Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Φιλε το 'κουτι'' ΕΙΝΑΙ εξωτερικος φορτιστης η οχι τελικα??Επειδη δεν δειχνει στη φωτο απο το site κανενα usb port...και λεει ''Παρέχει θύρα microUSB για σύνδεση με τον φορτιστή ΣΑΣ''....

 

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=66815

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε το 'κουτι'' ΕΙΝΑΙ εξωτερικος φορτιστης η οχι τελικα??Επειδη δεν δειχνει στη φωτο απο το site κανενα usb port...και λεει ''Παρέχει θύρα microUSB για σύνδεση με τον φορτιστή ΣΑΣ''....

 

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=66815

 

Απ τη στιγμή που ειναι το γνήσιο της σαμσουνγκ, μιλάμε για αυτο αρα εχει

Link to comment
Share on other sites

Οκ..........απλα απ'οτι καταλαβα μαλλον θελει εξτρα καλωδιο usb

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Οχι, το καλωδιο του φορτιστή χρησιμοποιείς. Αντί να βάλεις να φορτίσει το κινητο, βάζεις να φορτίσει το κουτάκι, ιδια διαδικασία, ιδια εξαρτήματα.
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα κι εχει ο Θεος :)

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καθώς μετά το GNex σκέφτομαι και το S4, έψαξα λίγο τα αξεσουάρ του, αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με τη μαμά θήκη του Find5, η οποία να είναι λεπτή, δερμάτινη(-ειδής), μαγνητική, αλλά και να "σπάει" η πλάτη της για να "ξαπλώσεις" τη συσκευή ?

 

Έχω βρει τα παραπάνω χαρακτηριστικά, αλλά σε διαφορετικές θήκες, όχι όλα σε μία...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα κι εχει ο Θεος :)

Κι εγω το σκέφτομαι να το παραγγείλω τις επόμενες μέρες. Μη σε αγχώνει κάτι, ειναι το ιδιο προιον οπως στο βιντεο...

 

Καθώς μετά το GNex σκέφτομαι και το S4, έψαξα λίγο τα αξεσουάρ του, αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με τη μαμά θήκη του Find5, η οποία να είναι λεπτή, δερμάτινη(-ειδής), μαγνητική, αλλά και να "σπάει" η πλάτη της για να "ξαπλώσεις" τη συσκευή ?

 

Έχω βρει τα παραπάνω χαρακτηριστικά, αλλά σε διαφορετικές θήκες, όχι όλα σε μία...

 

Δοκίμασε την s-view cover...Δεν περίμενα να είναι τόσο καλή ,μπορείς να απαντας κλησεις απ το τζαμάκι, προστατευει το πίσω μέρος μιας κι ειναι πιο χοντρο , προστατευει την οθόνη και ομορφαίνει και το κινητο..Υπάρχουν πολλες θήκες για προστασία, αλλα ολες αυτες δειχνουν πολυ χοντρο και ασχημο το κινητο. Εγω με την S-view βρηκα οτι ακριβως εψαχνα

Link to comment
Share on other sites

*Αυτο εδω εννοεις??https://www.dropbox.com/s/cgcx4cd6sazo3jx/2013-09-27%2000.44.03.jpg ....

 

γιες σερρρρ :p

αμα μου το βρεις θα εισαι πολυ αλανι :D

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα την SView σε λευκο αντι για την UAG που του ειχα... καμια σχεση! Αλλο κινητο! Βεβαια απο προστασια δεν... αλλα ειναι πανεμορφη! Και η οθονη πολυ καλη φαση!
Link to comment
Share on other sites

γιες σερρρρ :p

αμα μου το βρεις θα εισαι πολυ αλανι :D

 

Απεκτησα 1 χθες με την μπαταρία που αγόρασα, λογικά θα πάρω αλλο ενα με την μπαταρια απ τη samsung την τριτη. Δε νομίζω οτι πωλείται κάπου μόνο του, αλλα εαν εχω και 2ο την τριτη, τον αλλο μήνα λογικά θα είμαι αθηνα και να στο δωσω, no problem.

Link to comment
Share on other sites

Απεκτησα 1 χθες με την μπαταρία που αγόρασα, λογικά θα πάρω αλλο ενα με την μπαταρια απ τη samsung την τριτη. Δε νομίζω οτι πωλείται κάπου μόνο του, αλλα εαν εχω και 2ο την τριτη, τον αλλο μήνα λογικά θα είμαι αθηνα και να στο δωσω, no problem.

 

Φιλε μου πραγματικα μονο κ μονο που το ειπες μου αρκει. Ειναι σαν να μου το εδωσες. :)

Με την orιginal μπαταρια το δινουν?

Νομιζα οτι ειναι σε bulk εκδοση.

