Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω μια κάρτα μνήμης 32g για το κινητό. Τι προτείνετε;

Χωρίς πολλά πολλά. Απλά να μην έχω θέματα και να χαλάσει μετά από λίγο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω μια κάρτα μνήμης 32g για το κινητό. Τι προτείνετε;

Χωρίς πολλά πολλά. Απλά να μην έχω θέματα και να χαλάσει μετά από λίγο

 

samsung 32GB class 10 plus < €30

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καποια θηκη που να ανοιγει απο αριστερα και να κουμπωνει στις 4 γωνιες του κινητου εχετε να μου προτεινετε????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδη την πατησα απο ebay θα σου προτεινα να παρεις απο εδω μια καρτα να εισαι σιγουρος! Καμποσες σελιδες πιο πισω εγραψα οτι παραγγειλα απο ebay μια samsung class 10 καρτα και μου ρθε μια no name τελικα την εστειλα πισω και πηρα τα λεφτα και αγορασα απο εδω μια γνησια στα 27 ευρω που βγηκε στα ιδια λεφτα με αυτα που πληρωσα στο ebay!

Link to comment
Share on other sites

Λογικο αν δεν ξερεις να χρησιμοποιεις το ebay.

 

Ξερεις καθε μελος εχει και αξιολογηση ετσι.

Αν αγοραζεις απο ατομα που εχουν πολυ λιγη αξιολογησεη τοτε τι περιμενεις????

 

Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ποτε να παραγγειλω κατι και να μου ερθει κατι αλλο γιατι φροντιζω απο οποιον αγοραζω να εχει πολυ μεγαλο θετικο feedback.

Link to comment
Share on other sites

Καποια θηκη που να ανοιγει απο αριστερα και να κουμπωνει στις 4 γωνιες του κινητου εχετε να μου προτεινετε????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

Αριστερόχειρας σαν κι εμένα, ε, fits; το είχα ψάξει κι εγώ και δεν βρήκα τίποτα δυστυχώς.

οι εταιρίες που βγάζουν αυτά τα προιόντα δεν βγάζουν "αριστερές" θήκες γιατί απλά φοβούνται ότι θα μείνουν στο ράφι

(εδώ μένουν οι "κανονικές" :p )

αν πάντως βρεις κάτι σφύρα μου κι εμένα ένα πμ με το link :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε καμια σχεση δεξιόχειρας ειμαι αλλα με βολευουν οι θηκες που ανοιγουν απο αριστερα οπως κοιτας το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τι λέτε για αυτήν Samsung Protective Cover For Galaxy S4 Blue απο πλαίσιο 20€, την έχει πάρει κάποιος έστω και σε άλλο χρώμα?φαίνεταιι με καλή εφαρμογή και προστασία

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/thikes/Samsung-Protective-Cover-For-Galaxy-S4-Blue-EF-PI950BCEGWW.htm

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πάρει σε άσπρο μιας και έχω άσπρο. Πολύ καλή εφαρμογή και πατάς τα κουμπιά εύκολα. Από προστασία είναι όπως όλες τέτοιου τύπου αλλά λίγο πιο σκληρή. Το μόνο αρνητικό ότι ξέβαψε λίγο στις κάτω γωνίες.
:D
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πόσο καιρό περίπου? στα λεφτά της υπάρχει κάτι καλύτερο?

 

Μετά από ένα μήνα περίπου. Σε αυτά τα λεφτά από τα μεγάλα καταστήματα δε νομίζω. Από έξω σίγουρα θα βρεις κάτι.

:D
Link to comment
Share on other sites

Λογικο αν δεν ξερεις να χρησιμοποιεις το ebay.

 

Ξερεις καθε μελος εχει και αξιολογηση ετσι.

Αν αγοραζεις απο ατομα που εχουν πολυ λιγη αξιολογησεη τοτε τι περιμενεις????

 

Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ποτε να παραγγειλω κατι και να μου ερθει κατι αλλο γιατι φροντιζω απο οποιον αγοραζω να εχει πολυ μεγαλο θετικο feedback.

 

Λογικο ειναι να μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα αμα δεν ξερεις... "ξερεις" οπως ειπα πιο πισω γραφω αναλυτικα.. οποτε "ξερεις" αμα εκανες τον κοπο να δεις προηγουμενες σελιδες θα εβλεπες και δεν θα μου "την ελεγες" οτι ειμαι ασχετος στο ebay....

