a body thing..a soul thing..
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως βλεπω ειναι θεμα μπαταριας μετα απο ενα μηνα χρησης διοτι εδω και 2 μερες πεφτει πιο γρηγορα απο οτι επεφτε..

 

Ψαξε καλα τις εφαρμογες ..

 

Εμενα αυτή η φαινομενικα αθωα εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock μου εριχνε την μπαταρια παρα πολύ . Όταν την ξεκελιδωνω το κινητο με αυτή κανω και επιβολή διακοπης από την διαχειρηση εφαρμογών και όλα καλα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις τώρα παρατήρησα ότι το κινητό μου δεν παίζει flash player χρησιμοποιώ το Chrome αλλά και τον μαμά browser τι να κάνω για να μπορώ να βλέπω σελίδες με flash player ευχαριστώ!

 

Android συσκευές πάνω από 4.+ δεν έχουν πλέον Flash player έπειτα από απόφαση της adobe να σταματήσει το developing αν θυμάμαι καλά.

Μπορείς είτε να κατεβάσεις μία παλαιότερη έκδοση adobe flash player και να δοκιμάσεις τη τύχη σου είτε να κατεβάσεις κάποιον browser όπως Dolphin ο οποίος εμπεριέχει flash και να κάνεις τη δουλειά σου.

Περισσότερες πληροφορίες/links θα βρεις σε σχόλια χρηστών στις τελευταίες σελίδες εδώ.

 

Καλησπερα παιδια..,εχω ενα θεματακι με το πληκρολογιο..δεν μπορω να αλλαξω την γλωσσα με την κυλιση της μπαρας (space).δοκιμασα και επαναφορα ρυθμισεων πληκρολογιου και τπτ..εχεις κανεις καμια ιδεα??

 

Έβγαλες άκρη τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις τώρα παρατήρησα ότι το κινητό μου δεν παίζει flash player χρησιμοποιώ το Chrome αλλά και τον μαμά browser τι να κάνω για να μπορώ να βλέπω σελίδες με flash player ευχαριστώ!

 

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

Κάνεις sroll και κατεβάζεις τον Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) . Εγκατάσταση και νομίζω πως θα είσαι ΟΚ .

Εμένα δουλεύει μιά χαρά με τον μαμά browser σε 4.3 και στο S4 φίλου μου με 4.4

Edited by geobas
Link to comment
Share on other sites

Android συσκευές πάνω από 4.+ δεν έχουν πλέον Flash player έπειτα από απόφαση της adobe να σταματήσει το developing αν θυμάμαι καλά.

Μπορείς είτε να κατεβάσεις μία παλαιότερη έκδοση adobe flash player και να δοκιμάσεις τη τύχη σου είτε να κατεβάσεις κάποιον browser όπως Dolphin ο οποίος εμπεριέχει flash και να κάνεις τη δουλειά σου.

Περισσότερες πληροφορίες/links θα βρεις σε σχόλια χρηστών στις τελευταίες σελίδες εδώ.

 

 

 

Έβγαλες άκρη τελικά?

 

 

 

 

 

 

 

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

Κάνεις sroll και κατεβάζεις τον Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) . Εγκατάσταση και νομίζω πως θα είσαι ΟΚ .

Εμένα δουλεύει μιά χαρά με τον μαμά browser σε 4.3 και στο S4 φίλου μου με 4.4

 

Παιδιά ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω μόλις γυρίσω από τη δουλειά!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

Κάνεις sroll και κατεβάζεις τον Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) . Εγκατάσταση και νομίζω πως θα είσαι ΟΚ .

Εμένα δουλεύει μιά χαρά με τον μαμά browser σε 4.3 και στο S4 φίλου μου με 4.4

 

Καλησπέρα λοιπόν το εγκατέστησα αλλά δεν μου ανοίγει της ρύθμισης μήπως πάω αλλού για να της βρω? [ATTACH]45398[/ATTACH]

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λοιπόν το εγκατέστησα αλλά δεν μου ανοίγει της ρύθμισης μήπως πάω αλλού για να της βρω? [ATTACH]45398[/ATTACH]

 

Δεν ρυθμίζεις κάτι

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε chrome παίζει ο flash player ή έχει από μόνο του??

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Να ρωτήσω. Πρέπει να περάσω το flash player???? και μήπως ξέρετε αν υπάρχει κάλυμμα για την πίσω μεριά του κινητού. ;;;; Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σε chrome παίζει ο flash player ή έχει από μόνο του??

 

Όχι δεν παίζει flash στον chrome .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν παίζει flash στον chrome .

 

Kαι ποιος browser υποστηρίζει flash ??

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Δεν ρυθμίζεις κάτι

Δεν θυμάμαι να έκανα τίποτα ιδιαίτερες ρυθμίσεις στο S4 του φίλου μου , όπως και στο S3 μου . Απλά έτρεξα το apk

Kαι ποιος browser υποστηρίζει flash ??

Ο μαμά αφού εγκαταστήσεις τον Player .

Link to comment
Share on other sites

Kαι ποιος browser υποστηρίζει flash ??

 

Διάβασε το FAQ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να έκανα τίποτα ιδιαίτερες ρυθμίσεις στο S4 του φίλου μου , όπως και στο S3 μου . Απλά έτρεξα το apk

 

Ο μαμά αφού εγκαταστήσεις τον Player .

 

Ούτε ο μαμά παίζει ούτε ο Chrome τέλος πάντων θα αλλάξω Browser για να τελειώνω απλός αυτός με βόλευε γιατί είχα παντού όπου έμπαινα από το pc τα είχα και εδώ!

 

 

Λοιπόν πέρασα τον Dolphin ενώ έχεις συγχρονισμό μέσο Google συνδέομαι αλλά δεν μου εμφανίζει τους σελιδοδεικτες που έχω και στο pc! Τεσπα. ...Πάντως κάνω δουλειά τώρα!

Edited by Fourtounas
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις αγόρασα ένα Samsung Galaxy S4 και μου κάνει εντύπωση το πόσο κολλημένο με την οθόνη είναι το μπροστινό αυτοκόλλητο.

Αφού έχω αρχίσει να σκέφτομαι μήπως είναι μέρος του κινητού και σταμάτησα να προσπαθώ να το βγάλω.

Καμιά ιδέα;

http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...