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το 99% το θεωρώ χαμηλό.. Εγώ χρησιμοποιώ το ebay για πολύ ακριβότερα πράγματα (φωτογραφικούς φακούς αξίας >500€) και πάντα αγοράζω απο 99.8% και πάνω ή έστω από top rated seller. Θα αγόραζα από κάποιον με χαμηλότερη κριτική μόνο καμιά κινεζιά εν γνώση μου αξιας 2-3€..

Δεν έχω πάρει ακόμα κάτι από το ebay (και υπάρχουν διάφορα που με ενδιαφέρουν) γιατί με κάτι τέτοια φαίνεται δίκοπο μαχαίρι. Αν υπήρχε κανας πλήρης οδηγός με το τι να προσέξουμε, ο καλύτερος τρόπος να πληρώσεις, τι γίνεται σε ελαττωματικό προϊόν.

Σόρι για το λίγο off topic!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα στο ebay αυτή την κάρτα σε πολύ χαμηλή τιμή λέτε να είναι μαιμουδια

http://www.ebay.com/itm/32GB-32G-micro-SD-microSDHC-SDHC-TF-Flash-Memory-Card-Class10-/181226524720?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item2a31f15030

 

εχετε καμια οικονομικη πρόταση σε class 10 samsung από ebay που να γνωρίζετε???

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες δεν εχει βρει καποιος σε ebay ή οπουδηποτε αλλου καμια θηκη flip-flop που να ανοιγει απο αριστερα και ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να βγαλεις το πισω καλυμα αλλα απλα να κουμπωνει στις 4 γωνιες του κινητου????

 

Αν εχει βρει κανεις τετοιου ειδους θηκες αν μπορει ας μου παραθεσει μερικα λινκς.

Ή αν ξερει πως να περιγραφουμε τετοιου ειδους θηκες για να τις βρει το ebay τοτε ας μου πει.

 

Ευχαριστω πολυ.

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα στο ebay αυτή την κάρτα σε πολύ χαμηλή τιμή λέτε να είναι μαιμουδια

http://www.ebay.com/itm/32GB-32G-micro-SD-microSDHC-SDHC-TF-Flash-Memory-Card-Class10-/181226524720?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item2a31f15030

 

εχετε καμια οικονομικη πρόταση σε class 10 samsung από ebay που να γνωρίζετε???

 

Όχι, σαν σειρά υπάρχει κανονικά. Είναι η low cost.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αγοραστηκε κι εφτασε.....ΠΟΛΥ καλο σετακι τελικα......αξιζει τα λεφτα του....

 

http://i615.photobucket.com/albums/tt231/optostyle/20130930_130656_RichtoneHDR_zps302c1765.jpg

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο φιλε, λεω να το παρω κι εγω συντομα...

*jbcupra την πηρα σήμερα, σε ενα χαρτι τυλιγμένη την εδωσε η samsung την μπαταρία!!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε 15 μέρες περίπου θα έχω αυτό το παμπερ.

Αν δεν δημιουργεί προβλήματα στο σήμα και στο WiFi θα είναι τέλειο.

 

http://img713.imageshack.us/img713/8015/8dmt.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ ασχημη μου φαινεται :X !! Νομίζω οτι οποιος δοκιμάσει την S-view flip cover ειναι αδυνατον να πάει σε άλλη θηκη!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς αγοράσει car mount που δουλεύει καλά με s view? Θα ήθελα να μπορεί κάπως να επιτρέπει ταυτόχρονη λήψη βίντεο την ώρα της οδήγησης.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ασχημη μου φαινεται :X !! Νομίζω οτι οποιος δοκιμάσει την S-view flip cover ειναι αδυνατον να πάει σε άλλη θηκη!

 

Αυτήν έχω από την αρχή αλλά επειδή το χρησιμοποιώ στο αυτοκίνητο σε βάση, αναγκαστικά την διπλωνω και θα χαλάσει γρήγορα.

Θα δοκιμασω την λύση του bumper και θα δω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε 15 μέρες περίπου θα έχω αυτό το παμπερ.

Αν δεν δημιουργεί προβλήματα στο σήμα και στο WiFi θα είναι τέλειο.

 

http://img713.imageshack.us/img713/8015/8dmt.jpg

 

Κώστα φαίνεται καταπληκτική απο άποψη ποιότητας.Δώσε περισσότερες πηροφορίες αν μπορείς,από πού και πόσο?:O

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

*jbcupra την πηρα σήμερα, σε ενα χαρτι τυλιγμένη την εδωσε η samsung την μπαταρία!!!

 

οχι και μπι (b)! :lol: πι (p) μονο:p

καλοριζικη και η δευτερη.

Σε χαρτι??

Ρε τους γυφτογυφτουλες!

 

 

Κωστα δωσε ινφοζζζ για την μπαμπερια!

Φαινεται μαχιμη!:D

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...