 

 

zz1478963 (18226 )

99.0% positive feedback

 

Πως τον βλεπεις εχει ή οχι θετικο feedback;

 

Και εμενα πρωτη φορα μου συνεβη απο ebay.

Link to comment
Share on other sites

zz1478963 (18226 )

99.0% positive feedback

 

Πως τον βλεπεις εχει ή οχι θετικο feedback;

 

Προσωπικά το 99% το θεωρώ χαμηλό.. Εγώ χρησιμοποιώ το ebay για πολύ ακριβότερα πράγματα (φωτογραφικούς φακούς αξίας >500€) και πάντα αγοράζω απο 99.8% και πάνω ή έστω από top rated seller. Θα αγόραζα από κάποιον με χαμηλότερη κριτική μόνο καμιά κινεζιά εν γνώση μου αξιας 2-3€..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το 99% το θεωρώ χαμηλό.. Εγώ χρησιμοποιώ το ebay για πολύ ακριβότερα πράγματα (φωτογραφικούς φακούς αξίας >500€) και πάντα αγοράζω απο 99.8% και πάνω ή έστω από top rated seller. Θα αγόραζα από κάποιον με χαμηλότερη κριτική μόνο καμιά κινεζιά εν γνώση μου αξιας 2-3€..

 

Φιλε μου μιλαμε για μια καρτα μνημης των 30 ευρω.. ουτε για φωτογραφικους φακους ουτε τπτ... εχει ο πωλητης 99% Feedback εχει 18,226 πωλησεις που δεν ειναι λιγες ουτε ειναι κανενας καινουργιος. Εχει φωτογραφια απο samsung MicroSD και σου στελνει μια No Name... δηλαδη πως θα το προβλεψεις αυτο;;;

 

Εγω προσωπικα το ebay το εχω για φτηνα πραγματα... για οτιδηποτε ακριβο θελω την αντιπροσωπεια κοντα και να μπορω να παω εγω ο ιδιος οχι να στελνω πακετα στο εξωτερικο πληρωνοντας τα κερατα μου σε μεταφορικα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εκτιμώ ότι με 2-3 ευρώ παραπάνω θα είχες αγοράσει από πωλητή με καλύτερη κριτική και θα ήσουν οκ.. Επίσης στα ακριβά προτιμώ να παίρνω από εξωτερικό μιας κ κάτι που εδώ το πουλάνε 950€ και έξω 620€.. Και ας δώσω και 60€ μεταφορικά.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Εκτιμώ ότι με 2-3 ευρώ παραπάνω θα είχες αγοράσει από πωλητή με καλύτερη κριτική και θα ήσουν οκ.. Επίσης στα ακριβά προτιμώ να παίρνω από εξωτερικό μιας κ κάτι που εδώ το πουλάνε 950€ και έξω 620€.. Και ας δώσω και 60€ μεταφορικά.. ;)

 

Την καρτα την εστειλα πισω και πηρα τα λεφτα μου πισω δεν υπηρξε θεμα. Ουτε ηταν ο φθηνοτερος... ετυχε; Υπαρχουν πολλοι που βαζουν αλλα στελνουν αλλα και αμα δεν γνωριζεις την πατας...

 

Οσο αφορα αυτο που λες.. ειναι αναλογως τι θες να ψωνισεις.. κοιταξα να παρω τα κομματια απο τον υπολογιστη που εφτιαξα απο καταστηματα στην Γερμανια.. εβγαινε κανα 200αρι ευρω πιο φτηνα... μετα σκεφτηκα και αμα χαλασει κατι? Το στελνω Γερμανια να το δουνε και να μου στειλουν αλλο κομματι... δηλαδη κανα 2 βδομαδες στην καλυτερη μενεις χωρις υπολογιστη.. ενω εδω παω επιτοπου στο μαγαζι και το αλλαζω τσακ μπαμ.. και εχω υπολογιστη. Αναλογα τι θες ειναι εχω ψωνισει και εγω ακριβα πραγματα για το αμαξι μου απο ebay ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το 99% το θεωρώ χαμηλό.. Εγώ χρησιμοποιώ το ebay για πολύ ακριβότερα πράγματα (φωτογραφικούς φακούς αξίας >500€) και πάντα αγοράζω απο 99.8% και πάνω ή έστω από top rated seller. Θα αγόραζα από κάποιον με χαμηλότερη κριτική μόνο καμιά κινεζιά εν γνώση μου αξιας 2-3€..

