Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

απο το μεσημέρι χρησιμοποιώ αυτή απροβλημάτιστα. απίστευτη τιμη (40 ευρώ)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350799056079

 

και δυστυχώς αυτή τη μαιμουδια!!!! (θα μου πείτε τι περίμενα σε αυτή την τιμή???? έλα ντε???)

 

http://www.ebay.com/itm/390591327609?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

όχι neo hybrid αλλά ned hybrid!!!!!!!

η συσκευασία της ίδια με την original, μεχρι και ολόγραμμα αλλά χωρίς αριθμό γνησιότητας

έφυγε φυσικά νύχτα......

Edited by argic
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι προβλημα ειχε η ψευτικη sgp?

 

Λογικά κανενα...απλα δεν ειναι η αυθεντικη.Και εγω έχω παραγγειλει την ίδια και απο τον ίδιο πωλητή.:)

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα ειχε η ψευτικη sgp?

 

δεν ειναι SGP

δεν γραφει neo hybrid αλλα ned hybrid!!!! και μου δίνει την εντύπωση ότι είναι ογκώδης-χοντρή συγκριτικά με την άλλη που είδα που παρουσίαστηκε σε προηγούμενη σελίδα. κατα τα άλλα, οι άνθρωποι δεν παιζονται......στο κουτί, στα χαρτιά, στο ολόγραμμα, στα bar-code, σαν να είχα πάρει αυθεντική. παραθέτω εικόνες.

Edited by argic
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι SGP

δεν γραφει neo hybrid αλλα ned hybrid!!!! και μου δίνει την εντύπωση ότι είναι ογκώδης-χοντρή συγκριτικά με την άλλη που είδα που παρουσίαστηκε σε προηγούμενη σελίδα. κατα τα άλλα, οι άνθρωποι δεν παιζονται......στο κουτί, στα χαρτιά, στο ολόγραμμα, στα bar-code, σαν να είχα πάρει αυθεντική. παραθέτω εικόνες.

 

Εγω είχα στείλει μεηλ και ρώτησα πριν την παραγγειλω.

Ο τύπος μου ειπε οτι δεν ειμαι αυθεντική.Εδω μου έκανε και επιστροφή 3 δολ επειδη του έδωσα μια θετικη αξιολόγηση.χεχε.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι σε ογκο δεν εχει διαφορα απο την αυθεντικη που ειχα ποσταρει πριν 1-2 σελιδες. Απλα ισως εχει καλυτερο πατημα κουμπιων η original...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

η αίσθηση στα κουμπιά είανι ok. αυτό που με ενοχλεί είναι η κοροϊδία του ned hybrid και το ότι ζήτησα μπλε και μου ήρθε ένα γκρι χρώμα καθώς και το ότι γενικά δίνει την εντύπωση χοντροκομμένης θήκης. αν θες να βγάλεις 2-3 νέες photos και να ποστάρω ανάλογες εγώ να δούνε και οι υπόλοιποι τις όποιες διαφορές γιατί η τιμή είναι πολύ χαμηλή..... Edited by argic
Link to comment
Share on other sites

η αίσθηση στα κουμπιά είανι ok. αυτό που με ενεχλεί είναι η κοροϊδία του ned hybrid και το ότι ζήτησα μπλε και μου ήρθε ένα γκρι χρώμα καθώς και το ότι γενικά δίνει την εντύπωση χοντροκομμένης θήκης. αν θες να βγάλεις 2-3 νέες photos και να ποστάρω ανάλογες εγώ να δούνε και οι υπόλοιποι τις όποιες διαφορές γιατί η τιμή είναι πολύ χαμηλή.....

 

Πάντως για 9,88$ που πλήρωσα για αυτη τη θήκη...δεν παει να ειναι και γκουμουτσα,ήξερα οτι δεν ειναι η αυθεντικη.:cool:

Λογικα σημερα αυριο θα παραλάβω και εγω και παραγγειλα και εγω το ίδιο χρωμα με σένα φίλε μου.Αντε να δούμε τι θα μας έρθει...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ατου της θηκης αυτης ειναι οτι δινει προστασια και ειναι ομορφη. Οχι οτι δεν προσθετει στο μεγεθος του κινητου. Το ειχα γραψει κ πιο πανω
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ατου της θηκης αυτης ειναι οτι δινει προστασια και ειναι ομορφη. Οχι οτι δεν προσθετει στο μεγεθος του κινητου. Το ειχα γραψει κ πιο πανω

 

έχεις δίκιο. σε θέμα προστασίας δίνει ρέστα..... σε θέμα ομορφιάς ??? χμμμμμ έχω ενστάσεις. σε θέμα μεγέθους το μεγαλώνει αρκετά......

