Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό και επίσης είτε από εκεί είτε από τις ρυθμίσεις κλείνεις και το location reporting και τελείωσες.

Υπηρεσια εντοπισμου θεσης εννοεις;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπηρεσια εντοπισμου θεσης εννοεις;;

 

Δεν χρησιμοποιώ ποτέ ελληνικά! Location reporting ... τώρα τι σαπίλα μετάφραση έχουν κάνει στα ελληνικά δεν ξέρω.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την μπροστινη ζελατινα τιν βγαζουμε οταν περνουμε το τηλ καινουριο?

Ειναι κολημενη καλα στην οθονη αλλα δεν ξερω αν κανει να αφυσουμε την συγκεκριμενη πανω!

Ας μου απαντηση καπιος !

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την μπροστινη ζελατινα τιν βγαζουμε οταν περνουμε το τηλ καινουριο?

Ειναι κολημενη καλα στην οθονη αλλα δεν ξερω αν κανει να αφυσουμε την συγκεκριμενη πανω!

Ας μου απαντηση καπιος !

Ευχαριστω!

 

εννοείται την αφήνεις. .

Link to comment
Share on other sites

Για θυμιστε μου ρε παιδια γιατι κολλησε το μυαλο μου,που παμε για να μετρησουμε θερμοκρασια και υγρασια χωρου??
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για θυμιστε μου ρε παιδια γιατι κολλησε το μυαλο μου,που παμε για να μετρησουμε θερμοκρασια και υγρασια χωρου??

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.komur.android.galaxys4sensors

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Για θυμιστε μου ρε παιδια γιατι κολλησε το μυαλο μου,που παμε για να μετρησουμε θερμοκρασια και υγρασια χωρου??

 

Μέσω S-Health , επίπεδο άνεσης.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως κάποιος ξέρει γιατί στα sms, οταν βάζω emoticon μου βγάζει: μετατροπή μηνύματος σε πολυμέσα ;; Επίσης μου βγάζει ότι το μήνυμα θα φύγει όταν θα ανοίξω τα δεδομένα κινητού.. Τα ανοίγω και εγώ, αλλά πότε φεύγει μετά απο 5 λεπτα και άλλες φορές δεν "θέλει" να φύγει
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως κάποιος ξέρει γιατί στα sms, οταν βάζω emoticon μου βγάζει: μετατροπή μηνύματος σε πολυμέσα ;; Επίσης μου βγάζει ότι το μήνυμα θα φύγει όταν θα ανοίξω τα δεδομένα κινητού.. Τα ανοίγω και εγώ, αλλά πότε φεύγει μετά απο 5 λεπτα και άλλες φορές δεν "θέλει" να φύγει

 

Δεν βαζεις emoticon σε sms,εκει που γραφεις το μηνυμα πατα το πληκτρο του μενου κατω αριστερα και επελεξε εισαγωγη smiley

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζεις emoticon σε sms,εκει που γραφεις το μηνυμα πατα το πληκτρο του μενου κατω αριστερα και επελεξε εισαγωγη smiley

 

Αυτό κάνω. . Απλά τα smiley του πληκτρολογίου νόμιζα οτι τα λένε emoticons

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιλάω πάντα για την νέα έκδοση black edition. Ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζεις emoticon σε sms,εκει που γραφεις το μηνυμα πατα το πληκτρο του μενου κατω αριστερα και επελεξε εισαγωγη smiley

 

 

Υπαρχει περιπτωση να το χρεωσουν σαν mms κατι τετοιο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρειτε αν εχει απαντηθει ξανα :επειδη προκειται να αλλαξω συσκευη πως μπορω να σωσω καποια sms που εχω για να μην τα χασω κ νατα μεταφερω στην νεα μου συσκευη;
Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρειτε αν εχει απαντηθει ξανα :επειδη προκειται να αλλαξω συσκευη πως μπορω να σωσω καποια sms που εχω για να μην τα χασω κ νατα μεταφερω στην νεα μου συσκευη;

 

Μετέφερε τα εύκολα απ τη μια συσκευή στην άλλη μέσω smart switch mobile https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.easyMover&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι πρωτα θα πουλησω την μια συσκευη και μετα απο μερικες ωρες θα εχω την νεα συσκευη:rolleyes:

 

SMS Backup

(1) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

(2) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync

 

Επισης για να δεις ποσο κινειται η τιμη μπορεις να πας στο θεμα με τις πωλησεις κινητων και να δεις ποσο πουλουνται τα αλλα S4

Μην το γεμισουμε το θεμα εδω με τετοιες ερωτησεις που αν δεν κανω λαθος απαγορευεται και απο τους κανονες χρησης του Forum.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια με kitkat ποση ram εχετε ελευθερη εμενα μου δειχνει 865mb σε χρηση και 0.93 ελευθερα ειναι καλα ?
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια με kitkat ποση ram εχετε ελευθερη εμενα μου δειχνει 865mb σε χρηση και 0.93 ελευθερα ειναι καλα ?

 

1,78GB είναι υπεραρκετά. Μην το ψάχνεις. Ευχαριστήσου το κινητό σου. Ακόμα και τα ελεύθερα δεν είναι ακριβώς ελεύθερα. λειτουργεί διαφορετικά το android.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μολις τωρα εκανα έναν ελεγχο για ενημερωση λογισμικού και αρχισε να κατεβαινει πιθανότατα η νεα εκδοση του android.

 

Κατεβαινει ασυρματα .. Είναι σωστος τροπος η θα μπλέξω? Επειδή φευγω αυριο για το εξωτερικο θα λειτουργησει σωστα το τηλεφωνο η θα εχω προβλήματα?

 

Η συσκευη είναι προελευσης Αυστριας και το αρχειο που κατεβαινει είναι περιπου 350mb

Edited by toulge
Nikos
Link to comment
Share on other sites

Κάποια παιδιά που πήραν το black edition, μπορούν να μας πούνε αν τα ακουστικά είναι μαύρα; ; Και αν υπάρχουν καινούργιοι ήχοι και wallpapers; Κυκλοφορεί πολύ ράδιο αρβύλα και δεν ξέρω τι να πιστέψω
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω τοσ4 black mist ελληνικο κ δεν μου εχει ερ8ει ακομα η κιτκατ ειναι φυσιολογικο?

 

Εξαρτάται την χώρα προέλευσης ,δοκίμασε και με το kies .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!!

Ειμαι νεος εδω και θα ηθελα καποιες πληροφοριες για το τηλεφωνο.

Πριν σκαρτο μηνα αγορασα το S4 και σε γενικες γραμμες μπορω να πω οτι το εχω ψιλομαθει.

Αυτο που με εχει κολλησει λιγο ειναι οταν θελω σε μια επαφη να αλλαξω την ετικετα στα τηλεφωνα.μου βγαζει μονο καποιες στανταρ που εχει και δεν μια προσαρμογη ή νεα ετικετα(οπως στο iPhone,το προηγουμενο τηλεφωνο μου)!!!

Υπαρχει τροπος να βαλω μια δικη μου ετικετα και οχι τα γνωστα σπιτι,εργασια....κτλ!!

Γιατι θελω να εχω πχ για επαφη μια εταιρια στην οποια να εχω περασμενα τηλεφωνα σταθερα-κινητα για συγκεκριμενους ανθρωπους. πχ Γιωργος 69........., Κωστας 69.........!!!! Στο iPhone ειχε επιλογη νεα ετικετα που εγραφες οτι ηθελες για ετικετα για το συγκεριμενο αριθμο στην επαφη. Κατι παρομοιο εχει και το S4 αλλα μονο για τα email!!!

Eυχαριστω εκ των προτερων για τη βοηθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια παιδιά που πήραν το black edition, μπορούν να μας πούνε αν τα ακουστικά είναι μαύρα; ; Και αν υπάρχουν καινούργιοι ήχοι και wallpapers; Κυκλοφορεί πολύ ράδιο αρβύλα και δεν ξέρω τι να πιστέψω

 

Τα ακουστικά δεν τα άνοιξα καν. Όλα τα άλλα ναι.

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά δεν τα άνοιξα καν. Όλα τα άλλα ναι.

 

ναι και μαυρα ειναι και τα ακουστικα και ο φορτηστεις και το καλωδιο και καινουργια wallpaper ringtones

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...