 

Agreed. Προσωπικα κατω απο 99.5% δεν...

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορει κάποιος να μου πει πόσο κοστιζει μια γνησια μπαταρία για το s4 στα επισημα καταστηματα??

 

imo > €20.

Δεν το εχω κοιταξει μιας και ειμαι καλυμενος με την δευτερη που εσκασε με τον φορτιστη πακετο.

Θα ηθελα ομως αλλη μια.

Αν βρεις, ενημερωσε μας.

 

Ψαχνω το γ@μηστερο διαφανες κουτακι σε spare αν υπαρχει με το λογοτυπο της sammy

οπου αποθηκευεις την μπαταρια.

Ξερει κανεις κατι?

Edited by jpcupra

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

imo > €20.

Δεν το εχω κοιταξει μιας και ειμαι καλυμενος με την δευτερη που εσκασε με τον φορτιστη πακετο.

Θα ηθελα ομως αλλη μια.

Αν βρεις, ενημερωσε μας.

 

Ψαχνω το γ@μηστερο διαφανες κουτακι σε spare αν υπαρχει με το λογοτυπο της sammy

οπου αποθηκευεις την μπαταρια.

Ξερει κανεις κατι?

 

Ναι 20 ειχε στο σκρουτζ, μολις την πήρα απο επισημο μαγαζι με αξεσουαρ 35 ευρω, αστα..αλλα δε μπορουσα να περιμένω μεχρι τριτη να μου στείλει η αντιπροσωπεια την καινουρια λογο φουσκωματος...εψαξα κι εγω να βρω, το κουτάκι, αλλα πουθενα, τωρα που ηρθα σπιτι εριξα μια ματια και βρηκα αυτο http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=66815 ...δε ξέρω εαν λέμε το ιδιο, παντως εκτος απο αποθήκευση την φορτίζεις μεσα στο κουτάκι κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστης αυτος εχει και ενα διαφανες κουτακι για αποθηκευση της μπαταριας. Τον φορτιστη τον εχω.

Ενα δευτερο κουτακι ψαχνω!! Ρε θηριο τα εσκασες για τη μπαταρια η ειναι η ιδεα μου? :D

 

Edit: τωρα ξαναδιαβασα το ποστ και καταλαβα για πιο λογο την πηρες. Καλα με smartec τι εγινε?

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστης αυτος εχει και ενα διαφανες κουτακι για αποθηκευση της μπαταριας. Τον φορτιστη τον εχω.

Ενα δευτερο κουτακι ψαχνω!! Ρε θηριο τα εσκασες για τη μπαταρια η ειναι η ιδεα μου? :D

 

Edit: τωρα ξαναδιαβασα το ποστ και καταλαβα για πιο λογο την πηρες. Καλα με smartec τι εγινε?

 

Επαρχία έγινε φιλε, οποτε καταλαβαίνεις..αν ημουν αθηνα κι ειχα παει smartec θα ξεμπερδευα σε μια ωρα υποθέτω.Δευτερα πήγα στο service, με εμφανως φουσκωμένη μπαταρία, οπότε σήμερα με ενημέρωσαν οτι εγινε η παραγγελία της μπαταρίας και θα την έχω τρίτη μαλλον. Πήγα και πήρα λοιπόν το κινητό απ το service και θα με ειδοποιήσουν οταν έρθει η μπαταρία να παω να την πάρω, δε γινόταν να μείνω χωρις κινητο μεχρι τριτη(και δεν ήθελα να βουτήξω το S2 απ τη μανα μου:lol::lol: ), οπότε την τρίτη θα μαι με 2 μπαταρίες, 1 που την εσκασα 35ευρουλάκια κι αλλη μια δωρο απ τη samsung την τριτη

*Αυτο εδω εννοεις??https://www.dropbox.com/s/cgcx4cd6sazo3jx/2013-09-27%2000.44.03.jpg ....

Edited by hic_et_nunc
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...