Link to comment
Share on other sites

πως την ειδες προσθετη πολυ ογκο ?ειναι καλη ποιοτικά?

 

Ποιοτικά πολύ καλή.

Δεν προσθέτει πολύ όγκο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ποιοτικά πολύ καλή.

Δεν προσθέτει πολύ όγκο.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε.μολις βρω εδω την navy θα την παρω .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

 

αν δεν σε ενδιαφέρει αυτό

http://pocketnow.com/2013/03/12/samsung-galaxy-s-iv-nfc-battery΅

 

με απλά λόγια

without an official Samsung replacement battery, no NFC. NFC is used for Google Wallet, reading NFC tags, Android Beam, and S Beam on the SIII. If you are using these features EVERY DAY, yes I'd get a Samsung battery with the NFC antenna. My backup battery will be for 'just in case', so a battery without the NFC antenna is fine for me.

 

καλή φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Με φορτιστή ασύρματο lg φαντάζομαι ότι δεν έχει θέμα έτσι???

Με θήκη φαντάζομαι δεν φορτίζει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με φορτιστή ασύρματο lg φαντάζομαι ότι δεν έχει θέμα έτσι???

Με θήκη φαντάζομαι δεν φορτίζει

 

Δε νομίζω να κάνει γιατί αλλάζεις και το πίσω κάλυμμα.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να κάνει γιατί αλλάζεις και το πίσω κάλυμμα.

 

Σοβαρά???ελλάδα πού μπορούμε να βρούμε το πακέτο φορτιστή-κάλυμμα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι οπως τα λες.Πολυ ωραια αισθηση.Μολις ηρθε και η δικη μου απο ebay http://www.ebay.com/itm/330919534970?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Επισης επειδη εχει γραφτει για τα ανθεκτικα πλαστικα της samsung,και αχρειαστο να σας ειναι το link, μεσα σε 15 μερες η πλατουλα γεμισε γρατσουνιες και χτυπηματα.Πραγματικα προσπαθω να καταλαβω πως εγινε ετσι.Και για να εξηγουμαι,αυτοι που εχουν αγορασει τηλεφωνα απο εμενα ξερουν οτι δεν εχουν ουτε μιση γρατσουνια επανω,το προσεχα υπερβολικα και παντα σε θηκη μαλακη στη τσαντα κτλ κτλ.Το one με το αμφιλεγομενο αλουμινιο δεν εχει το παραμικρο αλλα η θηκη του s4 αλλαξε μολις σημερα.

Το link απο το ebay (παρολο που λεει για 9500 ταιριαζει μια χαρα).Αν το χρειαστειτε να το παρετε ανετα

http://www.ebay.com/itm/171033241749?var=470251216809&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Την παρηγγειλα κι εγω. Για να δουμε.

 

Πηρα σημερα την s view θηκη απο extreme mobile. Τα σπαει πραγματικα. Κλειδώνει και ξεκλειδώνει η οθονη μονη της με το που σηκώνεις το κάλυμμα. Δεν περίμενα να είναι τόσο πρακτική.

Αυτη κουμπωνει καπου οταν κλεινει, ή αιωρειται?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/thikes/Samsung-Protective-Cover-For-Galaxy-S4-Blue-EF-PI950BCEGWW.htm αυτην την εχει βρει κανεις την original πιο φθηνα ?? η neo hybrid ειναι μουφα που μου ηρθε και αλλες 2 π πηρα απο ebay δεν με πολυ ενθουσιαζουν τελικα μια και καλη ειναι το καλυτερο αμα την βρειτε πειτε μ
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι κλασικη σιλικονης. Γιατι να παρεις σιλικονης 20 ευρω ενω υπαρχουν και με 3-10 ευρω πολυ καλες?
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Μήπως ξέρετε αν υπάρχει πουθενά αυτή η θήκη εκτός από το επίσημο site και το ebay? Κάπου που να μπορώ να την πάρω με κάρτα προπληρωμένη τύπου Mastercard? Γιατί το επίσημο site δεν την δέχεται και το eBay θέλει PayPal. Την είχα και στο s3. Η καλύτερη απο όσες θήκες είχα πάρει. Και είχα πάρει πολλές και ακριβές τότε. http://www.urbanarmorgear.com/collections/samsung-galaxy-s4/
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...