Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Καλησπέρα πρόσφατα πήρα την neo hybrid και μπορώ να πω πως είναι πάρα πολύ καλή. Όσοι την βλέπουν δεν καταλαβαίνουν ότι είναι θήκη. Ένα πρόβλημα έχω μόνο και αυτό είναι η τρύπα για το audio Jack. Πολλά βύσματα δεν χωράνε και με ενοχλεί. Μήπως έχετε βρει καμία πατέντα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει χρησιμοποιήσει κανένας MHL 2.0 ADAPTER να μας πει εντυπώσεις; Εκτός από τον γνήσιο της Samsung υπάρχει κάτι άλλο που να κάνει για το s4;

 

Πριν μερικες μερες πηρα εναν απο ebay γνησιος στα 7 δολαρια (μετα το ebay "κατεβασε" την δημοπρασια).Τον δοκιμασα και σε 24αρα FHD και σε 40αρα FHD. Ολα μια χαρα ,ειναι λιγο παραξενο βεβαια να δουλευεις το κινητο σε πολλες ιντσες αλλα ειναι αλλη αισθηση. Επισης η micro-usb του S4 δινει αρκετο ρευμα για να δουλεψει αλλα καλου κακου συνδεεις τον φορτιστη της συσκευης για καλυτερη αυτονομια.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω αυτό εδώ για μουσική μεσω bluetooth χωρις καλώδια και λοιπά. Το έχει κάποιος; Η κάποια άλλη καλύτερη πρόταση;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω αυτό εδώ για μουσική μεσω bluetooth χωρις καλώδια και λοιπά. Το έχει κάποιος; Η κάποια άλλη καλύτερη πρόταση;

 

Το τσιμπησα μολις...Πολυ καλο και αρκετη ενταση.Θα ηθελα και λιγο μπασο βεβαια αλλα μαλλον πολλα ζηταω σε αυτη την τιμη.Ειναι μαζεμενο σε διαστασεις και καλη κατασκευη.

Παντως δοκιμασε και το sbl-200 (ιδια watt ,ωραια σχεδιαση και αυτο και λιγο οικονομικοτερο).

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις καμια τετοιου ειδους θηκη για το κινητο του?

 

Αν ναι εχει δημιουργει κανενα προβλημα το μαγνητακι που εχει στα δεξια της στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειναι....το μονο προβλημα ειναι στην πυξιδα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειναι....το μονο προβλημα ειναι στην πυξιδα

Ποια πυξιδα?

 

Εχει το κινητο πυξιδα?

 

Με το γυροσκοπιο που βλεπει πως εχεις το κινητο ωστε να το φτιαξει αν θα ειναι οριζοντιο ή καθετο.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα απο καποια τεστ Gps που εχω μπερδευει το Βορρα...αλλα οκ...μικρο το κακο..με το που τη βγαζεις το βρισκει αμμεσως..αν τα βαλεις κατω η θηκη εχει πιο πολλα +

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Απο εναν ιδιωτη απο Θεσσαλονικη την πηρα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικες μερες πηρα εναν απο ebay γνησιος στα 7 δολαρια (μετα το ebay "κατεβασε" την δημοπρασια).Τον δοκιμασα και σε 24αρα FHD και σε 40αρα FHD. Ολα μια χαρα ,ειναι λιγο παραξενο βεβαια να δουλευεις το κινητο σε πολλες ιντσες αλλα ειναι αλλη αισθηση. Επισης η micro-usb του S4 δινει αρκετο ρευμα για να δουλεψει αλλα καλου κακου συνδεεις τον φορτιστη της συσκευης για καλυτερη αυτονομια.

 

Το έχεις δοκιμάσει με καμιά ταινία FLD;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,έχει πάρει κανείς dock για το κινητό;πόσες ώρες θέλει περίπου για full φόρτιση; και ποιο dock χρησιμοποιεί ο καθένας; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει με καμιά ταινία FLD;

 

Όχι γιατί δεν είχα χρόνο. Το δοκίμασα μόνο σε μια ηλεκτρονική συνδρομή που έχω σε περιοδικό. Αλλά σήμερα που έχω κενό το απόγευμα θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω.

Θεωρείς ότι θα ζορίσει την συσκευή;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά zerolemon εκτώς απο ebay και άμαζον(άμαζον μου δείχνει κάτι άκυρα,γιατι;) που μπορούμε να βρούμε;; επίσης μπορεί να απαντήσει κάποιος που έχει dock αξίζει η αγορά του ή όχι; πόσες ώρες κάνει να φορτίσει με dock Και αν το dock ειναι original ή απο ebay 2ρης κατηγορίας. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν είχα χρόνο. Το δοκίμασα μόνο σε μια ηλεκτρονική συνδρομή που έχω σε περιοδικό. Αλλά σήμερα που έχω κενό το απόγευμα θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω.

Θεωρείς ότι θα ζορίσει την συσκευή;

 

Θέλω να πιστεύω πως όχι!Αν το δοκιμάσεις τσέκαρε και θερμοκρασίες να μας πεις!

Και επίσης αν υπάρχει τρόπος κατά την διάρκεια να που παίζει η ταινία να είναι σβηστή η οθόνη του κινητού.(πολλά θέλω εεε;; )

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Σημερα παραλαμβανω νεα μπαταρια για το σ4 μου.Η ερωτηση μου ειναι την βαζω πανω και της δίνω μια πληρη φορτιση η χρειάζεται και wipe battery stats και αν χρειάζεται πως σε unroot συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Την βαζεις στο κινητο,καταναλωνεις ως 10-20% , και μετα πληρη φορτιση

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

καλησπερας σας,σημερα παρελαβα το κινητακι κ η μπαταρια εγραφε japan k korea.απο οτι διαβασα η chima εβγαλαν προβλημα ε?

 

Εγω παλι σημερα παρελαβα την καινουρια μπαταρια μου και ειναι made in china...λετε να πηγαν στραφι τα 20 ευρωπουλα ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι σημερα παρελαβα την καινουρια μπαταρια μου και ειναι made in china...λετε να πηγαν στραφι τα 20 ευρωπουλα ?

 

απο που την πήρες φίλε; επίσης πιο πάνω μπορεί να μου απαντήσει που θα βρώ zerolemon μπαταρίες εκτώς απο άμαζον και ebay με 10euro μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οι θηκες s-view για το samsung galaxy s4 i9505 στο σημειο που ειναι ανοιχτη εχει ζελατινα ή απλα ειναι ανοιχτο και μπορει να χαραχτει το τζαμακι του κινητου?

 

Μιλαω για θηκες σαν αυτη παρακατω:

http://s12.postimg.org/uzyuvkso9/KGr_Hq_UOKpw_FJFB_6_J9_BSW5fgq_Pl_60_57.jpg

Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Και με αυτο το τζαμακι ακομα και αν δεν ειναι αυθεντικη samsung δουλευει κανονικα το κινητο οταν ειναι κλειστει η θηκη και αν σε παρει καποιος τηλεφωνο μπορεις να το δουλεψεις με κλειστει τη θηκη ισα - ισα για να απαντησεις ή να απορριψης τη κληση?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...