Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Μην εισαι αρνητικος, μπορει να ειναι καλη η θηκη.

Παρελαβε τη, συγκρινε την με τον φιλο που εχει την γνησια και δες

 

Και εγω αυτο θα προτεινα. Ας βρεθουμε να κανεις τη συγκριση σου και αν πραγματι φαινεται μουφα τοτε κανεις αιτιση για refund...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν έρθει ενημέρωσε να δούμε πόσο καιρό έκανε. Εγώ έλεγα να πάω για την sandisk.

 

Συμφωνα με tracking number οι δυο καρτεςπου εχω παρει η μια για ενα φιλο ειναι στο ηρακλειο σημερα, εγω μενω χανια. Οποτε λογικα αν οχι αυριο σιγουρα μεθαυριο θα τις εχω στα χερια μου.Η παραγγελια εγινε 1/06

 

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=330863106158

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί να μου πει κάποιος γιατί το nba jam ΔΕΝ υποστηρίζεται από το s4; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eamobile.nbajam_row_wf&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lYW1vYmlsZS5uYmFqYW1fcm93X3dmIl0.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί να μου πει κάποιος γιατί το nba jam ΔΕΝ υποστηρίζεται από το s4; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eamobile.nbajam_row_wf&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lYW1vYmlsZS5uYmFqYW1fcm93X3dmIl0.

 

Γιατί οι developers πρέπει να κάτσουν να κάνουν δουλίτσα.Ούτε στο HTC one υποστηρίζεται.

 

Edit

@morfaros. Μη σου κάνει εντυπωση.Δεν ειναι η πρώτη φορά

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Γιατί οι developers πρέπει να κάτσουν να κάνουν δουλίτσα.Ούτε στο HTC one υποστηρίζεται.

 

Μου έκανε εντύπωση, να το έχει στο s3 κι εδώ όχι. :(

Link to comment
Share on other sites

Μόλις φόρεσα αυτό το screen protector που παρέλαβα σήμερα απο amazon στα 14 ευρώ (2 τεμάχια) (ευτυχώς πρόλαβα τα δωρεάν μεταφορικά:D).

http://www.spigen.com/galaxy-s4-screen-protector-steinheil.html

Κοιτάζω και ξανακοιτάζω το κινητό για να εντοπίσω το screen protector...απλά είναι σαν μην υπάρχει!!! Και η τοποθέτηση πανεύκολη (πραγματικά πρέπει να είσαι κουλός για να αφήσει φουσκάλες). Πραγματικά ότι καλύτερο!

Ειχα βάλει πριν το screen protector της puro που αγόρασα στα 10 ευρώ:mad::mad::mad: απο πλαίσιο και πρέπει να ήταν ότι χειρότερο (γεμάτο φουσκάλες και το χέρι στην επαφή ψιλοκολούσε πάνω του)...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές

Το "χειλάκι" περιμετρικά,που σου έλεγα ότι με προβληματίζει, δημιουργεί θεματάκι στο scroll?

 

σιλικονουχα ειναι ή hard case?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι για τις μνημες. NTFS η FAT32 format?

 

Fat32. Εκτος αν ποτε βαλεις καποιο αρχειο που ξεπερνα τα 4GB σε μεγεθος. Ε σε κινητο σπανιο ακομα και για ταινια...

Link to comment
Share on other sites

Fat32. Εκτος αν ποτε βαλεις καποιο αρχειο που ξεπερνα τα 4GB σε μεγεθος. Ε σε κινητο σπανιο ακομα και για ταινια...

 

Το εκανα NTFS και δεν την αναγωριζε το κινητο.Με fat32 ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα NTFS και δεν την αναγωριζε το κινητο.Με fat32 ολα οκ.

 

E ναι... Με ntfs ουτε σε mac υπολογιστη ας πουμε θα στο αναγνωριζε... Καλυτερο πολυ το Fat32 αφου το αναγνωριζουν τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια class 10 σήμερα και μου φαίνετε σχετικά αργή η μεταφορά για 330MB αρχείο κάνει 1 λεπτό και 52 δευτερόλεπτα για να το μεταφέρει . Εσείς που έχετε class 10 περίπου τι ταχύτητες εγράφης πιάνετε από τον υπολογιστή στην κάρτα με συνδεμένο το τηλέφωνο στην usb; Edited by kos
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια class 10 σήμερα και μου φαίνετε σχετικά αργή η μεταφορά για 330MB αρχείο κάνει 1 λεπτό και 52 δευτερόλεπτα για να το μεταφέρει . Εσείς που έχετε class 10 περίπου τι ταχύτητες εγράφης πιάνετε από τον υπολογιστή στην κάρτα με συνδεμένο το τηλέφωνο στην usb;

 

Εγω εχω παρει μια SanDisk Ultra 64 GB MicroSDXC Class 10 και λεει οτι εχει 30MB R/W τωρα δεν ξερω εαν παιζει η καρτα εαν ειναι γνησια η αν ειναι μαιμου διοτι κυκλοφορουν καργα τετοιες αλλα και η δικια μου στο λεπτο μεταφερει 450mb το εχω τσεκαρει πολλες φορες και βαση τα λεγομενα του κατασκευαστη επρεπε να μετα φερει 1.8gb το λεπτο :D

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια class 10 σήμερα και μου φαίνετε σχετικά αργή η μεταφορά για 330MB αρχείο κάνει 1 λεπτό και 52 δευτερόλεπτα για να το μεταφέρει . Εσείς που έχετε class 10 περίπου τι ταχύτητες εγράφης πιάνετε από τον υπολογιστή στην κάρτα με συνδεμένο το τηλέφωνο στην usb;

 

Εσενα τι μαρκα ειναι η sd?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μην κρινετε την ταχυτητα μεσω του κινητου.Βαλτε το σε card reader σε συγχρονο pc. Εκει θα δειτε τι γινεται.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εσενα τι μαρκα ειναι η sd?

 

Αγόρασα αυτήν την είχε φτηνά 12 ευρώ. Και από το κινητό και σε card reader η ταχύτητα εγράφης μέγιστο πιάνει 4,5 ΜΒ/sec ανάγνωση κάνει μέγιστο 14ΜΒ/sec. Ήρθε κανονικά σε retail συσκευασία γραφεί κανονικά class 10 αλλά δεν πρέπει να είναι πραγματική class 10.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτήν την είχε φτηνά 12 ευρώ. Και από το κινητό και σε card reader η ταχύτητα εγράφης μέγιστο πιάνει 4,5 ΜΒ/sec ανάγνωση κάνει μέγιστο 14ΜΒ/sec. Ήρθε κανονικά σε retail συσκευασία γραφεί κανονικά class 10 αλλά δεν πρέπει να είναι πραγματική class 10.

 

Noμιζω πως κατι παιζει. Οταν μια καρτα ειναι class 10 η ταχυτητα read αλλα και write δεν πρεπει να πεφτει κατω 10 ΜΒ/s.

Οποτε το 4,5 που εχεις ειναι πολυ κατω...

Παρολα αυτα η kingston γενικα ειναι αξιοπιστη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο κανει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω πως κατι παιζει. Οταν μια καρτα ειναι class 10 η ταχυτητα read αλλα και write δεν πρεπει να πεφτει κατω 10 ΜΒ/s.

Οποτε το 4,5 που εχεις ειναι πολυ κατω...

Παρολα αυτα η kingston γενικα ειναι αξιοπιστη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο κανει αυτο...

 

Οι ταχύτητες που πιάνει είναι για class 4. Όντως κάτι παίζει και για αυτό ήταν τόσο φτηνή. Προσπαθώ να πάρω τα χρήματα πίσω αλλά δεν απαντάει ο πωλητής.

Link to comment
Share on other sites

παιδια sreen protector παντα χρησιμοποιουσα στο s3 , τωρα με το 4ρι πως το βλεπεται;

 

Καλο χρυσό το Γκοριλλα 3,αλλα παλι με το που δεις μια μικρη έστω γρατσουνιτσα πάνω στη συσκευη ξενερωνεις απίστευτα.Οποτε καλο θα ηταν ενα προστατευτικό.

Link to comment
Share on other sites

Οι ταχύτητες που πιάνει είναι για class 4. Όντως κάτι παίζει και για αυτό ήταν τόσο φτηνή. Προσπαθώ να πάρω τα χρήματα πίσω αλλά δεν απαντάει ο πωλητής.

 

Άσε τον πωλητή και open a case από το ebay !

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

έχετε κάποιον πωλητή υπόψιν σας σε amazon/ebay με προιόντα sgp αλλά και κάρτες μνήμης?αξιόπιστος κλπ!!!

και μακριά από Puro screen protector,χαλάει όλη την οθόνη,αλλά ας όψεται που δεν μπορούσα να βρω κάτι άλλο πιο άμεσα :mad:

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Άσε τον πωλητή και open a case από το ebay !

 

Έκανα open a case ο πωλητής δεν έχει απαντήσει.

 

έχετε κάποιον πωλητή υπόψιν σας σε amazon/ebay με προιόντα sgp αλλά και κάρτες μνήμης?αξιόπιστος κλπ!!!

 

Για sgp δες αυτόν

Edited by kos
Link to comment
Share on other sites

Έκανα open a case ο πωλητής δεν έχει απαντήσει.

 

 

 

Για sgp δες αυτόν

 

Αν δεν απαντήσει ακόμα καλυτερα,θα αναλάβει το ebay και θα σου επιστρέψει τα λεφτα σου.:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...